کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-06-14 ساعت 11:45)نیلان نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 10:31)sun2015 نوشته:  
(2014-06-13 ساعت 13:53)hiboy نوشته:  
(2014-06-13 ساعت 01:14)sun2015 نوشته:  دوستان پزشک

چنانچه مطب شخصی داشته باشیم جزو سابقه کار دوران طرح و ضریب کا را باید نوشت؟؟
بله باید بنویسید و پروانه مطب و تاریخ و مدت طبابت در ان مطب و ادرس شو بنویسید..

من یک دندانپزشک هستم و می خواهم همین شغل را در آمریکا ادامه بدهم. در فرم DS260 سئوال
• Are you a health care worker seeking to perform such work in the United States but have not
yet received certification from the Commission on Graduates of Foreign Nursing Schools or
from an equivalent approved independent credentialing organization?

چه جوابی باید بدهم؟ ممنون از پاسختون

ممنون

پس سابقه کار برای پزشکی به این صورت میشه:
۱- دوران طرح
۲-تخصص ( چون حقوق دریافت می شده جز سابقه کاری؟)
۳- ضریب کا
۴- مطب شخصی
اگر بیمارستان هم باشه ننویسم مشکلی؟چون اونا فقط دو سال سابقه کار میخوان؟؟؟

لطفا هرکدام از دوستان می دونن راهنمایی کنن

چیزی که نوشتید درسته ولی مساله اینه که شما یه جوری نوشتید انگار سابقه کار ازتون خواستن، سابقه ی کار از شما نخواستن، اون ۲ سال رو از کسی میخوان که تخصیلات دانشگاهی نداره، سابقه کاری که از شما میخوان شامل کار استخدامی هست بنابراین تخصص، اینترنی و...همه رو حذف کنید، شما دارید با این کار کلیرنس خودتون رو اضافه میکنید...اصلا لازم به این جزییات نیست...

من با شما موافقم از نظر من هم فقط مطب کافیه حتی بیمارستان هم ننویسم ولی سوالم اینه که توفرم خواسته Primary Occupation برای همین میگم باید از اینترنی شروع کرد؟

از پزشکان سالهای قبل کسی بوده فقط موقعیت الان رو نوشته باشه و مشکلی پیش نیومد ه باشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-06-14 ساعت 21:55)امیلی نوشته:  بچه ها کممممممک!!! من به جای کد پستی دانشگاه صندوق پستی رو وارد کردم . حالا چیکار کنمممم
سلام
اصلا نگران نباش مشکلی نیست
روز مصاحبه اصلاح کن نکردی هم مشکلی نیست
تشکر کنندگان: bogey
خیلی نامردیه ج سوال منو نمیدین میرین سوال بدی Sad من اینجا تنههههاااام سنمم کمه کسی بم کمک نمیکنه Sad Sad Sad

(2014-06-14 ساعت 22:15)----- نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 21:55)امیلی نوشته:  بچه ها کممممممک!!! من به جای کد پستی دانشگاه صندوق پستی رو وارد کردم . حالا چیکار کنمممم
سلام

یعنی ایمیل نزنم به kcc??? ریجکتم کنن چی؟؟؟؟
تشکر کنندگان: SAAM_60
(2014-06-14 ساعت 22:24)امیلی نوشته:  خیلی نامردیه ج سوال منو نمیدین میرین سوال بدی Sad من اینجا تنههههاااام سنمم کمه کسی بم کمک نمیکنه Sad Sad Sad

(2014-06-14 ساعت 22:15)----- نوشته:  
سلام

یعنی ایمیل نزنم به kcc??? ریجکتم کنن چی؟؟؟؟
نه به نظر من نیاز نداره
ایمیل هم زدی مشکلی نیست
در ضمن تو پیام خصوصی جوابتون رو داده ام
(2014-06-12 ساعت 13:49)امیلی نوشته:  من لیسانسم تموم شده . تمام ریزنمران لیسانس دیپلم و پیش دانشگاهی رو باید ترجمه کنم؟ دیگه چیو باید ترجمه کنم
باید نه ولی همراتون باشه بهتره
اکثرا همون مدرک دیپلم یا لیسانس رو قبول کردن
(2014-05-20 ساعت 13:37)----- نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 13:35)zaara نوشته:  Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform
medical
services in the United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination or its equivalent

دوستان من دچار شک شدم دوستمون کار غیر قانونی گفت. لطفا یک همفکری سر این سوال بکنیم

آیا شما فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی خارجی که به دنبال انجام خدمات پزشکی در ایالات متحده هستید اما هنوز به تصویب هیئت ملی آزمایش کنندگاه پزشکی و معاینه و یا معادل آن نشدید؟
ولا با توجه به معنیش که فکر نکنم غیر قانونی باشه
دوستان هم تایید یا نظر بدن

فكر نمي كنم كه به معني كار غير قانوني باشه. من بلي رو مي زنم و در قسمت توضيح، به طور كامل توضيح مي دم كه پس از قبولي از بورد امريكا، اقدام به كار پزشكي خواهم كرد.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
(2014-06-14 ساعت 23:40)2015reza نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 13:35)zaara نوشته:  Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform
medical
services in the United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination or its equivalent

دوستان من دچار شک شدم دوستمون کار غیر قانونی گفت. لطفا یک همفکری سر این سوال بکنیم

آیا شما فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی خارجی که به دنبال انجام خدمات پزشکی در ایالات متحده هستید اما هنوز به تصویب هیئت ملی آزمایش کنندگاه پزشکی و معاینه و یا معادل آن نشدید؟

فكر نمي كنم كه به معني كار غير قانوني باشه. من بلي رو مي زنم و در قسمت توضيح، به طور كامل توضيح مي دم كه پس از قبولي از بورد امريكا، اقدام به كار پزشكي خواهم كرد.
به نظر من نه بزنید بهتره.دیگه صلاح کار با خودتونه
سلام دوستان
در فرم 260 مربوط به dv-2015 یک سوال داره که پرسیده:
آیا شما مدرکی که نشان دهنده داشتن واکسیناسیون مطابق با قوانین آمریکا باشه دارید؟
این رو چی باید بزنم؟ yes / no
چون این مدرک رو باید داشته باشیم, اگر بزنم yes و بعدا واکسن بزنم از نظر مغایرت تاریخ پر کردن فرم و تاریخ واکسن مشکلی پیش نمیاد؟
کیس 2015AS53XX - تعداد افراد: 1 - سفارت: آنکارا - کارنت: 13 April - نامه دوم: 23 April - مصاحبه: Jun 3
آپدیتها: 27 می / 5 ژوئن / 8 ژوئن / 7 جولای - 13 آگوست (شبانه) - 14 آگوست 2 بار - دفعه اول با / و دوم با OR
18 آگوست به همراه ایمیل کلیر شدن Smile بعد از 76 روز

***ورود به آمریکا: 23 اکتبر 2015
*** دریافت گرین کارت: 11 ژانویه 2016
تشکر کنندگان:
آیا گذشتن تاریخ اعتبار کارت ملی مشکل ساز میشه؟
کیس 2015AS53XX - تعداد افراد: 1 - سفارت: آنکارا - کارنت: 13 April - نامه دوم: 23 April - مصاحبه: Jun 3
آپدیتها: 27 می / 5 ژوئن / 8 ژوئن / 7 جولای - 13 آگوست (شبانه) - 14 آگوست 2 بار - دفعه اول با / و دوم با OR
18 آگوست به همراه ایمیل کلیر شدن Smile بعد از 76 روز

***ورود به آمریکا: 23 اکتبر 2015
*** دریافت گرین کارت: 11 ژانویه 2016
تشکر کنندگان:
(2014-06-15 ساعت 00:15)credelboy2004 نوشته:  سلام دوستان
در فرم 260 مربوط به dv-2015 یک سوال داره که پرسیده:
آیا شما مدرکی که نشان دهنده داشتن واکسیناسیون مطابق با قوانین آمریکا باشه دارید؟
این رو چی باید بزنم؟ yes / no
چون این مدرک رو باید داشته باشیم, اگر بزنم yes و بعدا واکسن بزنم از نظر مغایرت تاریخ پر کردن فرم و تاریخ واکسن مشکلی پیش نمیاد؟
نه مشکلی نیست.بله بزن
اگه احیانا پرسید بگو باید داشته باشم چون بدون اون مصاحبه نمیشید اصلا

(2014-06-15 ساعت 00:18)credelboy2004 نوشته:  آیا گذشتن تاریخ اعتبار کارت ملی مشکل ساز میشه؟
نه دوست عزیز
اصلا کارت ملیم نیاز نیست ولی اونم ببری بد نیست
(2014-06-14 ساعت 23:46)----- نوشته:  
medical

اگر جواب نه بديم ، دو معني ازش برداشت ميشه: يا پزشك نيستيم، كه در اين صورت اگه پزشك باشيم در قسمت occupation نوشتيم كه پزشكيم . يا USMLE داريم ( كه در حقيقت هنوز نگرفتيم)؛ در اين صورت اگه USMLE رو از ما خواستن ، چي بديم؟ به همين خاطر فكر مي كنم بايد yes رو بزنيم ، ولي بهشون اطمينان بديم كه تا بورد ملي(USMLE) رو نگرفتيم ، كار پزشكي نخواهيم كرد. باز هم اگه دوستان نظر ديگري دارند ، بگند تا يه تصميم درست بگيريم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان:
با سلام و خسته نباشید.
1- من دو تا مدرک دانشگاهی دارم. چند سال قبل لیسانس زبان گرفتم. این ترم هم دارم فوق دیپلم مخابرات می گیرم.
لطفا راهنمایی کنید که قسمت تحصیلات رو چطور پر کنم؟
2- چندین سال تو موسسه زبان و یا به صورت خصوصی تدریس کردم ولی بدون داشتن بیمه و سابقه کتبی الان هم 3 سال است که تو شرکت مخابراتی کار می کنم و عصرها خصوصی تدریس می کنم. قسمت شغل رو چطور پر کنم؟
البته تا صفحه حدودا 55 چیزی در این مورد پیدا نکردم.
تشکر کنندگان:
(2014-06-15 ساعت 01:27)hb.barmaki نوشته:  با سلام و خسته نباشید.
1- من دو تا مدرک دانشگاهی دارم. چند سال قبل لیسانس زبان گرفتم. این ترم هم دارم فوق دیپلم مخابرات می گیرم.
لطفا راهنمایی کنید که قسمت تحصیلات رو چطور پر کنم؟
2- چندین سال تو موسسه زبان و یا به صورت خصوصی تدریس کردم ولی بدون داشتن بیمه و سابقه کتبی الان هم 3 سال است که تو شرکت مخابراتی کار می کنم و عصرها خصوصی تدریس می کنم. قسمت شغل رو چطور پر کنم؟
البته تا صفحه حدودا 55 چیزی در این مورد پیدا نکردم.
سلام
1- دوست عزیز تمام تخصیلاتتو وارد کن باتوجه به رشته هات
2-واقعیتو بنویس.شغل اصلیتو شرکت مخابراتی بزن و شغل های گذشته رو هم other. بزن و توضیح بده
تشکر کنندگان: hb.barmaki ، bogey
(2014-06-15 ساعت 00:41)2015reza نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 23:46)----- نوشته:  
medical

اگر جواب نه بديم ، دو معني ازش برداشت ميشه: يا پزشك نيستيم، كه در اين صورت اگه پزشك باشيم در قسمت occupation نوشتيم كه پزشكيم . يا USMLE داريم ( كه در حقيقت هنوز نگرفتيم)؛ در اين صورت اگه USMLE رو از ما خواستن ، چي بديم؟ به همين خاطر فكر مي كنم بايد yes رو بزنيم ، ولي بهشون اطمينان بديم كه تا بورد ملي(USMLE) رو نگرفتيم ، كار پزشكي نخواهيم كرد. باز هم اگه دوستان نظر ديگري دارند ، بگند تا يه تصميم درست بگيريم.

من نه زدم که البته با توجه به سوالهای قبل و بعدش که واضح می پرسه می خواهید غیر قانونی کار کنید
نه می زنم و موقع مصاحبه تو ضیح میدم که برداشتم از این سوال چی بوده
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من هم فرم رو بالا خره با کلی استرس پر کردم واقعا از آقای سپهر ممنونم خیلی خیلی کمکم کردخدا انشالله همیشه یاورش باشه.
امیدوارم همه دوستان موفق باشند
تشکر کنندگان: نیلان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان