کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
دوستان لطفا یه کمکی بکنید ، ایا باید زندگی زیر 6 ماه توی کشور دیگه رو جز ادرس ها بنویسیم؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
من از 5 سالگی آدرسم ثابته
در قسمت آدرس کنونی نوشته: Date at age sixteen
یعنی باید تاریخ 16 سالگیمو بنویسم یا تاریخی که اومدیم این خونه یعنی 5 سالگیم؟
کیس 2015AS53XX - تعداد افراد: 1 - سفارت: آنکارا - کارنت: 13 April - نامه دوم: 23 April - مصاحبه: Jun 3
آپدیتها: 27 می / 5 ژوئن / 8 ژوئن / 7 جولای - 13 آگوست (شبانه) - 14 آگوست 2 بار - دفعه اول با / و دوم با OR
18 آگوست به همراه ایمیل کلیر شدن Smile بعد از 76 روز

***ورود به آمریکا: 23 اکتبر 2015
*** دریافت گرین کارت: 11 ژانویه 2016
تشکر کنندگان:
(2014-06-15 ساعت 09:26)sun2015 نوشته:  
(2014-06-15 ساعت 00:41)2015reza نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 23:46)----- نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 23:40)2015reza نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 13:37)----- نوشته:  آیا شما فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی خارجی که به دنبال انجام خدمات پزشکی در ایالات متحده هستید اما هنوز به تصویب هیئت ملی آزمایش کنندگاه پزشکی و معاینه و یا معادل آن نشدید؟
ولا با توجه به معنیش که فکر نکنم غیر قانونی باشه
دوستان هم تایید یا نظر بدن

فكر نمي كنم كه به معني كار غير قانوني باشه. من بلي رو مي زنم و در قسمت توضيح، به طور كامل توضيح مي دم كه پس از قبولي از بورد امريكا، اقدام به كار پزشكي خواهم كرد.
به نظر من نه بزنید بهتره.دیگه صلاح کار با خودتونه

اگر جواب نه بديم ، دو معني ازش برداشت ميشه: يا پزشك نيستيم، كه در اين صورت اگه پزشك باشيم در قسمت occupation نوشتيم كه پزشكيم . يا USMLE داريم ( كه در حقيقت هنوز نگرفتيم)؛ در اين صورت اگه USMLE رو از ما خواستن ، چي بديم؟ به همين خاطر فكر مي كنم بايد yes رو بزنيم ، ولي بهشون اطمينان بديم كه تا بورد ملي(USMLE) رو نگرفتيم ، كار پزشكي نخواهيم كرد. باز هم اگه دوستان نظر ديگري دارند ، بگند تا يه تصميم درست بگيريم.

من نه زدم که البته با توجه به سوالهای قبل و بعدش که واضح می پرسه می خواهید غیر قانونی کار کنید
نه می زنم و موقع مصاحبه تو ضیح میدم که برداشتم از این سوال چی بوده
به نظر منم نه بهترین جوابه
نهایتش اینه که روز مصاحبه ازت در موردش توضیح می خوان و شما هم برداشتتون رو توضیح میدین
تشکر کنندگان: bogey
(2014-06-15 ساعت 11:08)k1_m_1358 نوشته:  دوستان لطفا یه کمکی بکنید ، ایا باید زندگی زیر 6 ماه توی کشور دیگه رو جز ادرس ها بنویسیم؟
بله حتما بنویسید.چون خیلی راحت میفهمن
تشکر کنندگان: نیلان ، bogey
(2014-06-15 ساعت 11:26)credelboy2004 نوشته:  من از 5 سالگی آدرسم ثابته
از همون 5 سالگی تاریخشو بزن و بنویس
(2014-06-15 ساعت 13:36)امیلی نوشته:  بچه ها برندگان لاتاری چند وقت بعد از مستقر شدن در آمریکا میتونن واست دوست و یا خونوادشون دعوتنامه بفرستن؟ خیییییلییییی مهمههههه لطفا ج بدین

لطفا به تاپیک مربوطه مراجعه کنید

(2014-06-15 ساعت 12:22)----- نوشته:  
(2014-06-15 ساعت 11:26)credelboy2004 نوشته:  من از 5 سالگی آدرسم ثابته
از همون 5 سالگی تاریخشو بزن و بنویس

خودش دقیقا تاریخ ۱۶ سالگی شما رو محاسبه کرده (طبق اطلاعات زمان ثبت نام) و نوشته از این تاریخ...پس از همون تاریخ شروع کنید! از ۵ سالگی نیست
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
(2014-06-15 ساعت 12:09)----- نوشته:  
(2014-06-15 ساعت 09:26)sun2015 نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 23:40)2015reza نوشته:  فكر نمي كنم كه به معني كار غير قانوني باشه. من بلي رو مي زنم و در قسمت توضيح، به طور كامل توضيح مي دم كه پس از قبولي از بورد امريكا، اقدام به كار پزشكي خواهم كرد.

اگر جواب نه بديم ، دو معني ازش برداشت ميشه: يا پزشك نيستيم، كه در اين صورت اگه پزشك باشيم در قسمت occupation نوشتيم كه پزشكيم . يا USMLE داريم ( كه در حقيقت هنوز نگرفتيم)؛ در اين صورت اگه USMLE رو از ما خواستن ، چي بديم؟ به همين خاطر فكر مي كنم بايد yes رو بزنيم ، ولي بهشون اطمينان بديم كه تا بورد ملي(USMLE) رو نگرفتيم ، كار پزشكي نخواهيم كرد. باز هم اگه دوستان نظر ديگري دارند ، بگند تا يه تصميم درست بگيريم.

من نه زدم که البته با توجه به سوالهای قبل و بعدش که واضح می پرسه می خواهید غیر قانونی کار کنید
نه می زنم و موقع مصاحبه تو ضیح میدم که برداشتم از این سوال چی بوده
به نظر منم نه بهترین جوابه
نهایتش اینه که روز مصاحبه ازت در موردش توضیح می خوان و شما هم برداشتتون رو توضیح میدین

دوستان لطفا از بحث تکراری بپرهیزید. به صفحات قبل مراجعه کنید!
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
(2014-05-20 ساعت 13:37)----- نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 13:35)zaara نوشته:  Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform
medical
services in the United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination or its equivalent

دوستان من دچار شک شدم دوستمون کار غیر قانونی گفت. لطفا یک همفکری سر این سوال بکنیم

آیا شما فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی خارجی که به دنبال انجام خدمات پزشکی در ایالات متحده هستید اما هنوز به تصویب هیئت ملی آزمایش کنندگاه پزشکی و معاینه و یا معادل آن نشدید؟

فكر نمي كنم كه به معني كار غير قانوني باشه. من بلي رو مي زنم و در قسمت توضيح، به طور كامل توضيح مي دم كه پس از قبولي از بورد امريكا، اقدام به كار پزشكي خواهم كرد.

سلام.
سر این سوال بسیار بحث شد از دوستان زیادی هم رهنمایی گرفته شد. دوست عزیز جواب این سوال 100 درصد نه هست. دقیقا میگه داری دنبال کار میگردی اما هنوز usmle نداری
تشکر کنندگان:
(2014-06-15 ساعت 13:44)zaara نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 13:37)----- نوشته:  آیا شما فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی خارجی که به دنبال انجام خدمات پزشکی در ایالات متحده هستید اما هنوز به تصویب هیئت ملی آزمایش کنندگاه پزشکی و معاینه و یا معادل آن نشدید؟

سلام.
سر این سوال بسیار بحث شد از دوستان زیادی هم رهنمایی گرفته شد. دوست عزیز جواب این سوال 100 درصد نه هست. دقیقا میگه داری دنبال کار میگردی اما هنوز usmle نداری
متشكرم از همه دوستان عزيز. پس منم نه مي زنم و تسليم نظرات دوستان مي شم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم حالا در قسمت educational
این قسمت که مربوط به Number of Educational Institutions Attended هست رو چی وارد کنم؟

ممنون
تشکر کنندگان: rohemast
سلام
خسته نباشید
در قسمت پر کردن سابقه کار اولش یک سئوال می پرسه که آیا این کار شما نیاز به 2 سال تجربه دارد چی بزنیم؟
did this job require at least 2 years experiences?
اگر بزنی بله توضیحات هم می خواد.
ممنون
تشکر کنندگان:
دوستان اين سوال رو كه ايا اين شغل شما به دو سال تجربه نياز داره را فقط از نفر اصلي. مي پرسن چون من همراه هستم و engineering زدم ولي همچين سوالي ازم نپرسيده
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
(2014-06-16 ساعت 00:02)Samanta01 نوشته:  سلام دوستان
من لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم حالا در قسمت educational
این قسمت که مربوط به Number of Educational Institutions Attended هست رو چی وارد کنم؟

ممنون
سلام
مربوط به مقطع تحصیلی هست
منظور چند مقطع تحصیلی شما داشتید از دیپلم تا لیسانس
شما باید عدد 3 رو بزنید یعنی 1- دیپلم 2- پیش دانشکاهی -3 لیسانس
اگر شما فوق لیسانس داشتین باید عدد 4 می زدید
موفق باشی
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: rohemast
(2014-06-16 ساعت 00:04)ali1980 نوشته:  سلام
خسته نباشید
در قسمت پر کردن سابقه کار اولش یک سئوال می پرسه که آیا این کار شما نیاز به 2 سال تجربه دارد چی بزنیم؟
did this job require at least 2 years experiences?
اگر بزنی بله توضیحات هم می خواد.
ممنون
دوست عزیز اگر شغل شما مورد تایید هست و دیپلم 12 ساله ندارید
خوب باید گزینه بله بزنید و توضیحات بدبد.
اگر مدرک تحصیلی دیپلم یا بالاتر دارید نیاز نیست
فقط توضیخ مختصری در قسمت Specify Other بدید به همراه ادرس و سایر مشخصات
موفق باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ali1980
سلام
زمان ثبت نام لاتاری چون تاره منزلمون رو عوض کرده بودیم ادرس محل کارمو دادم - الان به نظر شما چی کار کنم - توی ادرس ها به عنوان محل سکونت مشخص کنم ؟؟؟
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان