کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-10-24 ساعت 18:28)sh_mm10 نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 04:26)L_haam نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 02:32)sh_mm10 نوشته:  سلام دوستان
من واکسنTD را امروز زده و گفتند MMR را چند روز دیگه بیا بزن.مصاحبه ما 14 دسامبر در ابوظبی هست.1*ایا به نظرتون واکسن انفولانزا را حالا بزنم یا 1 ماه مانده به مصاحبه؟(هلال احمر گفت که واکسن mmr و انفولانزا را می شه همزمان تزریق کرد)
2*هلال احمر اصفهان از من پرسیدند که فقط واکسن انفولانزا کافیه یا این که باید انفولانزا type b را هم بزنیم ؟اگه کسی می دونه من را راهنمایی کنه.
3* ایا از حالا برای نوبت پزشک باید اقدام کنم؟
سپاس فراوان از راهنمایی تان
***CaseNo. 3
ارسال فرم ها 24 می
تغییر سفارت از انکارا به ابوظبی

سلام
شما MMR نوبت اولش رو میخواید بزنید یا دوم؟ دقت داشته باشید که یک فاصله ی یک ماهه بین این واکسن و مصاحبه باید رعایت کنید وگرنه تو نتیجه مدیکالتون اختلال ایجاد میکنه.شما اگه نوبت اول رو نزدید فکر نکنم با توجه به فاصله ی کمتر از دوماهتون بتونونید نوبت دوم رو اینجا بزنید.حواستون به این نکته باشه
موفق باشید
سلام دوست عزیز
نوبت اول mmrرا می خواهم بزنم.در نوشته های برخی دوستان خونده بودم که انسیتو پاستور واسشون یک نوبت تزریق کرده ولی دو نوبت وارد کارت زرد می کنه!ایا همین طوره؟
خیر دوست عزیز
انیستور پاستور اصلا این واکسن نداره که تزریق کنه
شما فقط می تونید نوبت اول اینجا بزنید برای نوبت دوم روز مدیکال برای شما تزریق می کنن
چون باید فاصله 1 ماه مانده به مدیکال برای این واکسن رعایت کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sh_mm10 ، A_A ، L_haam
(2014-10-24 ساعت 13:50)2015reza نوشته:  دوستان لطفا راهنمايي كنيد، من كودك ٥/٥ ساله دارم كه واكسنهاش رو طبق برنامه كشوري زده. مي خواستم بدونم كه علاوه بر اون واكسنها، چه واكسن ديگه اي لازم هست كه بهش بزنم تا در آنكارا نياز به واكسن ديگري نباشه. خيلي ممنون مي شم راهنمايي كنيد.

سلام دوست عزیز
ان طور که من برای کودک خودم سوال کردم،هلال احمرگفت واکسن منانژیت و ابله مرغان (در صورتی که نگرفته باشه)باید بزنه.ولی واکسن ابله مرغان در ایران نبوده وباید هر کشوری که واسه مدیکال می رویم،در انجا تزریق بشه.
تشکر کنندگان: babak12 ، 2015reza ، A_A
(2014-10-24 ساعت 18:28)sh_mm10 نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 04:26)L_haam نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 02:32)sh_mm10 نوشته:  سلام دوستان
من واکسنTD را امروز زده و گفتند MMR را چند روز دیگه بیا بزن.مصاحبه ما 14 دسامبر در ابوظبی هست.1*ایا به نظرتون واکسن انفولانزا را حالا بزنم یا 1 ماه مانده به مصاحبه؟(هلال احمر گفت که واکسن mmr و انفولانزا را می شه همزمان تزریق کرد)
2*هلال احمر اصفهان از من پرسیدند که فقط واکسن انفولانزا کافیه یا این که باید انفولانزا type b را هم بزنیم ؟اگه کسی می دونه من را راهنمایی کنه.
3* ایا از حالا برای نوبت پزشک باید اقدام کنم؟
سپاس فراوان از راهنمایی تان
***CaseNo. 3
ارسال فرم ها 24 می
تغییر سفارت از انکارا به ابوظبی

سلام
شما MMR نوبت اولش رو میخواید بزنید یا دوم؟ دقت داشته باشید که یک فاصله ی یک ماهه بین این واکسن و مصاحبه باید رعایت کنید وگرنه تو نتیجه مدیکالتون اختلال ایجاد میکنه.شما اگه نوبت اول رو نزدید فکر نکنم با توجه به فاصله ی کمتر از دوماهتون بتونونید نوبت دوم رو اینجا بزنید.حواستون به این نکته باشه
موفق باشید
سلام دوست عزیز
نوبت اول mmrرا می خواهم بزنم.در نوشته های برخی دوستان خونده بودم که انسیتو پاستور واسشون یک نوبت تزریق کرده ولی دو نوبت وارد کارت زرد می کنه!ایا همین طوره؟
دوست عزیز انستیتو پاستور اصلا" mmr تزریق نمیکنه.اونی که شما خوندین شاید هپاتیت بوده که یه نوبت براشون تزریق کردن.شوهر بنده هم 5سال پیش 3 نوبت واکسن هپاتیت رو دریافت کرده بود ولی وقتی ازمایش داد انتی بادیش کم بود و وقتی رفتیم انستیتو پاستور براش یه نوبت واکسن هپاتیت زد و گفت همین اوکی میشه وقتی ازمایش بگیرن ازتون روز مدیکال...
البته باید اضافه کنم که mmr هم تزریق میکنن تو انستیتو ولی برایه اطفال نه برایه افراد بزرگسال.
تشکر کنندگان: sh_mm10
دوستان یک سوالی داشتم . دوز سوم هپاتیت ما یک هفته قبل از مصاحبه باید زده بشه به نظر شما بزنیم یا که اشکال ایجاد میکنه ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 18:35)sh_mm10 نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 13:50)2015reza نوشته:  دوستان لطفا راهنمايي كنيد، من كودك ٥/٥ ساله دارم كه واكسنهاش رو طبق برنامه كشوري زده. مي خواستم بدونم كه علاوه بر اون واكسنها، چه واكسن ديگه اي لازم هست كه بهش بزنم تا در آنكارا نياز به واكسن ديگري نباشه. خيلي ممنون مي شم راهنمايي كنيد.

سلام دوست عزیز
ان طور که من برای کودک خودم سوال کردم،هلال احمرگفت واکسن منانژیت و ابله مرغان (در صورتی که نگرفته باشه)باید بزنه.ولی واکسن ابله مرغان در ایران نبوده وباید هر کشوری که واسه مدیکال می رویم،در انجا تزریق بشه.
سلام. ممنون از راهنماييتون. من امروز كلا به مطالعه دستورالعمل تزريق واكسن براي متقاضيان ويزاي مهاجرتي كه براي پزشكان مورد اعتماد سفارتها نوشته شده پرداختم و چون خودم پزشكم ، به اطلاعتون مي رسونم كه واكسن مننژيت فقط براي بچه هاي ١١ تا ١٨ سال تزريق ميشه و در مورد آبله مرغان حق با هلال احمر هست. دو تا واكسن ديگه هم هست كه بايد براي بچه هاي ٢ ماه تا ٥ سال تمام زده بشه كه شامل هپاتيت A و HiB هستش و همينطور واكسن انفلوانزا در فصل سرد. بقيه طبق برنامه كشوري كافيه. البته اينكه پزشك سفارت دستورالعمل رو اجرا بكنه يا نه بحث ديگريست.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: sh_mm10
هلال احمر واکسن ابله نداره من چندین بار رفتم و پرسیدم
تشکر کنندگان:
کسی هست بدونه که ایا واکسن هپاتیت ویروس زنده هست یا نه آخه میگفتن فقط mmr رو باید یک ماه قبل مصاحبه زد
تشکر کنندگان:
بهترین جواب رو میتونین تلفنی از پاستور بپرسید. یادمه که مشکلی نداشت اما بنده که دکتر نیستم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
(2014-10-20 ساعت 08:57)jupiterx نوشته:  سلام
من واکسنها رو مشهد زدم و کارت زرد رو هم برامون صادر کردم . باتوجه به سفری که باید برم تهران میخاستم ببینم ایا اگه کارت زرد رو ببرم تهران پاستور برام مهر میکنه جهت اطمینان بیشتر یا اینکه خیر ؟؟ یا اصلا کارت جدید خودشون صادر میکنن؟؟
باتشکر
من هم شرایط شما را دارم زنگ زدم پاستور گفت کارت زردی که در شهرستان گرفتی اعتبار ندارد باید بیای ما برایت صادر کنیم که نفری 50 هزار تومان می شود. ولی یکی از دوستان از شهرستان با همین کارت رفت معاینه ازش قبول کردند.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
(2014-10-25 ساعت 11:41)khalilkhah نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 08:57)jupiterx نوشته:  سلام
من واکسنها رو مشهد زدم و کارت زرد رو هم برامون صادر کردم . باتوجه به سفری که باید برم تهران میخاستم ببینم ایا اگه کارت زرد رو ببرم تهران پاستور برام مهر میکنه جهت اطمینان بیشتر یا اینکه خیر ؟؟ یا اصلا کارت جدید خودشون صادر میکنن؟؟
باتشکر
من هم شرایط شما را دارم زنگ زدم پاستور گفت کارت زردی که در شهرستان گرفتی اعتبار ندارد باید بیای ما برایت صادر کنیم که نفری 50 هزار تومان می شود. ولی یکی از دوستان از شهرستان با همین کارت رفت معاینه ازش قبول کردند.

ما موقعی که می خواستیم واکسن ها رو شروع کنیم خانمی کا تو پذیرش هلال احمر اصفهان بود بهمون گفت که اگه کیس لاتاری هستید کارت زرد رو در نهایت برید از خود پاستور تهران بگیرید.شما واکسن هاتون رو هرجایی که هستید تکمیل کنید و اگه میخواید خیالتون راحت باشه کارت زرد رو از همون پاستور تهران بگیرید. اگر هم مطمین هستید که قبول می کنند مثل دوستتون عمل کنید. ولی خب دقت کنید اگه مطمین نیستید و موقع معاینه قبول نکردند چقدر اونجا باید هزینه ی اضافی متحمل بشید.
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: babak12 ، laleht ، saboteur ، jupiterx
(2014-10-25 ساعت 09:50)satan نوشته:  کسی هست بدونه که ایا واکسن هپاتیت ویروس زنده هست یا نه آخه میگفتن فقط mmr رو باید یک ماه قبل مصاحبه زد
واكسن هپاتيت B از آنتي ژن سطحي ويروس تهيه ميشه و ويروس زنده نيست.
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
تشکر کنندگان: L_haam ، behdadK ، rbrb-2015 ، HERMES7 ، r.bazargan ، satan
سلام مجدد نوبت سوم هپاتیت هم همون فاصله یک ماهه است؟اخه شنیدم نوبت سوم رو چهار ماه بعد میزنن درسته با این حساب دیگه نوبت سوم با زمان مصاحبه تداخل پیدا میکنه.
تشکر کنندگان:
(2014-10-25 ساعت 20:38)alireza.moazini نوشته:  سلام مجدد نوبت سوم هپاتیت هم همون فاصله یک ماهه است؟اخه شنیدم نوبت سوم رو چهار ماه بعد میزنن درسته با این حساب دیگه نوبت سوم با زمان مصاحبه تداخل پیدا میکنه.
نوبت سوم واكسن هپاتيت، ٦ ماه بعد از اولين تزريق هست. اگر شما نوبت اول و نوبت دوم(يك ماه بعد از نوبت اول) رو تزريق كردين و زمان مديكال شما زودتر از ٦ ماه از نوبت اول هست، واكسن نوبت سوم رو نبايد زودتر از ٦ ماه تزريق كنند.
تشکر کنندگان: L_haam
سلام مجدد پس تکلیف واکسن سوم همون نوبت سوم که بعد از زمان مصاحبه هست چی میشه؟ افیسر ایراد نمیگیره که نوبت سوم هپاتیت رو نزدم؟
تشکر کنندگان:
نه قربان. اگه نوبت سوم بعد از مصاحبه بیوفته بهتون یاداوری می کنه که بعدن تزریق کنین.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: miyu

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان