کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
MMR رو باید بزنید ولی پاستور نمیزنه چون دولت بهشون مجانی داده و دستور داده به بچه ها فقط بزنند. شما باید یکی از درمانگاههایی که این واکسن رو میزنند تشریف ببرید و دو نوبت رو نوش جان کنید در غیر اینصورت آنسوی مرزها شما را نقره داغ خواهند کرد.
بسیار به استراتژی تجاری وطنم میبالم! چون بزرگسالان احتمال تلفات کمتری در برابر سرخک و سرخچه و اوریون دارند پس هزینه کردن برای آنها بی معنی است. نهایتش اینست که 4 نفر میمیرند و 40 نفر عقیم میشوند. دیگر این همه هزینه واکسن همگانی لزومی ندارد! اگر آمار مرگ و میر کودکان هم آنقدر کم بود که به سودش نمی ارزید شاید تا بحال اسم این واکسن را مثل چندین واکسن دیگری که تازه میشنویم نمیشنیدیم!
هنوز هم به بعضی ها که میگویی تزریق واکسن آبله مرغان و مننژیت یک امر بدیهی آنسوی آبهاست سرشان سوت میکشد. فکر میکنند مسخره شان میکنی و دستشان انداختی و بعد که میفهمند دلشان به حال خودشان، دوستانشان یا آشنایی که گرفتار این بیماری ها بوده و در دوره درمان رنج کشیده می سوزد حالا اگر آشنایی داشته باشند که از این ویروس ها کور شده یا عارضه ای همیشگی روی صورتش باقیمانده که فبه المراد!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، sepideh jan ، babak12 ، Samia ، AliReza.Sh
(2014-08-19 ساعت 16:05)behdadK نوشته:  MMR رو باید بزنید ولی پاستور نمیزنه چون دولت بهشون مجانی داده و دستور داده به بچه ها فقط بزنند. شما باید یکی از درمانگاههایی که این واکسن رو میزنند تشریف ببرید و دو نوبت رو نوش جان کنید در غیر اینصورت آنسوی مرزها شما را نقره داغ خواهند کرد.
بسیار به استراتژی تجاری وطنم میبالم! چون بزرگسالان احتمال تلفات کمتری در برابر سرخک و سرخچه و اوریون دارند پس هزینه کردن برای آنها بی معنی است. نهایتش اینست که 4 نفر میمیرند و 40 نفر عقیم میشوند. دیگر این همه هزینه واکسن همگانی لزومی ندارد! اگر آمار مرگ و میر کودکان هم آنقدر کم بود که به سودش نمی ارزید شاید تا بحال اسم این واکسن را مثل چندین واکسن دیگری که تازه میشنویم نمیشنیدیم!
هنوز هم به بعضی ها که میگویی تزریق واکسن آبله مرغان و مننژیت یک امر بدیهی آنسوی آبهاست سرشان سوت میکشد. فکر میکنند مسخره شان میکنی و دستشان انداختی و بعد که میفهمند دلشان به حال خودشان، دوستانشان یا آشنایی که گرفتار این بیماری ها بوده و در دوره درمان رنج کشیده می سوزد حالا اگر آشنایی داشته باشند که از این ویروس ها کور شده یا عارضه ای همیشگی روی صورتش باقیمانده که فبه المراد!

تزریق MMR مربوط به سال 1986 و 2003 هست الان باید چند نوبت با چه فاصله زمانی بزنم که تداخل با زمان مصاحبه ام نداشته باشه؟
کیس نامبر:$$$1
تاریخ رویت قبولی:1 می
تعداد نفرات کیس:1 نفر
کنسولگری: ایروان
تاریخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان:
2 تزریق شما باید داشته باشید که باتوجه به کیس نامبر شما حداکثر 2 ماه دیگه وقت مصاحبه دارید (زمان مصاحبه رو ننوشتید) و واکسن MMR رو نمی شود به فاصله 1 ماه قبل از مصاحبه نزدیکتر تزریق کرد.
اگر مصاحبه شما بعد از 19 اکتبر هست همین امروز یکی رو تزریق کنید و بعدی رو یک ماه بعد اینطوری یک ماه هم حداقل تا مصاحبه فاصله دارید. در غیر اینصورت یا از پاستور بخواهید که در کارتتان 2 تزریق به فاصله یک ماه در همین اواخر وارد کنند و یا تزریقی انجام ندید . اگر خیلی خیلی خوش شانس باشید ممکنه نبینند در غیر اینصورت اونجا به شما تزریق خواهد شد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
دوستان يك سوال
اينكه mmr بايد دو نوبت زده بشه ولي بعضي ها يه نوبت مي زنند ولي دو نوبت وارد كارت ميكنند موردي پيش نمياره
منظورم اينه كه دكتر سفارت صرفن استناد ميكنه به اطلاعات كارت يعني متوجه نميشه كه شما يك نوبت زديد؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: A_A
یک نوبتش براتون ایمنی نمیاره. اگر قبول میکنند میتونید همچین کاری کنید اما پاستور بعید میدونم همچین کاری در مورد MMR بکنه
تشکر کنندگان: nasim ، A_A ، sepideh jan
(2014-08-16 ساعت 18:17)babak12 نوشته:  [quote='ahuraee' pid='536064' dateline='1408174197']
سلام به همه
کسی از دوستان اطلاع داره که واکسن کزاز و دیفتری که باید در چند نوبت زده بشه ( با توجه به صحبت بچه های 2013) ایا الان هم باید زده بشه؟
و ایا پاستور میزنه؟
سلام دوست عزیز
بله بايد تزريق كنيد
DT/DTP در 4 نوبته فقط وارد ميكنن داخل كارت
Td در 2 نوبت اگه اشتباه نكنم فقط یک نوبت بوستر مي زنه
فقط يك نكته اگه محل مصاحبه شما ابوظبي است با توجه به تجربه دوستان td بايد 3 نوبت وارد بشه البته اگه پزشك پاستور قبول كنه که بايد اونجا حسابي باهاش حرف بزنيد
بهترين راه حل اینه که مراجعه کنید به پاستور و اونجا تمام اين واكسنهای لازم بصورت کامل برای شما تزریق می کنن
به جز mmr
[/quote
تو روخدا اشتباه همدیگرو راهنمایی نکنین. واکسن tdبرای بالی پنجاه سال 3 نوبت و برای زیز پنجاه سال دو نوبت است. و فواصلش 0-1-7 میباشد،البته اگر پستها را از ابتدا بخونین به خوبی متوجه میشین.
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان:
(2014-08-19 ساعت 15:57)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان من دیروز رفتم واکسن Tdرو زدم ، مسول زدن واکسن ها میگفت که این واکسن 10 سال امیونیتی داره!!! و همین یکی کافیه ااون وخ یعنی چی که ما بای اونو 3 مرتبه بزنیم. میخاییم ضد ضربه بشیم؟
دوست عزیز قانون واکسن td برای مصاحبه 3 بار برای بالای پنجاه سال و 2 بار برای زیز پنجاه میباشد. و غیر از این هم نمیشه.که البت درستش هم همینه. من چون زیر پنجاه هستم به انستیتو پاستور مراجعه و دو بار تزریق کردم .باز هم بگم؟؟Smileلطفا پستهای قبلی را با دقت بخونین!
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان:
(2014-08-19 ساعت 16:05)behdadK نوشته:  MMR رو باید بزنید ولی پاستور نمیزنه چون دولت بهشون مجانی داده و دستور داده به بچه ها فقط بزنند. شما باید یکی از درمانگاههایی که این واکسن رو میزنند تشریف ببرید و دو نوبت رو نوش جان کنید در غیر اینصورت آنسوی مرزها شما را نقره داغ خواهند کرد.

واقعا بالیدن هم داره!!آخه اصلا مرغان و مننژیت که مهم نیست!مریضی حتما باید از نوع طاعون باشه که ما واکسنشو داشته باشیم!هیهات!Smile
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان:
(2014-08-19 ساعت 19:39)sepideh jan نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 18:17)babak12 نوشته:  [quote='ahuraee' pid='536064' dateline='1408174197']
سلام به همه
کسی از دوستان اطلاع داره که واکسن کزاز و دیفتری که باید در چند نوبت زده بشه ( با توجه به صحبت بچه های 2013) ایا الان هم باید زده بشه؟
و ایا پاستور میزنه؟
سلام دوست عزیز
بله بايد تزريق كنيد
DT/DTP در 4 نوبته فقط وارد ميكنن داخل كارت
Td در 2 نوبت اگه اشتباه نكنم فقط یک نوبت بوستر مي زنه
فقط يك نكته اگه محل مصاحبه شما ابوظبي است با توجه به تجربه دوستان td بايد 3 نوبت وارد بشه البته اگه پزشك پاستور قبول كنه که بايد اونجا حسابي باهاش حرف بزنيد
بهترين راه حل اینه که مراجعه کنید به پاستور و اونجا تمام اين واكسنهای لازم بصورت کامل برای شما تزریق می کنن
به جز mmr
[/quote
تو روخدا اشتباه همدیگرو راهنمایی نکنین. واکسن tdبرای بالی پنجاه سال 3 نوبت و برای زیز پنجاه سال دو نوبت است. و فواصلش 0-1-7 میباشد،البته اگر پستها را از ابتدا بخونین به خوبی متوجه میشین.
مرسی از راهنمایی شما دوست عزیز
ولی اگر دقت کرده باشید من اشاره کردم که td در 2 نوبت که فقط بوستر میزنه همون کاری که برای من پاستور تجریش انجام داد
و دوباره اشاره کردم البته نقل از تجربیات دوستان گذشته که برای ابوظبی باید 3 نوبت تزریق بشه
که من از دکتر پاستور خواهش کردم برای من نوبت سوم بصورت غیر واقعی وارد کنه
که ایشون هم قبول کردن قبل مصاحبه برای من وارد کنن
فکر نمی کنم اطلاعانی که من دادم دور از واقعیت باشه
باز با این حال مرسی از توجه شما
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-19 ساعت 10:16)Melon2015 نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 02:40)sepideh jan نوشته:  
(2014-08-15 ساعت 20:49)aghamilad نوشته:  از دوستان 2015 ایی تقاضا میکنم که هرچه زودتر امضاهای خود را ساخته و تکمیل کنند تا بتوان اطلاعات کامل تری را در اختیار یکدیگر قراردهیم

کاملا موافقم،ممنون دوست عزیز!!!از بس که مدیران این موضوع را گوشزد کردن خسته شدن!!!اینطوری اصلا خوب نیست و نمیشه فهمید با کی صحبت میکنی؟؟؟Shy

فكر ميكنم خيلي ها مثل من هنوز تعداد پست هاشون به ده تا نرسيده كه امضا فعال بشه
وگرنه ميگذاشتيم....Sad
درست میگی دوست عزیزولی بدیهیست که منظور ما به کسانی بود که خیلی بیشتر از این حرفها پست گذاشتن نه شما!

(2014-08-19 ساعت 19:55)sepideh jan نوشته:  
(2014-08-19 ساعت 10:16)Melon2015 نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 02:40)sepideh jan نوشته:  
(2014-08-15 ساعت 20:49)aghamilad نوشته:  از دوستان 2015 ایی تقاضا میکنم که هرچه زودتر امضاهای خود را ساخته و تکمیل کنند تا بتوان اطلاعات کامل تری را در اختیار یکدیگر قراردهیم

کاملا موافقم،ممنون دوست عزیز!!!از بس که مدیران این موضوع را گوشزد کردن خسته شدن!!!اینطوری اصلا خوب نیست و نمیشه فهمید با کی صحبت میکنی؟؟؟Shy

فكر ميكنم خيلي ها مثل من هنوز تعداد پست هاشون به ده تا نرسيده كه امضا فعال بشه
وگرنه ميگذاشتيم....Sad
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان:
دوستان مجدد هم مینویسم که ابوظبی ای ها اضافه در پاچه شان نرود.
واکسن TD طبق نظر پاستور اگر dt را در کودکی زده باشید و از 16 سالگی TD را 10 سال یکبار مرتب زده باشید اصلا یک تزریق هم نمیخواهد. حالا خیلی بخواهند لطف کنند یک بار به شما واکسن میزنند و خیلی احساس ترحمشان گل کند یکبار را دو بار در کارت زردتان به فاصله یکماه درج میکنند که شما را مرام پیچ کنند.
حالا فاصله 10 سال را از کجا تشخیص میدهند؟ اولی را که فرض میکنند همه سر وقت و در دبیرستان نوش کرده ایم. دومی هم اگر مرد باشید زمان اعزام به خدمت و اگر زن باشید زمان ازدواج فرض میکنند. به عقل مبارکشان هم زحمت نمیدهند ببینند آیا فاصله 10 سال رعایت شده یا نه و فرض را این میگیرند که رعایت شده است. اگر رعایت نشده بود بدن شما ایمن نیست و باید 0-1-7 تزریق شود اما پاستور این را هم قبول ندارد!
حالا اگر 2 تزریق با فاصله یک ماه را در دفترچه وارد کنند نه دکتر اونگان آنکارا صدایش در می آید و نه دکتر کریستین ایروان. فقط دکتر شوکلا کمی کرم دارد و تا 0-1-7 را صرفنظر از سن و رعایت شدن فاصله 10 ساله و ...نبیند بی خیال ماجرا نمی شود. البته چون شما دو نوبت را نزدیک مصاحبه میزنید حداکثر کاری که از دستش بر می آید اینست که در پرونده تان بنویسد واکسنتان کامل نیست و در فلان وقت بیایید سومی اش را بزنید. البته بعضی وقتها هم بوده که ایشان سرحال و کوک بوده و یا یادش رفته و ننوشته که واکسن کامل نیست. نمونه اش حاجی واشنگتن و همسرش است. هر دو شرایط مشابه و هر دو دو تزریقی بودند. حاجی تایید شد و در پرونده همسرش درج شد که 6 ماه دیگر تزریق سوم را باید داشته باشد.
پس تکرار میکنم اگر ابوظبی میروید 0-1-7 را التماس کنید پاستور برایتان وارد کند!
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، milad.nas ، rbrb-2015 ، taba60
سلام دوستان.ازکجامیتونم کل مدارک که چه واکسن های وتزریق کردم وپیداکنم.ازبچه گی تاالان که دستم نیست نمیدونم چی زدم.کجابایدپیگیرباشم.من مشهدی هستم
تشکر کنندگان:
(2014-08-19 ساعت 20:31)behdadK نوشته:  ...
حالا اگر 2 تزریق با فاصله یک ماه را در دفترچه وارد کنند نه دکتر اونگان آنکارا صدایش در می آید و نه دکتر کریستین ایروان. فقط دکتر شوکلا کمی کرم دارد و تا 0-1-7 را صرفنظر از سن و رعایت شدن فاصله 10 ساله و ...نبیند بی خیال ماجرا نمی شود. البته چون شما دو نوبت را نزدیک مصاحبه میزنید حداکثر کاری که از دستش بر می آید اینست که در پرونده تان بنویسد واکسنتان کامل نیست و در فلان وقت بیایید سومی اش را بزنید. البته بعضی وقتها هم بوده که ایشان سرحال و کوک بوده و یا یادش رفته و ننوشته که واکسن کامل نیست.
...
من متوجه نشدم در صورتی که واکسنا کامل نباشه کجا باید تکمیلش کرد
دوباره باید بریم همونجا بزنیم؟
یا ایران؟ اگه ایران زدیم اونا باید تاییدش کنن؟
کجا چک می شه که واکسنامون کامل شده؟
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان:
قربان اگر یکضرب گرفتید که هیچکس کاری به کار شما ندارد ولی اگر کلیرنس خوردید گذر پوست بالاخره به دباغ خانه می افتد و تنتون به تن دکتر شوکلا میخورد. اگر قبل از 7 ماه از اولین تزریق به سراغ دکتر شوکلا رفتید که هیچ اما اگر بعد از 7 ماه بود باید در پاستور تزریق کنید و بگویید به کارت زردی که از دکتر شوکلا پس گرفته اید وارد کنند. اگر جا نداشت که 50 تومان ناقابل دوباره خرج روی دستتان می افتد. اگر هم از شانس بدتان دقیقا زمان مصاحبه افتاد تزریق سوم یا میگویید شوکلا زحمتش را بکشد یا 50 تومان از جیب مبارک خرج میکنید و عدد ها را با تاریخ جدید دستکاری میکنید و 0-1-7 را وارد میکنید
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
(2014-08-19 ساعت 20:55)khatereh hashemnia نوشته:  سلام دوستان.ازکجامیتونم کل مدارک که چه واکسن های وتزریق کردم وپیداکنم.ازبچه گی تاالان که دستم نیست نمیدونم چی زدم.کجابایدپیگیرباشم.من مشهدی هستم

من هم هیچ کارت واکسنی از کودکی تا الان نداشتم و نمیدونستم چه واکسن هایی زدم. ولی رفتم دکتر دهقان نیری خودش مشاوره میکنه و میفرسته برای آنتی بادی... خودش هم کارت زرد بین المللی رو صادر میکنه با توجه به واکسن هایی که زدید.
آدرس مطب : خیابان ابن سینا- نرسیده به میدان امام رضا - مجتمع پزشکی ابن سینا
پنج شنبه ها تعطیله و روزهای دیگه بعدازظهر از ۵ تا ۸ هست
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، teacherm

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان