کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
سلام. من چند ماه پیش انستیو پاستور تجریش مراجعه کردم. خانم دکتری که اونجا حضور داشتن به من گفتن واکسن آنفولانزا رو بزنم و واکسن ام ام آر رو که دوره دبیرستان زده بودم یک نوبت دیگه بزنم که من هم انجام دادم. در مورد واکسن هپاتیت گفتن چون سنم بالای 30 سال هست نیازی به تزریق هپاتیت ندارم. کزاز رو هم یک ماه قبل از مصاحبه میزنم. هر از چندگاهی نگران میشم که شاید اطلاعاتشون کامل نبوده و من باید واکنس های دیگه هم بزنم. لطفا در این مورد راهنمایی کنید
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2015-02-17 ساعت 22:40)mojgan m نوشته:  سلام. من چند ماه پیش انستیو پاستور تجریش مراجعه کردم. خانم دکتری که اونجا حضور داشتن به من گفتن واکسن آنفولانزا رو بزنم و واکسن ام ام آر رو که دوره دبیرستان زده بودم یک نوبت دیگه بزنم که من هم انجام دادم. در مورد واکسن هپاتیت گفتن چون سنم بالای 30 سال هست نیازی به تزریق هپاتیت ندارم. کزاز رو هم یک ماه قبل از مصاحبه میزنم. هر از چندگاهی نگران میشم که شاید اطلاعاتشون کامل نبوده و من باید واکنس های دیگه هم بزنم. لطفا در این مورد راهنمایی کنید

http://www.mohajersara.com/thread-6438-p...#pid338856
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: mojgan m ، shahin2737
دوستان سلام
یک سوال داشتم از بچهای مشهدی که قبلا کارت زرد شونو تو مشهد پر کردن، که آیا کارت زردی که دکتر نیری مهر میزنن مورد تایید دکتر مدیکال هست ?
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
(2015-02-17 ساعت 22:40)mojgan m نوشته:  سلام. من چند ماه پیش انستیو پاستور تجریش مراجعه کردم. خانم دکتری که اونجا حضور داشتن به من گفتن واکسن آنفولانزا رو بزنم و واکسن ام ام آر رو که دوره دبیرستان زده بودم یک نوبت دیگه بزنم که من هم انجام دادم. در مورد واکسن هپاتیت گفتن چون سنم بالای 30 سال هست نیازی به تزریق هپاتیت ندارم. کزاز رو هم یک ماه قبل از مصاحبه میزنم. هر از چندگاهی نگران میشم که شاید اطلاعاتشون کامل نبوده و من باید واکنس های دیگه هم بزنم. لطفا در این مورد راهنمایی کنید
هپاتیت ربطی به سن نداردو شمابایستی هر سه مرحله یا حداقل دو مرحله رو بزنین.
ام ار رو دو مرحله ست. اون که دوره دبیرستان زدین بایدتوکارت زردثبت بشه.
آنفولانزا رو که درست زدین.
کزاز رو هم درست گفته هرچند بعضی کلینیک های خارج دو مرحله میزنند.
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: mojgan m
سلام،عزیزم خانم دکتر که در پاستور هستن اطلاعاتشون کامله.شاید اشتباه متوجه شدین،بنده هم بالای ۳۰ بودم ولی هر سه مرحله هپاتیت را زدم.گاهی اوقات خود ما بد متوجه میشیم وگرنه مگه میشه به من که بالای سی سال هستم بگن بزن ولی به شما که مثل منی بگن نزن؟
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: mojgan m
(2015-02-12 ساعت 13:10)aliusha نوشته:  واسه دیفتری کزاز یه مرحله کافیه؟من ازپاستورپرسیدم،گفتن یه مرحله بزن.مصاحبم آنکاراس
.یه جاتونظراخوندم میشه یه مرحلهtdزد،اماموقع گرفتن کارت زرد ازپاستور بخوای سه مرحله ای واردکنه،درسته؟
کسی میدونه؟
من الان مرحله اولtdرو زدم.حدودا دوماه پیش.حالاینی اشتباکردموباید مرحله دومم میزدم؟
عزیزم دیفتری و کزاز زیر پنجاه سال دو مرحله هستش،من دو مرحله زدم.

(2015-02-10 ساعت 19:27)hilda60 نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 19:14)p00ya2001 نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 18:55)hilda60 نوشته:  ببخشید دوستان کسی از نتیجه تست آبله مرغان چیزی میدونه؟ چیز خاصی تو اینترنت پیدا نکردم فعلا هم وقت نکردیم بریم پیش دکتر. تا شنبه که بریم پاستور
اصلا چیزی تو کارت زرد وارد میکنن؟
نتیجه تست رو باید ترجمه کنیم؟؟
یا همینجوری برداریم ببریم؟
ببخشید که زیاد سوال پرسیدم

سلام
شما اگه برين يه دكتر واستون آزمايش آنتي بادي آبله بنويسه ازمايشگاهها انجام ميدن نتيجشو ميبرين پاستور تهران ( آگه كارت واكسيناسيون بين المللي از اونجا گرفتين ) اونا نگاه ميكنن اگه جواب تست بالاي 10 باشه بدن نسبت به آبله مقاومه
اگه نه واكسن ايرانو قبول ندارن اونجا ميزنن دوباره
موفق باشين

ما نتیجه رو گرفتیم . نتیجه رو زده 6.5 H
بعد جلوش نوشته
negative: <0.8
doubtful: 0.8 - 1.2
positive: >1.2
سفارتمون ارمنستانه . بازم قبول ندارن یعنی واکسن بهمون میزنن؟Sad
ایروان در ارمنستان واکسن آبله مرغان نداره اصلا.ولی به هر حال شما اگر قبلا گرفتین تست آنتی بادی بدین و در کارت بینالمللی وارد کنین.اگر هم نگرفتین که بهشون بگین تا بگن چه کار کنین.من خودم تست آنتی بادی دادم و وارد کارتم کردن و نیاز به زدن ندارم.
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-02-09 ساعت 23:41)vahid1432 نوشته:  سلام دوستان
من امروز رفتم واسه واکسیناسیون و واکسن های هپاتیت، TD, MMR، آنفلونزا و مننژیت رو زدم طبق عکس زیر. البته همه رو فقط یک نوبت. نوبت بعد میشه واسه بعد از مصاحبه.
واسه تست آنتی بادی هم گفتند که جواب هفته آینده مشخص میشه.
واسه واکسن آبله مرغون هم سوال کردم گفتند تا حالا توی ایران زده نشده و اینو هم گفت که چون قبلا آبله مرغون گرفتی مشکلی واسه آنتی بادی پیش نمیاد.

دوستان اگه چیز دیگه ای نیاز باشه ممنون میشم راهنمایی کنید.

[عکس: 17a23806cc9c8c9ac130fabdf57d476ec08dcc6f.jpg]
مننژیت برای بچه ها تایک رنج سنی زده میشه که الان یادم نیس تولی فکر کنم تا ۱۲ ساله،الان به خاطر ندارم،ولی مثلا برای پسر من که ۵ساله هست نزدن.اطمینان دارین که به شما مننژیت زدن؟میدونم که به حجاج هم میزنن ولی برای سفارت آمریکا نشنیدم تا حالا.
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان:
از راهنمایی همگی دوستان واقعا ممنونم. فردا دوباره انستیتو پاستور تجریش سر میزنم و کارت واکسن ها رو بهشون نشون میدم. در مورد واکسن هپاتیت هم مجددا باهاشون صحبت میکنم
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان:

به همسر بنده هم گفتن شما نیازی نداری واکسن هپاتیت رو بزنی ما اولش شک کردیم . گفتیم باشه ولی بعد با خودمون فکر کردیم یه واکسن با قیمت مناسب رو اینجا بزنیم وتو کارت وارد بشه خیلی بهتر از اینه که تو کشور دیگه با هزینه گزاف بزنیم. هپاتیت وارد کارت زرد بشه خیلی بهتره.
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: mojgan m ، AliReza.Sh
سلام دوستان کسی میدونه شرایط سنی تزریق واکسن مننژیت (طوریکه مورد قبول هر سه سفارت باشد ) چیه ؟ لطفا راهنمایی فرمائید.با تشکر
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان:
(2015-02-18 ساعت 20:47)Alex 2014 نوشته:  سلام دوستان کسی میدونه شرایط سنی تزریق واکسن مننژیت (طوریکه مورد قبول هر سه سفارت باشد ) چیه ؟ لطفا راهنمایی فرمائید.با تشکر

مننژیت فقط برای بچه های 11 تا 18 سال تزریق میشه. اگر برای سفر حج قبلا تزریق داشتید توجه کنید که برای 2 سال ایمنی میاورد پس اگر کمتر 2 سال پیش تزریق کردید کارتتون رو ببرید تا واستون توی کارت بین المللی واردش کنند.

یه سر به امضای خودت بزن
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Alex 2014
(2015-02-18 ساعت 20:47)Alex 2014 نوشته:  سلام دوستان کسی میدونه شرایط سنی تزریق واکسن مننژیت (طوریکه مورد قبول هر سه سفارت باشد ) چیه ؟ لطفا راهنمایی فرمائید.با تشکر
شرایطش مثل بقیه واکسنهاست، فرقی نداره. دو مدلم داره: دوساله 45هزار تومن و 5ساله 90 هزارتومن که دوسالهه بهتره
من تو هلال احمر تزریق کردم و مهرشو تو همون برگ زرد زد. پاستورم که رفتم یک مهر کنارش زد.
واکسن واجبی نیست ولی خب بزنید بهتره
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-02-18 ساعت 22:19)majid7 نوشته:  

مننژیت فقط برای بچه های 11 تا 18 سال تزریق میشه. اگر برای سفر حج قبلا تزریق داشتید توجه کنید که برای 2 سال ایمنی میاورد پس اگر کمتر 2 سال پیش تزریق کردید کارتتون رو ببرید تا واستون توی کارت بین المللی واردش کنند.

یه سر به امضای خودت بزن
از پاسختون ممنونم دوست عزیزم . درست می فرمایید به جوابم رسیدم .بیشتر به این فکر می کردم که این واکسنو نزنیم و توی مدیکال مجبور شیم تزریق کنیم ، با این توصیف پس لازم نیست ما تزریق کنیم چون پسرم 8 سالشه و ما هم که زیر 40 سال هستیم .باز هم تشکر میکنم مجید جان .موفق باشی .
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
تشکر کنندگان:
(2015-02-18 ساعت 22:51)Abdorrezaa نوشته:  
شرایطش مثل بقیه واکسنهاست، فرقی نداره. دو مدلم داره: دوساله 45هزار تومن و 6ساله 90 هزارتومن که دوسالهه بهتره
من تو هلال احمر تزریق کردم و مهرشو تو همون برگ زرد زد. پاستورم که رفتم یک مهر کنارش زد.
واکسن واجبی نیست ولی خب بزنید بهتره

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون بی نهایت سپاسگزارم .بیشتر شرایط سنی مد نظرم بود که مجید جان زحمت کشیدن ارائۀ طریق کردن ممنونم ،پس اگه تزریق نکنیم مشکلی تو مدیکال پیش نمی یاد .
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
تشکر کنندگان:
با سلام از دوستان خواهش میکنم یه نمونه از کارت زردی که از شهرستان گرفتن با تاریخ بگذارند چون اونی که اول پیج هست واضح نیست در شهرستان نمیدونن چطور باید تاریخارو وارد کنند برای کمک به اونها میخوام ممنونتون میشم.ااگه نتونن وارد کنند باید برای وارد کردن تاریخ به تهران برم .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان