کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
بچه ها ویروس زنده mmr دقیقا یک ماه بعد از تزریق دوم از بین میره؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-19 ساعت 22:42)ashkan.h56 نوشته:  بچه ها ویروس زنده mmr دقیقا یک ماه بعد از تزریق دوم از بین میره؟

بله این طور بنظر میاید
که حتما باید 1 مانده به مصاحبه تزریق mmr نموم شده باشه یا تزریق نوبت دوم در فواصل 1 ماه مونده به مصاحبه نداشته باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، A_A
به غیر از انیستیتو پاستور چه مراکزی کارت زرد بین المللی صادر میکنند.؟
اینطور نمیشه که تو یک کشور فقط یک مرکز نیمه خصوصی فقط اینکار رو انجام بده.
کسی از هلال احمر کارت بین المللی گرفته؟
تشکر کنندگان:
سلام و سپاس از راهنمائی های بی دریغ دوستان
دوستان بغیر از واکسن های زیر ، آیا واکسن دیگه ای هم لازم هست که در کارت زرد وارد شود?
1. هپاتیت,
2.mmr,
3.آنفولانزا،
4.آبله مرغان،
5.دیفتری و کزاز،
Dt&Dtp .6
بعد این که دوستان نوشتن TD در دو نوبت، یعنی اولی رو که زدیم، دومی رو 6 ماه بعد از اولی باید بزنیم؟(0-1-7)

فواصل هپاتیت به این شکل درست هست؟ (اولی- دومی : 1 ماه بعد از اولی- سومی : 5 ماه بعد از دومی)

بعد اون مدیکالی که تو اون کشور مورد مصاحبه می دیم، چه آزمایش هایی از ما میگیرند؟

سپاس
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-20 ساعت 11:52)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمائی های بی دریغ دوستان
دوستان بغیر از واکسن های زیر ، آیا واکسن دیگه ای هم لازم هست که در کارت زرد وارد شود?
1. هپاتیت,
2.mmr,
3.آنفولانزا،
4.آبله مرغان،
5.دیفتری و کزاز،
Dt&Dtp .6
بعد این که دوستان نوشتن TD در دو نوبت، یعنی اولی رو که زدیم، دومی رو 6 ماه بعد از اولی باید بزنیم؟(0-1-7)

فواصل هپاتیت به این شکل درست هست؟ (اولی- دومی : 1 ماه بعد از اولی- سومی : 5 ماه بعد از دومی)

بعد اون مدیکالی که تو اون کشور مورد مصاحبه می دیم، چه آزمایش هایی از ما میگیرند؟

سپاس
سلام
از شما یک عکس قفسه سینه برای بررسی سل گرفته میشود همینطور آزمایش خون برای بررسی بعضی بیماری ها
در ضمن دکتر سفارت چند واکسن به شما تزریق می کند غالبا در آنکارا آبله مرغان را تزریق می کند
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
(2014-08-15 ساعت 23:28)behdadK نوشته:  ما که شانس آوردیم و این دوره کارنت نشدیم مگرنه مجبور بودیم نوبت دوم MMR رو دوبی تزریق کنیم.
البته زدن واکسن MMR هم داستانی داشت واسه ما. پنج شنبه اول رفتیم پاستور تجریش نوبت آخر هپاتیت رو همسرم بزنه. گفتیم سر راه برگشت میریم درمانگاه نسیم قیطریه و اولین سری MMR رو میزنیم. این درمانگاه نزدیک خونمونه و ما هم کلی خوشحال که راحتیم. متاسفانه به ما گفتند که فقط راس ساعت 1 ظهر به جز یکشنبه و پنجشنبه و جمعه با وقت قبلی تزریق میکنند. یعنی عملا باید مرخصی بگیریم و بیاییم خونه واسه یه واکسن!
ما که اصرار داشتیم حتما واکسن رو امروز بزنیم زنگ زدیم هلال احمر نیاوران که اولا گفتن دارن تعطیل میکنن و در ثانی MMR تزریق نمیکنن. 16 آذر هم که گوشی رو بر نمیداشتند ضمنا در سایت دیدیم که ساعت 8-11 فقط سرویس میدن! تو اینترنت شانسی کلینیک فرشته رو پیدا کردیم (در خیابان فرشته) و خوشحال که یک مورد نزدیک پیدا شد که گفتن از ساعت 6.5 عصر تا 8 عصر سرویس میدن که عروسی دعوت بودیم و تنظیم برنامه ممکن نبود. دو سه تا کلینیک دولت زنگ زدیم گفتن که فقط برای بچه ها تزریق میکنن و به پاستور زنگ بزنین اونها میزنن حالا از ما اصرار و از اونها انکار که اصلا برای بزرگها فقط پاستور!! یه بیمارستان هم میرعماد هست که اون هم تا 11 سرویس میده از شانس. خلاصه مجبور شدیم از دیباجی ساعت 12 راه بیوفتیم بریم اون ور شهر درمانگاه بهراد. خدا رو شکر که اونجا تا 1 سرویس میداد. جالب اینجا بود که وقت که گرفتیم و 33400 رو پرداخت کردیم وقت دکتر کودکان دادند و پشت سر نوزاد ها ما دوتایی رفتیم داخل. فکر کنم دکتر هم کمی جا خورد و دنبال بچه میگشت:دی. فکر کنم یه کم زرنگی هم کرد و یه واکسن درآورد و نصفش رو به من و نصفش رو به همسرم تزریق کرد ! بعدش هم که فکر کنم مزه ی دو برابر گرفتن زیر دندونش بود گفت اگر خواستین من هر شب 9.5 تا 11.5 هم هستم واسه نوبت بعد شب هم میتونین بیاین!
خلاصه کارت تایید تزریق رو گرفتیم تا دفعه بعد که ببینیم باید دوباره یه سفر درون شهری داشته باشیم یا یک مرخصی!

اااا. ما ام ام ار رو مجاني زديم. تازه دو تا واكسن كامل
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، k1_m_1358
(2014-08-14 ساعت 20:11)k1_m_1358 نوشته:  امروز رفتم پاستور واسه گرفتن جواب تست انتي بادي ابله مرغون
امپول انفولانزا آورده بود مبلغش هم ٣٢٠٠٠ تومان بود
و يه صحبت ديگه خانم دكتر گفته براي بچه هاي زير ١٢ سال كه تا حالا انفولانزا نزدند بايد دو نوبت بزنن ، تعجب كردم تا بحال اينو نشنيده بودم. كسي اطلاعي داره؟
درسته عزيزم دوبار بايد زده شه. من پارسال به دخترم دو نوبت تزريق كردند
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2014-08-14 ساعت 20:11)k1_m_1358 نوشته:  امروز رفتم پاستور واسه گرفتن جواب تست انتي بادي ابله مرغون
امپول انفولانزا آورده بود مبلغش هم ٣٢٠٠٠ تومان بود
و يه صحبت ديگه خانم دكتر گفته براي بچه هاي زير ١٢ سال كه تا حالا انفولانزا نزدند بايد دو نوبت بزنن ، تعجب كردم تا بحال اينو نشنيده بودم. كسي اطلاعي داره؟
درسته عزيزم دوبار بايد زده شه. من پارسال به دخترم دو نوبت تزريق كردند
سلام دوست عزیز میشه بفرمایید کجا واکسن MMR رو مجانی زدید ؟لطفا اگه ممکنه آدرسش رو برای دوستان دیگه بگذارید. با تشکر
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Rooz
(2014-08-20 ساعت 15:02)Samia نوشته:  
(2014-08-15 ساعت 23:28)behdadK نوشته:  ما که شانس آوردیم و این دوره کارنت نشدیم مگرنه مجبور بودیم نوبت دوم MMR رو دوبی تزریق کنیم.
البته زدن واکسن MMR هم داستانی داشت واسه ما. پنج شنبه اول رفتیم پاستور تجریش نوبت آخر هپاتیت رو همسرم بزنه. گفتیم سر راه برگشت میریم درمانگاه نسیم قیطریه و اولین سری MMR رو میزنیم. این درمانگاه نزدیک خونمونه و ما هم کلی خوشحال که راحتیم. متاسفانه به ما گفتند که فقط راس ساعت 1 ظهر به جز یکشنبه و پنجشنبه و جمعه با وقت قبلی تزریق میکنند. یعنی عملا باید مرخصی بگیریم و بیاییم خونه واسه یه واکسن!
ما که اصرار داشتیم حتما واکسن رو امروز بزنیم زنگ زدیم هلال احمر نیاوران که اولا گفتن دارن تعطیل میکنن و در ثانی MMR تزریق نمیکنن. 16 آذر هم که گوشی رو بر نمیداشتند ضمنا در سایت دیدیم که ساعت 8-11 فقط سرویس میدن! تو اینترنت شانسی کلینیک فرشته رو پیدا کردیم (در خیابان فرشته) و خوشحال که یک مورد نزدیک پیدا شد که گفتن از ساعت 6.5 عصر تا 8 عصر سرویس میدن که عروسی دعوت بودیم و تنظیم برنامه ممکن نبود. دو سه تا کلینیک دولت زنگ زدیم گفتن که فقط برای بچه ها تزریق میکنن و به پاستور زنگ بزنین اونها میزنن حالا از ما اصرار و از اونها انکار که اصلا برای بزرگها فقط پاستور!! یه بیمارستان هم میرعماد هست که اون هم تا 11 سرویس میده از شانس. خلاصه مجبور شدیم از دیباجی ساعت 12 راه بیوفتیم بریم اون ور شهر درمانگاه بهراد. خدا رو شکر که اونجا تا 1 سرویس میداد. جالب اینجا بود که وقت که گرفتیم و 33400 رو پرداخت کردیم وقت دکتر کودکان دادند و پشت سر نوزاد ها ما دوتایی رفتیم داخل. فکر کنم دکتر هم کمی جا خورد و دنبال بچه میگشت:دی. فکر کنم یه کم زرنگی هم کرد و یه واکسن درآورد و نصفش رو به من و نصفش رو به همسرم تزریق کرد ! بعدش هم که فکر کنم مزه ی دو برابر گرفتن زیر دندونش بود گفت اگر خواستین من هر شب 9.5 تا 11.5 هم هستم واسه نوبت بعد شب هم میتونین بیاین!
خلاصه کارت تایید تزریق رو گرفتیم تا دفعه بعد که ببینیم باید دوباره یه سفر درون شهری داشته باشیم یا یک مرخصی!

اااا. ما ام ام ار رو مجاني زديم. تازه دو تا واكسن كامل
كجا دوست عزيز آدرسش رو ميگين لطفاً؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
(2014-05-04 ساعت 03:59)shervin4d نوشته:  سلام و تبریک به همه شما بدنده های عزیز. انگار همین 2دهفته پیش بود که تو پاستور تجریش با استرس اینور و اونور میدویدم که واکسنی از قلم نیفته... خیلی سریع تر از اونی که فکر میکنین میرسین اینجا. فقط توجه کنید که پاستور واکسن TDیا همون دیفتری گزاز رو یه مرحله میزنه و یک مرحله هم خودش الکی 10 سال قبل رو وارد میکنه که اکثرا مورد قبول بیمارستان دوبی نبود . اولا باید 3 مرحله نوشته بشه و فاصله هاش باید 1 1 6 باشه یعنی یکی دیگه یک ماه بعد از واکسن اول و سومی هم 6 ماه بعد از اولی تزریق بشه. اگر اصرار کنید تو پاستور براتون به این شکل هم وارد میکنن. من ور مورد واکسن ها توتهران اطلاعاتم کامله چون تازه انجام دادم. اگر کمکی خواستید در خدمتم.

سلام
من به تازگی رفتم پاستور به من گفتند چون سربازی معاف شدی فقط باید واکسن TD و MMR و INFLUENZA بزنی؟ ایا این درسته؟ و چه واکسنهایی باید بزنم؟
مرسی
تشکر کنندگان:
سلام
نیازه جواب آزمایش آبله مرغان رو ترجمه کرد؟؟؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:
(2014-08-20 ساعت 19:44)h_researcher نوشته:  سلام
نیازه جواب آزمایش آبله مرغان رو ترجمه کرد؟؟؟

سلام دوست عزیز
جواب بصورت انگلیسی است و نیاز به ترجمه نیست فقط روز مدیکال همراهتون باشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
خـــــــــــــدا من از این واکسنmmrمتنفرم!!!!!از بس رفتم پاستور حر پاستور تجریش خسته شدم Sad وقتی هم برای تزریق مجددش ندارم یکی منو راهنمایی کنه دو نوبت دارم یکی 1986 یکی 2003 حالا چی کارکنم برم از پزشک نامه تزریق بگیرم پاستور قبول میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیس نامبر:$$$1
تاریخ رویت قبولی:1 می
تعداد نفرات کیس:1 نفر
کنسولگری: ایروان
تاریخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
سلام
من دیروز رفتم پاستور تجریش ،یه کارت واکسنه داغون از بچگی هام داشتم که MMRتو اون نوشته شده بود و دکتر گفت نیازی نیست بزنم. ازطرفی هپاتیت روهم که چندسال پیش زده بودم و کارت داشتم و دکتر اونم تایید کرد و گفت 3ماه دیگه بیام برای واکسن آنفولانزا و گرفتن کارت بین المللی(البته آزمایش آبله مرغان هم دادم چون قبلاتو بچگی گرفته بودم)
الان سوالم اینه که من مطمئن باشم نیازی به واکسن دیگه نیست؟ آخه تو این سایت خیلی واکسن هارو اعلام کرده که باید بزنیم ولی دکتر پاستور به من چیزی نگفت
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: lighter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان