کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-07-25 ساعت 16:20)soroush611 نوشته:  سلام
عکس باید آپلود کنیم توی فرم 260؟؟؟
من هیچ جایی برای آپلود ندیدم. یا باید موقعه مصاحبه عکس بدیم؟
چطوری میشه از کامل بودن فرم پر شده مطمئن شد؟ من هیچ ایمیلی تا حالا برام نیومده. یکم نگرانم.
سلام دوست عزیز
نه نیاز به آپلود کردن نیست برای روز مصاحبه باید عکس بدین
در اخر فرم وقتی که فرم نهایی می کنید
یک کزینه است به نام Email Confirmation که وقتی انتخاب می کنید از شما می پرسه که می خواهید به ایمل جدید ارسال کنم یا همان ایمل قبلی که باز به انتخاب شما است
و بعد از انتخاب برای شما ایمیل تاییدیه میاد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2014-07-25 ساعت 14:35)mehrdad_123 نوشته:  سلام
1- من تا اول مهر ماه سربازم و چون شماره کیسم زیر ***1 هتش و نگران گرفتن مدارکم هستم میخوام جوری برم ک ابان و آذر برم مصاحبه با این اوصاف کی فرمهام را ارسال کنم
2 - چون کیس من شماره اش گذشته تو بولتن از کجا بفهمم نوبتم کیه؟

کسی نیست جواب منو بده ؟
تشکر کنندگان:
ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین..
این فرم رو اگه یه نفر دیگه برامون پر کنه و قید کنه اون اولش که نفر سوم هست که داره پر میکنه برای ما... یعنی خود متقاضی پر نمیکنه... روزمصاحبه مشکلی که پیش نمیاد؟ چه سوالایی ممکنه بپرسن راجع به این مساله؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
با سلام و احترام
ببخشید آخرین مدرک تحصیلی من لیسانسه و هم اکنون هم ترم دوم فوق لیسانسم رو دارم می گذرونم .
می خواستم بدونم باید آخرین مدرک رو در فرم ثبت کنم یا فوقم رو هم ثبت کنم چون احتمال میدم تا زمان مصاحبه شاید بتونم تمومش کنم و مدرک وقم رو بگیرم ؟
ممنون از راهنمایی
تشکر کنندگان:
(2014-07-25 ساعت 18:30)omid_gtr نوشته:  با سلام و احترام
ببخشید آخرین مدرک تحصیلی من لیسانسه و هم اکنون هم ترم دوم فوق لیسانسم رو دارم می گذرونم .
می خواستم بدونم باید آخرین مدرک رو در فرم ثبت کنم یا فوقم رو هم ثبت کنم چون احتمال میدم تا زمان مصاحبه شاید بتونم تمومش کنم و مدرک وقم رو بگیرم ؟
ممنون از راهنمایی

نه دوست عزیز ریسک نکن همون مدرک لیسانس ارائه بده
فرق نداره در پروسه ویزا چه دیپلم داشته باشدی چه دکترا داشته باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
(2014-07-25 ساعت 18:16)آزاده_امین نوشته:  ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین..
این فرم رو اگه یه نفر دیگه برامون پر کنه و قید کنه اون اولش که نفر سوم هست که داره پر میکنه برای ما... یعنی خود متقاضی پر نمیکنه... روزمصاحبه مشکلی که پیش نمیاد؟ چه سوالایی ممکنه بپرسن راجع به این مساله؟
سلام
نه دوست هیچ مشگلی پیش نمی یاد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: آزاده_امین
با سلام
در فرم 260 قبل از تعیین مدارک تحصیلی برای شخص برنده سوال زیر را می پرسد و گزینه های زیر را دارد.
Highest Level of Education Completed
high school,no degree
high school,diploma
vocational school
university, no degree
university degree
advance degree
other

من لیسانسم از دانشگاه معتبر دولتی است اما فوق لیسانسم از سازمان مدیریت صنعتی است که در مدرکم نوشته در سطح کارشناسی ارشد و عنوانش گواهینامه است. من کدام گزینه را باید انتخاب کنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-07-25 ساعت 18:54)babak 2000 نوشته:  با سلام
در فرم 260 قبل از تعیین مدارک تحصیلی برای شخص برنده سوال زیر را می پرسد و گزینه های زیر را دارد.
high school,no degree
high school,diploma
vocational school
university, no degree
university degree
advance degree
other

من لیسانسم از دانشگاه معتبر دولتی است اما فوق لیسانسم از سازمان مدیریت صنعتی است که در مدرکم نوشته در سطح کارشناسی ارشد و عنوانش گواهینامه است. من کدام گزینه را باید انتخاب کنم؟
به نظر من لسانس بزنید بهترین و ریسک نکن و گزینه university degree
هیچ فرق نداره در پروسه ویزا شما
چه دیپلم داشته باشید یا دکترا
خود شما می گی گواهینامه ایا باید ببینید قابل ترجمه است یا نه؟
و قابل ارزشیابی برای ادامه تحصیل
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من همسرم پرستار و از موسسات مختلف مدرک دوره های آموزشی داره از جمله یکی از دوره های آموزشیش مدرکش از دانشگاه صنعتی شریف هست ، میخواستم بپرسم با توجه به تحریم بودن دانشگاه صنعتی شریف از سوی USA ، توی فرم DS-260 توی قسمت training این مدرک رو ثبت کنم یا نه ؟ مشکلی پیش نمی آید آیا ؟؟؟؟ لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه . با سپاس فراوان
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان:
یک سوال شاید تکراری باشه ولی هر چی گشتم پیدا نکردم فوق دیپلمو چی بنویسم و شماره چند رو باید وارد کنم . دیپلم هنرستانیه .
2013AS9XXX دو نفر ( ازدواج بعد از کارنتی)
کارنتی:June 2013 , ABU DHABI
مصاحبه: آخر 30 JULYCool
هزینه مدیکال 850 درهم 2نفر
برگه سفید:rolleyes کلیر بعد 22 روز - تحویل ویزا :29 AGU
( مقصد : آغوش پدر و مادر در مریلند) [/size]
تشکر کنندگان: lighter
(2014-07-25 ساعت 19:24)babak12 نوشته:  
high school,no degree
high school,diploma
vocational school
university, no degree
university degree
advance degree
other

بله قابل ترجمه است و دادم برا ترجمه. چون معادل کارشناسی ارشد است میتوم گزینه advance degree را انتخاب کنم؟ چون برای شرکت در لاتاری هم گزینه زیر را زده بودم
؟What is the highest level of education you have achieved, as of today

Some Graduate Level Courses
تشکر کنندگان:
(2014-07-25 ساعت 23:12)babak 2000 نوشته:  
(2014-07-25 ساعت 19:24)babak12 نوشته:  
high school,no degree
high school,diploma
vocational school
university, no degree
university degree
advance degree
other

بله قابل ترجمه است و دادم برا ترجمه. چون معادل کارشناسی ارشد است میتوم گزینه advance degree را انتخاب کنم؟ چون برای شرکت در لاتاری هم گزینه زیر را زده بودم
؟What is the highest level of education you have achieved, as of today

Some Graduate Level Courses
پس همون گزینه advance degree بزن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
(2014-07-25 ساعت 20:27)hamid1243 نوشته:  یک سوال شاید تکراری باشه ولی هر چی گشتم پیدا نکردم فوق دیپلمو چی بنویسم و شماره چند رو باید وارد کنم . دیپلم هنرستانیه .

سلام دوست عزیز
فوق دیپلم میشه Associate Degree

پیروز باشی
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، atlantis770
با سلام خدمت مدیران محترم: می خواستم بدونم که من که ترم اول کاردانیم دانشجوی شهر دیگر بودم و انتقالی گرفتم واسه کارشناسیم هم همین جور، توی فرم هام اون 6 ماهی که شهر خودم نبودم رو مشکلی نداره که واسه آدرس محل زندگی اعلام نکردم، ؟
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان:
(2014-07-25 ساعت 18:12)mehrdad_123 نوشته:  
(2014-07-25 ساعت 14:35)mehrdad_123 نوشته:  سلام
1- من تا اول مهر ماه سربازم و چون شماره کیسم زیر ***1 هتش و نگران گرفتن مدارکم هستم میخوام جوری برم ک ابان و آذر برم مصاحبه با این اوصاف کی فرمهام را ارسال کنم
2 - چون کیس من شماره اش گذشته تو بولتن از کجا بفهمم نوبتم کیه؟

کسی نیست جواب منو بده ؟

اگر جزو گروه برندگان 2015 هستی هنوز اعلام نکردند و از اول اکتبر شروع میشه.
تو این سایت میتونی ببینی
http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
اگر میخواهی دیرتر بری مصاحبه فرم ها رو دیرتر بفرست .صبر کن وقتی ترخیص شدی اونوقت با خیال راحت بفرست نهایتا مصاحبت دو سه ماه دیرتر میشه.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان