کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
سلام به همهٔ دوستان منتظر

یادش بخیر ، پارسال من هم مثل شما منتظر بودم و پست‌های اینجارو میخوندم !!

مرسی‌ از همهٔ بچه‌هایی‌ که توی این سایت فعالیت می‌کنن و آگاهی‌ میدن.

هر قسمت از تاپیک‌های ۲۰۱۵ که رفتم اطلاعات اونقدر کافی‌ بود که جایی‌ برای اظهار نظر نمیموند.

فقط تنها چیزهایی که می‌تونم بگم اینه که:

پیش داوری نکنید ، الکی‌ به خودتون استرس وارد نکنید ، شرایط هیچ دو نفری با هم برابر نیست و ممکن دو نفر که فکر می‌کنن شرایط یکسان دارن یکی‌ ویزا بگیر و اون یکی‌ نه، پس حتی اگه کسی‌ رو دیدید که شرایطش با شما برابر بود باز پیش داوری نکنید و به خودتون استرس ندید، نمیگم با شرایط اینچنینی زیادی خوشبین باشید، نه، میگم به خودتون استرس وارد نکنید، استرس از توانایی‌ شما در معرفی‌ خودتون جلوی آفیسر کم می‌کنه، اصلا استرس نداشته باشید

تمامی مراحل حضور در سفارت از یک کار اداری داخل ایران ساده‌تر هست ، در سفارت دوستی‌ بود که بعد از قبولی در گرفتن ویزا، روزی که برای گرفتن پاسپورتش اومده بود سفارت، از بس حول بود مدارکشو گرفت و پاسپورتش رو جا گذاشت !!!

عجله نداشته باشید ، از کامل بودن مدارکتون مطمئن شید ، یک چارت تهیه کنید از همهٔ مدارک و مدارکی که وابسته به زمان هستن رو طبقه بندی کنین و واسشون زمان تنظیم کنید (مثل کارت واکسیناسیون یا تمکن مالی‌ یا بلیط هواپیما) تا بعد از گرفتن نامهٔ دوم سردرگم نباشید

حتما اگر از نظر زبان مشکل دارید ، زبانتون رو تقویت کنید ، حتی در حد الفبای اولیه هم بدونید بهتر از اینه که برای کوچیک‌ترین چیز‌ها به دیگران وابسته باشید

برای صدور ویزا مبلغ ۳۳۰ دلار باید در سفارت بپردازید ، دقیقا ۳۳۰ دلار همراه داشته باشید ، اونجا پول چنج نمی‌کنن

امیدوارم برای همهٔ شما بهترین‌ها اتفاق بیفته، موفق باشید.
(2014-11-03 ساعت 23:38)behdadK نوشته:  من هنوز تو فکر مصاحبه جمعه هستم با سارا گرو
یکی زنگ زده بود میگفت فرق گرین کارت با کارت سبز چیه. سئوال دومش این بود که آیا میشه گرین کارت رو انتقال داد!! یعنی واقعا افتخار داره هم میهنی با این عزیزان که علاقه دارند همه جا از آب کره بگیرند!! اگر میشد انتقال داد که احتمالا مثل یارانه همه ثبت نام میکردند!!

من اون موقع داشتم خجالت ميكشيدم؛ انگاري خودم اين سوالو مطرح كرده بودم. بهر صورت اونا نمونه ي آماري از مردم كشور اسلامي عزيزمون هستن ديگه.
اي خدا
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، A_A ، atlantis770 ، kaamiran ، ریحانا ، vahidbaq ، goliii
بچه ها یکی بگه من چطور اصل مدرک پیش دانشگاهی بگیرم؟
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان:
میری پیش دانشگاهی ازشون میگیری. اگر پیشدانشگاهیت هم منحل شده میری آموزش پرورش منطقه بهت میگن پرونده هاتون رو کجا فرستادن
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، MJAVADIAN
(2014-11-04 ساعت 11:05)hedyhoney نوشته:  بچه ها یکی بگه من چطور اصل مدرک پیش دانشگاهی بگیرم؟

اصل مدرک پیش دانشگاهی من که دست دانشگاه بود. اگر دانشگاه ندادیدش دست همون پیش دانشگاهیتون هست.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: A_A
یادش بخیر پارسال همین موقعها در تدارک سفر به آنکارا برای مصاحبه بودم
کیس نامبرم 1500 بود و در 20 نوامبر مصاحبه شدم بعد از 201 روز کلیر شدم روزهای سخت و پرالتهابی بود مخصوصا با جوی که برای 2014 پیش اومد
برای همه تون آرزوی موفقیت میکنم تا بتونید ویزا بگیرید و هر چه زودتر بیاید آمریکا
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

بله
من با عکسی که برا لاتاری 2013 و 2014 ثبت نام کرده بودم امسال هم ثبت نام کردم و برنده شدم

تاریخ رویت قبولی:10 jun
ارسال فرم های اول:24 JUL
آنلاک کردن فرمها : 12 oct
تعداد افراد کیس:2نفر
شماره کیس:2015AS00002###
سفارت : آنکارا
تاریخ دریافت نامه دوم :2015/24/3
تاریخ مصاحبه : 4 may
دریافت ویزا : ۴ آگوست
مقصد : نیویورک
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan ، soruosh ، Memolk
با سلام خدمت دوستان عزيز.من متاسفانه نتيجه قبولي خودمو دير ديدم و فرم ds-260 رو سپتامبر پر كردم و فرستادم با توجه به اينكه كيس نامبرم زير ١٠٠٠ هست به نظر شما نامه دومم كي ممكن هست كه بياد ؟؟!!
تشکر کنندگان:
(2014-11-04 ساعت 21:40)امير حمزه نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزيز.من متاسفانه نتيجه قبولي خودمو دير ديدم و فرم ds-260 رو سپتامبر پر كردم و فرستادم با توجه به اينكه كيس نامبرم زير ١٠٠٠ هست به نظر شما نامه دومم كي ممكن هست كه بياد ؟؟!!
سلام، متاسفانه بنظر می رسد تا زمانیکه Kcc پروسس پرونده های ارسالی در ماه سپتامبر را شروع و به پایان نرساند دریافت نامه دومتان بطول انجامد.
تشکر کنندگان: A_A ، r.bazargan
کسی خبر جدید از کی سی سی نداره ؟
جواب ایمیل منو داده و باز گفته ظرف چند هفته . چهل روز پیش هم ایمیل دادم گفته بود چند هفته طول میکشه . مثل اینکه اینا هم خیلی رو حرف خودشون هستند و مثل ملا نصرالدین حرف مرد یکی هست . و سه ماه دیگه هم بگن چند هفته دیگه
تشکر کنندگان: Memolk ، Mahboy
هوراااااااااااااااا ما يكضرب گرفتيمممممم
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
یکی از دوستان که 3روزپیش ابوظبی مصاحبه داشت و برنده اصلی خانم بود کلیرنس خوردن .دلیلش رو نمی دونن اما میگفت افیسر در مورد شغلم سوال کرد و وقتی توضیحات قانع کننده نبود دوباره پرسید بگو دقیقا چه کاری انجام میدی?این مورد میتونه برای کسانی که مشاغل دولتی دارن پیش بیاد حتما قبل از مصاحبه توضیح شفافی در مورد کاری که انجام میدین تهیه و تمرین کنید که البته شامل حقیقت ودور از بزگنمایی باشه
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: Memolk ، laleht ، HERMES7 ، aidaz ، A_A ، alinima ، kaamiran ، MJAVADIAN
دوستانی که میخوان برای مصاحبه سعی کنید خیلی شغلتون رو مهم و کلیدی جلوه ندید چون اونوقت هی ازتون بیشتر سوال میکنه و کارتون سخت تر میشه
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، HERMES7 ، kaamiran ، aidaz ، ریحانا ، MJAVADIAN
(2014-10-29 ساعت 10:53)h-amin نوشته:  
(2014-10-29 ساعت 01:31)behjat نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 23:22)kaamiran نوشته:  آیا از دوستانی که کارنت شده اند کسانی هستند که فرمشان را در ماه جولای فرستاده باشند و نامه دومشان آمده باشد؟

سلام دوست عزیز من هم ماه جولای فرمهامو فرستادم ولی هنوز نامه دومم نیامده کیس 26xx

سلام. من هم کارنت شدم فرم 260 را 22 جولای فرستادم. هنوز نامه دوم را دریافت نکردم کیسم زیر 200 هست.

من هم 24 جولای فرستادم و کیس نامبرم هم زیر 1000 هستش و هنوز نامه دوم رو نگرفتم!
شماره کیس: 2015AS0007XX ، رؤیت قبولی: May 1st ، سفارت: آنکارا ، تعداد افراد کیس: 2 نفر ، ارسال فرم سری اول: July 24th ، کارنت شدن: Aug 12th ، دریافت نامه دوم: Dec. 12th ، مصاحبه: هفته اول فوریه کلیرنس: April 3rd
تشکر کنندگان: kaamiran ، A_A ، behjat
(2014-11-06 ساعت 12:46)minan نوشته:  هوراااااااااااااااا ما يكضرب گرفتيمممممم

میشه شرایط شغلیتونو بنویسین تو سفرنامه کامل نبود
تشکر کنندگان: minan ، behjat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان