کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-07-23 ساعت 21:06)hamed shayan نوشته:  دوستان عزیز و گرامی:من یک ادرس از اشنایان توی فرم دادم که فقط برای گرفتن گرین کارت توی کا ل یف رن یا اس.یک ادرس هم همینطوری ازیک ایالت دیگه دادم که بعنوان ادرس مقصدمه.حالا میخوام ببینم ایا افیسر هنگام مصاحبه در مورد این ادرس دوم از من سوالاتی میکنه یا نه (چون نمیدونم ادرس مال کیه).البته مقصدم همین ایالته که ادرس همینظوری دادم فقط رسیدم اونجا باید برم یک جایی رو اجاره کنم وادرس وافعیمو جایگزین ادرس همینطوریم کنم.بنظرشما در سفارت از ادرس همینطوریم از من سین جیم نمیکنند>خیلی متشکرم
سلام
بله معمولا میکنن
خب چه کاریه شما کردین.هر دو ادرسو یکی میدادین خب
هردو رو کالیفرنیا میدادین. مشکلی نیست اگه جای دیگه هم برید
تشکر کنندگان: babak12
دوستان به نظر شما سوابق کاری رو تا چند سال قبل وارد کنیم بهتره....
تشکر کنندگان:
(2014-07-23 ساعت 21:43)bardia225 نوشته:  دوستان به نظر شما سوابق کاری رو تا چند سال قبل وارد کنیم بهتره....
خودشون گفتن تا 10 سال ولی اگه سابقه کاریتون در چندین شغل زیاد نیست به نظرم همشو وارد کنی بهتره
با سلام
فرم بچه پسر 4 ساله من sign نمیشه ،اون بالا نوتیس در مورد
NOTE: You must read the Selective Service System DS-1810 (pdf) form before signing. Adobe Acrobat Reader is required to open the form. If you don't have Adobe Acrobat Reader go here to download a free copy.   Click on the following link to view the form: Selective Service System DS-1810 (pdf)
میده نمی دونم چکار کنم راهنمایی کنید لطفا
تشکر کنندگان:
(2014-07-23 ساعت 22:03)lilimohajer2015 نوشته:  با سلام
فرم بچه پسر 4 ساله من sign نمیشه ،اون بالا نوتیس در مورد
NOTE: You must read the Selective Service System DS-1810 (pdf) form before signing. Adobe Acrobat Reader is required to open the form. If you don't have Adobe Acrobat Reader go here to download a free copy.   Click on the following link to view the form: Selective Service System DS-1810 (pdf)
میده نمی دونم چکار کنم راهنمایی کنید لطفا
سلام
این ارور در مورد سربازی هست
ببین تاریخ تولد بچه تو درست زدی؟
سلام

دوستان داشتم تاپیک پر کردن فرم های بچه های سال های قبل رو میخوندم
یه نکته هست که باید بهش توجه ویژه کنید و اون هم صداقت در پر کردن فرم هاست
بچه هایی بودن که کار دولتی حساس داشتن و یا سربازی و یا هر چیز دیگه نوشته بودن و کلیر شده بودن.
اون ها به یک بعله ساده ما هنگام قسم خوردن اعتماد میکنن و ما رو قبول میکنن به نظر من اگه راستش و گفتید و کلیر نشدید حداقل به صداقت خودتون شک نمیکنید و اونجا هم با اعتماد به نفس دنبال کاراتون میرید .
مبنای کار صداقته حتی اگر کار حساسی دارید و یا نکته ای هست یا هر چی.

موفق باشید همگی
تشکر کنندگان: A_A ، farhad_syd ، babak12
میبخشید یه سوال داشتم،خواستم ببینم آیا مدارک تحصیلی همسرم هم برای ترجمه باید بدم؟ یعنی دبیرستان و پیش دانشگاهی همسرم ، خودم برنده هستم میخواستم ببینم برای ایشون هم لازم هست یا نه؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: HERMES7
بله
لازم است البته در مواردی افیسر نخواسته ولی همراهتون باشه
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK
با سلام
1- ما لاتاری 2015 برنده شدیم و شمارمون حدود 6800 است و هنوز فرم 260 را ارسال نکردیم و تنها مشکلی که داریم انتخاب محل مصاحبه می باشد و نمی دونیم آنکارا را انتخاب کنیم که بطور پیش فرض برامون درنظر گرفتن یا ابوظبی.
اما بنابر تحقیقاتی که کردیم برای آنکارا باید مدارک 15 روز قبل بفرستیم و یک شعبه از پست ترکیه را برای دریافت پاسپورت انتخاب کنیم و نهایتا هم اگر قبول شدیم ویزا بین دو تا 10 روز بعد به آدرس پستی در ترکیه ارسال می شود که باید آنجا بمانیم و آن را تحویل بگیریم ولی ظاهرا ابوظبی هیچکدام از این شرایط را نداره ، نه اینکه لازمه مدارک را قبلش ارسال کنیم و اگر قبول شدیم ویزا را همون روز بهمون می دن و لازم نیست چند روز اونجا بمونیم.
البته اطلاعاتی که بدست آوردیم همگی مربوط به سایت سفارت ترکیه هست و در سایت ابوظبی اطلاعات کمی هست و آن نیز مربوط به 2012 است و اصلا بروز نیست. حالا میخواستیم بدونیم بنظر شما کدوم سفارت را انتخاب کنیم یا بعبارتی با توجه به شرایط عنوان شده چرا باید اصلا سفارت آنکارا را انتخاب کرد و چه مزایایی دارد؟
و آیا این مورد که تو سفارت ابوظبی همان روز مصاحبه اگه همه چی اکی باشد ویزا را می دهند مستدل است؟
تشکر کنندگان:
(2014-07-23 ساعت 23:01)ajab1 نوشته:  میبخشید یه سوال داشتم،خواستم ببینم آیا مدارک تحصیلی همسرم هم برای ترجمه باید بدم؟ یعنی دبیرستان و پیش دانشگاهی همسرم ، خودم برنده هستم میخواستم ببینم برای ایشون هم لازم هست یا نه؟

ما تمام مدارک تحصیلی و کاری همسرم و خودمو بردیم، اما فقط مدارک نفر اصلی را گرفتند. هیچ جا اشاره ای نکرده که مدارک همراه و لازم دارند. اما چون همه تصمیمات همون روز گرفته میشه بچه ها معمولا ریسک نمیکنند و همه مدارک را برای همراه هم میبرند.
شماره کیس:2014AS000072xx, کنسولگری: ایروان, ۳ نفر
زمان مصاحبه: ۹ جون، مشمول پروسه کلیرنس،
کلیر: ۷ آگوست. دریافت ویزا ۱۳ آگوست، مقصد: نیویورک
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، behdadK
(2014-07-24 ساعت 00:04)babak 2000 نوشته:  با سلام
1- ما لاتاری 2015 برنده شدیم و شمارمون حدود 6800 است و هنوز فرم 260 را ارسال نکردیم و تنها مشکلی که داریم انتخاب محل مصاحبه می باشد و نمی دونیم آنکارا را انتخاب کنیم که بطور پیش فرض برامون درنظر گرفتن یا ابوظبی.
اما بنابر تحقیقاتی که کردیم برای آنکارا باید مدارک 15 روز قبل بفرستیم و یک شعبه از پست ترکیه را برای دریافت پاسپورت انتخاب کنیم و نهایتا هم اگر قبول شدیم ویزا بین دو تا 10 روز بعد به آدرس پستی در ترکیه ارسال می شود که باید آنجا بمانیم و آن را تحویل بگیریم ولی ظاهرا ابوظبی هیچکدام از این شرایط را نداره ، نه اینکه لازمه مدارک را قبلش ارسال کنیم و اگر قبول شدیم ویزا را همون روز بهمون می دن و لازم نیست چند روز اونجا بمونیم.
البته اطلاعاتی که بدست آوردیم همگی مربوط به سایت سفارت ترکیه هست و در سایت ابوظبی اطلاعات کمی هست و آن نیز مربوط به 2012 است و اصلا بروز نیست. حالا میخواستیم بدونیم بنظر شما کدوم سفارت را انتخاب کنیم یا بعبارتی با توجه به شرایط عنوان شده چرا باید اصلا سفارت آنکارا را انتخاب کرد و چه مزایایی دارد؟
و آیا این مورد که تو سفارت ابوظبی همان روز مصاحبه اگه همه چی اکی باشد ویزا را می دهند مستدل است؟
سلام
در مورد ویزای یه ضرب ابوظبی هم کی گفته همون روز هست؟
ویزای یه ضرب ابوظبی هم چند روز طول میکشه و برای دریافت ان به سفارت مراجعه می کنید.
اما در مورد سفارتها فرق چندانی ندارند بستگی به شرایط هر نفر داره.اما به نظر من ابوظبی بهتره در بین این دوتا.به نظرم پروسه ابوظبی کمتر گیر داره از مدیکال گرفته تا مصاحبه.
ولی در کل انتخاب با شماست
تشکر کنندگان: HERMES7 ، behdadK ، babak12 ، سوین
(2014-07-24 ساعت 00:04)babak 2000 نوشته:  با سلام

سلام
سفارت انکارا از نظر من این خوبیات رو داره

۱-ترکیه ویزا نمیخواد.
۲-نیاز نیست از یه شهر برم شهر دیگه (دبی-ابوظبی)

همین
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، rbrb-2015
مورد 2 البته مزیت نیست. شما در ابوظبی هم میتونی سکونت داشته باشی. اتفاقا هم کیفیت هتلت بالا میره هم قیمت مدیکالت کم میشه هم اون هزینه ترانسفر به سفارت و برگشت رو نداری. دوستان خودشون انتخاب میکنن دبی باشن تا از امکانات تفریحی اش استفاده کنن. درست مثل آنکارا که اگر سفرنامه ها رو بخونی دوستان زیادی تصمیم میگیرین به خاطر کثرت هواپیما، قیمت پایین تر هواهپیما با آفرهاش و فرصت های تفریحی استانبول اول به استانبول برن و بعد با اتوبوس بیان آنکارا و کارشون تموم شد به استانبول برگردن.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: USA Grean Card ، babak12 ، farhad_syd ، سوین
با سلام وتشکر از ----- محترم که بسیار صبور و دوست داشتنی هستند.از اونجایی که دوستان گفتند برای گرین کارت یک ادرس مطمین بدین این ادرس کا ل ی ف رنیا رو دادم ولی ادرس دوم رو که ل ا س و گا س هست برای شرایط کاری احتمالا بهتر وهزینه های کمترش دادم .به نظر شما اشتباه کردم.باتشکر فراوان
تشکر کنندگان:
(2014-07-24 ساعت 12:43)hamed shayan نوشته:  با سلام وتشکر از ----- محترم که بسیار صبور و دوست داشتنی هستند.از اونجایی که دوستان گفتند برای گرین کارت یک ادرس مطمین بدین این ادرس کا ل ی ف رنیا رو دادم ولی ادرس دوم رو که ل ا س و گا س هست برای شرایط کاری احتمالا بهتر وهزینه های کمترش دادم .به نظر شما اشتباه کردم.باتشکر فراوان
خواهش دوست عزیز.شما اگه الان ادرس سیاتل رو بدین و بعد برین شیکاگو مثلا،هیچ مشکلی پیش نمیاد.ولی چرا کاری می کنین افیسر بهتون گیر بده.چند تا ادرس بدی مطمنا سوال می کنه.به نظر من اون ادرس دیگه هم رو همون کالیفرنیا بدی بهتره.بعدا دلت خواست هر جا دوس داری برو
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان