کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
دوستان سلام کسی این متن رو دیده فکر میکنم بعد از پرکردن فرم ان لاین باید عکس هم اینجا اپ لود کنیم کسی اگهچیزی میدونه بگه لطفا
Additional Requirements for the Diversity Visa (DV) Program
Diversity Visa Program Entrants
If you are entering the Diversity Visa (DV) Program online, you must upload your digital image as part of your entry. Your digital image must be:

In JPEG (.jpg) file format
Equal to or less than 240 kB (kilobytes) in file size
In a square aspect ratio (height must equal width)
600x600 pixels in dimension
Do you want to scan an existing photo? In addition to the digital image requirements, your existing photo must be:

2 x 2 inches (51 x 51 mm)
Scanned at a resolution of 300 pixels per inch (12 pixels per millimeter)
Diversity Visa Program Selectees
Each DV applicant will need to bring two (2) identical photos to the interview. (DV-2014 program applicants were also required to submit two (2) identical photos to KCC with Form DS-230. Please bring an additional two (2) photos to the interview.) Your photos must be:

Printed on photo quality paper
2 x 2 inches (51 x 51 mm) in size
تشکر کنندگان: Shahabpk
سلام من در موقع پر کردن فرم در قسمت course of study نوشتم experimental sciences یعنی علوم تجربی چیزی که اینجا راهنمایی کردن و گفتن اما الان می گن باید بنویسید academic الان ایا من ایمیل بزنم بگم فرم برا اصلاح را بازمن کنن؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2014-06-10 ساعت 21:49)Vandadi نوشته:  سلام من در موقع پر کردن فرم در قسمت course of study نوشتم experimental sciences یعنی علوم تجربی چیزی که اینجا راهنمایی کردن و گفتن اما الان می گن باید بنویسید academic الان ایا من ایمیل بزنم بگم فرم برا اصلاح را بازمن کنن؟

سلام
مدرکتون چی هست؟ اگه دیپلم هست که همون که نوشتید درسته! برای دیپلم علوم تجربی فقط science و برای ریاضی Mathematics کافی هست . اگر مدرکتون بالای دیپلم هست اول بدید ترجمه و بعد مطابق ترجمه بنویسید.
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
تشکر کنندگان: lighter
ali1989 نوشته است:
سلام
من موقع پر کردن فرم،با خطای زیر روبه رو شدم.
در قسمت:Mailing and Permanent Address Information

Please correct all areas in error as indicated below. Once you have finished, click ‘Save’ or ‘Next’ to continue completing your online application form.
U.S. Street Address (Line 1) has not been completed.
City has not been completed.
State has not been completed.
ZIP Code must be entered for USA.
Contact Person has not been completed.
U.S. Street Address (Line 1) has not been completed.
City has not been completed.
State has not been completed.
ZIP Code must be entered for USA.

میگرسه آدرس موقت در آمریکا باشی و آدرسی که گرین کارت باید فرستاده شود را می خواهد .
ما که آدرسی نداریم باید چیکار کنیم؟؟
از طرفی تا اینها پرنشه به صفحه بعدی نمیره.
کسی تا حالا همچین مشکلی را نداشته؟
توی همین تاپیک اینو جستجو کن "آدرس آمریکا"

من هر چی میگردم جوابی نگرفتم.لطفا راهنمایی کنید.یعنی جاییی را اشتباه پر کردم؟
یا باید خط تیره بذارم؟
چون گزینه ی N/A هم نداره
تشکر کنندگان:
دوستان به کمک فوری نیاز دارم
مادر یکی از دوستام لاتاری 2015 برنده شده و من به همراه دوستم داشتیم فرم آنلاین رو پر می کردیم که بعد از سابمیت متوجه شدیم یک اشتباه فاحش کردیم!!!!! اونجایی که پرسیده بود که موسسه ای attend کردین ما no زدیم یعنی متوجه نشدیم اینجا منظورش همون تحصیلات و دیپلم و اینا هستش!!!
برای هر دو نفر کیس no زدیم این به این معنی هستش که هیچ کدوم دیپلم ندارن!!!!!!!
حالا باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟ لطفا راهنماییی کنید که خیلی نگرانم.... نکنه به خاطر این مسئله این بنده خداها ریجکت بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان:
(2014-06-11 ساعت 08:17)rtt نوشته:  دوستان به کمک فوری نیاز دارم
مادر یکی از دوستام لاتاری 2015 برنده شده و من به همراه دوستم داشتیم فرم آنلاین رو پر می کردیم که بعد از سابمیت متوجه شدیم یک اشتباه فاحش کردیم!!!!! اونجایی که پرسیده بود که موسسه ای attend کردین ما no زدیم یعنی متوجه نشدیم اینجا منظورش همون تحصیلات و دیپلم و اینا هستش!!!
حالا باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟ لطفا راهنماییی کنید که خیلی نگرانم.... نکنه به خاطر این مسلئله این بنده خداها ریجکت بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز مشکلی نیست
ایمیل بزنید و درخواست کنید تا فرم را برای اصلاحات برای شما باز کنند.
دوستان قبلی که این کار را کرده بودند این پاسخ را دریافت کرده اند:
خلاصه اش از این قرار بود که نگران نباشید و فرم برای شما باز خواهد شد تا اصلاحات را انجام دهید این پروسه ممکن است چند ماه طول بکشد.
در هر صورت جای نگرانی نیست برای اطلاع از نحوه مکاتبه هم دوستان قبلی زحمت توضیحش رو کشیدند.
تشکر کنندگان: lighter ، Shahabpk ، A_A
جهت اطلاع دوستان چند نکته رو خدمتتون عرض کنم .
در انتهای فرایند تکمیل فرم میدونید که
1- برای تک تک افراد باید مراحل امضا جدا جدا طی کنید .
2- اگه اون شخص زیر 21 سال باشه حتما باید متنی رو که نشوندهنده الزام اون شخص به پرکردن فرمی مربوط سربازی (در صورت نیاز دولت اونجا) رو بخونید تا بتونید فرم رو امضا کنید.
3- عکس لازم نیست آپلود کنید و اطلاع رسانی مشخصات عکس فقط برای دونستن مشخصات عکس شماست که روز مصاحبه با خودتون میبرید .
4- حتما از دریافت کانفرم با همون تائیدیه فرمها مطمئن بشید ، برای اینکار همون انتهای امضا شماره کانفرم رو بشما میده که یه شات ازش بگیرین و باید حتما براتون ایمیل بشه . این فرم رو داشته باشین تا بعد .
5- اگه دوباره بعد از امضا به سیس مراجعه کنید باید وضعیت تمام اعضا completed باشه و امکان ویرایش هیچ اطلاعاتی رو نداشته باشید.
حالا میتونید دنبال کارهای واکسیانسیونتون باشین
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: Shahabpk ، A_A ، shirin.ad68
(2014-06-10 ساعت 08:36)Ramin geologist نوشته:  دوستان 2015
آیا برای ارسال مدارکتون شما محدودیت زمانی اعمال شده؟ یعنی حتماً باید مدارکتون رو تا زمان خاصی بفرستید یا نه ؟

دوستان گلی که دارید فرماتون رو می فرستید لطفاً جواب بدید، واسه مریض می خوامWink
در سال 2015 محدودیت زمانی برای ارسال فرم ها در نظر گرفته شده یا نه؟
[color=#4B0082]شماره کیس: 43XX رویت قبولی: اول می 2013 ، تعداد کیس: منو عیال ، ارسال مدارک: جولای ، کارنت شدن: فوریه ، مصاحبه: 27مارچ ایروان ورود : 19 سپتامبر 2014 هيوستن
ما موفق می شیم، می گی نه؟ نیگا کنWink
تشکر کنندگان:
(2014-06-11 ساعت 08:39)USA Grean Card نوشته:  
(2014-06-11 ساعت 08:17)rtt نوشته:  دوستان به کمک فوری نیاز دارم
حالا باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟ لطفا راهنماییی کنید که خیلی نگرانم.... نکنه به خاطر این مسلئله این بنده خداها ریجکت بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز مشکلی نیست
ایمیل بزنید و درخواست کنید تا فرم را برای اصلاحات برای شما باز کنند.
دوستان قبلی که این کار را کرده بودند این پاسخ را دریافت کرده اند:
خلاصه اش از این قرار بود که نگران نباشید و فرم برای شما باز خواهد شد تا اصلاحات را انجام دهید این پروسه ممکن است چند ماه طول بکشد.
در هر صورت جای نگرانی نیست برای اطلاع از نحوه مکاتبه هم دوستان قبلی زحمت توضیحش رو کشیدند.
کجا می تونم توضیحات نحوه مکاتبه رو ببینم دوست عزیز؟؟؟
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان:
سلام 
برای پر کردن قسمت مدارک تحصیلی فرم، برای مدرک لیسانس، 3 سال دیپلم ، یکسال پیش دانشگاهی و مدرک لیسانس رو در سه قسمت جداگانه برای هرکدام بنویسم؟ اخه من فقط مدرک پیش دانشگاهی و لیسانسم رو دارم. یعنی مدرک دیپل رو هم باید برم جداگونه بگیرم؟
ممنون از راهنماییتون

ارسال پیام خصوصی
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
از کسانی که به kcc نامه زدن کسی هست که فوم بارش باز شده باشه؟
تشکر کنندگان:
جهت اطلاع دوستان مدرک دیپلم فنی حرفه ای توسط دارالترجمه دیپلم یا همون گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه ترجمه میشه و ربطی به مدرک Vocational نداره.چراکه مدرک vocational پذیرفته نمشه و منظور از آن همون گواهینامه مهارت که توسط آموزگاههای فنی و حرفه ای صادر میشه مثل گواهینامه مهارت تعمیرات تلفن,حسابداری ,......
کاردانی هم Associate Degree ترجمه میشه
Associate Degree : American English
a degree given after two years of study at a community college in the US
تشکر کنندگان: Shahabpk ، سوین
سلام دوستان.
من چند تا سوال دارم:
1- مدارك تحصيلي م رو دادم براي ترجمه. ميخوام بدونم بعد از اينكه ترجمه شدن، بايد ترجمه ها رو هم براي تاييد ببرم وزارت خونه (براي ما وزارت علوم منظورم هست)؟ البته چون براي ادامه تحصيل لازمشون دارم دادم براي ترجمه.
2- وقتي نامه ي دوم اومد و زمان و مكان مصاحبه مشخص شد بايد كپي مدارك رو با پست ارسال كنم به سفارت آمريكا در آنكارا؟ (چون من آنكارا رو زدم.)
3- من اينجا رفتم انستيتو پاستور و واكسن زدم. اوم برگه اي كه بمن ميدن رو هم بايد بدم براي ترجمه؟
ممنون ميشم پاسخ بديد
تشکر کنندگان:
دوستان دیپلم ادبی چی باید ترجمه بشه؟ مال خیلی سال پیشه نظام قدیم
تشکر کنندگان:
سلام من فرم خودم وهمسرم رو پر كردم اما فرم پسرم كه دو سالش هست رو Singh من يكنه ميخواستم ببينيم كسي ميدونه مشكل إز كجاس؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان