کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-11-08 ساعت 02:44)rasoul3711 نوشته:  دوستان واسه دسامر تا شماره3250 اعلام شد

سلام به همگی
خیلی جالبه امسال با کارنت شدن اولین کیس نامبر‌های آسیا که تا 2500 اعلام شد همه خوشحال شدند. چون به نظر میرسید سرعت اعلام نسبت به دو سال 2013 و 2014 زیاد شده است. ولی در دو نوبت بعدی به 2950 و 3200 رسید که تقریبا نزدیک شد به 2014 و باز دلهره‌ها افزایش پیدا کرد. حالا برای ماه ژانویه فقط 50 نفر به 3200 نفر قبلی اضافه شده که خیلی کمه. در حالیکه برای اروپا و آفریقا خیلی اضافه شده حالا چند تا سوال:
1- بنظرتون چرا سرعت افزودن این ماه اینقدر کم شده طوری که با هیچکدام از سالهای قبل قابل مقایسه نیسن؟
2- بنظرتون ماه دیگه افزایش ناگهانی خواهیم داشت مثل سالهای گذشته؟
3- در ماه‌های فوریه و مارس به نظرتون تا چه کیس نامبری اعلام میشه؟ اگه با سالهای قبل بخوایم مقایسه کنیم تا مارس حد اقل باید تا 4500 تا 4700 کارنت شوند.
امیدوارم امسال برای همه ایرونیای قبول شده سال خیلی خیلی خوبی باشه و اگر هم یه ضرب نگیرن مدت کلیر شدن خیلی کم بشه
شماره کیس:2015AS4xxx
تاریخ رویت قبولی:سوم می 2014, سفارت:ابوظبی , تعداد افراد کیس : ۴ نفر , مصاحبه:20 اپریل، ویزا:23 جون(خودم و بچه‌ها) و 22جولای(خانمم)، ورود به آمریکا(آتلانتا - آلفرتا): 18 سپتامبر 2015 Cool

تشکر کنندگان: solid_mercury ، ریحانا
یه علت کم اعلام شدن میتونه تعطیلات ژانویه باشه به احتمال زیاد در ماههای آینده جبران میشه
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: solid_mercury ، ریحانا
تنها دلیلی که برای کارنتی کم این سری به ذهن میرسه، احتمالاً تمام شدن پروسه بررسی فرم های 260 کارنتی های قبل (البته نه همه اونها) هست که برای مصاحبشون زمانبندی شده. وگرنه سال نو و تعطیلات هرسال هست و نباید باعث تفاوت زیادی با سال های قبل بشه.
Case:2015AS1xxx; DS-260:July10th; Invitation Letter:Nov25th; Interview: Jan8th; Abudhabi; 1 Person; Clear:Apr5th; Visa Issued:Apr 20th;
تشکر کنندگان: r.bazargan ، rbrb-2015 ، ریحانا
دوستان
تحلیل اینکه چرا کم اعلام کردند خیلی سخته و شاید بهتره مشغولش نشیم ولی قبلا هم برای دوستان گفتم سال 2014 یک سال غیر معقول بوده به لحاظ تعدادی که برنده اعلام کرده بودند به عنوان مثال سال 2012 حدود 14000 نفر سال 2013 حدود 16000 نفر و سال 2014 یکباره 23000 نفر اعلام کردند که خیلی غیر منطقی بوده و سال 2015 این تعداد شده 20000 نفر ( با این نرخ باید 2014 حدود 18000 نفر اعلام میکردند) ولی از این موارد که بگذریم به نظر میاید سال 2013 منطق بهتری دارد و امارهای کات اف امسال بین 2013 و 2014 است یعنی از 2014 بهتر و از 2013 بدتره
از طرف دیگر متوسط 10000 کیس امکان حضور در مصاحبه را دارند و بنابراین باید ماهی 1000 کیس را مصاحبه کنند که اصلا به اخری ها زمان برسد. در بدترین حالت باید تا ماه می بین 6000 تا 7000 نفر ( یعنی 70%) را مصاحبه کرده باشند
امیداوریم که این روند در ماه دوم و سوم سال میلادی مانند سالهای گذشته به متوسط ماهی 1000 نفر برسد که کیسهای بالاتر مانند من نیز فرصت کافی داشته باشند
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ریحانا ، soruosh
سلام دوستان من این سری کارنت شدم فرمامو ماه می فرستادم اما آگست آنلاک کردم. آیا باعث تاخیر در مصاحبه میشه؟ ممنون
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
(2014-11-08 ساعت 18:19)atefeh60 نوشته:  سلام دوستان من این سری کارنت شدم فرمامو ماه می فرستادم اما آگست آنلاک کردم. آیا باعث تاخیر در مصاحبه میشه؟ ممنون
سلام ، به جوابیه Kcc به این پرسش در پست شماره 1908 توجه کنید.
موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2014-11-08 ساعت 18:47)kaamiran نوشته:  
(2014-11-08 ساعت 18:19)atefeh60 نوشته:  سلام دوستان من این سری کارنت شدم فرمامو ماه می فرستادم اما آگست آنلاک کردم. آیا باعث تاخیر در مصاحبه میشه؟ ممنون
موفق باشید

سلام میشه لطف کنید بگین این پستو از کجا پیدا کنم ممنون میشم
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
(2014-11-08 ساعت 18:52)atefeh60 نوشته:  
موفق باشید

توي نوار مشكي بالاي هر پستي كه ميذاريد يكعدد براي ارسال نوشته، الان اين پست بايد 1919 باشه!! بريد بالا تا برسيد به شماره گفته شده
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: atefeh60
(2014-11-08 ساعت 19:04)Mahboy نوشته:  
(2014-11-08 ساعت 18:52)atefeh60 نوشته:  
موفق باشید

توي نوار مشكي بالاي هر پستي كه ميذاريد يكعدد براي ارسال نوشته، الان اين پست بايد 1919 باشه!! بريد بالا تا برسيد به شماره گفته شده

دوستان
در جوابیه کی سی سی و قتی فرم را انلاک میکنید مشخصا میگوید این زمان تاثیری در مصاحبه شما ندارد مگر اینکه دوست ما فرم را انلاک کرده باشد ولی مدت زمان طولانی انرا مجددا ارسال نکرده باشد بنابراین در غیر اینصورت نیمتواند تاخیر ناشی از اصلاح فرم باشد
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2014-11-08 ساعت 16:09)smhh7441 نوشته:  
(2014-11-08 ساعت 02:44)rasoul3711 نوشته:  دوستان واسه دسامر تا شماره3250 اعلام شد

سلام به همگی
خیلی جالبه امسال با کارنت شدن اولین کیس نامبر‌های آسیا که تا 2500 اعلام شد همه خوشحال شدند. چون به نظر میرسید سرعت اعلام نسبت به دو سال 2013 و 2014 زیاد شده است. ولی در دو نوبت بعدی به 2950 و 3200 رسید که تقریبا نزدیک شد به 2014 و باز دلهره‌ها افزایش پیدا کرد. حالا برای ماه ژانویه فقط 50 نفر به 3200 نفر قبلی اضافه شده که خیلی کمه. در حالیکه برای اروپا و آفریقا خیلی اضافه شده حالا چند تا سوال:
1- بنظرتون چرا سرعت افزودن این ماه اینقدر کم شده طوری که با هیچکدام از سالهای قبل قابل مقایسه نیسن؟
2- بنظرتون ماه دیگه افزایش ناگهانی خواهیم داشت مثل سالهای گذشته؟
3- در ماه‌های فوریه و مارس به نظرتون تا چه کیس نامبری اعلام میشه؟ اگه با سالهای قبل بخوایم مقایسه کنیم تا مارس حد اقل باید تا 4500 تا 4700 کارنت شوند.
امیدوارم امسال برای همه ایرونیای قبول شده سال خیلی خیلی خوبی باشه و اگر هم یه ضرب نگیرن مدت کلیر شدن خیلی کم بشه
بله بنظر من ماه دیگر افزایش چشمگیری خواهیم داشت و روند نیمه دوم از سال مالی برای کارنتی ها 1000 تا 1000 تا باشه.باید امیدوار باشیم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: r.bazargan ، solid_mercury ، behjat ، ashkansoso65
(2014-11-08 ساعت 12:21)kaamiran نوشته:  
(2014-11-07 ساعت 12:33)sun2015 نوشته:  
(2014-11-06 ساعت 19:53)supaa30na نوشته:  
(2014-10-29 ساعت 10:53)h-amin نوشته:  
(2014-10-29 ساعت 01:31)behjat نوشته:  سلام دوست عزیز من هم ماه جولای فرمهامو فرستادم ولی هنوز نامه دومم نیامده کیس 26xx

سلام. من هم کارنت شدم فرم 260 را 22 جولای فرستادم. هنوز نامه دوم را دریافت نکردم کیسم زیر 200 هست.

من هم 24 جولای فرستادم و کیس نامبرم هم زیر 1000 هستش و هنوز نامه دوم رو نگرفتم!

من هم ۱۷جولای فرستادم و کیس نامبر ***۲هنوز نامه دوم رو نگرفتیم

سلام ، چند روز پیش یکی از دوستان در مورد زمان رسیدگی به فرم ها ایمیلی به Kcc زده و جواب زیر را دریافت داشته است:

The failure to re-submit an unlocked DS-260 will affect the processing of your case. Once an application has been unlocked, we are unable to schedule the applicant for interview without a re-submitted DS-260.

Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing
برداشت من از این متن این هست که همچنان آنلاک کردن اثری بر پروسه نداره این دوست ما ظاهراً پس از اینکه فرمشو آنلاک کردند دوباره به درستی فرم را سابمیت نکرده و اشتباهی رخ داده و عملا ًپروسه ارسال فرم، completed نشده و درحال unlocked باقیمانده و در همان زمان امکان بررسی فرمش نبوده و این کاملا متفاوت با کیسی هست که آنلاک کرده و فرم را اصلاح و مجدداً ارسال و وضعیت ارسال فرمش هم completed است. در متن بالا در جمله دوم، کی سی سی خاطرنشان کرده " تا زمانی که یک اپلیکیشن درحالت آنلاک هست (یعنی هنوز هم هست) ما قادر به برنامه ریزی جهت مصاحبه برای آن اپلای کننده بدون یک فرم 260 ای که مجدداً سابمیت و تسلیم شده ، نیستیم "
دوستان برای درک بهتر موضوع باید بگم( البته قبلا هم برای اینکه برای دوستان این مشکل پیش نیاید گفته بودم) که من خودم درخواست آنلاک را یکبار ایمیل کردم و جواب سیستمی نیومد و بلافاصله ایمیلمو تکرار کردم پس از مدتی فرم آنلاک و من پس از اصلاحات آنرا ارسال کردم و یک هفته ای گذشت و دوباره ایمیلی از کی سی سی گرفتم که فرمتون آنلاک شده و این درحالی بود که نیازی نبود( ولی این پاسخ ایمیل دومم بود که بلافاصله بعد از اولی فرستاده بودم ولیکن آنها با یک هفته فاصله ترتیب اثر داده بودند) دوباره رفتم و بدون تغییر فرم را سابمیت کردم .
دوستان شما هم برای اطمینان خاطر برین و به فرمتون سربزنید که آیا فرم همه افراد کیستون در حالت completed هستند ؟
کاش این دوستی که برایش این ایمیل آمده بگویند که وضعیت فرمشون چگونه بوده؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: HERMES7 ، vahidbaq
(2014-11-09 ساعت 09:48)ریحانا نوشته:  
(2014-11-08 ساعت 12:21)kaamiran نوشته:  
(2014-11-07 ساعت 12:33)sun2015 نوشته:  
(2014-11-06 ساعت 19:53)supaa30na نوشته:  
(2014-10-29 ساعت 10:53)h-amin نوشته:  سلام. من هم کارنت شدم فرم 260 را 22 جولای فرستادم. هنوز نامه دوم را دریافت نکردم کیسم زیر 200 هست.

من هم 24 جولای فرستادم و کیس نامبرم هم زیر 1000 هستش و هنوز نامه دوم رو نگرفتم!

من هم ۱۷جولای فرستادم و کیس نامبر ***۲هنوز نامه دوم رو نگرفتیم

سلام ، چند روز پیش یکی از دوستان در مورد زمان رسیدگی به فرم ها ایمیلی به Kcc زده و جواب زیر را دریافت داشته است:

The failure to re-submit an unlocked DS-260 will affect the processing of your case. Once an application has been unlocked, we are unable to schedule the applicant for interview without a re-submitted DS-260.

Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing
برداشت من از این متن این هست که همچنان آنلاک کردن اثری بر پروسه نداره این دوست ما ظاهراً پس از اینکه فرمشو آنلاک کردند دوباره به درستی فرم را سابمیت نکرده و اشتباهی رخ داده و عملا ًپروسه ارسال فرم، completed نشده و درحال unlocked باقیمانده و در همان زمان امکان بررسی فرمش نبوده و این کاملا متفاوت با کیسی هست که آنلاک کرده و فرم را اصلاح و مجدداً ارسال و وضعیت ارسال فرمش هم completed است. در متن بالا در جمله دوم، کی سی سی خاطرنشان کرده " تا زمانی که یک اپلیکیشن درحالت آنلاک هست (یعنی هنوز هم هست) ما قادر به برنامه ریزی جهت مصاحبه برای آن اپلای کننده بدون یک فرم 260 ای که مجدداً سابمیت و تسلیم نشده نیستیم "
دوستان برای درک بهتر موضوع باید بگم( البته قبلا هم برای اینکه برای دوستان این مشکل پیش نیاید گفته بودم) که من خودم درخواست آنلاک را یکبار ایمیل کردم و جواب سیستمی نیومد و بلافاصله ایمیلمو تکرار کردم پس از مدتی فرم آنلاک و من پس از اصلاحات آنرا ارسال کردم و یک هفته ای گذشت و دوباره ایمیلی از کی سی سی گرفتم که فرمتون آنلاک شده و این درحالی بود که نیازی نبود( ولی این پاسخ ایمیل دومم بود که بلافاصله بعد از اولی فرستاده بودم ولیکن آنها با یک هفته فاصله ترتیب اثر داده بودند) دوباره رفتم و بدون تغییر فرم را سابمیت کردم .
دوستان شما هم برای اطمینان خاطر برین و به فرمتون سربزنید که آیا فرم همه افراد کیستون در حالت completed هستند ؟
کاش این دوستی که برایش این ایمیل آمده بگویند که وضعیت فرمشون چگونه بوده؟

سلام، مشکل این دوستان و خود من در اینه که چون رسیدگی به پرونده کارنت شده ها توسط Kcc جهت ارسال نامه دوم، نسبت مستقیم با تاریخ سابمیت فرم ها دارد بنابراین هر چه فرم ها دیرتر فرستاده شود پروسس در مورد آنها نیز به تاخیر خواهد افتاد (حال ممکن است یکی از دلائل دیر فرستادن فرم ها آنلاک کردن آن باشد )، به همین دلیل پیشنهاد می شود دوستانی که هنوز فرمشان را تکمیل ننموده اند هر چه زودتر نسبت به تکمیل و سابمیت آن اقدام نمایند.
تشکر کنندگان: Mahboy ، kimfar ، َalikh ، HERMES7
دوستان عزیز کسی میتونه به طور احتمالی بگه این سری نامه ها چندم نوامبر میان؟؟؟
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
(2014-11-09 ساعت 20:52)morida نوشته:  دوستان عزیز کسی میتونه به طور احتمالی بگه این سری نامه ها چندم نوامبر میان؟؟؟

امیدوارم اخر این هفته یا نهایتا هفته بعد.
تشکر کنندگان: behjat ، Mahboy ، A_A ، r.bazargan ، ashkansoso65
اساتید محترم یکی راهنمایی کنه منو.
من کیسم زیر 100 هستش و فرمم رو 28 ژوئن فرستادم و هنوز نامه دومم دستم نرسیده.آیا الان نامه تمکن مالی رو باید از بانک بگیرم یا صبر کنم نامه دومم اومد بگیرم؟
ظمنا فکر میکنید کل هزینه دو نفر برآی سفر به ترکیه (هزینه سفر و خورد و خوراک+هزینه سفارت+مدیکال و...)چقدر بشه حدودا؟
تشکر کنندگان: sad_sad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان