کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-02-10 ساعت 19:27)hilda60 نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 19:14)p00ya2001 نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 18:55)hilda60 نوشته:  ببخشید دوستان کسی از نتیجه تست آبله مرغان چیزی میدونه؟ چیز خاصی تو اینترنت پیدا نکردم فعلا هم وقت نکردیم بریم پیش دکتر. تا شنبه که بریم پاستور
اصلا چیزی تو کارت زرد وارد میکنن؟
نتیجه تست رو باید ترجمه کنیم؟؟
یا همینجوری برداریم ببریم؟
ببخشید که زیاد سوال پرسیدم

سلام
شما اگه برين يه دكتر واستون آزمايش آنتي بادي آبله بنويسه ازمايشگاهها انجام ميدن نتيجشو ميبرين پاستور تهران ( آگه كارت واكسيناسيون بين المللي از اونجا گرفتين ) اونا نگاه ميكنن اگه جواب تست بالاي 10 باشه بدن نسبت به آبله مقاومه
اگه نه واكسن ايرانو قبول ندارن اونجا ميزنن دوباره
موفق باشين

ما نتیجه رو گرفتیم . نتیجه رو زده 6.5 H
بعد جلوش نوشته
negative: <0.8
doubtful: 0.8 - 1.2
positive: >1.2
سفارتمون ارمنستانه . بازم قبول ندارن یعنی واکسن بهمون میزنن؟Sad

ارمنستان اصلا واکسن آبله مرغان به کسی نمیزنه حتی اگر بگید که نگرفتید و واکسنش رو هم قبلا نزدید (حداقل تا پارسال که اینجور بود!)
ضمنا شما نتیجه تیترتون خوبه اگر جای دیگه هم بودید و طرف دبه نمیکرد مشکلی نبود.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60
دوست عزیز من چون کارت واکسیناسیون نداشتم رفتم تست تا تو کارت زرد وارد کنن نتیجه تست گفتم به لاتین بدن من با خودم میبرم بهشون نشون میدم قبول نکردن میگم 2باره تست بگیرین نمیخوام واکسن آبله یا اریون بهمون بزنه!
البته سفارت آنکار است دکتر هم سخت گیر
تاریخ رویت قبولی:10 jun
ارسال فرم های اول:24 JUL
آنلاک کردن فرمها : 12 oct
تعداد افراد کیس:2نفر
شماره کیس:2015AS00002###
سفارت : آنکارا
تاریخ دریافت نامه دوم :2015/24/3
تاریخ مصاحبه : 4 may
دریافت ویزا : ۴ آگوست
مقصد : نیویورک
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-02-10 ساعت 19:31)behdadK نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 18:55)hilda60 نوشته:  ببخشید دوستان کسی از نتیجه تست آبله مرغان چیزی میدونه؟ چیز خاصی تو اینترنت پیدا نکردم فعلا هم وقت نکردیم بریم پیش دکتر. تا شنبه که بریم پاستور

سلام
شما اگه برين يه دكتر واستون آزمايش آنتي بادي آبله بنويسه ازمايشگاهها انجام ميدن نتيجشو ميبرين پاستور تهران ( آگه كارت واكسيناسيون بين المللي از اونجا گرفتين ) اونا نگاه ميكنن اگه جواب تست بالاي 10 باشه بدن نسبت به آبله مقاومه
موفق باشين

بعد جلوش نوشته

ارمنستان اصلا واکسن آبله مرغان به کسی نمیزنه حتی اگر بگید که نگرفتید و واکسنش رو هم قبلا نزدید (حداقل تا پارسال که اینجور بود!)
ممنون از دوستان.
پس ما همین یه دونه کاغذ کوچولوییه که واسه نتیجه تست بهمون دادن رو با خودمون میبریم . نیاز هم به ترجمه نداره درسته؟
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2015-02-10 ساعت 20:39)hilda60 نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 19:31)behdadK نوشته:  

سلام
موفق باشين

بعد جلوش نوشته

ممنون از دوستان.
پس ما همین یه دونه کاغذ کوچولوییه که واسه نتیجه تست بهمون دادن رو با خودمون میبریم . نیاز هم به ترجمه نداره درسته؟
آبله مرغان رو زیاد گیر نمیدن فقط میپرسن قبلا گرفتی یا نه و بعید میدونم جواب آنتی بادی رو بپذیرن اما شنیدم آنکارا میزنن. مهم پروتوکل بهداشتی خودشون هست که شامل همون واکسنای معروف mmr و..هست.
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: hilda60
دوستان اگه بچگی آبله مرغون گرفته باشیم مشکلی توی تست پیش نمیاد؟ یعنی نمی خواد آنکارا واکسن بزنیم؟ در چه شرایطی نیازی به واکسن زدن اونجا نیست؟
من هپاتیت، مننژیت، آنفلونزا، TD, MMR رو هرکدوم یک نوبت زدم.
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: ErrylessawaRe
سلام دوستان
من تست آبله مرغان دادم ولی جوابشو گم کردم....دوباره باید تست بدم ؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
(2015-02-10 ساعت 23:35)vahid1432 نوشته:  دوستان اگه بچگی آبله مرغون گرفته باشیم مشکلی توی تست پیش نمیاد؟ یعنی نمی خواد آنکارا واکسن بزنیم؟ در چه شرایطی نیازی به واکسن زدن اونجا نیست؟

دکتر اونگان تا حدودی سر واکسنها حساسه البته نه بخاطر سلامتی مراجعین بلکه بخاطر جیب مبارک خودش. پس اگر رفتی و به نوبت دوم واکسنهایی مثل MMR یا هپاتیت گیر داد خیلی متعجب نشی. برا ابله مرغان هم چنانچه قبلا گرفتی و به دکتر اعلام کنی ممکنه قبول کنه و تست انتی بادی بگیره که مبلغ اونم نصف کل مبلغ واکسنه و شایدم قبول نکنه و خوده واکسن رو تزریق کنه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: vahid1432
(2015-02-11 ساعت 00:35)taba60 نوشته:  سلام دوستان

سلام متاسفانه چون تنها راه اثبات این موضوع جواب تست انتی بادی هستش راه دیگه ای ندارید مگر اینکه به محل انجام این تست مراجعه کنید و از سوابق خودشون مجددا جواب تست شمارو صادر کنند که انجام این مورد اندکی دور از ذهن میباشد.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: taba60
(2015-02-10 ساعت 23:35)vahid1432 نوشته:  دوستان اگه بچگی آبله مرغون گرفته باشیم مشکلی توی تست پیش نمیاد؟ یعنی نمی خواد آنکارا واکسن بزنیم؟ در چه شرایطی نیازی به واکسن زدن اونجا نیست؟

چه مشکلی؟
اگه گرفته باشی یعنی بدنت مقاوم شده و میزان آنتی بادی در خون بالاست ونیاز به زدن واکسن نیستش. راه اثباتش همانطور که دوستان گفتن یا حرف خودتون ویا با تست آنتی بادی ست. اگه مراحل کامل واکسنها رو زده باشید دیگه اونجا به اتون نمیزنن.
تشکر کنندگان: vahid1432 ، hilda60
واسه دیفتری کزاز یه مرحله کافیه؟من ازپاستورپرسیدم،گفتن یه مرحله بزن.مصاحبم آنکاراس
.یه جاتونظراخوندم میشه یه مرحلهtdزد،اماموقع گرفتن کارت زرد ازپاستور بخوای سه مرحله ای واردکنه،درسته؟
کسی میدونه؟
من الان مرحله اولtdرو زدم.حدودا دوماه پیش.حالاینی اشتباکردموباید مرحله دومم میزدم؟
کیس نامبر:***6***2015
تعدادافرادکیس:1نفر
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرم:10آگوست
کارنت:10ژوئن
مصاحبه:6آگوست
وایزا:یه ضربBig Grin
تشکر کنندگان:
(2015-02-12 ساعت 13:10)aliusha نوشته:  واسه دیفتری کزاز یه مرحله کافیه؟من ازپاستورپرسیدم،گفتن یه مرحله بزن.مصاحبم آنکاراس
.یه جاتونظراخوندم میشه یه مرحلهtdزد،اماموقع گرفتن کارت زرد ازپاستور بخوای سه مرحله ای واردکنه،درسته؟
کسی میدونه؟
من الان مرحله اولtdرو زدم.حدودا دوماه پیش.حالاینی اشتباکردموباید مرحله دومم میزدم؟

tdدر ایران یک مرحله ست اما در پروتوکل خارج دو و گاهی سه مرحله ست.
تشکر کنندگان:
(2015-02-11 ساعت 03:53)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-11 ساعت 00:35)taba60 نوشته:  سلام دوستان

سلام متاسفانه چون تنها راه اثبات این موضوع جواب تست انتی بادی هستش راه دیگه ای ندارید مگر اینکه به محل انجام این تست مراجعه کنید و از سوابق خودشون مجددا جواب تست شمارو صادر کنند که انجام این مورد اندکی دور از ذهن میباشد.

اگه نتیجه اش رو تو کارت زرد وارد کرده و مهر زدن، همون ملاکه البته اگر کلا ازتون بپذیرن! جواب آزمایش رو معمولا نه میخوان نه قبول دارن (در آنکارا)!
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-02-10 ساعت 20:06)golli نوشته:  دوست عزیز من چون کارت واکسیناسیون نداشتم رفتم تست تا تو کارت زرد وارد کنن نتیجه تست گفتم به لاتین بدن من با خودم میبرم بهشون نشون میدم قبول نکردن میگم 2باره تست بگیرین نمیخوام واکسن آبله یا اریون بهمون بزنه!
البته سفارت آنکار است دکتر هم سخت گیر

اگر مشکل وقت ندارید و فرصت کافی برای انجام تست دارید میتونید درخواست بدید چون ممکنه دکتر آنکارا به بهانه تست یک روز جواب مدیکالتون رو دیرتر تحویل بده
در کل معمولا نمیشه رو واکسنها باهاشون بحث کرد پس زیادی حساسیت نشون ندید و بگذارید کارش رو بکنه Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
با سلام به دوستان
ما واکسن انفولانزا رو ماه سپتامبرزدیم ، ماه مارس هم مصاحبه داریم که شش ماه از تاریخ واکسن گذشته، به نظرتون چندماه اعتبار داره این واکسن ، سالی هست یا فصلی؟
شماره کیس:2015AS2XXX ,تاریخ رویت قبولی: JUNE ,کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 3 ,ارسال فرمهای سری اول: AUGUST
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان:
واکسن سالی هست و یک سال اعتبار داره
مشکلی ندارین برید به سلامت
تشکر کنندگان: laleht ، hilda60 ، mohammad.1011

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان