کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
[quote='aliklz' pid='538999' dateline='1408641612']
ایییووووول منم نامم اومد
28 اکتبر
فقط مشکل اینه دوشنبس :| شنبه یه شنبه که تعطیلن باید 1 هفته قبلش برم

تبریک میگم دوست عزیز شما کی فرمتان را ارسال کردید؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان:
(2014-08-21 ساعت 23:46)afrand نوشته:  [quote='aliklz' pid='538999' dateline='1408641612']
ایییووووول منم نامم اومد
28 اکتبر
فقط مشکل اینه دوشنبس :| شنبه یه شنبه که تعطیلن باید 1 هفته قبلش برم

تبریک میگم دوست عزیز شما کی فرمتان را ارسال کردید؟

مبارکه. من 34XX هستم خدایا برسون ویزای یه ضرب ما رو.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: babak12
كيس نامبر ١٩٠٠ هنوز نامه دوم نيومده
تقريبا ساعتي دوبار سايتو چك ميكنم:/
نميدونم پس فردا اگه كليرنس بخورم ميخوام چه كنم!!!
تشکر کنندگان: HERMES7
(2014-08-22 ساعت 00:28)Melon2015 نوشته:  كيس نامبر ١٩٠٠ هنوز نامه دوم نيومده
تقريبا ساعتي دوبار سايتو چك ميكنم:/
نميدونم پس فردا اگه كليرنس بخورم ميخوام چه كنم!!!
سلام
نگران نباشید مال خیلیا نیومده
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: A_A ، Melon2015
(2014-08-21 ساعت 21:50)aliklz نوشته:  ایییووووول منم نامم اومد
28 اکتبر
فقط مشکل اینه دوشنبس :| شنبه یه شنبه که تعطیلن باید 1 هفته قبلش برم الکی علاف میشم

سلام. 28 اکتبر که سه شنبه هست قربان، دوباره چک کنین Smile
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، A_A ، babak12 ، نیلان
(2014-08-20 ساعت 09:53)برنده 2015 نوشته:  سلام به دوستای گلم.
بچه ها منتظر ایمیل نباشید.
ما هم ایمیل چک میکردیم که خبر بدن نامه دوم اومده. ایمیلی نیومد.
اتفاقی سایتو چک کردیم اومده بود.

دوستان دقت کنید نامه ممکن هست در اسپم ایمیل باشه حتما چک کنید
تشکر کنندگان: A_A ، Rooz ، نیلان
سلام دوستان من نامه دومم نیامده بنظرتون به kccایمیل برنم یا صبر کنم case من18xx هست ؟تا حالا پیش اومده تو این مرحله کسی نامش نیاد؟
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان:
(2014-08-22 ساعت 08:17)fatan57 نوشته:  سلام دوستان من نامه دومم نیامده بنظرتون به kccایمیل برنم یا صبر کنم case من18xx هست ؟تا حالا پیش اومده تو این مرحله کسی نامش نیاد؟

بله کیس نامبر منم به شما نزدیک هست و نامه ای نیومده هنوز.
تشکر کنندگان: A_A
در تایید حرف دوستمون(برنده 2015) من تو پستهای قبلیم هم گفتم پارسال نامه دوم ما 35 روز بعد از کارنت شدنمون اومد
پس نگران نباشید
این لاتاری صبر و حوصله زیادی میخواد شما دوستان 2015 تازه اول راه هستید سعی کنید یک کم صبورتر باشید تا اذیت نشید
بیخودی ایمیل و زنگ هم به این ور و اونور نزنید اونا روال کارشون رو بلدند فقط صبر پیشه کنید لطفا
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: behdadK ، برنده 2015 ، babak12 ، A_A ، kimfar ، نیلان ، lighter
ماها اگر صبر داشتیم که ایرانی نمیشدیم توی صف اونقدر عجله کردین که بجای مهر اروپا موقع به دنیا اومدن مهر ایران براتون زدن Smile
ولی بدون شوخی در این مورد تفاوت داره. میدونستید اگر برای پیگیری مصاحبه تشریف ببرید خود سفاذت هرجا که مصاحبه داشتید کارتون به سرعت راه میفتد؟
اینا که میگم تماما صحبت فامیل کنسول ابوضبیه. اتفاقی ما دوست این ادم دراومدیم یعنی سالهاست که دوست بودیم و ولی نمیدونستیم فامیل نزدیم خانم کنسول ابوضبی هستن!
تشکر کنندگان:
دوست عریر وقتی نامه دومتون اومد چفدر با روز مصا حبه فاصله داشت؟فرصت کافی واسه کاراتون داشتید مثل نامه بانک ....

در تایید حرف دوستمون(برنده 2015) من تو پستهای قبلیم هم گفتم پارسال نامه دوم ما 35 روز بعد از کارنت شدنمون اومد
پس نگران نباشید
این لاتاری صبر و حوصله زیادی میخواد شما دوستان 2015 تازه اول راه هستید سعی کنید یک کم صبورتر باشید تا اذیت نشید
بیخودی ایمیل و زنگ هم به این ور و اونور نزنید اونا روال کارشون رو بلدند فقط صبر پیشه کنید لطفا
[/quote]
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز من یه ذره مدارکمو دیر ساب میت کردم 10 جون و بعد تو جولای مجددا اصلاح کردم شاید علتش این باشه

(2014-08-22 ساعت 08:17)fatan57 نوشته:  سلام دوستان من نامه دومم نیامده بنظرتون به kccایمیل برنم یا صبر کنم case من18xx هست ؟تا حالا پیش اومده تو این مرحله کسی نامش نیاد؟

[/quote]
تشکر کنندگان: nazgol hemati
(2014-08-22 ساعت 10:57)fatan57 نوشته:  دوست عریر وقتی نامه دومتون اومد چفدر با روز مصا حبه فاصله داشت؟فرصت کافی واسه کاراتون داشتید مثل نامه بانک ....

پس نگران نباشید
[/quote]
دوست عزیز من نامه ام 24 شهریور اومد مصاحبه ام 29 آبان بود
اصلا نگران نباشید فرصت کافی داریدSmile
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: Rooz
من کیس نامیرم 500 ث نامه هنوز برام نیامده، نامه زدم گفتن صبر کنید
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-22 ساعت 11:00)fatan57 نوشته:  سلام دوست عزیز من یه ذره مدارکمو دیر ساب میت کردم 10 جون و بعد تو جولای مجددا اصلاح کردم شاید علتش این باشه

[/quote]

کیس من هم سه رقمی هست ولی هنوز هیچ نامه ای نگرفتم!
به امید موفقیت همه بچه های ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: A_A ، Rooz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان