کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
سلام دوستان
كسي ميدونه تست آنتي بادي واسه آبله تو اصفهان كجا انجام ميدن؟

2015As34XX
4 نفر آنكارا / رويت قبولي 8 مه2014/ارسال فرمها AUG2014
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
99% آزمایشگاهها این تست رو اگر بخواهید میگیرن. مثل اینکه برای زنهایی که میخواهند برنامه ریزی کنند برای بارداری تست رایجیه. به نزدیک ترین آزمایشگاه مراجعه کنید و ازشون بخواهید این تست رو از شما بگیرند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، مریم فتوحی
من حدود 3 هفته پیش سری اول واکسن mmr رو زدم و الان بعد از 3 هفته اوریون گرفتم ...طرف راست صورتم بد جوری ورم کرده و دردناک شده ......و دکتر بهم گفت به خاطر واکسن هست و ویروس اوریون بعد از 15 روز دست به کار میشه ........قابل توجه کسانی که بچه کوچیک دارند!!!!!....تازه سری بعدیش هم هفته آیندست :/
تشکر کنندگان: مریم فتوحی ، k1_m_1358 ، MJAVADIAN
این چه واکسنی است که عوض محافظت شما رو مریض کرده؟ علتش چی بوده؟ سیستم ایمنی تون ضعیفه؟
ما دو نوبت واکسن رو زدیم و سالم هم هستیم. اولین موردی است که میشنوم این مشکل رو داره.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: مریم فتوحی ، MJAVADIAN
والا خود دکتر داخلی به من گفت یکی از عوارض واکسن mmr به دلیل وارد کردن ویروس زنده به بدن مبتلا شدن به اوریون خفیف هست و این رو قبلا هم بسیار مشاهده کرده .....البته من دخترم و خیلی هم سیستم قوی ایمنی ندارم مثل پسرا ...چون واسه شوهرم هیچ اتفاقی نیفتاد .....به هر حال بهتره مراقب باشیدکسی ازتون وانگیره !!.........................تازه ه ه دکتره گفت بعضیا ممکنه چند تا دونه روی سینشون بزنه که علایم سرخچه خفیف هست! ..... حالا من که خوب میشم ولی واسه بچه ها و آدمای ضعیف دورو برتون احتیاط کنید.
تشکر کنندگان: behdadK ، sunn789 ، آزاده_امین ، مریم فتوحی ، HERMES7 ، k1_m_1358
سلام
دوستان من چهار پنج ماه قبل واکسسن ها رو زدم و احتمالا توی دی ماه مصاحبه دارم به نظرتون زیاد از وقتش نگذشته ؟
یعنی برم دوباره یک سری رو انجام بدم البته mmr و ابله رو وارد نکردم فقط td , hepatit , یک سری هم انفلو انزا زدم و وارد کارت زرد کردم ، البته 5 می مننژیت رو هم وارد کردن.
به نظر تون برم کارت جدید بگیرم با تاریخ جدید /، از شهرستان تا تهران رفتنم ساده نیست
زیر کارت هم زده 5 jun 2014
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
(2014-10-26 ساعت 14:47)sunn789 نوشته:  سلام
دوستان من چهار پنج ماه قبل واکسسن ها رو زدم و احتمالا توی دی ماه مصاحبه دارم به نظرتون زیاد از وقتش نگذشته ؟
یعنی برم دوباره یک سری رو انجام بدم البته mmr و ابله رو وارد نکردم فقط td , hepatit , یک سری هم انفلو انزا زدم و وارد کارت زرد کردم ، البته 5 می مننژیت رو هم وارد کردن.
به نظر تون برم کارت جدید بگیرم با تاریخ جدید /، از شهرستان تا تهران رفتنم ساده نیست

سلام
نه نیازی نیست که هزینه کنید و دوباره برید کارت زرد بگیرید که. این واکسن ها مصونیت چندین ساله دارند. فقط فکر کنم آنفولانزا رو زود وارد کردید.آنفولانزا رو معمولا یکماه قبل از مصاحبه میزنند که دکتر اونجا نتونه باز تزریق کنه.زنگ بزنید از پاستور جویا شید که برای آنفولانزا چکار کنید
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: laleht ، babak12 ، HERMES7
(2014-10-26 ساعت 16:19)L_haam نوشته:  
(2014-10-26 ساعت 14:47)sunn789 نوشته:  سلام

سلام
نه نیازی نیست که هزینه کنید و دوباره برید کارت زرد بگیرید که. این واکسن ها مصونیت چندین ساله دارند. فقط فکر کنم آنفولانزا رو زود وارد کردید.آنفولانزا رو معمولا یکماه قبل از مصاحبه میزنند که دکتر اونجا نتونه باز تزریق کنه.زنگ بزنید از پاستور جویا شید که برای آنفولانزا چکار کنید
در ادامه صحبتهای L_haam
این نکته اضافه کنم که اگر تونستين بگين تاریخ mmr براتون نزديك تر وارد كنن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، 2015reza
(2014-10-26 ساعت 09:16)p00ya2001 نوشته:  سلام دوستان

2015As34XX

سلام من رفتم اریترون اول شیخ مفید از شیخ صدوق سمت چپ MMr را گرفت هزینه اش 130 تومن شد
تشکر کنندگان:
(2014-10-25 ساعت 14:33)L_haam نوشته:  
(2014-10-25 ساعت 11:41)khalilkhah نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 08:57)jupiterx نوشته:  سلام
من واکسنها رو مشهد زدم و کارت زرد رو هم برامون صادر کردم . باتوجه به سفری که باید برم تهران میخاستم ببینم ایا اگه کارت زرد رو ببرم تهران پاستور برام مهر میکنه جهت اطمینان بیشتر یا اینکه خیر ؟؟ یا اصلا کارت جدید خودشون صادر میکنن؟؟
باتشکر
من هم شرایط شما را دارم زنگ زدم پاستور گفت کارت زردی که در شهرستان گرفتی اعتبار ندارد باید بیای ما برایت صادر کنیم که نفری 50 هزار تومان می شود. ولی یکی از دوستان از شهرستان با همین کارت رفت معاینه ازش قبول کردند.

ما موقعی که می خواستیم واکسن ها رو شروع کنیم خانمی کا تو پذیرش هلال احمر اصفهان بود بهمون گفت که اگه کیس لاتاری هستید کارت زرد رو در نهایت برید از خود پاستور تهران بگیرید.شما واکسن هاتون رو هرجایی که هستید تکمیل کنید و اگه میخواید خیالتون راحت باشه کارت زرد رو از همون پاستور تهران بگیرید. اگر هم مطمین هستید که قبول می کنند مثل دوستتون عمل کنید. ولی خب دقت کنید اگه مطمین نیستید و موقع معاینه قبول نکردند چقدر اونجا باید هزینه ی اضافی متحمل بشید.

من تو سفرم کارتها رو بردم تهران پاستور و اونا دقیقا همین حرفو زدن که ما قبول نداریمو این حرفا و اگه میخاین ما خودمون صادر میکنیم کارت رو با هزینه 50 تومن . اتفاقا میدونستن که هم مشهد و هم اصفهان دکتری هست که میزنه این واکسنها رو . وقتی من بهشون گفتم اگه واقعا این کار غیر قانونی هست و تنها مرجع صادر کننده کارت بین المللی شما هستین پس چطور جلوی این کار تا الان گرفته نشده از طرفی هر پزشکی که نمیتونه از پیش خودش اینکارو بکنه و واکسن بزنه و کارت صادر کنه و تنها جواب اونها این بود که گفتن ما اطلاع ندارین. به نظر بنده فقط واسه اینکه پول بگیرن میگن که اعتبار نداره و این حرفا چون واقعا در صورت غیرقانونی بودن تا الان جلوش رو میگرفتن از طرفی دقیقا همین ماه پیش یکی دیگه از دوستان برای مصاحبه رفتن انکارا و هیچ ایرادی هم ازشون نگرفته بابت کارت . پس به نظر من روی صحبت پاستور اصلا نباید حساب کرد. البته این نظر شخصیه من هستش.من که کارت رو ازشون گرفتن و گفتم نمیخام همین خوبه . دیگه شما خودتون مختارین هرطور میخاین تصمیم بگیرین.ضمنا من مشهد هستم
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: L_haam ، آزاده_امین ، maryamnaz_s
(2014-10-27 ساعت 00:52)jupiterx نوشته:  
(2014-10-25 ساعت 14:33)L_haam نوشته:  
(2014-10-25 ساعت 11:41)khalilkhah نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 08:57)jupiterx نوشته:  سلام
من واکسنها رو مشهد زدم و کارت زرد رو هم برامون صادر کردم . باتوجه به سفری که باید برم تهران میخاستم ببینم ایا اگه کارت زرد رو ببرم تهران پاستور برام مهر میکنه جهت اطمینان بیشتر یا اینکه خیر ؟؟ یا اصلا کارت جدید خودشون صادر میکنن؟؟
باتشکر
من هم شرایط شما را دارم زنگ زدم پاستور گفت کارت زردی که در شهرستان گرفتی اعتبار ندارد باید بیای ما برایت صادر کنیم که نفری 50 هزار تومان می شود. ولی یکی از دوستان از شهرستان با همین کارت رفت معاینه ازش قبول کردند.

ما موقعی که می خواستیم واکسن ها رو شروع کنیم خانمی کا تو پذیرش هلال احمر اصفهان بود بهمون گفت که اگه کیس لاتاری هستید کارت زرد رو در نهایت برید از خود پاستور تهران بگیرید.شما واکسن هاتون رو هرجایی که هستید تکمیل کنید و اگه میخواید خیالتون راحت باشه کارت زرد رو از همون پاستور تهران بگیرید. اگر هم مطمین هستید که قبول می کنند مثل دوستتون عمل کنید. ولی خب دقت کنید اگه مطمین نیستید و موقع معاینه قبول نکردند چقدر اونجا باید هزینه ی اضافی متحمل بشید.

من تو سفرم کارتها رو بردم تهران پاستور و اونا دقیقا همین حرفو زدن که ما قبول نداریمو این حرفا و اگه میخاین ما خودمون صادر میکنیم کارت رو با هزینه 50 تومن . اتفاقا میدونستن که هم مشهد و هم اصفهان دکتری هست که میزنه این واکسنها رو . وقتی من بهشون گفتم اگه واقعا این کار غیر قانونی هست و تنها مرجع صادر کننده کارت بین المللی شما هستین پس چطور جلوی این کار تا الان گرفته نشده از طرفی هر پزشکی که نمیتونه از پیش خودش اینکارو بکنه و واکسن بزنه و کارت صادر کنه و تنها جواب اونها این بود که گفتن ما اطلاع ندارین. به نظر بنده فقط واسه اینکه پول بگیرن میگن که اعتبار نداره و این حرفا چون واقعا در صورت غیرقانونی بودن تا الان جلوش رو میگرفتن از طرفی دقیقا همین ماه پیش یکی دیگه از دوستان برای مصاحبه رفتن انکارا و هیچ ایرادی هم ازشون نگرفته بابت کارت . پس به نظر من روی صحبت پاستور اصلا نباید حساب کرد. البته این نظر شخصیه من هستش.من که کارت رو ازشون گرفتن و گفتم نمیخام همین خوبه . دیگه شما خودتون مختارین هرطور میخاین تصمیم بگیرین.ضمنا من مشهد هستم
باتشکر
والا تو خود پاستور هم به ما گفتند شما واسکن هاتون رو هرجایی که می خواید بزنید فقط موقع گرفتن کارت زرد بیاید اینجا. ما اول می خواستیم خود اصفهان کارت زرد رو هم بگیریم ولی توی همون هلال احمر شهید خوانساری بهمون گفتند واسکن هاتون رو هرجایی می خواید بزنید ولی برای گرفتن کارت زرد برید همون پاستور تهران که براتون مهر و امضا کنند که معتبرتره. من هم شنیدم که مراکز استان کارت زرد رو صادر می کنند و تو بحث های دیگر کاربران هم دیده ام.
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: jupiterx ، saboteur
البته فک نمیکنم که مراکز استانها همشون کارت زرد رو صادر کنن. در هرصورت تصمیم باشماست هرطور که صلاح میدونید عمل کنید
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: L_haam
(2014-10-27 ساعت 01:15)jupiterx نوشته:  البته فک نمیکنم که مراکز استانها همشون کارت زرد رو صادر کنن. در هرصورت تصمیم باشماست هرطور که صلاح میدونید عمل کنید
ما واکسن ها رو میزنیم و اگه یه زمانی که گذرمون به تهران افتاد کارت زرد رو از پاستور میگیریم. من خودم موافق نیستم وقتی راه های راحت تری هست آدم خودش رو به دردسر بندازه ولی خب فعلا جرئت ریسک نداریم، نمی دونم چه کار خواهیم کرد. شما هم اگه تونستید بعد از مصاحبتون بیاید تجربتون رو برای بقیه ی دوستان بگید تا ما آیندگان و سالهای بعدی استفاده کنیم Rolleyes
تشکر کنندگان: babak12 ، jupiterx ، saboteur
دوستان شیراز
والفجر شیراز واکسن ها را رایگان میزنه کارت زرد هم برای شما صادر میکنه

بنده دوستانی از سال 2014 و 2013 دارم که با همین کارت رفتن مصاحبه و قبول هم شدن . لذا نیازی نیست شیرازی ها برن پاستور تهران براشون وارد کند .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: saboteur ، 2015reza ، laleht ، babak12 ، aidaone ، jupiterx ، goliii ، AliReza.Sh
(2014-10-27 ساعت 00:02)mehrdad_123 نوشته:  
(2014-10-26 ساعت 09:16)p00ya2001 نوشته:  سلام دوستان

2015As34XX

سلام من رفتم اریترون اول شیخ مفید از شیخ صدوق سمت چپ MMr را گرفت هزینه اش 130 تومن شد
شما برای تست آنتی بادی MMR رفتید؟
میتونم بپرسم برای چی تست دادید؟
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان