کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
با سلام, دوستان سوالی در مورد سوابق شغلی داشتم اگر جایی بدون بیمه به مدت 1 سال کار کرده باشیم و ننویسیم مشکلی پیش میاد؟چون سابقه کار بدون بیمه قابل ترجمه نیست
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 21:37)eeift نوشته:  با سلام, دوستان سوالی در مورد سوابق شغلی داشتم اگر جایی بدون بیمه به مدت 1 سال کار کرده باشیم و ننویسیم مشکلی پیش میاد؟چون سابقه کار بدون بیمه قابل ترجمه نیست

دوست عزیز خودتون می دونید.بنویسید بهتره اگه ننویسید هم باید مواظب تاریخ هاشون باشید.
تشکر کنندگان: نیلان ، m007
(2014-05-22 ساعت 21:32)..... نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 21:26)kaamiran نوشته:  سلام ، من دیپلمم را 45 سال پیش به صورت متفرقه ( یعنی بدون نامنویسی در دبیرستان خاصی ) اخذ کردم و لیسانسم را41 سال پیش گرفتم ، وقتی کسی لیسانس داره یعنی دیپلم داشته که تونسته مدرک کارشناسی بگیره، بهمین دلیل در قسمت مدرک تحصیلی عدد 1 را نوشتم، کسانیکه تجربه مصاحبه را دارید آیا اینمورد را آفیسر ها حساسیت نشان می دهند.( بازنشسته دولت و 65 سالمه و فرمم را سابمیت کرده ام).
یعنی هیچ مدرک دیپلمی ندارید و ننوشتید؟
در کل اشکالی نداره روز مصاحبه اگر افیسر پرسید می تونید بهش جواب بدید و شرایطتو نو بگین و قانعش کنید

قاعدتا باید در اداره آموزش دانشگاهم تاییدیه اش موجود باشه آیا ضروریه پیگیریش کنم؟ ضمنا مدارک ازدواج و شناسنامه و ... را چند سال پیش ترجمه رسمی با مهر وزارت امور خارجه و همچنین دادگستری کرده ام ، آیا میتوانم آنها را ارائه دهم؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 21:43)kaamiran نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 21:26)kaamiran نوشته:  سلام ، من دیپلمم را 45 سال پیش به صورت متفرقه ( یعنی بدون نامنویسی در دبیرستان خاصی ) اخذ کردم و لیسانسم را41 سال پیش گرفتم ، وقتی کسی لیسانس داره یعنی دیپلم داشته که تونسته مدرک کارشناسی بگیره، بهمین دلیل در قسمت مدرک تحصیلی عدد 1 را نوشتم، کسانیکه تجربه مصاحبه را دارید آیا اینمورد را آفیسر ها حساسیت نشان می دهند.( بازنشسته دولت و 65 سالمه و فرمم را سابمیت کرده ام).
در کل اشکالی نداره روز مصاحبه اگر افیسر پرسید می تونید بهش جواب بدید و شرایطتو نو بگین و قانعش کنید

قاعدتا باید در اداره آموزش دانشگاهم تاییدیه اش موجود باشه آیا ضروریه پیگیریش کنم؟
پیگیری کنید اگه بود که چ بهتر .اگه پیدا کردین یا نکردین اگه فرمو ادیت کردین دیپلم رو هم وارد کنید و اگه مدرک دیپلمتون نبود روز مصاحبه توضیح دهید
تشکر کنندگان: kaamiran
سلام دوستان.
میشه لطفا بگید برای " دیپلم طبیعی" چه عبارتی را باید بنویسم؟
برای قسمت "military specialty" باید چه چیز نوشت؟ (در روی کارت پایان خدمت کلمه تخصص نظامی نیامده است.)
برای سازمان خدمت: " سپاه" چه چیز بنویسیم؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 21:52)s.kh نوشته:  سلام دوستان.
برای قسمت "military specialty" باید چه چیز نوشت؟ (در روی کارت پایان خدمت کلمه تخصص نظامی نیامده است.)

دیپلم طبیعی چه صیغه ای هست دیگه؟
natural diploma?

نظر من:Military Specialty: تخصص نظامی(مثل درست کردن یا خنثی کردن بمب) none بزنید به نظرم

Islamic Revolutionary Guard Corps or IRGC سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

دوستان خواهشا زحمت خوندن صفحات قبلو به خودتون بدین که تاپیک کم اشغال شه
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 21:43)kaamiran نوشته:  

قاعدتا باید در اداره آموزش دانشگاهم تاییدیه اش موجود باشه آیا ضروریه پیگیریش کنم؟ ضمنا مدارک ازدواج و شناسنامه و ... را چند سال پیش ترجمه رسمی با مهر وزارت امور خارجه و همچنین دادگستری کرده ام ، آیا میتوانم آنها را ارائه دهم؟
اگه می تونید پیگیری کنید کار از محکم کاری عیبی نمی کنه. اصولا باید قبول کنند ولی شما می تونید به یک مترجم رسمی بدید که تایید کنه تغییری در اصل مدارک به وجود نیومده
تشکر کنندگان: kaamiran
Military Specialty به نظر بنده رسته هشتش ، مثلا سرباز پیاده که رسته پیاده میشه
یا رسته توپخانه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: samansaba
(2014-05-22 ساعت 22:44)reza.aa نوشته:  Military Specialty به نظر بنده رسته هشتش ، مثلا سرباز پیاده که رسته پیاده میشه
یا رسته توپخانه
ولا هر کی نظری داره.نمی دونم.ولی گفته تخصص ها
کلا هر چی بنویسین مشکلی نیست روز مصاحبه توضیح میدین
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. تاریخ های شروع و پایان خدمت بر اساس کارت پایان خدمت باشد، یا آنرا به میلادی تبدیل کنیم؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 23:37)s.kh نوشته:  سلام دوستان. تاریخ های شروع و پایان خدمت بر اساس کارت پایان خدمت باشد، یا آنرا به میلادی تبدیل کنیم؟

خب دوست عزیز میلادی دیگهBig Grin.اخه این چ سوالیه اخهBig Grin
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، pari pariaaa
(2014-05-22 ساعت 21:57)..... نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 21:52)s.kh نوشته:  سلام دوستان.

دیپلم طبیعی چه صیغه ای هست دیگه؟
natural diploma?

نظر من:Military Specialty: تخصص نظامی(مثل درست کردن یا خنثی کردن بمب) none بزنید به نظرم

Islamic Revolutionary Guard Corps or IRGC سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

دوستان خواهشا زحمت خوندن صفحات قبلو به خودتون بدین که تاپیک کم اشغال شه

دیپلم طبیعی برای افرادی است که حدود 40 سال قبل دیپلم گرفته اند.
تشکر کنندگان: samansaba
(2014-05-22 ساعت 16:06)..... نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 15:55)Hagh81 نوشته:  دوستان توي پست هاي قبلي ديدم كه درباه كليرنس گفته شده زندگي در كشور ديگه بيش از شش ماه كليرنس ميخواد، اينطور نيست، بيش ١٢ ماه در كشور خارجي كليرنس ميخواد

نه دوست عزیز کلیرنس فرق داره.اونی که شما میگید Police certificates (گواهی سو پیشینه از پلیس) که بیشتر از 12 ماه زندگی در یک کشور دیگه لازمه فکر کنم و ایران هم این گواهی رو نمی خواد ببره.مثلا شما دیگه نیازه به این گواهی از پلیس ایران نداری که ببری ولی اگه در یک کشور دیگه زندگی کرده باشی باید ببریش

اگه شیش ماه تو مالزی مونده باشم (تفریح و سرگرمی با دوستان) باید تو آدرس ها (همون از 16 سالگی کجا ها بودین) ذکر کنم ، یا از پلیس مدرکی چیزی بخوام؟
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان:
(2014-05-23 ساعت 00:44)tapartoor600 نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 15:55)Hagh81 نوشته:  دوستان توي پست هاي قبلي ديدم كه درباه كليرنس گفته شده زندگي در كشور ديگه بيش از شش ماه كليرنس ميخواد، اينطور نيست، بيش ١٢ ماه در كشور خارجي كليرنس ميخواد

نه دوست عزیز کلیرنس فرق داره.اونی که شما میگید Police certificates (گواهی سو پیشینه از پلیس) که بیشتر از 12 ماه زندگی در یک کشور دیگه لازمه فکر کنم و ایران هم این گواهی رو نمی خواد ببره.مثلا شما دیگه نیازه به این گواهی از پلیس ایران نداری که ببری ولی اگه در یک کشور دیگه زندگی کرده باشی باید ببریش

اگه شیش ماه تو مالزی مونده باشم (تفریح و سرگرمی با دوستان) باید تو آدرس ها (همون از 16 سالگی کجا ها بودین) ذکر کنم ، یا از پلیس مدرکی چیزی بخوام؟

دوست من بیشتر از 6 ماه باشه به گفته مدیران سایت ( جناب سپهر ) نیاز دارید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان:
(2014-05-23 ساعت 00:44)tapartoor600 نوشته:  

بله باید ذکر کنید ولی گواهی پلیس نمی خواد. بیشتر از یک سال گواهی پلیس می خواد
اینم سند
[عکس: 57533052439090049388.png]
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان