کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
دوستانی که پاسپورت جدید میگیرن حتما پاسپورت رو از نظر مهر و اطلاعات چک کن.
یه بار پدر من پاسشو عوض کرده بود و رفت فرودگاه ،متاسفانه بازداشت شد!!!
چون اداره گذرنامه پلاستیک روی عکس رو زده بود ولی مهر برجسته گذرنامه رو نزده بود و اقایون هم فکر کرده بودن پاس تقلبی هستش!!

گفتم بگم که موارد رو مو به مو چک کنین.
تشکر کنندگان: kaamiran ، Mahboy ، aidaz ، rezasadeghi ، A_A ، atlantis770 ، smhh7441 ، ashkansoso65
(2014-11-07 ساعت 00:07)رضا2015 نوشته:  دوستانی که پاسپورت جدید میگیرن حتما پاسپورت رو از نظر مهر و اطلاعات چک کن.
چون اداره گذرنامه پلاستیک روی عکس رو زده بود ولی مهر برجسته گذرنامه رو نزده بود و اقایون هم فکر کرده بودن پاس تقلبی هستش!!

این مهر برجسته جاش کجاس؟ من جای مهری نمی بینم!
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان:
(2014-11-07 ساعت 02:02)reza.h نوشته:  
(2014-11-07 ساعت 00:07)رضا2015 نوشته:  دوستانی که پاسپورت جدید میگیرن حتما پاسپورت رو از نظر مهر و اطلاعات چک کن.

این مهر برجسته جاش کجاس؟ من جای مهری نمی بینم!

قبلا داشت ، این قضیه مال چند سال پیش هست منظور این بود که پاس رو حتما چک کنید.
تشکر کنندگان: reza.h
(2014-11-06 ساعت 19:53)supaa30na نوشته:  
(2014-10-29 ساعت 10:53)h-amin نوشته:  
(2014-10-29 ساعت 01:31)behjat نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 23:22)kaamiran نوشته:  آیا از دوستانی که کارنت شده اند کسانی هستند که فرمشان را در ماه جولای فرستاده باشند و نامه دومشان آمده باشد؟

سلام دوست عزیز من هم ماه جولای فرمهامو فرستادم ولی هنوز نامه دومم نیامده کیس 26xx

سلام. من هم کارنت شدم فرم 260 را 22 جولای فرستادم. هنوز نامه دوم را دریافت نکردم کیسم زیر 200 هست.

من هم 24 جولای فرستادم و کیس نامبرم هم زیر 1000 هستش و هنوز نامه دوم رو نگرفتم!

من هم ۱۷جولای فرستادم و کیس نامبر ***۲هنوز نامه دوم رو نگرفتیم
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، kimfar ، behjat ، kaamiran ، h-amin
انشالله این سری برای همه کارنت شده ها بیاید.
تشکر کنندگان: A_A ، kimfar ، behjat ، kaamiran ، h-amin ، reza.h
(2014-11-06 ساعت 23:46)َalikh نوشته:  
(2014-11-06 ساعت 12:46)minan نوشته:  هوراااااااااااااااا ما يكضرب گرفتيمممممم

میشه شرایط شغلیتونو بنویسین تو سفرنامه کامل نبود
هر دو مدرك مهندسي،شغل در شركت خصوصي
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: A_A ، h-amin ، ریحانا ، َalikh

تبریک میگم.
من سفرنامه تون رو خوندم، نوشته بودید که برنده اصلی معاف از نوع خرید خدمت بوده. منم همین وضعیت رو دارم، میخواستم بدونم شما در فرم 260 برای وضعیت خدمت نفر اصلی نوشته بودید "معاف"؟! میدونید که خرید خدمتی ها هم یک دوره 20 روزه آموزشی رو سپری میکنن آیا شما به این دوره آموزشی اشاره کرده بودید و اینکه آیا اصلا سوالی در مورد خرید خدمت برای آفیسر پیش نیومد یعنی میدونست همچین ماجرایی تو ایران هست؟! بدیش اینه که تو کارتهای معافی جدید می نویسه "معاف خاص" و نگرانم که بابت این کلمه "خاص" مجبور شم توضیح بدم و بگم که بیست روز زیر پرچم ارتش مقدس ایران بودم!!
ممنون از راهنمائیتون
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: shahrooz s ، minan ، iman2
سلام دوستان اگر ممکنه شماره ای که باید تماس بگیریم برای اعلام زمان مصاحبه برای من بنویسید میخواهم تماس بگیرم خیلی گشتم تو صفحات قبلی پیدا نکردم ممنون میشم در ضمن من سفارت را به ارمنستان تغییر دادم ایا باید با سفارت آمریکا در ایروان تماس بگیرم یا با کی سی سی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان:
(2014-11-07 ساعت 19:15)behjat نوشته:  سلام دوستان اگر ممکنه شماره ای که باید تماس بگیریم برای اعلام زمان مصاحبه برای من بنویسید میخواهم تماس بگیرم خیلی گشتم تو صفحات قبلی پیدا نکردم ممنون میشم در ضمن من سفارت را به ارمنستان تغییر دادم ایا باید با سفارت آمریکا در ایروان تماس بگیرم یا با کی سی سی

شماره در نامه قبولیتون هست .
پایین صفحه شماره کی سی سی هست با اون شماره تماس بگیرید
تشکر کنندگان: Mahboy ، behjat
(2014-11-07 ساعت 17:22)Mahboy نوشته:  

تبریک میگم.
من سفرنامه تون رو خوندم، نوشته بودید که برنده اصلی معاف از نوع خرید خدمت بوده. منم همین وضعیت رو دارم، میخواستم بدونم شما در فرم 260 برای وضعیت خدمت نفر اصلی نوشته بودید "معاف"؟! میدونید که خرید خدمتی ها هم یک دوره 20 روزه آموزشی رو سپری میکنن آیا شما به این دوره آموزشی اشاره کرده بودید و اینکه آیا اصلا سوالی در مورد خرید خدمت برای آفیسر پیش نیومد یعنی میدونست همچین ماجرایی تو ایران هست؟! بدیش اینه که تو کارتهای معافی جدید می نویسه "معاف خاص" و نگرانم که بابت این کلمه "خاص" مجبور شم توضیح بدم و بگم که بیست روز زیر پرچم ارتش مقدس ایران بودم!!
ممنون از راهنمائیتون

بله دوست عزيز نوشته بوديم معاف[emoji4]ولي همسر من حتي يك روز هم خدمت سربازي نكردن،ولي روي كارتشون همون موارد خاص ذكر شده،ولي آفيسر هيچ سوالي از همسرم نپرسيد...حتي نپرسيد چطور خريدين يا هيچ سوال ديگه اي
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: Mahboy
دوستان واسه دسامر تا شماره3250 اعلام شد
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، h-amin
(2014-11-04 ساعت 21:40)امير حمزه نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزيز.من متاسفانه نتيجه قبولي خودمو دير ديدم و فرم ds-260 رو سپتامبر پر كردم و فرستادم با توجه به اينكه كيس نامبرم زير ١٠٠٠ هست به نظر شما نامه دومم كي ممكن هست كه بياد ؟؟!!
امیر جان تبریک بهت میگم ،اصلا هم جای تاسف نداره و خوشحال باش و کیف کن که الان فهمیدی ،
به نظر من اوا امضات رو کامل کن ،بعد شرو کن پول جمع کردن ،بعدش به هیچ کس موضوع قبولیت رو نگو اگه هم گفتی الان بگو اشتباه شده و ثایت اطلاعات اشتباه نشونت داده
و از صفر بشین همین سایت مهاجرسرا رو بخون ، هر سوالی داشتی من بقیه دوستان کمکت میکنیم و اصلا نگران نباش ،
واسه فورم ۲۶۰ هم نگران نباش من بهت قول میدم شما تویه سه ماه آینده دعوت به مصاحبه بشی
اگه تا الان فورم رو تکمیل نکردی واسه دو روز عجله نکن و با حوصله فورمت رو پر کن
مخصوصا تو قشمت انتخاب محل مصاحبه دقت کن که اگه تاییدش کردی یعنی دیگه عوض بشو نیست حداقل از طریق سایت

هرجا مشکلی داشتی من یه سوالات در حد دانشم جواب میدم

در کل بخند که شانست زده شاید تو از من زودتر ویزا گرفتی
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: r.bazargan ، SAAM_60
(2014-11-07 ساعت 12:33)sun2015 نوشته:  
(2014-11-06 ساعت 19:53)supaa30na نوشته:  
(2014-10-29 ساعت 10:53)h-amin نوشته:  
(2014-10-29 ساعت 01:31)behjat نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 23:22)kaamiran نوشته:  آیا از دوستانی که کارنت شده اند کسانی هستند که فرمشان را در ماه جولای فرستاده باشند و نامه دومشان آمده باشد؟

سلام دوست عزیز من هم ماه جولای فرمهامو فرستادم ولی هنوز نامه دومم نیامده کیس 26xx

سلام. من هم کارنت شدم فرم 260 را 22 جولای فرستادم. هنوز نامه دوم را دریافت نکردم کیسم زیر 200 هست.

من هم 24 جولای فرستادم و کیس نامبرم هم زیر 1000 هستش و هنوز نامه دوم رو نگرفتم!

من هم ۱۷جولای فرستادم و کیس نامبر ***۲هنوز نامه دوم رو نگرفتیم

سلام ، چند روز پیش یکی از دوستان در مورد زمان رسیدگی به فرم ها ایمیلی به Kcc زده و جواب زیر را دریافت داشته است:

The failure to re-submit an unlocked DS-260 will affect the processing of your case. Once an application has been unlocked, we are unable to schedule the applicant for interview without a re-submitted DS-260.

Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing
تشکر کنندگان: Mahboy
به نظر دوستان باتجربه Cool نامه دوم این سری جدید کارنت شده ها کی میاد؟ آخر آبان؟
Cool
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
ذهنتون رو درگیر کارنت و نامه دوم نکنید بالاخره میاد.
این سوال رو از خودتون بپرسید که اگه الان ویزا داشتم واقعا میتونم مهاجرت کنم؟
زمان رو برای امادگی سفر بزارید و دلواپس نباشید.

به امید موفقیت همه دوستان.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، smhh7441 ، solid_mercury ، ashkansoso65 ، behjat ، ریحانا ، sun2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان