کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
سلام بچه ها این فرم 260 تا کی وقت داره؟آخه من فعلا دنبال معافیم هستم.کیس نامبرم 7000_8000 هستش.ممنون میشم جواب بدید
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2014-07-20 ساعت 12:35)SAMI 71 نوشته:  سلام بچه ها این فرم 260 تا کی وقت داره؟آخه من فعلا دنبال معافیم هستم.کیس نامبرم 7000_8000 هستش.ممنون میشم جواب بدید
سلام
دوست عزیزبا توجه به کیس نامبرت حالا حالاها وقت داری
نگران نباش اصلا.به کارات برس
تشکر کنندگان:
(2014-07-20 ساعت 12:37)----- نوشته:  
(2014-07-20 ساعت 12:35)SAMI 71 نوشته:  سلام بچه ها این فرم 260 تا کی وقت داره؟آخه من فعلا دنبال معافیم هستم.کیس نامبرم 7000_8000 هستش.ممنون میشم جواب بدید
سلام
دوست عزیزبا توجه به کیس نامبرت حالا حالاها وقت داری
نگران نباش اصلا.به کارات برس

ممنون از راهنماییتون Wink
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
سلام
اگه پسوند فامیلم و قبلا حذف کرده باشم ایا لازمه تو قسمت Personal Information، سوال Have you ever used other names (i.e., maiden, religious, professional, alias, etc.) جواب yes بدم؟ اگه اره اون قسمت Other Given Names Used چی بزنم؟ دوباره اسمم و بزنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-07-20 ساعت 17:03)mehdiii82 نوشته:  سلام
اگه پسوند فامیلم و قبلا حذف کرده باشم ایا لازمه تو قسمت Personal Information، سوال Have you ever used other names (i.e., maiden, religious, professional, alias, etc.) جواب yes بدم؟ اگه اره اون قسمت Other Given Names Used چی بزنم؟ دوباره اسمم و بزنم؟
سلام
بله.اسم کامل قبلیتون رو بنویسید
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز و مهربان
لطفا من رو راهنمایی کنید
پدرم که بالای 60 سال سن داره در لاتاری قبول شده با کیس نامبر 6000 . متاسفانه برای پر کردن فرم 260 دچار مشکل شدم لطفا من رو راهنمایی کنید. این فرم رو برای پدرم و مادرم پر کردم . سوال من اینجاست که همون اوایل وقتی خواستیم اقدایم کنیم من 21 سال داشتم ولی الان 22 ساله دارم و درضمن اسم من هم جز افراد همرا است آیا باید این فرم 260 را هم پر کنم؟؟؟؟ و سوال آخر اینکه من یک خواهر دارم که ازدواج کرده و پچه هم داره آیاد بیاد برای اون هم فرم 260 پر کنم ؟؟؟؟؟
لطفا من رو راهنمایی کنید که بد جوری گیج شدم. مرسی

سلام دوستان عزیز و مهربان
لطفا من رو راهنمایی کنید
پدرم که بالای 60 سال سن داره در لاتاری قبول شده با کیس نامبر 6000 . متاسفانه برای پر کردن فرم 260 دچار مشکل شدم لطفا من رو راهنمایی کنید. این فرم رو برای پدرم و مادرم پر کردم . سوال من اینجاست که همون اوایل وقتی خواستیم اقدام کنیم من 21 سال داشتم ولی الان 22 ساله دارم و درضمن اسم من هم جز افراد همرا است آیا باید این فرم 260 را هم پر کنم؟؟؟؟ و سوال آخر اینکه من یک خواهر دارم که ازدواج کرده و یک پچه هم داره آیاد بیاد برای خواهرم هم فرم 260 پر کنم ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-07-19 ساعت 23:32)bardia225 نوشته:  
(2014-07-19 ساعت 20:50)hamid1243 نوشته:  سلام دوستان من پسر خالم قبول شده و دارای مدرک فوق دیپلم و مدرک دیپلم هم هنرستان است . زمان ثبت نام فکر میکنم دیپلم پر کردم فکر میکنین بهترین راه حل چیه آیا با دیپلم هنرستان ثبت نامش کنم(فکر کنم هنرستان 11 ساله) یا با فوق دیپلم ؟

با مدرک فوق دیپلم میتونید از قسمت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گواهی معادل دیپلم دوازده ساله بگیرید که برای ارائه دادن روز مصاحبه لازم میشه.
تو تاپیک ها سرچ کنید میتونید اطلاعات بیشتری بگیرید

با تشکر از راهنماییتون پسر خاله من 6 سال پیش گرفت فوق دیپلمشو و موقع ثبت نام اولیه برای قرعه کشی من زده بودم دیپلم . بعد نمیگن چرا اونجا زدین دیپلم؟

(2014-07-19 ساعت 21:29)----- نوشته:  
(2014-07-19 ساعت 20:50)hamid1243 نوشته:  سلام دوستان من پسر خالم قبول شده و دارای مدرک فوق دیپلم و مدرک دیپلم هم هنرستان است . زمان ثبت نام فکر میکنم دیپلم پر کردم فکر میکنین بهترین راه حل چیه آیا با دیپلم هنرستان ثبت نامش کنم(فکر کنم هنرستان 11 ساله) یا با فوق دیپلم ؟
سلام
واقعیت رو بگید.و فوق رو بنویسد.چون دیپلمتون هم 11 ساله هست اگه اونو بنویسید باید سابقه کار ارایه بدین.اگه میخواید دیپلم رو بزنید پس سابقه کار باید داشته باشید

با تشکر از راهنماییتون پسر خاله من 6 سال پیش گرفت فوق دیپلمشو و موقع ثبت نام اولیه برای قرعه کشی من زده بودم دیپلم . بعد نمیگن چرا اونجا زدین دیپلم؟
2013AS9XXX دو نفر ( ازدواج بعد از کارنتی)
کارنتی:June 2013 , ABU DHABI
مصاحبه: آخر 30 JULYCool
هزینه مدیکال 850 درهم 2نفر
برگه سفید:rolleyes کلیر بعد 22 روز - تحویل ویزا :29 AGU
( مقصد : آغوش پدر و مادر در مریلند) [/size]
تشکر کنندگان:
مدرک تحصیلی مورد قبول برای لاتاری دیپلم معادل دوازده سال تحصیله ,اگر گواهی تاییدیه تحصیلی رو بگیرید که معادل دوازده سال تحصیل رو تایید کنه ,بقیش رو موقع مصاحبه توضیح بدهید.البته تو فرم D260 اگر بطور صحیح وارد کردین که مشکل حله ,اگر اونجا هم دیپلم وارد کردین میتونید درخواست unlock کردن فرم d260 رو به KCC ایمیل کنید و بعد از مدتی برای تصحیح فرم رو برایتان باز میکنند.البته فکر کنم فقط برای یک دفعه این کار رو میکنند.در این مورد مطمئن نیستم.
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-07-20 ساعت 20:44)mohsen323 نوشته:  سلام دوستان عزیز و مهربان
لطفا من رو راهنمایی کنید
پدرم که بالای 60 سال سن داره در لاتاری قبول شده با کیس نامبر 6000 . متاسفانه برای پر کردن فرم 260 دچار مشکل شدم لطفا من رو راهنمایی کنید. این فرم رو برای پدرم و مادرم پر کردم . سوال من اینجاست که همون اوایل وقتی خواستیم اقدایم کنیم من 21 سال داشتم ولی الان 22 ساله دارم و درضمن اسم من هم جز افراد همرا است آیا باید این فرم 260 را هم پر کنم؟؟؟؟ و سوال آخر اینکه من یک خواهر دارم که ازدواج کرده و پچه هم داره آیاد بیاد برای اون هم فرم 260 پر کنم ؟؟؟؟؟
سلام
تبریک میگم
اگر زمان ثبت نام شما زیر 21 بودید شما هم توی کیسشون هستید و باید فرم رو جدا پر کنید.
در مورد خواهرت اون نمی تونه با شما بیاد و جز کیس نیست پس فرم جداگونه براش پر نمیشه.
فقط یک نکته پدرتون باید تمکن مالی بالا داشته باشه
تشکر کنندگان: gbtm
(2014-07-20 ساعت 21:45)ahmad120 نوشته:  با سلام
ببخشید منظور از فرم (Selective Service System DS-1810 (pdf چیست؟ و پس از دانلود و تکمیل و ورود به آمریکا، کی و کجا باید تحویل چه کسی دهیم؟ مرسی
سلام
فرم سربازی هست.نه به این معنی که برید سربازی.بلکه با پر کردن این فرم شما تعهد میدید اگه زمانی نیاز شد به سربازی برید. و خیلی هم رو این حساسند.
فکر کنم بعد از ورود باید به اداره پست برید راهنماییتون می کنن
تشکر کنندگان:
ببخشید تا جایی که من مهاجرسرا رو خوندم، گفتند که نباید از سهمیه قاره های دیگه استفاده کرد. چون کیس باطل میشه!
این تنظیمات کجای فرم هست؟ که مواظب باشم اشتباهی رخ نده؟

سوال بعد اینکه شماره من حدود ۳۰۰۰ هست، تا کی وقت دارم برای ارسال فرم؟

ممنون از همه
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
(2014-07-21 ساعت 04:25)tara2005 نوشته:  ببخشید تا جایی که من مهاجرسرا رو خوندم، گفتند که نباید از سهمیه قاره های دیگه استفاده کرد. چون کیس باطل میشه!

ممنون از همه

سلام

تنظیم خاصی نداره شما در زمان ثبت نام باید میلت رو ایرانی تعریف می کردید و الان شماره کیس شما باید 2014ASXXXX باشه که AS مخفف ASIA هستش

تا شهریور فرم رو ارسال کنید ولی هرچی زود تر بهتر

موفق باشید.
تشکر کنندگان: babak12 ، tara2005 ، r.bazargan
با عرض سلام به شما دوستای عزیز
3تا سوال داشتم :
1- در قسمت تحصیلات نام مرکز آموزشی متوسطه حتما با ذکر نام haigh school یا per-university شروع بشه؟ یا فقط نام کافیست؟
2- برای مقطع پیش دانشگاهی هم باید در قسمت course of study باید academic نوشته بشه؟ و در قسمت degree and diploma چی باید بنویسیم؟
3- برای مقطع دیپلم تاریخ آغاز را تاریخ اول دبیرستان و تاریخ پایان را تاریخ اتمام سال سوم گفته شده درسته؟ اگر سال اول یا دوم در مدرسه دیگری غیر از مدرسه ای که در مدرک دیپلم نوشته شده تحصیل کرده باشیم باید چی بنویسیم؟
تشکر کنندگان:
ممنونم، همین هفته ارسال میکنم، این تاخیر میتونه مشکلی در کارم ایجاد کنه؟ Sad

(2014-07-21 ساعت 10:46)رضا2015 نوشته:  
(2014-07-21 ساعت 04:25)tara2005 نوشته:  ببخشید تا جایی که من مهاجرسرا رو خوندم، گفتند که نباید از سهمیه قاره های دیگه استفاده کرد. چون کیس باطل میشه!

ممنون از همه

سلام

تنظیم خاصی نداره شما در زمان ثبت نام باید میلت رو ایرانی تعریف می کردید و الان شماره کیس شما باید 2014ASXXXX باشه که AS مخفف ASIA هستش

تا شهریور فرم رو ارسال کنید ولی هرچی زود تر بهتر

موفق باشید.
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
[quote='tara2005' pid='525284' dateline='1405939851']
ممنونم، همین هفته ارسال میکنم، این تاخیر میتونه مشکلی در کارم ایجاد کنه؟ Sad

بهتره تا دو ماه قبل از کارنت شدنتون ارسال بشه ، جدول کارنتی های 2014 رو ببینید که به شمارتون نزدیکتره

ممکنه مصاحبه شما دیرتر بشه و ویزا بهتون نرسه !!
تشکر کنندگان: tara2005 ، babak12 ، r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان