کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
بجه های ۲۰۱۵ سلام عرض کردیم.همع مرتبه بجه ها ؟؟؟؟؟Smile امید وارم تمام مراحل رو ب اسونی پشت سر بزارین....
متاسفانه نشد،
تشکر کنندگان: lighter ، نیلان ، k1_m_1358 ، A_A ، ریحانا ، bogey ، Ramin geologist
(2014-06-13 ساعت 23:41)shahin2737 نوشته:  
(2014-06-13 ساعت 22:46)مریم مویدیان نوشته:  سلام
من از برندگان لاتاری 2015 هستم.
ضمن تبریک به همه دوستان
میخواستم بدونم امسال ارمنستان جز کشورهای انتخابی برای مصاحبه نیست؟ حذف شده یا من اشتباه میکنم؟

اگر ترافیک تو انکارا زیاد باشه خودشون یک سری رو به ارمنستان انتقال میدن مثل پارسال.

ممنون از جواب
من از شرکت کنندگان پارسال پرسیدم گفتند ارمنستان رو خودشون انتخاب کردن ولی امسال ارمنستان جز شهرا نیست؟ درسته؟؟
تشکر کنندگان: bogey
(2014-06-14 ساعت 07:09)مریم مویدیان نوشته:  
(2014-06-13 ساعت 23:41)shahin2737 نوشته:  
(2014-06-13 ساعت 22:46)مریم مویدیان نوشته:  سلام
من از برندگان لاتاری 2015 هستم.
ضمن تبریک به همه دوستان
میخواستم بدونم امسال ارمنستان جز کشورهای انتخابی برای مصاحبه نیست؟ حذف شده یا من اشتباه میکنم؟

اگر ترافیک تو انکارا زیاد باشه خودشون یک سری رو به ارمنستان انتقال میدن مثل پارسال.

ممنون از جواب
من از شرکت کنندگان پارسال پرسیدم گفتند ارمنستان رو خودشون انتخاب کردن ولی امسال ارمنستان جز شهرا نیست؟ درسته؟؟

امسال هم ارمنستان جزو گزینه ها هست، ارمنستان کشوره و اسم پایتختش به عنوان ایروان توی نامه ی اول نوشته شده، پس کسی که نوته شده ایروان به ارمنستان خواهد رفت. ارمنستان شهر نیست دوست عزیز
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: ریحانا ، bogey
(2014-06-14 ساعت 00:00)shahin2737 نوشته:  
(2014-06-12 ساعت 15:22)p.arsa نوشته:  
(2014-05-07 ساعت 14:50)soli asali نوشته:  
(2014-05-07 ساعت 14:12)babak12 نوشته:  سلام به همگي دوستان
سوالي دارم در مورد مدرك تحصيلي و كار است
مي خواستم بدونم كدام از مدارك زير براي نشان دادن 2 سال سابقه كار لازم است كه بايد ارائه بدم
1-گواهي اشتغال به كار 2- حكم گارگزيني 3- سابقه بيمه پردازي از سازمان تامين اجتماعي.
من در شهرداري كار مي كنم
.......
و اينكه مدرك تحصيلي ارائه بدم كفايت مي كنه(مدرك ليسانس دارم)
وقتي مي خواهيم فرم پر كنيم چطور بايد پر كنم
فقط بايد فيلد مدرك تحصيلي پر كنيم يا هر دو(كار و مدرك تحصيلي)
اگر بخوام يكدومشو ارائه بدم چطور ميشه
كسي هست در اين مورد كامل بدونه
لطفا راهنمايي كنيد

شما فقط همون لیسانستون رو ترجمه کنید ببرید اصلا نیازی به سابقه کار نیست برای شما!
برای کسایی سابقه کار مهمه که دیپلم ندارن که البته خیلی ریسکه مشاهده شده که الارقم اینکه واضح اشاره شده تو سایت یا 12 سال تحصیل یا 2 سال سابقه کار طبق اون چیزی که خودشون تعریف کردن و قبول دارن ولی باز سابقه کار رو نپذیرفتن!

هواست باشه براشون کاری نداره اطلاعاتتو توی سایت تامین اجتمایی بزنن و سابقه کارتو در بیارن پس بهتره راستشو بگی!
با احترام .برای استخراج سوابق تو سایت تامین اجتماعی اول کد ملی دوم هشت رقم سمت چپ بیمه نامه سوم کلمه عبوررا میخواهد !!من فکر نکنم اینقدر بی کار باشن که بشینن یک هکر استخدام کنن تا سابقه کار آدم روببینن .بیشتر از اظهارات خودمون استفاده میکنن ببینن تناقضی باهم داره یا نه؟

من هم فکر میکنم منطقی نیست که برن و رکورد های تامین اجتماعی رو چک کنن، به همون تناقضات و اظهارات رجوع میکنن و ارگان های حساس رو چک میکنن. اگه از قسمت ارگان های حساس ف ی ل ت ر شدید، فکر نمیکنم انرژی و وقت بذارن که همه ی اطلاعات شما رو چک کنن
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: bogey
(2014-06-13 ساعت 20:38)eastern phoenix نوشته:  سلام
من برنده اصلي هستم . دوتا سوال واسه فرم خانمم دارم ؛
١- خانمم كارمند دولتي هست كه شغل اولشون هست ، ايشون بايد براي other occupation خانه داري ( homemaker ) رو هم انتخاب كنن ؟؟؟
٢- ايشون يه بار به آمريكا سفر كردن دوسال پيش ( با ويزاي B1/B2 ) . در يكي از سوالهاي فرم در بخش previous US travel information مي پرسه كه were you issued an alien registration number by the department of homeland security ؟؟؟
اين سوال رو چي بايد جواب بدن ؟ بله يا خير ؟؟؟

ممنون ار راهنماييتون

خانه داری شغل دوم محسوب نمیشه، شما همون شغل اصلی شون رو قید کنید. این ویزایی که میگید من نمیدونم چیه، ولی اگه شماره گرفته بودن، جواب بله بدید، خیلی هم خوبه چون به رکورد شما مراجعه میکنن
تشکر کنندگان:
(2014-06-13 ساعت 16:12)nastaran_t نوشته:  1) کسی میدونه استاد حق التدریس دانشگاه به انگلیسی چی میشه؟

2) من تازه 1 ماهه که عقد کردم و فعلا چون مراسمی نگرفتیم توی خونه های خودمون هستیم .....حالا واسه آدرس ها که متفاوت هست به نظرتون اشکالی پیش میاد؟ ...اگه اونجا توضیح بدیم که رسومات اینجا این جوری هست!؟

جواب سوال یک فکر میکنم میشه tutor
جواب سوال دو: اون ها با این رسوم ما آشنایی دارن (من از بچه های مصاحبه رفته شنیدم) مشکلی پیش نمیاد
تشکر کنندگان: nastaran_t
(2014-06-14 ساعت 03:46)shahryar7021 نوشته:  بجه های ۲۰۱۵ سلام عرض کردیم.همع مرتبه بجه ها ؟؟؟؟؟Smile امید وارم تمام مراحل رو ب اسونی پشت سر بزارین....

سلام
مرسی شهریاراز لطفت به 2015 ای ها
امیدورام بزودی کلیر بشی
نگران نباش همه چیز درست میشه البته با توکل بخدا
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: shahryar7021 ، atlantis770 ، bogey
(2014-06-14 ساعت 08:13)gholamrezaei نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 03:46)shahryar7021 نوشته:  بجه های ۲۰۱۵ سلام عرض کردیم.همع مرتبه بجه ها ؟؟؟؟؟Smile امید وارم تمام مراحل رو ب اسونی پشت سر بزارین....

سلام
مرسی شهریاراز لطفت به 2015 ای ها
امیدورام بزودی کلیر بشی
نگران نباش همه چیز درست میشه البته با توکل بخدا

غلام رضایی عزیزو
خیلی ممنون و متشکرم ...به امید خدا هرچی هون بخواد همونه من شرمندم شما دوستای گلم هستم اینقدر درگیر این کلیر و کاراش بودیم پاک یادمون رفت شماها رو...هر کاری بود اگه سوادم رسید چه اینجا و خارج از اینجا من در خدمتتون هستم.
متاسفانه نشد،
تشکر کنندگان: A_A ، نیلان ، bogey
(2014-06-13 ساعت 13:53)hiboy نوشته:  
(2014-06-13 ساعت 01:14)sun2015 نوشته:  دوستان پزشک

چنانچه مطب شخصی داشته باشیم جزو سابقه کار دوران طرح و ضریب کا را باید نوشت؟؟
بله باید بنویسید و پروانه مطب و تاریخ و مدت طبابت در ان مطب و ادرس شو بنویسید..

من یک دندانپزشک هستم و می خواهم همین شغل را در آمریکا ادامه بدهم. در فرم DS260 سئوال
• Are you a health care worker seeking to perform such work in the United States but have not
yet received certification from the Commission on Graduates of Foreign Nursing Schools or
from an equivalent approved independent credentialing organization?

چه جوابی باید بدهم؟ ممنون از پاسختون
باید خیر بزنید البته اگر امتحانات رو ندادید
در حال حاضر خیر
تشکر کنندگان:

من یک دندانپزشک هستم و می خواهم همین شغل را در آمریکا ادامه بدهم. در فرم DS260 سئوال
• Are you a health care worker seeking to perform such work in the United States but have not
yet received certification from the Commission on Graduates of Foreign Nursing Schools or

ممنون

پس سابقه کار برای پزشکی به این صورت میشه:
۱- دوران طرح
۲-تخصص ( چون حقوق دریافت می شده جز سابقه کاری؟)
۳- ضریب کا
۴- مطب شخصی
اگر بیمارستان هم باشه ننویسم مشکلی؟چون اونا فقط دو سال سابقه کار میخوان؟؟؟

لطفا هرکدام از دوستان می دونن راهنمایی کنن
تشکر کنندگان:
(2014-06-14 ساعت 10:31)sun2015 نوشته:  

ممنون

پس سابقه کار برای پزشکی به این صورت میشه:
۱- دوران طرح
۲-تخصص ( چون حقوق دریافت می شده جز سابقه کاری؟)
۳- ضریب کا
۴- مطب شخصی
اگر بیمارستان هم باشه ننویسم مشکلی؟چون اونا فقط دو سال سابقه کار میخوان؟؟؟

لطفا هرکدام از دوستان می دونن راهنمایی کنن

چیزی که نوشتید درسته ولی مساله اینه که شما یه جوری نوشتید انگار سابقه کار ازتون خواستن، سابقه ی کار از شما نخواستن، اون ۲ سال رو از کسی میخوان که تخصیلات دانشگاهی نداره، سابقه کاری که از شما میخوان شامل کار استخدامی هست بنابراین تخصص، اینترنی و...همه رو حذف کنید، شما دارید با این کار کلیرنس خودتون رو اضافه میکنید...اصلا لازم به این جزییات نیست...
تشکر کنندگان: sun2015 ، bogey
سلام
به خاطر تغییر محل سکونت،کد پستی محل زندگی با پشت کارت ملی همخونی نداره،تو تکمیل فرم و ارائه مدارک به سفارت تناقص پیش میاد،اشکالی ایجاد نمیشه؟؟؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:
این زمان 6 ماه و یکسال که برای گواهی عدم سو پیشینه هست برای اعلام محل زندگی هم هست یعنی اگه کمتراز 6 ماه توی کشور دیگه زندگی کرده باشی نیاز به اعلام هست؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
(2014-06-14 ساعت 12:04)aidin2015 نوشته:  من کیسم 27xx واکسنم گرفتم کارتشو کی فکر میکنید برای مصاحبه دعوت بشم

دوست عزیز لطفا توی تاپیک مربوط به بولتن شماره ها سوالتون رو مطرح کنید

(2014-06-14 ساعت 13:34)k1_m_1358 نوشته:  این زمان 6 ماه و یکسال که برای گواهی عدم سو پیشینه هست برای اعلام محل زندگی هم هست یعنی اگه کمتراز 6 ماه توی کشور دیگه زندگی کرده باشی نیاز به اعلام هست؟

شش ماه نیازی نیست. بالای یک سال نیاز است

(2014-06-14 ساعت 12:14)h_researcher نوشته:  سلام
به خاطر تغییر محل سکونت،کد پستی محل زندگی با پشت کارت ملی همخونی نداره،تو تکمیل فرم و ارائه مدارک به سفارت تناقص پیش میاد،اشکالی ایجاد نمیشه؟؟؟

خیر، کارت ملی از شما نمیخوان
تشکر کنندگان: Rooz ، A_A ، bogey
بچه هاااااااااا من به جای کدپستی دانشگاه صندوق پستی رو وارد کردم الان چیکار کنممممممم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان