کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
اقا رضا زودتر بيا خبر بده. ايشالا كه يضربي و يسري هم تجربه كسب ميكني به ما انتقال ميدي.
تشکر کنندگان: goldfish_729 ، t_arian_n
کسی نامه دومش اومده جدیدا؟
موفق باشه انشالله
من با گوشیم میام امضاها رو نشون نمیده ، واسه همین پرسیدم.
کسی میدونه چطوری tapatalk رو تنظیم کنم که نشون بده؟!

Sent from my GT-P3100
کیس 2015AS000003XX + تعداد 3 + ارسال فرم 17 آگوست + ایروان + مصاحبه اول مارچ

شب تو سکوت کوچه ها، به ساز دل زخمه زدم /
با اینکه همراهی نبود، تا آخرین لحظه زدم

شب از ترانه پر شدو، من از هوای عاشقی /
نشد که از اینجا برم، حتی واسه دقایقی
تشکر کنندگان:
عاقا نزنید باشه ویزا میگیرم ،
اصلا خودم رو میبندم به میز یارو میگم من ویزا میخوام یالا من ویزا میخوام یالا

واقعا از همتون متشکرم

راستی یه جای ارزون واسه لباس خریدن پیدا کردم ،زیر چهار راه کیزلای مترو کیزلای هست
بگو خب ،،،،

اونجا یه سری مغازه داره لباس و کفش ارزون دارن نخصوصا شلوار لیاشون و واسه خانوما هم چکمه هاشون ارزونه

برید حالشو ببرید ،هیشکی مثل مو تجربه نداره
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
(2014-10-18 ساعت 15:18)masouleh نوشته:  
(2014-10-17 ساعت 21:53)visa2015 نوشته:  
(2014-10-17 ساعت 20:47)رضا2015 نوشته:  [quote='masouleh' pid='557746' dateline='1413561412']
Called KCC again right now
We are schedueling interviews right now keep any eye between now and 31st of october
sorry no farsi avail

?Thank's a lot , when was your first call

با سلام

من الان با kcc تماس گرفتم اصلا تاریخ مشخص نداد گف در حال بررسی می باشد
دوست عزیز ما دیگه استاد شدیم انقد تماس گرفتیم و ایمیل زدیم Smile چند چیز مهمه تو این پروسه کیس نامبر، تاریخ ارسال فرم و پروسس فرمها که ممکن خیلی زمان ببره من با اینکه 22 می ارسال کردم 20 سپتامبر زنگ زدم گفتن سفارت داره ریویو میکنه 7 اکتبر زنگ زدم گفتن پروسس تمام شده ( من حدس می زنم یه بک گراند چک میشه فایلها چون تو چند تا دستورالعمل خوندم پیمانکار کی سی سی دسترسی به کریمینال هیستوری داره) به نظر من اگه تماس میگیرین باید بپرسین فرمتون پروسس شده یا نه و چقدر دیگه کار داره تا پروسسش تمام بشهچون تا تمام نشه وقت مصاحبه نمیدن

با سلام

اصلا به کیس نامبر نیس و به تاریخ ارسال فرم هست چون کیس نامبر من تک رقمی هست و 17 چون فرستادم هر بار ایمیل و زنگ زدم می گن در حال بررسی هست. و پرسیدم کی میاد نامه دوم گفتن معلوم نیس
تشکر کنندگان:
سلام من فرمم رو 25می فرستادم اما ظاهرا به کیس نیست بستگی به فرستادن فرم داره؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-19 ساعت 20:56)alireza.moazini نوشته:  سلام من فرمم رو 25می فرستادم اما ظاهرا به کیس نیست بستگی به فرستادن فرم داره؟
به هر دو مورد بستگی داره
اگر کارنت شده باشید و پروسس فرمتون تموم شده باشه نامه دوم میاد
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: h-amin ، A_A ، babak12 ، ARSAMNEW ، t_arian_n
كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، laleht ، R-AL ، ARSAMNEW ، t_arian_n
چه سکوت تلخی....[emoji6]
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: ofrfar ، ریحانا ، behjat ، ashkan.h56 ، t_arian_n
(2014-10-20 ساعت 10:23)bahreini.ehsan نوشته:  چه سکوت تلخی....[emoji6]
بچه ها منتظرن ... ما هم که با این کیس نامبرمون حالا حالا ها باید منتظر بمونیم ... آیا بشود آیا نشود
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: ریحانا ، r.bazargan ، behjat ، t_arian_n
(2014-10-19 ساعت 22:02)saboteur نوشته:  
(2014-10-19 ساعت 20:56)alireza.moazini نوشته:  سلام من فرمم رو 25می فرستادم اما ظاهرا به کیس نیست بستگی به فرستادن فرم داره؟
به هر دو مورد بستگی داره
اگر کارنت شده باشید و پروسس فرمتون تموم شده باشه نامه دوم میاد

امسال با اینکه آنلاین اطلاعات فرستادیم مثل اینکه از سال قبل بدتر شده چون حالا پروسس فرم رو هم داریم Sad .. منتظر اینم باید بشیم Sad
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ریحانا ، t_arian_n
(2014-10-18 ساعت 17:49)رضا2015 نوشته:  
(2014-10-18 ساعت 17:22)Kia robani نوشته:  مي خواستم بدونم اگر ويزا يك ضرب نگيريم كليرنس بخوريم وسه ماه بعد ويزا بگيريم چه مشكلي داره چون وقتي پرونده يكي براي صدور ويزا بررسي مي شه نوبتش محفوظه و تا تكليفش معلون نشه يك نفر ديگه نمي تونه جاشو بگيره اصلا شش ماه طول بكشه
کسی برای شما ویزا نگه نمیداره ! اگر کلیرنس بخورید ممکن است سقف 3500 عدد ویزا پر بشود و دیگه ویزایی برای صدور نباشد .جتی اگر شما کلیر بشوید.
این اتفاق متاسفانه برای دوستان 2014 ای افتاد و خیلی ها که کلیر خورده بودن ، نتونستن ویزاشون رو بگیرن و 30 سپتامبر هم پرونده هاشون بسته شد Sad.

لطفا آمار دقیق بدهید و از این پس سقف 3497 تایی را مد نظر داشته باشید چون سه تاش را کی سی سی برای من کنارگذاشته است Smile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk ، A_A ، t_arian_n
من نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــامه دوم میخوام.

اعصابمون از دست این KCC بهم ریخته جندتا تنبل نشستن دور هم تخمه میشکونن

دسامبرم مصاحبه نمیرم اگه بر اساس تاریخ ارسال فرم باشه SadSadSadSad
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: babak12 ، kaamiran ، rezasadeghi ، HERMES7 ، A_A ، laleht ، k1_m_1358 ، t_arian_n
با آرزوی موفقیت واسه reza aa عزیز !!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ریحانا ، babak12 ، kimfar ، A_A ، R-AL ، behjat ، rbrb-2015 ، goliii ، t_arian_n
(2014-10-18 ساعت 11:03)ریحانا نوشته:  دوستان نگران نباشید به همون خدایی که این راه را جلوی پاتون گذاشت و یک نقطه روشن در زندگی یکنواخت اینجاتون، ایجاد کرد و راهتان را برای یک تغییر بزرگ و سرنوشت ساز باز کرد و به اون شانسی که شما را بین این همه اپلای کننده بالا آورد ، ایمان داشته باشید و تردید نکنید که بقیه راه را هم همراهتون هست و این پروسه مطمئناً برای همه، ختم به خیر میشه و فقط زمانبر است و صبوری می خواهد.

اضافه می کنم بخاطر همون خدای مهربون هم هروقت از حرفهای دوستان مهاجرسرا ،انرژی مثبت یا جواب به دردبخور گرفتید تشکر کنید و رتبه بدین ... و بدونید رتبه دادن مثل شرکتتون در لاتاری 2015 هیچ هزینه ای برای شما ندارد.Smile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، behdadK ، 2015reza ، rezasadeghi ، A_A ، R-AL ، behjat ، laleht ، sun2015 ، mick ، hilda60 ، m.ghoreishi ، afrand ، SomeOneX ، arman2015 ، t_arian_n
(2014-10-20 ساعت 13:52)ریحانا نوشته:  
(2014-10-18 ساعت 11:03)ریحانا نوشته:  دوستان نگران نباشید به همون خدایی که این راه را جلوی پاتون گذاشت و یک نقطه روشن در زندگی یکنواخت اینجاتون، ایجاد کرد و راهتان را برای یک تغییر بزرگ و سرنوشت ساز باز کرد و به اون شانسی که شما را بین این همه اپلای کننده بالا آورد ، ایمان داشته باشید و تردید نکنید که بقیه راه را هم همراهتون هست و این پروسه مطمئناً برای همه، ختم به خیر میشه و فقط زمانبر است و صبوری می خواهد.

اضافه می کنم بخاطر همون خدای مهربون هم هروقت از حرفهای دوستان مهاجرسرا ،انرژی مثبت یا جواب به دردبخور گرفتید تشکر کنید و رتبه بدین ... و بدونید رتبه دادن مثل شرکتتون در لاتاری 2015 هیچ هزینه ای برای شما ندارد.Smile

بنده هم دوست دارم رتبه بدم ولي كليدش فعال نيست Wink
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: ریحانا ، ARSAMNEW ، t_arian_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان