کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-08-19 ساعت 19:51)babak12 نوشته:  
(2014-08-19 ساعت 19:39)sepideh jan نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 18:17)babak12 نوشته:  [quote='ahuraee' pid='536064' dateline='1408174197']
سلام به همه
کسی از دوستان اطلاع داره که واکسن کزاز و دیفتری که باید در چند نوبت زده بشه ( با توجه به صحبت بچه های 2013) ایا الان هم باید زده بشه؟
و ایا پاستور میزنه؟
سلام دوست عزیز
بله بايد تزريق كنيد
DT/DTP در 4 نوبته فقط وارد ميكنن داخل كارت
Td در 2 نوبت اگه اشتباه نكنم فقط یک نوبت بوستر مي زنه
فقط يك نكته اگه محل مصاحبه شما ابوظبي است با توجه به تجربه دوستان td بايد 3 نوبت وارد بشه البته اگه پزشك پاستور قبول كنه که بايد اونجا حسابي باهاش حرف بزنيد
بهترين راه حل اینه که مراجعه کنید به پاستور و اونجا تمام اين واكسنهای لازم بصورت کامل برای شما تزریق می کنن
به جز mmr
[/quote
تو روخدا اشتباه همدیگرو راهنمایی نکنین. واکسن tdبرای بالی پنجاه سال 3 نوبت و برای زیز پنجاه سال دو نوبت است. و فواصلش 0-1-7 میباشد،البته اگر پستها را از ابتدا بخونین به خوبی متوجه میشین.
مرسی از راهنمایی شما دوست عزیز
ولی اگر دقت کرده باشید من اشاره کردم که td در 2 نوبت که فقط بوستر میزنه همون کاری که برای من پاستور تجریش انجام داد
و دوباره اشاره کردم البته نقل از تجربیات دوستان گذشته که برای ابوظبی باید 3 نوبت تزریق بشه
که من از دکتر پاستور خواهش کردم برای من نوبت سوم بصورت غیر واقعی وارد کنه
که ایشون هم قبول کردن قبل مصاحبه برای من وارد کنن
فکر نمی کنم اطلاعانی که من دادم دور از واقعیت باشه
باز با این حال مرسی از توجه شما
چون من تازه پاستوربودم نظر دادم .دکتر انسیستو به من گفت چون زیر پنجاه هستین دو نوبت کافیه!بعد ببخشید معنی بوستر را نمیدونم؟اگر میشه بهم بگین.باشه من باز باید به انسیستو پاستور مراجعه کنم و حتما دوباره سوال میکنم.در قسمت راهنمای این تاپیک هم فکر کنم اینو نوشته!به هر حال هممون قصد کمک به هم راداریم و مهم اینه دوست گرامیSmileباز هم ممنونم!
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-08-21 ساعت 00:41)sepideh jan نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 18:17)babak12 نوشته:  [quote='ahuraee' pid='536064' dateline='1408174197']
سلام به همه
کسی از دوستان اطلاع داره که واکسن کزاز و دیفتری که باید در چند نوبت زده بشه ( با توجه به صحبت بچه های 2013) ایا الان هم باید زده بشه؟
و ایا پاستور میزنه؟
سلام دوست عزیز
بله بايد تزريق كنيد
فقط يك نكته اگه محل مصاحبه شما ابوظبي است با توجه به تجربه دوستان td بايد 3 نوبت وارد بشه البته اگه پزشك پاستور قبول كنه که بايد نوبت و برای زیز پنجاه سال دو نوبت است. و فواصلش 0-1-7 میباشد،البته اگر اونجا حسابي باهاش حرف بزنيد
بهترين راه حل اینه که مراجعه کنید به پاستور و اونجا تمام اين واكسنهای لازم بصورت کامل برای شما تزریق می کنن
به جز mmr
[/quote
تو روخدا اشتباه همدیگرو راهنمایی نکنین. واکسن tdبرای بالی پنجاه سال 3پستها را از ابتدا بخونین به خوبی متوجه میشین.
ولی اگر دقت کرده باشید من اشاره کردم که td در 2 نوبت که فقط بوستر میزنه همون کاری که برای من پاستور تجریش انجام داد
و دوباره اشاره کردم البته نقل از تجربیات دوستان گذشته که برای ابوظبی باید 3 نوبت تزریق بشه
چون من تازه پاستوربودم نظر دادم .دکتر انسیستو به من گفت چون زیر پنجاه هستین دو نوبت کافیه!بعد ببخشید معنی بوستر را نمیدونم؟اگر میشه بهم بگین.باشه من باز باید به انسیستو پاستور مراجعه کنم و حتما دوباره سوال میکنم.در قسمت راهنمای این تاپیک هم فکر کنم اینو نوشته!به هر حال هممون قصد کمک به هم راداریم و مهم اینه دوست گرامیSmileباز هم ممنونم!

سلام به همه
و ایا پاستور میزنه؟
سلام دوست عزیز
بله بايد تزريق كنيد
فقط يك نكته اگه محل مصاحبه شما ابوظبي است با توجه به تجربه دوستان td بايد 3 نوبت وارد بشه البته اگه پزشك پاستور قبول كنه که بايد اونجا حسابي باهاش حرف بزنيد
به جز mmr
[/quote
تو روخدا اشتباه همدیگرو راهنمایی نکنین. واکسن tdبرای بالی پنجاه سال 3 نوبت و برای زیز پنجاه سال دو نوبت است. و فواصلش 0-1-7 میباشد،البته اگر پستها را از ابتدا بخونین به خوبی متوجه میشین.
سلام
خواهش می کنم دوست عزیز
من هم با شما موافق هستم که باید در 2 نوبت تزریق بشه
ولی من فقط گفتم چون مدیکال ابوظبی یک خورده روی این قضیه حساسن از دکتر پاستور خواهش کنید برای شما یک نوبت بصورت غیر واقعی وارد کنه که اونجا برای روز مدیکال بی خودی هزینه اضافی ندید یعنی کلا 3 نوبت میشه
منظور از بوستر یعنی یاداوری دوباره یا یک تزریق دوباره
منم از شما تشکر می کننم برای اطلاع رسانی خوب شما
موفق باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
سلام به همه
و ایا پاستور میزنه؟
سلام دوست عزیز
بله بايد تزريق كنيد
به جز mmr
[/quote
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...#pid327834
من آدرس بالا رو مدنظر دارم!مگر اینکه قانون تغییر کرده باشه و به قول شما ابو ظبی برای tdسه مرحله بخواد!باز هم سوال میکنم!شاید به من اشتباه گفتن و برای ابوظبی باید 3 مرحله باشه !البته من هنوز خودم محل مصاحبمو نمیدونم ولی اگر اینطور باشه واقعا ممنونم که بهم گفتین!
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-08-20 ساعت 19:50)babak12 نوشته:  
(2014-08-20 ساعت 19:44)h_researcher نوشته:  سلام
نیازه جواب آزمایش آبله مرغان رو ترجمه کرد؟؟؟

سلام دوست عزیز
جواب بصورت انگلیسی است و نیاز به ترجمه نیست فقط روز مدیکال همراهتون باشه

سربرگ و مهر جواب آزمایش با عنوان و مهر فارسیه،امکان داره قبول نکنن.برای مصاحبه ایروان رو انتخاب کردم.
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:
(2014-08-21 ساعت 01:57)h_researcher نوشته:  
(2014-08-20 ساعت 19:50)babak12 نوشته:  
(2014-08-20 ساعت 19:44)h_researcher نوشته:  سلام
نیازه جواب آزمایش آبله مرغان رو ترجمه کرد؟؟؟

سلام دوست عزیز
جواب بصورت انگلیسی است و نیاز به ترجمه نیست فقط روز مدیکال همراهتون باشه

سربرگ و مهر جواب آزمایش با عنوان و مهر فارسیه،امکان داره قبول نکنن.برای مصاحبه ایروان رو انتخاب کردم.
من خودم از پاستور گرفتم که تمام اطلاعات بصورت لاتین بود و فقط مهر فارسی خود پاستور خورده بوده
به نظرم از جایی که این جواب گرفتین استعلام کنید
یا در نهایت باید ترجمه کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
زبان من یکی مو در آورد از بس در هر صفحه نوشتم که ابوظبی 3 بار TD میخواهد و یک نفر فرهیخته از پاستور آمد و گفت پاستور به من گفته 2 بار. از این به بعد هر کدوم از دوستان هرچند بار خواست بزنه پای خودش. هزینه ی اضافی هم که ابوظبی تقبل میکنند نوش جونشون! اگر خانم بخشنده پاستور کارش رو مثل خانم طاهر نژاد بلد بود اینقدر اینجا الکی تاپیک جلو نمی رفت.
هر کسی هم براش مهمه که چند بار باید بزنه زحمت بکشه 2-3 صفحه قبل رو بخونه. خواهشا بحث رو کش ندید 20 صفحه است که هر کسی میاد میگه TD بزنم یا نزنم و یک بار همه واکسن هاش رو اعلام میکنه که تایید بگیره! دوستان یه کم به خودتون زحمت بدید 3 صفحه قبل رو بخونید قبل از اینکه سئوالتون رو مجدد تکرار کنید
دوست عزیز، هموطن، همسفر خانم دکتر بخشنده شخصیتی جدا از دکتر شوکلا و دکتر اونگان و ... است و البته متاسفانه اطلاعاتش از همه ماها هم کمتر است
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: milad.nas ، babak12 ، نیلان ، A_A ، lighter ، Alex 2014 ، taba60 ، maryamnaz_s
سلام

من سه ماه بیش رفتم پاستور تجریش بهم گفتن باید نوبت دوم MMR رو هم انجام بدم . امروز به درمانگاه محلمون مراجعه کردم و گفتند که اگه یک بار زده باشم دیگه نیازی نیست. من 10سال بیش mmr رو انجام داده بودم و کارتش رو هم دارم. آیا این واکسن دو مرحله داره و اگه داره کجا باید برم برای واکسن؟
ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره کمک کنه Smile
تشکر کنندگان:
(2014-08-21 ساعت 12:16)farslm نوشته:  سلام

من سه ماه بیش رفتم پاستور تجریش بهم گفتن باید نوبت دوم MMR رو هم انجام بدم . امروز به درمانگاه محلمون مراجعه کردم و گفتند که اگه یک بار زده باشم دیگه نیازی نیست. من 10سال بیش mmr رو انجام داده بودم و کارتش رو هم دارم. آیا این واکسن دو مرحله داره و اگه داره کجا باید برم برای واکسن؟
ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره کمک کنه Smile

سلام دوست عزیز
بله این واکسن 2 مرحله داره به فاصله 1 ماه که باید تزریق کنید
برای تزریق نوبت دوم باید به یکی از مراکز زیر مراجعه کنید
و بعد از تزریق باید گواهی تزریق دوره اول و دوم به پاستور ارائه بدین برای وارد کردن در کارت زرد

خ استاد مطهري-خ ميرعماد-نبش كوچه ششم -بيمارستان مهرداد
تلفن:88754385-88543592
قبلش زنگ بزنید برای همان روز وقت بگیرید هر نوبت 40.000 تومان
........
واکسن MMM درمانگاه بهگر. تهران خیابان آزادی ابتدای بهبودی. تلفن 66051321
.....
واکسنmmrدرمانگاه پگاه خیابان خواجه عبدالله انصاری
.....
کلینیک 16 آذر دانشگاه تهرانبالاتر از پل رومی ساختمان پزشکان 1775 دکنر رستم باستان زاده تلفن 22234191
......
شریعتی اسدی دکتر رادان 22205702
....
قیطریه بین پارک و صدر- کلینیک قیطریه --22212327-9
.....
انتهای بلوار کشاورز (تقاطع بلوار کشاورز با خیابان دکتر قریب)، خیابان دکتر قریب، پایین‌تر از بیمارستان امام خمینی، مرکز طبی کودکان
....
در غرب تهران درمانگاه بهراد در اشرفی اصفهانی. نرسیده به برج نگین رضا - کنار نمایندگی هیوندا - تلفن ۴۴۰۵۹۷۶۰
....
کلینیک دانشگاه تهران (انقلاب-ابتدای خ.16 آذر-روبروی دانشگاه تهران - تلفن تماس: 66418400) میباشد که روزهای چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح واکسن میزنه.

موفق باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: farslm ، A_A ، behdadK ، Rooz
تست آنتی بادی آبله مرغون و ابوظبی قبول داره؟؟؟
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان:
(2014-08-21 ساعت 14:26)aidaz نوشته:  تست آنتی بادی آبله مرغون و ابوظبی قبول داره؟؟؟

به نقل از دوستان که مصاحبه رفتن بله دوست عزیز قبول داره
فقط انکارا قبول نداره
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، jjcale ، Alex 2014 ، HERMES7
حتما تست آنتی بادی رو با خودتون ببرید ابوظبی. ضمنا از پاستور هم بخواهید در کارت زردتون وارد کنه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، HERMES7 ، nasim
(2014-08-21 ساعت 19:22)jjcale نوشته:  میگن بضی وقتا شهرستانیها جلوتر از تهرونی هسن Smile دو عدد تست آنتی بادی که جای نام خالی داره هست هرکس میخاد من برای سه نفر گرفتم ولی ۵ تا داد بنابرای دو تا اضافه دارم. کسی که فروخت گفت با این تست بین المللی که مال صلیب سرخه هر دکتری قانه میشه

(2014-08-21 ساعت 15:12)babak12 نوشته:  
(2014-08-21 ساعت 14:26)aidaz نوشته:  تست آنتی بادی آبله مرغون و ابوظبی قبول داره؟؟؟

به نقل از دوستان که مصاحبه رفتن بله دوست عزیز قبول داره
فقط انکارا قبول نداره

میگن بضی وقتا شهرستانیها جلوتر از تهرونی هسن Smile دو عدد تست آنتی بادی که جای نام خالی داره هست هرکس میخاد من برای سه نفر گرفتم ولی ۵ تا داد بنابرای دو تا اضافه دارم. کسی که فروخت گفت با این تست بین المللی که مال صلیب سرخه هر دکتری قانه میشه
منم میخوام [emoji12]
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان:
امروز رفتم پاستو تجريش
هزينه صدور كارت واكسن بين المللي ٥٠ هزار تومان
واكسن انفولانزا ٣٢٥٠٠
سه نفري ٢٧٧ هزار تومان پول داديم اومديم بيرون
تشکر کنندگان: babak12 ، Sara_lphmkf ، A_A

بله ابوظبی قبول داره ،یادتون باشه که نتیجه تست را در کارت زرد وارد کرده باشند. وهم اینکه اصل کاغذی که برا ی تست آبله مرغون بهتون دادن را با خودتون حتما ببرید و همراه کارت زرد و بقیه چیزها به nmc ارائه کنید.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، teacherm
MELON 2015 نوشته:
امروز رفتم پاستو تجريش
هزينه صدور كارت واكسن بين المللي ٥٠ هزار تومان
واكسن انفولانزا ٣٢٥٠٠
سه نفري ٢٧٧ هزار تومان پول داديم اومديم بيرون
--------------------------------------------------------------
ما هم پنج شنبه اونجا بودیم شایدم همدیگرو دیده باشیم.
واکسن MMR گفتند برید بیرون بزنید ما هم رفتیم درمانگاه پگاه توی سید خندان. MMR هر نفر 25 هزار تومان شد.نکته جالب اینه که اونجا بما گفتند نباید بیشتر از 6 ساعت از واکسن دیفتری -کزاز و آنفولانزا گذشته باشه و خوشبختانه نگذشته بود ولی توی پاستور چیزی در این مورد بما نگفتند.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان