کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-10-24 ساعت 02:32)sh_mm10 نوشته:  سلام دوستان
من واکسنTD را امروز زده و گفتند MMR را چند روز دیگه بیا بزن.مصاحبه ما 14 دسامبر در ابوظبی هست.1*ایا به نظرتون واکسن انفولانزا را حالا بزنم یا 1 ماه مانده به مصاحبه؟(هلال احمر گفت که واکسن mmr و انفولانزا را می شه همزمان تزریق کرد)
2*هلال احمر اصفهان از من پرسیدند که فقط واکسن انفولانزا کافیه یا این که باید انفولانزا type b را هم بزنیم ؟اگه کسی می دونه من را راهنمایی کنه.
3* ایا از حالا برای نوبت پزشک باید اقدام کنم؟
سپاس فراوان از راهنمایی تان
***CaseNo. 3
ارسال فرم ها 24 می
تغییر سفارت از انکارا به ابوظبی
سلاو دوست عزیز
برای انفولانزا 1 ماه مونده به مصاحبه باید تزریق کنید
یعنی 14 نوامبر
بله همون واکسن انفولانزا کافیه
نوبت پزشک برای ابوظبی الزامی نیست صرفا جهت مطمئن شدن شما از حضور دکتر و یا مصادف نبودن با تعطیلات رسمی است
سعی کنید نزدیک مصاحبه(1 ماه ) مکاتبه کنید برای گرفتن وقت
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، sh_mm10 ، L_haam
من واکسنTD را امروز زده و گفتند MMR را چند روز دیگه بیا بزن.مصاحبه ما 14 دسامبر در ابوظبی هست.1*ایا به نظرتون واکسن انفولانزا را حالا بزنم یا 1 ماه مانده به مصاحبه؟(هلال احمر گفت که واکسن mmr و انفولانزا را می شه همزمان تزریق کرد)
2*هلال احمر اصفهان از من پرسیدند که فقط واکسن انفولانزا کافیه یا این که باید انفولانزا type b را هم بزنیم ؟اگه کسی می دونه من را راهنمایی کنه.
***CaseNo. 3
ارسال فرم ها 24 می

سلام
شما MMR نوبت اولش رو میخواید بزنید یا دوم؟ دقت داشته باشید که یک فاصله ی یک ماهه بین این واکسن و مصاحبه باید رعایت کنید وگرنه تو نتیجه مدیکالتون اختلال ایجاد میکنه.شما اگه نوبت اول رو نزدید فکر نکنم با توجه به فاصله ی کمتر از دوماهتون بتونونید نوبت دوم رو اینجا بزنید.حواستون به این نکته باشه
موفق باشید
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: babak12
سلام دوستان
ما سری سوم واکسن هپاتیت مان هفت روز قبل از زمان مصاحبه مان هست به نظر شما واکسن همینجا بزنیم یا بریم آنکارا نوش جان کنیم .
اینجا هزینه اش کمتره ولی اگر اینجا واکسنو بزنیم دکتر گیر نمیده که چرا هفت روز قبل از مدیکال واکسن زدید و توی آزمایش ها اختلال به وجود نمیآره؟
ما همه واکسنها را زدیم فقط همین دور سوم هپاتیت مانده
دوستانی که اطلاع دارند کمک کنن
ممنون
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان:
فکر میکنم باید برید اونجا بزنید.چون ما که رفته بودیم انستیتو پاستور تجریش بهمون گفت 1 ماه قبل از مصاحبه باید تمام واکسنهارو زده باشین و تا یک ماه قبل از مصاحبه هیچ واکسن با ویروس زنده نباید دریافت کرده باشین و هپاتیتم واکسنی هست که ویروس زنده داره.فکر میکنم برید اونجا بزنید و به دکتر اونجا بگید که نوبت 3 واکسنتون هست بهتر باشه.
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 11:55)ashkansoso65 نوشته:  سلام دوستان
ما سری سوم واکسن هپاتیت مان هفت روز قبل از زمان مصاحبه مان هست به نظر شما واکسن همینجا بزنیم یا بریم آنکارا نوش جان کنیم .
اینجا هزینه اش کمتره ولی اگر اینجا واکسنو بزنیم دکتر گیر نمیده که چرا هفت روز قبل از مدیکال واکسن زدید و توی آزمایش ها اختلال به وجود نمیآره؟
ممنون
سلام دوست عزیز
همین جا بزنید
هیچ مشکلی هم پیش نمی یاد
هپاتیت ویروس زنده نیست و باعث هیچ اختلالی نمیشه
فقط واکسن mmr با فاصبه 1 ماه به مدیکال رعایت کنید
پس با خیال راحت برید و نوبت سوم بزنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
فکر میکنم باید برید اونجا بزنید.چون ما که رفته بودیم انستیتو پاستور تجریش بهمون گفت 1 ماه قبل از مصاحبه باید تمام واکسنهارو زده باشین و تا یک ماه قبل از مصاحبه هیچ واکسن با ویروس زنده نباید دریافت کرده باشین و هپاتیتم واکسنی هست که ویروس زنده داره.فکر میکنم برید اونجا بزنید و به دکتر اونجا بگید که نوبت 3 واکسنتون هست بهتر باشه.

(2014-10-24 ساعت 12:04)shadi_1364 نوشته:  فکر میکنم باید برید اونجا بزنید.چون ما که رفته بودیم انستیتو پاستور تجریش بهمون گفت 1 ماه قبل از مصاحبه باید تمام واکسنهارو زده باشین و تا یک ماه قبل از مصاحبه هیچ واکسن با ویروس زنده نباید دریافت کرده باشین و هپاتیتم واکسنی هست که ویروس زنده داره.فکر میکنم برید اونجا بزنید و به دکتر اونجا بگید که نوبت 3 واکسنتون هست بهتر باشه.

(2014-10-24 ساعت 12:06)babak12 نوشته:  
ممنون
سلام دوست عزیز
همین جا بزنید
هیچ مشکلی هم پیش نمی یاد
اقا جان من چون یه مشکلی دارم و نمیتونم واکسنی که ویروس زنده داره رو دریافت کنم میدونم که هپاتیت جزو واکسن هایی هست که ویروس زنده داره...[URL][/URL]
تشکر کنندگان:
دوستان لطفا راهنمايي كنيد، من كودك ٥/٥ ساله دارم كه واكسنهاش رو طبق برنامه كشوري زده. مي خواستم بدونم كه علاوه بر اون واكسنها، چه واكسن ديگه اي لازم هست كه بهش بزنم تا در آنكارا نياز به واكسن ديگري نباشه. خيلي ممنون مي شم راهنمايي كنيد.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان:
با سلام و احترام واسه کیس ***5مدیکالهام رو شروع کنم؟ خودم خانمم و پسر 8سالم ممنون از پاسختون.
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 12:10)shadi_1364 نوشته:  فکر میکنم باید برید اونجا بزنید.چون ما که رفته بودیم انستیتو پاستور تجریش بهمون گفت 1 ماه قبل از مصاحبه باید تمام واکسنهارو زده باشین و تا یک ماه قبل از مصاحبه هیچ واکسن با ویروس زنده نباید دریافت کرده باشین و هپاتیتم واکسنی هست که ویروس زنده داره.فکر میکنم برید اونجا بزنید و به دکتر اونجا بگید که نوبت 3 واکسنتون هست بهتر باشه.

(2014-10-24 ساعت 12:04)shadi_1364 نوشته:  فکر میکنم باید برید اونجا بزنید.چون ما که رفته بودیم انستیتو پاستور تجریش بهمون گفت 1 ماه قبل از مصاحبه باید تمام واکسنهارو زده باشین و تا یک ماه قبل از مصاحبه هیچ واکسن با ویروس زنده نباید دریافت کرده باشین و هپاتیتم واکسنی هست که ویروس زنده داره.فکر میکنم برید اونجا بزنید و به دکتر اونجا بگید که نوبت 3 واکسنتون هست بهتر باشه.

ممنون
سلام دوست عزیز
همین جا بزنید
هیچ مشکلی هم پیش نمی یاد
اقا جان من چون یه مشکلی دارم و نمیتونم واکسنی که ویروس زنده داره رو دریافت کنم میدونم که هپاتیت جزو واکسن هایی هست که ویروس زنده داره...[URL][/URL]

سلام
من تا به حال جایی نشنیدم و ندیدم که واکسن هپاتیت ویروس زنده باشه و یا در مدیکال اختلال ایجاد کنه شاید با بیماری شما تداخل داشته باشه طبق گفته دکتر ولی من تا به حال نشندیم که با ازمایش خون تداخل داشته باشه
اگر دقت کرده باشید یکی از ازمایشهای که روز مدیکال از شما میگیرن همین ازمایش هپاتیت اگر مبتلا به این بیماری نباشید جواب منفی است و مقدار مقاومت بدن شما با توجه به تزریق این واکسن نشون میده (تا اونجا که می دونم ویروس کشته شده -واكسنهاي كشته( بخشي از پادگن) : هپاتيت ب )
لطفا اگه میشه منبع اعلام کنید تا ما هم بتونیم استفاده کنیم (حداقل اطلاعات غلط ندیم )
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: aghamilad
(2014-10-24 ساعت 14:58)babak12 نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 12:10)shadi_1364 نوشته:  فکر میکنم باید برید اونجا بزنید.چون ما که رفته بودیم انستیتو پاستور تجریش بهمون گفت 1 ماه قبل از مصاحبه باید تمام واکسنهارو زده باشین و تا یک ماه قبل از مصاحبه هیچ واکسن با ویروس زنده نباید دریافت کرده باشین و هپاتیتم واکسنی هست که ویروس زنده داره.فکر میکنم برید اونجا بزنید و به دکتر اونجا بگید که نوبت 3 واکسنتون هست بهتر باشه.

ممنون
سلام دوست عزیز
همین جا بزنید
هیچ مشکلی هم پیش نمی یاد

سلام
من تا به حال جایی نشنیدم و ندیدم که واکسن هپاتیت ویروس زنده باشه و یا در مدیکال اختلال ایجاد کنه شاید با بیماری شما تداخل داشته باشه طبق گفته دکتر ولی من تا به حال نشندیم که با ازمایش خون تداخل داشته باشه
اگر دقت کرده باشید یکی از ازمایشهای که روز مدیکال از شما میگیرن همین ازمایش هپاتیت اگر مبتلا به این بیماری نباشید جواب منفی است و مقدار مقاومت بدن شما با توجه به تزریق این واکسن نشون میده (تا اونجا که می دونم ویروس کشته شده -واكسنهاي كشته( بخشي از پادگن) : هپاتيت ب )
لطفا اگه میشه منبع اعلام کنید تا ما هم بتونیم استفاده کنیم (حداقل اطلاعات غلط ندیم )
سلام دوستان، من کارم مربوط به واکسن هست، واکسن هپاتیت زنده نیست، در واقع پوشش ویروس هست...مساله ی زنده بودن ویروس، مشکلش این هست که به زبان ساده، وقتی واکسن ویروس زنده دریافت می کنید، ویروس از شما، قابل انتشار به بقیه است، اما اینکه تست آنتی بادی چی نشون می ده بحث جداست....این بحث راجع به تمام واکسن هاست با زدن هر واکسنی حدود ۲ هفته بعد آنتی بادی اون بیماری در بدن بالا می ره یعنی دقیقا آنتی بادی مشابه اون مریضی و حدود ۲ هفته بعد آنتی بادی پایین میاد...بنابراین هر واکسنی چه زنده چه مرده باید حدود یک ماه قبل زده بشه...اما اینکه دکتر مثلا می دونه شما آبله مرغان نگرفتی و واکسن هم نزدی و همون ۲ روز مونده به مصاحبه به شما واکسن می زنه...دیگه تست آنتی بادی به همراه نداره...چون خودش می دونه به شما تازه واکسن زده اما اگه از ایران ۱ هفته قبل از مصاحبه واکسن بزنید و مثلا برید آنکارا و دکتر تیتر آنتی بادی بگیره، می تونه شما رو مریض جلوه بده...امیدوارم ساده گفته باشم
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: 2015reza ، babak12 ، ashkansoso65 ، rbrb-2015
(2014-10-24 ساعت 15:11)نیلان نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 14:58)babak12 نوشته:  

ممنون
سلام دوست عزیز
همین جا بزنید
هیچ مشکلی هم پیش نمی یاد

سلام
سلام دوستان، من کارم مربوط به واکسن هست، واکسن هپاتیت زنده نیست، در واقع پوشش ویروس هست...مساله ی زنده بودن ویروس، مشکلش این هست که به زبان ساده، وقتی واکسن ویروس زنده دریافت می کنید، ویروس از شما، قابل انتشار به بقیه است، اما اینکه تست آنتی بادی چی نشون می ده بحث جداست....این بحث راجع به تمام واکسن هاست با زدن هر واکسنی حدود ۲ هفته بعد آنتی بادی اون بیماری در بدن بالا می ره یعنی دقیقا آنتی بادی مشابه اون مریضی و حدود ۲ هفته بعد آنتی بادی پایین میاد...بنابراین هر واکسنی چه زنده چه مرده باید حدود یک ماه قبل زده بشه...اما اینکه دکتر مثلا می دونه شما آبله مرغان نگرفتی و واکسن هم نزدی و همون ۲ روز مونده به مصاحبه به شما واکسن می زنه...دیگه تست آنتی بادی به همراه نداره...چون خودش می دونه به شما تازه واکسن زده اما اگه از ایران ۱ هفته قبل از مصاحبه واکسن بزنید و مثلا برید آنکارا و دکتر تیتر آنتی بادی بگیره، می تونه شما رو مریض جلوه بده...امیدوارم ساده گفته باشم
ویکی هپاتیت بی
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: aghamilad ، ashkansoso65
جواب شما به زبان ساده این هست...یا تمام واکسن ها رو با فاصله ی بیشتر از یک ماه ایران بزنید...یا هر چی باقی مونده همون کشور مصاحبه تون بزنید...به هیچ عنوان یه هفته قبل از مصاحبه، ایران واکسن نزنید...
تشکر کنندگان: ashkansoso65
(2014-10-24 ساعت 14:35)alireza.moazini نوشته:  با سلام و احترام واسه کیس ***5مدیکالهام رو شروع کنم؟ خودم خانمم و پسر 8سالم ممنون از پاسختون.

شما هپاتیت شروع کنید چون زمانبر در 3 نوبت
mmr در 2 نوبت به فاصله 1 ماه
ما بقی واکسنها تشریف ببرید پاستور کاملا راهنماییتون می کنن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
دوستان عزيز ، لازم ديدم كه ليست بيماريهاي واگير رو كه در روند دريافت ويزاي مهاجرت اشكال ايجاد مي كن، ذكر كنم:
١)سل ٢)جذام ٣)سيفيليس ٤)شانكروييد ٥) سوزاك ٦) گرانولوم اينگوينال و ٧) لنفوگرانولوم ونروم كه از شماره ٣ تا ٧ جزو بيماريهاي منتقله جنسي هستن. توجه كنيد كه ايدز و هپاتيت جزو اين بيماريها نيستند و اگر كسي از برندگان خصوصا هپاتيت ويروسي فعال يا ناقل هپاتيت يا ايدز باشه، منعي براي ورود به امريكا نداره. حتي در موارد بيماريهاي ذكر شده در بالا فرد بعد از درمان مي تونه وارد امريكا بشه و براي اينكار فرمهاي مخصوصي رو پر مي كنه و بعد از درمانهاي اوليه و خروج از مرحله ناقلي معاينه مجدد ميشه.
منبع :
http://www.cdc.gov/immigrantrefugeehealt...luded.html
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: نیلان ، HERMES7 ، rbrb-2015 ، laleht ، AliReza.Sh
(2014-10-24 ساعت 04:26)L_haam نوشته:  
***CaseNo. 3
ارسال فرم ها 24 می

سلام
شما MMR نوبت اولش رو میخواید بزنید یا دوم؟ دقت داشته باشید که یک فاصله ی یک ماهه بین این واکسن و مصاحبه باید رعایت کنید وگرنه تو نتیجه مدیکالتون اختلال ایجاد میکنه.شما اگه نوبت اول رو نزدید فکر نکنم با توجه به فاصله ی کمتر از دوماهتون بتونونید نوبت دوم رو اینجا بزنید.حواستون به این نکته باشه
موفق باشید
سلام دوست عزیز
نوبت اول mmrرا می خواهم بزنم.در نوشته های برخی دوستان خونده بودم که انسیتو پاستور واسشون یک نوبت تزریق کرده ولی دو نوبت وارد کارت زرد می کنه!ایا همین طوره؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان