کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-17 ساعت 21:53)visa2015 نوشته:  
(2014-10-17 ساعت 20:47)رضا2015 نوشته:  [quote='masouleh' pid='557746' dateline='1413561412']
Called KCC again right now
We are schedueling interviews right now keep any eye between now and 31st of october
sorry no farsi avail

?Thank's a lot , when was your first call

با سلام

من الان با kcc تماس گرفتم اصلا تاریخ مشخص نداد گف در حال بررسی می باشد
دوست عزیز ما دیگه استاد شدیم انقد تماس گرفتیم و ایمیل زدیم Smile چند چیز مهمه تو این پروسه کیس نامبر، تاریخ ارسال فرم و پروسس فرمها که ممکن خیلی زمان ببره من با اینکه 22 می ارسال کردم 20 سپتامبر زنگ زدم گفتن سفارت داره ریویو میکنه 7 اکتبر زنگ زدم گفتن پروسس تمام شده ( من حدس می زنم یه بک گراند چک میشه فایلها چون تو چند تا دستورالعمل خوندم پیمانکار کی سی سی دسترسی به کریمینال هیستوری داره) به نظر من اگه تماس میگیرین باید بپرسین فرمتون پروسس شده یا نه و چقدر دیگه کار داره تا پروسسش تمام بشهچون تا تمام نشه وقت مصاحبه نمیدن
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65 ، laleht ، A_A ، HERMES7 ، r.bazargan ، litho ، goliii ، amirh20 ، t_arian_n
مي خواستم بدونم اگر ويزا يك ضرب نگيريم كليرنس بخوريم وسه ماه بعد ويزا بگيريم چه مشكلي داره چون وقتي پرونده يكي براي صدور ويزا بررسي مي شه نوبتش محفوظه و تا تكليفش معلون نشه يك نفر ديگه نمي تونه جاشو بگيره اصلا شش ماه طول بكشه
تشکر کنندگان:
(2014-10-18 ساعت 17:22)Kia robani نوشته:  مي خواستم بدونم اگر ويزا يك ضرب نگيريم كليرنس بخوريم وسه ماه بعد ويزا بگيريم چه مشكلي داره چون وقتي پرونده يكي براي صدور ويزا بررسي مي شه نوبتش محفوظه و تا تكليفش معلون نشه يك نفر ديگه نمي تونه جاشو بگيره اصلا شش ماه طول بكشه
کسی برای شما ویزا نگه نمیداره ! اگر کلیرنس بخورید ممکن است سقف 3500 عدد ویزا پر بشود و دیگه ویزایی برای صدور نباشد .جتی اگر شما کلیر بشوید.
این اتفاق متاسفانه برای دوستان 2014 ای افتاد و خیلی ها که کلیر خورده بودن ، نتونستن ویزاشون رو بگیرن و 30 سپتامبر هم پرونده هاشون بسته شد Sad.
تشکر کنندگان: A_A ، آلیس-1980 ، goliii ، ashkansoso65 ، ARSAMNEW ، mbsamani ، alinima ، ریحانا
(2014-10-18 ساعت 17:22)Kia robani نوشته:  مي خواستم بدونم اگر ويزا يك ضرب نگيريم كليرنس بخوريم وسه ماه بعد ويزا بگيريم چه مشكلي داره چون وقتي پرونده يكي براي صدور ويزا بررسي مي شه نوبتش محفوظه و تا تكليفش معلون نشه يك نفر ديگه نمي تونه جاشو بگيره اصلا شش ماه طول بكشه
دوست عزیز توصیه ام به شما اینه تاپیکهای مرتبط سالهای گذشته رو مطالعه بفرمایید.....تا خدای نکرده غافلگیر نشید Cool
تشکر کنندگان:
آقا بهداد!
کجایین؟
من 2 تا پیشنهاد دارم.
بگم ؟
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، ashkansoso65
(2014-10-18 ساعت 19:03)atlantis770 نوشته:  آقا بهداد!
کجایین؟
من 2 تا پیشنهاد دارم.
بگم ؟

همه دلشون برای بهداد تنگ شده...
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behdadK ، saboteur ، babak12 ، ashkansoso65 ، r.bazargan
بفرمایید بنده در خدمتم . من هم نباشم از مدیران بابک و محمود و ساباتور و از کاربرهای فعال به تعداد زیاد هست که به من نیازی نشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، aghamilad ، saboteur ، babak12 ، HERMES7 ، m.ghoreishi ، ashkansoso65 ، ARSAMNEW ، laleht ، behjat ، نیلان ، t_arian_n
خب دوستان بالاخره ما مدارک رو ارسال کردیم با دی اچ ال 277 هزار تومان
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، A_A ، rezasadeghi ، r.bazargan ، mbsamani ، ریحانا ، t_arian_n
تعدادی پست بی محتوا و بی ربط به موضوع پاک شد .
دوستان عزیز دقت کنند هر پست جا و مکان مناسب خود برنند .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: rezasadeghi ، r.bazargan ، SAAM_60 ، HERMES7 ، ashkansoso65 ، h-amin ، t_arian_n
خوب اینم آخرین روز انتظار برای مصاحبه
بروبکس کلیرنس دارم میام

اشتباه نکنید من نومید نیستم فقط درست خودم رو ارنج کردم مثلا واسه مصاحبه پیش خودم گفتم دسامبر احتمالش هست که من واسه مصاحبه دعوت شم ،ولی شانس زد و ما اقتادیم اکتبر
حالا هم من واسه کلیرنس به شش ماه دیگه فکر میکنم ،زود تر از اون هم شد خوب بهتر کیه که بدش بیاد ولی اگه از الان بخ،ام تیز کنم واسه یه ضرب که احتمالش فقط چند درصد هست فقط خودم رو اذیت کردم

خلاصه کلیرنس ما داریم میا ایم اگر هم نیا ایم یارم می آیه دل دارم می آیه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
یکضرب بگیر و هممون رو خوشحال کن.
اگر هم نگرفتی چه خبره 6 ماه انتظار دو سه هفته ای ما ویزا میخوایم ازت
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-10-19 ساعت 11:48)reza.aa نوشته:  خوب اینم آخرین روز انتظار برای مصاحبه
بروبکس کلیرنس دارم میام

اشتباه نکنید من نومید نیستم فقط درست خودم رو ارنج کردم مثلا واسه مصاحبه پیش خودم گفتم دسامبر احتمالش هست که من واسه مصاحبه دعوت شم ،ولی شانس زد و ما اقتادیم اکتبر
حالا هم من واسه کلیرنس به شش ماه دیگه فکر میکنم ،زود تر از اون هم شد خوب بهتر کیه که بدش بیاد ولی اگه از الان بخ،ام تیز کنم واسه یه ضرب که احتمالش فقط چند درصد هست فقط خودم رو اذیت کردم

موفق باشي رضا جان،حتي اگه كليرنس هم گرفتي هممون پشتتيم Big Grin و ايشالا خيلي زودم ويزاتو ميگيري.اگرم كه يكضرب بگيري خوشحاليمون صدبرابر ميشهCool
موفق باشي
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
ناامید نباش هموطن ، ایشاله با دست پر برمیگردی دوست عزیز .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: babak12 ، laleht ، m.ghoreishi ، atlantis770 ، HERMES7 ، reza.aa ، k1_m_1358
(2014-10-19 ساعت 12:09)miyu نوشته:  
بروبکس کلیرنس دارم میام

موفق باشي رضا جان،حتي اگه كليرنس هم گرفتي هممون پشتتيم Big Grin و ايشالا خيلي زودم ويزاتو ميگيري.اگرم كه يكضرب بگيري خوشحاليمون صدبرابر ميشهCool
موفق باشي

منتظر اخبار خوب هستیم
ایشالا که همه ی مراحل با موفقیت طی می شه
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، babak12 ، laleht ، m.ghoreishi ، atlantis770 ، r.bazargan ، ریحانا ، mbsamani ، t_arian_n
بروبکس کلیرنس دارم میام

رضاجان با روحيه خوبي كه تو داري و دعاي بچه هاي مهاجرسرا حتما يكضرب ميگيري.
ما منتظر خبر خوبتيم.
پيروز باشي Shy
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: HERMES7 ، goliii ، babak12 ، ofrfar ، Rooz ، t_arian_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان