کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-10-20 ساعت 09:59)babak12 نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 08:57)jupiterx نوشته:  سلام
من واکسنها رو مشهد زدم و کارت زرد رو هم برامون صادر کردم . باتوجه به سفری که باید برم تهران میخاستم ببینم ایا اگه کارت زرد رو ببرم تهران پاستور برام مهر میکنه جهت اطمینان بیشتر یا اینکه خیر ؟؟ یا اصلا کارت جدید خودشون صادر میکنن؟؟
باتشکر

سلام دوست عزيز
فكر نمي كنم مشكلي داشته باشه
حتما ي سري بزنيد كه اگه كم كسري داشته باشه حتما شما راهنمايي مي كنن

ممنون
فقط اگه امکانش هست ادرس دقیق پاستور رو هم برام بنویسید ممنون میشم
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان:
(2014-10-20 ساعت 14:43)jupiterx نوشته:  
من واکسنها رو مشهد زدم و کارت زرد رو هم برامون صادر کردم . باتوجه به سفری که باید برم تهران میخاستم ببینم ایا اگه کارت زرد رو ببرم تهران پاستور برام مهر میکنه جهت اطمینان بیشتر یا اینکه خیر ؟؟ یا اصلا کارت جدید خودشون صادر میکنن؟؟
باتشکر

سلام دوست عزيز

ممنون
باتشکر

تجريش-ميدان قدس-ابتداي خيابان شريعتي پلاك 1996 تلفن: 22730014
شماره کیس: 7XXX / رویت قبولی: 31 می / ارسال فرم 260: 17 جون / سفارت: آنکارا / تعداد افراد کیس: 1 نفر.
تشکر کنندگان: babak12 ، jupiterx ، AliReza.Sh
(2014-10-20 ساعت 14:54)amir1635 نوشته:  
باتشکر

سلام دوست عزيز

ممنون
باتشکر

اوني كه تو ١٢ فروردين هست بريم مشكلي ايجاد نميشه ؟
من ميخواهم اون جا برم

F4
Ankara
Interview = 13th may 2015
update in ceac :14th may
15th may
(1) 18th may
(7th jul (1
( 27th aug (by E-mail
(7th oct (by E-mail
/: 13th oct : (1):or . ,2,3,4:
Clearance: 14th oct

تشکر کنندگان:
(2014-10-21 ساعت 00:55)saman98 نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 14:54)amir1635 نوشته:  
باتشکر

سلام دوست عزيز

ممنون
باتشکر

اوني كه تو ١٢ فروردين هست بريم مشكلي ايجاد نميشه ؟
من ميخواهم اون جا برم

اگه یکی از شعبات انیستو پاستور hاست و کارت بین الملی صادر می کند می تونید تشریف ببرید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
توصیه های آقای کم خرج باشی

تمام واکسنهاتون رو کامل کنید و واسه هپاتیت هم یه جوری برنامه ریزی کنید که تویه ماهی که یک کاه قبل و بعد از مصاحبه هیچ مرحله ای ازش قرار نگیره ،یه ماه قبل واسه اینکه نباید مدت یک ماه مونده به مصاحبه واکسن بزنید و بعدش واسه اینکه دکتر حوس نکنه خودش بزنه

برید و حتما تست آبله رو بدید ، که حداقل اون اب رو با قیمت ام ام ار نسار جیبتون کنه .
ولی تویه جواب دادن به دکتر گیر ندید که من فلان واکسن رو زدم و دستوری بگید نه ابله نه ،اون خودش میدن چیکار کنه ،ریش و قیچش دست ایشونه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: areb1356 ، rezasadeghi
ممنون لاله جان، من رفتم پاستور تجريش و خداروشكر خانم دكتر بخشنده خيلي با حوصله راهنماييم كردن و گفتند كه هيچ واكسني براي خانم باردار اجباري نيست !
ممنون از جوابتون و توجه تون !

(2014-10-11 ساعت 21:13)laleht نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 20:58)TajbakhshSalma نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزيز و پيشكسوتان،
سوالي دارم و تر همه صفحات گشتم و جوابي يا مطلب مربوطي براش پيدا نكردم و ممنون ميشم راهنماييم كنيد!
من برنده ٢٠١٥ هستم با كيس نامبر ٣٠٠٠ ولي خوشبختانه يا متاسفانه شش ماهه باردار هستم و نميدونم تكليفم با اين پروسه واكسيناسيون و مديكال چيه؟ عكس راديولوژي كه نميتونم بگيرم و واكسن هارو هم نميتونم بزنم همش و !
ميشه منو راهنمايي كنيد كه چيكار بايد بكنم !!!!!!!

ممنون از لطف همگي و به اميد قبول شدن همه دوستان

عزيزم به نظرم حتما به پا ستور سر بزنين اونجا دكتر راهنماييتون ميكنن هر چى باشه آدماى اين پيج اطلاعات پزشكى دقيق ندارن و دكترهاى پاستور هم خيلى مهربونن و هم وارد. در ضمن واسه عكس راديولوژى ميدونم كه لباسهاى خاص واسه خانم هاى باردار هست كه خودشون ميدن بپوشى اما بازم فكر ميكنم بهترين كار اينه كه همين فردا صبح اول وقت برين پاستور تجريش هم خلوته هم دكترهاى خيلى خوبى داره كه به پروسه لاتارى هم واردن.
ايشالا كه به سلامتى هم بارتو زمين ميزارى هم ويزاتو ميگيرى
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
تشکر کنندگان: laleht
با سلام خدمت دوستان عزیز
پدر من لاتاری برنده شده امروز رفته بودن با مادر به انیستیتو پاستور تجریش
برای زدن واکسن های مورد نیازشون
اونجا گفتن که واسه لاتاری اومدن و سنترشون هم آنکارا است
به مامان و بابا گفتن شما به خاطر سنتون نیازی نست واکسن هپاتیت رو بزنید و فقط براشون کزاز . دیفتیری رو زدن.
می خواستم ببینم درسته یا نه؟
پدر و مادرم 66 و 63 ساله هستن
ممنونم از راهنماییهاتون
تشکر کنندگان:
(2014-10-22 ساعت 13:36)mta.afshar نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
پدر من لاتاری برنده شده امروز رفته بودن با مادر به انیستیتو پاستور تجریش
برای زدن واکسن های مورد نیازشون
اونجا گفتن که واسه لاتاری اومدن و سنترشون هم آنکارا است
به مامان و بابا گفتن شما به خاطر سنتون نیازی نست واکسن هپاتیت رو بزنید و فقط براشون کزاز . دیفتیری رو زدن.
می خواستم ببینم درسته یا نه؟
پدر و مادرم 66 و 63 ساله هستن
ممنونم از راهنماییهاتون

سلام شوهر من هم 64 سال دارد هپاتیت را همانجا پاستور زدند براش نوبت سومش مانذه فقط ام ام آر گفت نیازی نیست برای بالای 59 سال شما هم به نظر من بزنید هپاتیت سن و سال نداره
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: babak12 ، mta.afshar
سلام دوستان. من دانشجو هستم و پاسپورت هم ندارم.
میخواستم بپرسم برای گرفتن کارت زرد واکسیناسیون در پاستور تهران, حتما باید پاسپورت داشته باشیم؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-23 ساعت 02:42)amin-rabiei نوشته:  سلام دوستان. من دانشجو هستم و پاسپورت هم ندارم.
میخواستم بپرسم برای گرفتن کارت زرد واکسیناسیون در پاستور تهران, حتما باید پاسپورت داشته باشیم؟

بله باید ابتدا پاسپورت بگیرین و بعد کارت زرد رو پاستور میده بهتون. بدون پاسپورت کارت زرد نمیدن.
البته شما واکسیناسیون رو انجام بدین و کارتهاش رو نگه دارین هر موقع پاسپورت گرفتین برین پاستور و تاریخ هارو در کارت زرد وارد میکنن براتون
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: amin-rabiei ، A_A ، babak12 ، rbrb-2015 ، L_haam
برای کسایی که واکسن هپاتیت رو سال ها پیش تزریق کردن، ولی کارت رو گم کردن و تست آنتی بادی میدن. آیا پاستور توی کارت زرد وارد میکنه که واکسن تزریق شده؟ یا فقط میگه مصونیت داریم؟ و اینکه دکتر اونگان تست آنتی بادی هپاتیت رو قبول میکنه؟ یا مث آبله مرغان؟!
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ، لطفا يكي نظر بده الان من واكسن انفولانزارو باتوجه به زمان مصاحبم تزريق كنم خوبه يا نه ؟
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 01:35)milad.nas نوشته:  سلام دوستان ، لطفا يكي نظر بده الان من واكسن انفولانزارو باتوجه به زمان مصاحبم تزريق كنم خوبه يا نه ؟
واکسن 1 ماه مونده به مصاحبه بزنید
یعنی 11 نوامبر
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، milad.nas
(2014-10-24 ساعت 01:35)milad.nas نوشته:  سلام دوستان ، لطفا يكي نظر بده الان من واكسن انفولانزارو باتوجه به زمان مصاحبم تزريق كنم خوبه يا نه ؟

یک ماه مونده به مصاحبه تزریق کنید

(2014-10-23 ساعت 16:02)rbrb-2015 نوشته:  برای کسایی که واکسن هپاتیت رو سال ها پیش تزریق کردن، ولی کارت رو گم کردن و تست آنتی بادی میدن. آیا پاستور توی کارت زرد وارد میکنه که واکسن تزریق شده؟ یا فقط میگه مصونیت داریم؟ و اینکه دکتر اونگان تست آنتی بادی هپاتیت رو قبول میکنه؟ یا مث آبله مرغان؟!

ظاهرا ترکیه رو ابله حساسه و هپاتیت کاری نداره
شما بدین تست بگیرن اوکی بود به دکتر بگین تو کارتتون یا نتیجه تست رو بزنه یا سه تا تاریخ برای واکسنتون
تشکر کنندگان: milad.nas ، babak12 ، rbrb-2015
سلام دوستان
من واکسنTD را امروز زده و گفتند MMR را چند روز دیگه بیا بزن.مصاحبه ما 14 دسامبر در ابوظبی هست.1*ایا به نظرتون واکسن انفولانزا را حالا بزنم یا 1 ماه مانده به مصاحبه؟(هلال احمر گفت که واکسن mmr و انفولانزا را می شه همزمان تزریق کرد)
2*هلال احمر اصفهان از من پرسیدند که فقط واکسن انفولانزا کافیه یا این که باید انفولانزا type b را هم بزنیم ؟اگه کسی می دونه من را راهنمایی کنه.
3* ایا از حالا برای نوبت پزشک باید اقدام کنم؟
سپاس فراوان از راهنمایی تان
***CaseNo. 3
ارسال فرم ها 24 می
تغییر سفارت از انکارا به ابوظبی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان