کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-11-02 ساعت 20:43)reza.aa نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 17:06)atlantis770 نوشته:  سلام.
من امروز مصاحبه داشتم.
کلیرنس خوردم!
درکتون میکنم

عاقا من به رو خودم نیوردم ولی بی انصاف خیلی حالت بدیه
من تو کل سال شاید ده بار ظهر بخوابم ، ظهری هم که از سفارت کلیرنس خورده برگشتم نفهمیدم چطور خوابم برد ،خخخخ

خیلی روز خاصی بود ، جوری بود که فرداش رفتم فرودگاه و بعدش فهمیدم پروازم روز بعدشه ، نخند عاقا نخند

اما بعدش حالم خوب شد چون اگه الان هم ویزا رو داشتم واسه اینکه تا اپریل آماده رفتن بشم آماده نبودم ، و این کلیرنس رو با این دید میبینم که یه ویزا با اعتبار نه یا ده ماهه دارم

مثبت فکر کنید و در کنار نیمه خالی نیمه پرش رو هم ببینید ، امیدوارم هرچه سریعتر کلیر بشید

هههههه فرودگاه رفتی؟ واقعا؟
یادم میوفته میخندم.
اگرچه اره به قول شما واقعا خسته کننده بود.
و چیزی که بیشتر از همه منو کوفته کرد رفتار زشششت و زننده ی اون خانم ایرانی بود که مدارک من رو گرفت. فقط گازم نگرفت.......اه اه
تشکر کنندگان: A_A ، Alex 2014 ، soruosh
استاد بهداد عزيز به نظر شما اين هفته پنجشنبه يا جمعه بازم نامه دوم مياد يا نه؟؟
لطفا نظر كارشناسيتون رو اعلام كنيد

Case number:1700
Submit ds260:22june
Current:August
4 people
Ankara
تشکر کنندگان:
من که استاد نیستم دانشجو هم نیستم. اما از من می پرسید همون جوابی که بارها در این تاپیک رو دادم میدم. تجربه 3 ماهه نشون داده امسال نامه ها همزمان با هم و در یک روز از ماه میاد. منتظرش نباشید تا ماه بعد 7-8 روز بعد از بولتن
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahboy ، A_A ، atlantis770 ، نیلان
ماه بعد منظورتون همين نوامبره ديگه بعدشم سري قبل ي بار اوايل اكتبر اعلام كرد ي بارم ٢٣ اكتبر. اگر اشتباه نكنم البته........

4 people
Ankara
تشکر کنندگان:
(2014-11-02 ساعت 23:55)atlantis770 نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 20:43)reza.aa نوشته:  
من امروز مصاحبه داشتم.
کلیرنس خوردم!
درکتون میکنم

عاقا من به رو خودم نیوردم ولی بی انصاف خیلی حالت بدیه
من تو کل سال شاید ده بار ظهر بخوابم ، ظهری هم که از سفارت کلیرنس خورده برگشتم نفهمیدم چطور خوابم برد ،خخخخ

خیلی روز خاصی بود ، جوری بود که فرداش رفتم فرودگاه و بعدش فهمیدم پروازم روز بعدشه ، نخند عاقا نخند

اما بعدش حالم خوب شد چون اگه الان هم ویزا رو داشتم واسه اینکه تا اپریل آماده رفتن بشم آماده نبودم ، و این کلیرنس رو با این دید میبینم که یه ویزا با اعتبار نه یا ده ماهه دارم

مثبت فکر کنید و در کنار نیمه خالی نیمه پرش رو هم ببینید ، امیدوارم هرچه سریعتر کلیر بشید

هههههه فرودگاه رفتی؟ واقعا؟
یادم میوفته میخندم.
اگرچه اره به قول شما واقعا خسته کننده بود.
و چیزی که بیشتر از همه منو کوفته کرد رفتار زشششت و زننده ی اون خانم ایرانی بود که مدارک من رو گرفت. فقط گازم نگرفت.......اه اه

رفتم فرودگاه آنکارا ،فرودگاه نبود خو انقدر خلوت بود که فک کردم تعطیله
هی میپرسیدم ،پرواز تابان ،هواپیمایی تابان ، همه هم میگفتن وات وات کیلو وات
شرو کردم فحش دادن به تابان و سیستم هواپیماییش بیییییییییییب
بعد یه ترکه که انگلیسیش داغوخ بود گفت بزار بلیتت رو ببینم ،دادمش یارو زد زیر خنده ، کفتم نهنگ چته
یهو گفت پروازت فرداست
عاقا ما رو بگی از خنده روده بر شدیم

خلاصه چشمتون روز بد نبینه خیلی این کلیرنس خوردن زاغارته
ولی از اینکه یه روز دیگه وفت داشتم خوشحال شدم
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، atlantis770 ، sami.parsi ، behjat ، آزاده_امین ، R-AL ، AliReza.Sh
(2014-11-02 ساعت 23:58)Pm1212 نوشته:  استاد بهداد عزيز به نظر شما اين هفته پنجشنبه يا جمعه بازم نامه دوم مياد يا نه؟؟

4 people
Ankara

من به kcc زنگ زدم گفت کلیه کسانی که نامه دوم رو دریافت نکردن باید تا اوایل دسامبر یعنی 1ماه دیگه صبر کنن برنامه ریزی مصاحبه ها هم برای ژانویه و بعد از تعطیلات سال نو است ....فعلا بهترین کار تمرین زبانه.....see you in usa
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: babak12 ، h-amin ، behjat ، Memolk
(2014-11-03 ساعت 13:53)hamidrezamg نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 23:58)Pm1212 نوشته:  استاد بهداد عزيز به نظر شما اين هفته پنجشنبه يا جمعه بازم نامه دوم مياد يا نه؟؟

4 people
Ankara

من به kcc زنگ زدم گفت کلیه کسانی که نامه دوم رو دریافت نکردن باید تا اوایل دسامبر یعنی 1ماه دیگه صبر کنن برنامه ریزی مصاحبه ها هم برای ژانویه و بعد از تعطیلات سال نو است ....فعلا بهترین کار تمرین زبانه.....see you in usa

اما من ماه پيش زنگ زدم. گفت ١ ماه ديگه. يعني همين ماه

4 people
Ankara
تشکر کنندگان: A_A ، behjat
از همون ماه اول کی سی سی تاریخ پرت میداد برای زمانی که نامه ها میاد. اولین بار میگفت که دو هفته بعد 3 روز بعد از کارنت آمد دومین دفعه میگفت دو هفته بعد که آخر هفته آمد این دفعه آخر هم که دیگه نور علی نور شد و میگفت که در چند مقطع اعلام میکنه و الان نه یک هفته دیگه و ....
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: aghamilad ، A_A ، m.ghoreishi
امسال دیگه واقعا با سالای گذشته فرق کرده. من با تجربه 4 بار میدونم الان شماها آشفته شدین . امیدوارم هر چی سریعتر سیاست وقت سفارت رو مشخص کنه سفارت . ولی ارزش سختی ها و نگرانیها شو داره اگر آدمی باشین که واقعا توان سختی های اول مهاجرت رو دارین .
2011 پدر مادرم
2013 خانومم
2014 خودم و بهترین دوستم
2015 پسر خالم
2013AS9XXX دو نفر ( ازدواج بعد از کارنتی)
کارنتی:June 2013 , ABU DHABI
مصاحبه: آخر 30 JULYCool
هزینه مدیکال 850 درهم 2نفر
برگه سفید:rolleyes کلیر بعد 22 روز - تحویل ویزا :29 AGU
( مقصد : آغوش پدر و مادر در مریلند) [/size]
تشکر کنندگان: behjat ، milad.nas ، Mahmood129 ، A_A ، HERMES7 ، atlantis770 ، Mahboy ، soruosh
(2014-11-03 ساعت 21:26)mfte.teacher نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 17:15)Pm1212 نوشته:  
من امروز مصاحبه داشتم.
کلیرنس خوردم!

سلام. چرا كليرنس خوردين. لطفا اگر امكان داره شرايط خودتون رو بنويسيدتا شايد پيش بيني براي وضعيت ما باشه

4 people
Ankara
آتلانتیس جان امیدوارم ظرف 2-3 ماه آینده از کلیرنس در بیای و خبر خوش کلیر شدتون رو بدی.

مرسی عزیزم.
کاش میشد همه با هم دسته جمعی مصاحبه بشیم، کلیر بشیم و با هم میرفتیم آمریکا. خیلی خوش میگذشت.......خیلی!
تشکر کنندگان: HERMES7 ، aidaz ، A_A ، babak12 ، m.ghoreishi ، Memolk ، ashkansoso65 ، rbrb-2015 ، SAAM_60
(2014-11-03 ساعت 22:26)atlantis770 نوشته:  
(2014-11-03 ساعت 21:26)mfte.teacher نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 17:15)Pm1212 نوشته:  
من امروز مصاحبه داشتم.
کلیرنس خوردم!

سلام. چرا كليرنس خوردين. لطفا اگر امكان داره شرايط خودتون رو بنويسيدتا شايد پيش بيني براي وضعيت ما باشه

4 people
Ankara
آتلانتیس جان امیدوارم ظرف 2-3 ماه آینده از کلیرنس در بیای و خبر خوش کلیر شدتون رو بدی.

مرسی عزیزم.
کاش میشد همه با هم دسته جمعی مصاحبه بشیم، کلیر بشیم و با هم میرفتیم آمریکا. خیلی خوش میگذشت.......خیلی!

هاها فکر کن یه هوا پیما از اونجا میومد روش نوشته بود لاتاری وینر Smile
سوار میشدیم همه !! به بهTongue
تشکر کنندگان: atlantis770 ، aidaz ، A_A ، behjat ، babak12 ، m.ghoreishi ، kimfar ، ashkansoso65 ، SAAM_60
من هنوز تو فکر مصاحبه جمعه هستم با سارا گرو
یکی زنگ زده بود میگفت فرق گرین کارت با کارت سبز چیه. سئوال دومش این بود که آیا میشه گرین کارت رو انتقال داد!! یعنی واقعا افتخار داره هم میهنی با این عزیزان که علاقه دارند همه جا از آب کره بگیرند!! اگر میشد انتقال داد که احتمالا مثل یارانه همه ثبت نام میکردند!!
بهداد جان واقعا بیسوادی موج میزنه چه در قشر تحصیل کرده و چه بیسواد.
بد بختی اینکه متوجه هم نیستن که سواد ندارن.
وقتی سرانه مطالعه پایین باشه همین میشه متاسفانه.Sad
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Samia ، آزاده_امین ، alinima
(2014-11-03 ساعت 23:38)behdadK نوشته:  من هنوز تو فکر مصاحبه جمعه هستم با سارا گرو
یکی زنگ زده بود میگفت فرق گرین کارت با کارت سبز چیه. سئوال دومش این بود که آیا میشه گرین کارت رو انتقال داد!! یعنی واقعا افتخار داره هم میهنی با این عزیزان که علاقه دارند همه جا از آب کره بگیرند!! اگر میشد انتقال داد که احتمالا مثل یارانه همه ثبت نام میکردند!!

چه باحال!
اگه فردا صبح تو روزنامه کیهان دیدید نوشته بودن:"دولت آمریکا، ایرانیان را از شرکت در لاتاری حذف کرد" تعجب نکنید!
راستی این خانم سارا گرو با اون "سارا کروو" نسبتی داره؟ خیلی شبیه هَمَن ماشالله.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Memolk ، aidaz ، 2015reza ، rbrb-2015
ویزای ماهارو بدن بعد هرکاری می خوان بکنن.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: atlantis770 ، Memolk ، ashkansoso65