کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
رضا جان این فانتزی واسه همه ما هست و البته خیلی خوبه که شما هم مثل بنده در این فانتزی غرق نشدی. اما این که بعد از 2-3 ماه کلیر بشی اصلا فانتزی نیست. شما میتونی از 2-3 ماه دیگه روش حساب کنی.

حالا بیا ایران بعدش برامون بگو دقیقا آفیسر چی گفت
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، HERMES7 ، babak12 ، laleht ، Samia ، A_A ، aghamilad ، rbrb-2015 ، m.ghoreishi ، MJAVADIAN ، t_arian_n
(2014-10-20 ساعت 12:37)r.bazargan نوشته:  من نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــامه دوم میخوام.

اعصابمون از دست این KCC بهم ریختهایوایتا تنبل نشستن دور هم تخمه میشکونن

دسامبرم مصاحبه نمیرم اگه بر اساس تاریخ ارسال فرم باشه SadSadSadSad

تنها نیستی منم شرایط شما رو دارم.حالا من از فرط ناامیدی کم عقلی کردم و دیر نتیجه رو چک کردم شما چرا دیر فرمها رو ارسال کردی؟؟؟
با اعصاب خورد کردن چیزی درست نمیشه بقول بهداد جان از فرصت استفاده کنین واسه تحقیقات بعد از ویزا گرفتن که بهترین کار چیست
ایشالا که نامه دوم هممون بزودی میاد
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، r.bazargan ، m.ghoreishi ، t_arian_n
سلام دوستان
من يه سوال تو ذهنمه كه هرچي فكر كردم حل نميشه برام.
همه دوستان ميدونن كه kcc روي بعضي از شغلها حساسه و با ديدنش فورا فرد رو كليرنس ميزنه. از طرفي اصليترين مرجعي كه kcc بهش رجوع ميكنه همون فرمهاي ارسالي خود ماهاست. پس با اين وجود، چرا همه شغل واقعيشون رو توي فرمها مينويسند؟ در صورتيكه ميشه با نوشتن يه شغل سوري از كليرنس رها شد!
دوستاي گلم لطفا راهنمايي بفرماييد.
سپاس
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: t_arian_n
(2014-10-20 ساعت 16:25)reza-alavi نوشته:  سلام دوستان
همه دوستان ميدونن كه kcc روي بعضي از شغلها حساسه و با ديدنش فورا فرد رو كليرنس ميزنه. از طرفي اصليترين مرجعي كه kcc بهش رجوع ميكنه همون فرمهاي ارسالي خود ماهاست. پس با اين وجود، چرا همه شغل واقعيشون رو توي فرمها مينويسند؟ در صورتيكه ميشه با نوشتن يه شغل سوري از كليرنس رها شد!
سپاس

شما به ازاء تک تک مطالبی که تو فرم ds260 نوشتی باید evidence داشته باشی که اگه ازت موقع مصاحبه خواستن نشون بدی حالا اگه بتونی توی فرم مطلبی رو خلاف واقعیت بنویسی و به ازاش مدرک نشون بدی چراکه نه........
مهم اینه که به ازاء هر نوشته مدرکش تو دستت باشه همین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: R-AL ، shahin2737 ، goliii ، t_arian_n
سلام
دوستان تو كارنتي هاي اين سري كسي نامه دومش اومد؟!؟
والا ما كه هنوز منتظريم
شماره کیس:2015ASxxx
دریافت کلیر بعد از 120 روز از ایروان
تشکر کنندگان: A_A ، t_arian_n
(2014-10-20 ساعت 17:09)Peyman123 نوشته:  سلام
دوستان تو كارنتي هاي اين سري كسي نامه دومش اومد؟!؟
والا ما كه هنوز منتظريم

سلام
نه پيمان جان، تا اين لحظه هيچ موردي گزارش نشده.
اندكي صبر سحر نزديك است ... Shy
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: kimfar ، A_A ، ashkansoso65 ، نیلان ، t_arian_n
من یک سوال دارم :زمانی که به مصاحبه دعوت میشیم و کلیرنس میخوریم بعد اون نیاز به حضور فرد مجددا هست یا نه؟منظور از اپدیتها چیه تا زمانیکه کلیر بشیم ؟از طرف خود سفارت ؟یعنی باز برای من این مهم که خودم نیاز نیست برم
چون من ممکنه تو دسامبر به مدت شش ماه یعنی تا جون ایران نباشم ممنون میشم جوابم رو بدید درضمن نامه دوم ماهم هنوز نیومده;-)
تشکر کنندگان:
(2014-10-20 ساعت 18:49)sun2015 نوشته:  من یک سوال دارم :زمانی که به مصاحبه دعوت میشیم و کلیرنس میخوریم بعد اون نیاز به حضور فرد مجددا هست یا نه؟منظور از اپدیتها چیه تا زمانیکه کلیر بشیم ؟از طرف خود سفارت ؟یعنی باز برای من این مهم که خودم نیاز نیست برم
چون من ممکنه تو دسامبر به مدت شش ماه یعنی تا جون ایران نباشم ممنون میشم جوابم رو بدید درضمن نامه دوم ماهم هنوز نیومده;-)

نه شما مصاحبه دوم ندارید، زمانی که کلیر شدین فقط پاسپورت رو تحویل میدیم که براتون ویزا صادر بشود.

ویزاهای دانشجویی مصاحبه دوم دارند اکثرا.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، sun2015 ، k1_m_1358 ، A_A ، t_arian_n
(2014-10-20 ساعت 20:41)reza.aa نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 16:25)reza-alavi نوشته:  سلام دوستان
سپاس

رضا جان دلیل اصلی من این بود که هرقدر این ویزا ارزش داشته باشه ،جدا ارزش دروغ گفتن نداره
من جاهای زیادی میتونستم فقط با نگتن حقیقت اون مرحله رو رد کنم اما حقیقت رو گفتم ،به نظر من خیلی از ماها داریم میریم چون از اجباری بودن دروغ توی ایران خسته شدیم
تو خدمت خودت میدونی واقعا سخته از دروغ گفتن اجتناب کنی ، اما وقتی اون حس خاصی که گفتن حقیقت به ادم میده ،واسه یه میکس از شجاعت و خورسندی و رضای روحمه و وقتی جایی که نگفتن حقیقت واسمسود داره اونجا راستش رو میگم و لذتش رو میبرم

من امروز کلیرنس خوردم اما باور کنید خیلی هم خوشحال بودم .
ما میگیم کلیرنس دور از انصافه ،اما خودمون خوب میدونیم تو مملکتمون داریم با جه جور موجوداتی زندگی میکنیم منظورم اونای هست که حتی واسه دیگران حق زندگی رو هم سلب میکنن ،پس بهشون حق بدیم کمی سختگیر باشن

خداییش من اهل تاقچه بالا گذاشتن نیستم و بخوام باکلاس حرف بزنم ،کوچیک همتون هم هستم ، به این فکر کنید که با گفتار کردار و رفتارمون این دیدگاه بد رو تغییر بدیم و جایگاه واقعیمون رو به همه دنیا نشون بدیم .
رضا جان بیزحمت تو تاپیک اسپانسر هم برای این بندگان خدا بگذار که چقدر بردی تمکن رو و آفیسر چی گفت. من واقعا غصه میخورم به حال دوستانی که خیلی بیش از حد تمکن میبرند و الکی آفیسر رو به خودشون مشکوک میکنند. شاید با تجربه امسال شما کمی یاد بگیرند که اتفاقا بعضی جاها کار از محکم کاری عیب میکند و اگر مطابق راهنما عمل کنند مشکلی پیش نخواهد آمد
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، ashkansoso65 ، babak12 ، A_A ، fati.d ، kaamiran ، k1_m_1358 ، t_arian_n
فقط و فقط چهل و پنج ملیون تومن
آخه خدایش یه آدم عاقل بیاد به من به من اگه نود تومن داشتم خو اصلا چرا تا باید تا الان صبر میکردم واسه امریکا ،دهتومنش رو خرج میکردم واسه گرفتن آیلتس تو ایران مثل بچه آدم میرفتم یه کشور بی دنگ و فنگ تر

تازه مگه خود این امریکایی ها تو حساباشون از این پولا میخ،ابونن ؟؟؟؟
بلکه طرف میلونر باشه که این پول خوردش حساب بشه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: babak12 ، atlantis770 ، A_A ، L_haam ، Memolk ، rbrb-2015 ، ARSAMNEW ، ashkansoso65 ، MJAVADIAN ، k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، laleht ، HERMES7 ، t_arian_n
یکی از فروم ایمیگریشن جمعه اخر وقت زنگ زده KCC که بهش گفتن هر کسی که قرار بوده در ماه دسامبر مصاحبه بره بررسی اش تمام شده و زمانش داده شده و مشغول آپلود نامه روی سایت هستند.
این یعنی به زودی و به محض آپلود تمام نامه ها، از داخل سایت قابل دسترسی خواهد بود و این اتفاق مثل 2 بار گذشته در یک روز انجام میشه پس این دفعه اگر یک سری نامه گرفتند و شما نامه نگرفتید دوباره یکماه اضافه باید صبر کنید.
دوباره تکرار میکنم که کسی نامه نگرفته تا این لحظه و لازم نیست پیغام بدید که من نگرفتم کسی گرفته. به محض اینکه ارسال نامه ها شروع بشه مثل هر ماه چندین نفر با هم در این تاپیک و ایمیگریشن اعلام خواهند کرد.

اونهایی که مدام ابراز نگرانی میکنند و شاکی هستند که KCC چرا دعوت به مصاحبه براشون نزده به این توجه داشته باشن که در حال حاضر KCC در حال پروسس 125 هزار فرم DS260 هست و این امر واقعا زمانبره و این مشکل مختص به شما تنها نیست و اکثریت افرادی که حتی 1-2 روز فرمها رو دیر فرستاده اند بهش دچار شده اند. حالا یکی از شانسش 7-8 روز فرم رو دیر فرستاده ولی فرمش احتیاج به بررسی آنچنانی نداشته بحثش جداست!
آقا یه سوال.مثلا توی نامه دوم مکان مصاحبه میاد دبی.اونوقت من نمیخوام برم دبی.به راحتی میشه مکان مصاحبه رو با یک نامه با کی سی سی تغییرداد؟
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: r.bazargan
به راحتی که نه ولی میشه.
شما اگر میخواستید مکان مصاحبه رو عوض کنید باید موقع ثبت نام عنوان میکردید. الان هم که نامه نیامده عنوان کنید بهتره تا اینکه بگذارید نامه بیاد و بعد اعلام کنید اینجا نمیرم.

اگر مثلا آنکارا زدید و آنکارا جا نداشته شما رو انداختند ابوظبی باید یک ایمیل به KCC بزنید و دلیل قانع کننده بیارید که نمیتونم ابوظبی برم و طبیعتا مصاحبه شما یکی دو ماه عقب خواهد افتاد.

توصیه میشه تا جایی که امکان داره از عوض کردن سفارت خودداری کنید که 2-3 ماه دیرتر مصاحبه رفتن شانس دریافت ویزای شما رو کاهش میده
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، kaamiran ، laleht ، t_arian_n
(2014-10-21 ساعت 10:25)behdadK نوشته:  به راحتی که نه ولی میشه.
شما اگر میخواستید مکان مصاحبه رو عوض کنید باید موقع ثبت نام عنوان میکردید. الان هم که نامه نیامده عنوان کنید بهتره تا اینکه بگذارید نامه بیاد و بعد اعلام کنید اینجا نمیرم.

اگر مثلا آنکارا زدید و آنکارا جا نداشته شما رو انداختند ابوظبی باید یک ایمیل به KCC بزنید و دلیل قانع کننده بیارید که نمیتونم ابوظبی برم و طبیعتا مصاحبه شما یکی دو ماه عقب خواهد افتاد.

توصیه میشه تا جایی که امکان داره از عوض کردن سفارت خودداری کنید که 2-3 ماه دیرتر مصاحبه رفتن شانس دریافت ویزای شما رو کاهش میده

موقع ثبت نامه اولیه که هیچ گزینه ای برای انتخاب سفارت نبود.منظورتون کدوم فرم هست که باید انتخاب سفارت و انجام میدادیم؟
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: r.bazargan ، t_arian_n
فرم 260 اولین قسمتش انتخاب سفارت بود. اگر ندیدید و تغییری ندادید سفارت آنکارا برای شما انتخاب شده
تشکر کنندگان: saboteur ، r.bazargan ، rezasadeghi ، hedyhoney ، kaamiran ، t_arian_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان