کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-11-17 ساعت 11:16)sad_sad نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 11:00)s.zare نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 10:58)babak12 نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 10:53)s.zare نوشته:  سلام.
کسی میدونه روز مصاحبه گواهى اشتغال به کار هم لازم هست ببریم یا نه؟
سلام دوست عزيز
اگر مدرك ديپلم 12 ساله داريد
نه نياز نيست

----------------------------------
نه متاسفانه من فقط مدرک پیش دانشگاهی و کارشناسی رو دارم با ریز نمرات دانشگاه.
چرا متاسفانه!
خب همین مدرک پیش دانشگاهی یعنی دیپلم 12 ساله دیگه
----------
WinkWinkWink من فکر میکردم باید مدرک دیپلم هم جدا بدیم که من چون موقع پیشدانشگاهی تحویل داده بودم نداشتم همش دغدغه داشتم روز مصاحبه اگر بخوان چیکار کنم.
ممنون که راهنمایی کردید.Smile
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان:
(2014-11-17 ساعت 11:35)s.zare نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 10:58)babak12 نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 10:53)s.zare نوشته:  سلام.
کسی میدونه روز مصاحبه گواهى اشتغال به کار هم لازم هست ببریم یا نه؟
سلام دوست عزيز
نه نياز نيست

چرا متاسفانه!
----------
WinkWinkWink من فکر میکردم باید مدرک دیپلم هم جدا بدیم که من چون موقع پیشدانشگاهی تحویل داده بودم نداشتم همش دغدغه داشتم روز مصاحبه اگر بخوان چیکار کنم.

مدرک دیپلم یا گواهی اون رو میخوان روز مصاحبه وباید مدرک دیپلم هم جدا بدید که هم اصل مدرک یا گواهی مدرک دیپلم و هم ترجمه اون باید همراهت باشه حتما
اصل مدرک رو از مرکز پیش دانشگاهی و اگر موجود نبود یا به هر علتی گم شده باشه یا گم کرده باشید گواهی دیپلم رو از آموزش پرورش منطقه براحتی میشه تهیه کرد
در انتظار قبولی
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A
(2014-11-17 ساعت 12:04)sad_sad نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 10:58)babak12 نوشته:  سلام دوست عزيز
نه نياز نيست

چرا متاسفانه!
----------

مدرک دیپلم یا گواهی اون رو میخوان روز مصاحبه وباید مدرک دیپلم هم جدا بدید که هم اصل مدرک یا گواهی مدرک دیپلم و هم ترجمه اون باید همراهت باشه حتما
اصل مدرک رو از مرکز پیش دانشگاهی و اگر موجود نبود یا به هر علتی گم شده باشه یا گم کرده باشید گواهی دیپلم رو از آموزش پرورش منطقه براحتی میشه تهیه کرد
--------------------------
ای بابا گیج شدم !! یعنی مدرک پیشدانشگاهی به عنوان دیپلم قبول نیست باید مدرک دیپلم که سوم دبیرستان دادند رو ببریم؟؟ یکی از دوستام که از برنده های 2014 بود گفت فقط آخرین مدرک تحصیلی که دانشگاه بوده ازش خواستند.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان:
(2014-11-17 ساعت 12:37)s.zare نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 12:04)sad_sad نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 11:00)s.zare نوشته:  ----------------------------------
چرا متاسفانه!
----------

--------------------------
ای بابا گیج شدم !! یعنی مدرک پیشدانشگاهی به عنوان دیپلم قبول نیست باید مدرک دیپلم که سوم دبیرستان دادند رو ببریم؟؟ یکی از دوستام که از برنده های 2014 بود گفت فقط آخرین مدرک تحصیلی که دانشگاه بوده ازش خواستند.

دوست عزیز گیج شدن نداره ، چیزی که واضحه مدرک دیپلم سوم دبیرستان به هیچ درد اونها نمیخوره شما که دوره پیش رو گذروندید به همون مرکز پیش دانشگاهیتون برید و بگید گواهی پایان دوره 12 ساله تحصیلی یا همون دیپلم 12 سالم رو میخوام خودشون میدونن وکارت رو راه میندازن ،اون دوستتون هم که ازش نخواستن روز مصاحبه شانسش بوده و اگه آفیسر بخواد و نداشته باشی احتمال اینکه نقص مدرک بخورید هستش
در انتظار قبولی
تشکر کنندگان: s.zare
(2014-11-16 ساعت 19:27)shahrooz s نوشته:  سلام من و همسرم 13 نوامبر در ايروان مصاحبه داشتيوم و ويزاي يكضرب گرفتيم. به اميد موفقيت همه
دوست عزیز با ارزوی موفقیت در بقیه مراحل
کاش لطف میکردین اطلاعات بیشتری از کیستون میذاشتین.
ویه سفر نامه هم مینوشتین. با توجه به اینکه از سفارت ایروان هنوز هیچکس خبری نداده .
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: s.zare ، behjat ، A_A ، ashkansoso65 ، m.mehrjoo
دوست عزیز گیج شدن نداره ، چیزی که واضحه مدرک دیپلم سوم دبیرستان به هیچ درد اونها نمیخوره شما که دوره پیش رو گذروندید به همون مرکز پیش دانشگاهیتون برید و بگید گواهی پایان دوره 12 ساله تحصیلی یا همون دیپلم 12 سالم رو میخوام خودشون میدونن وکارت رو راه میندازن ،اون دوستتون هم که ازش نخواستن روز مصاحبه شانسش بوده و اگه آفیسر بخواد و نداشته باشی احتمال اینکه نقص مدرک بخورید هستش
---------------------
آخه دوست عزیز مدرک دیپلم 12 ساله همون مدرک پیشدانشگاهی هست که من دارم. شبیه مدرک دانشگاهی هست ظاهرش. اما روش نوشته گواهی پایان پیشدانشگاهی نه دیپلم. تا قبل از پیشدانشگاهی که میشه 11 سال نه 12 سال.

تشکر کنندگان: r.bazargan
اینطور که پیداس و دوستان آفریفایی و اروپاییمون تو فروم خارجه اظهار داشتن و نتیجه گیری کردن :

kcc تقریبا ماهیانه مصاحبه ها رو برنامه ریزی میکنه به این صورت که این دفعه همه دوستانی که از 15 جون تا 15 جولای فرم 260 رو ارسال کردن نامه دوم دریافت میکنن و مصاحبه اشون ژانویه هست

ماه دیگه میشه کسانی که 15 جولای تا 15 آگوست فرم و ارسال کردن نامه دوم دریافت میکنن و مصاحبه اشون می افته فوریه و الی آخر....

با این حساب حرف یکی از دوستان که تقریبا مثل من 25 آگوست فرم 260 و ارسال کرده وkcc بهش گفتن 2 ماه دیگه تازه نامه دوم و میگیره درسته SadBig GrinCoolShy

فقط امیدوارم قبل عید باشه مصاحبه ام SadCool
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، sad_sad ، HERMES7 ، kimfar ، R-AL ، ashkansoso65 ، m.mehrjoo ، Alex 2014
این انتظار تا کارنت شدن و مصاحبه رفتن خیلی سخت میشه وقتی که می بینی قراره یک تغییر بزرگ در زندگیت ایجاد بشه و با اون تغییر باید ابتدائا یکی- دوسالی به زحمت بیفتی تا به نتایج خوب برسی بهمین خاطر دوست داری زودتر وارد گود بشی و شمارش معکوس یکی -دو ساله ات شروع بشه و به همون نسبت هم به زندگی مطلوبت نزدیک بشی .
امیدوارم به امید خدا برای همه خیر باشه.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، behjat ، Mahboy ، ofrfar ، A_A ، kimfar ، HERMES7 ، R-AL ، ashkansoso65 ، laleht ، Shahram914
Sadسلام دوستان .نامه دوم کسی اومده؟
2015AS6XX / ایروان / تعداد :4 / کارنت شدن :13July / مصاحبه: 14 jan /کلیرنس 14jan/ دریافت ویزا : 20Apr / ورود به آمریکا: LA/10july /دریافت Smileگرین کارت: /جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یک سوال خیلی حساس برام پیش اومده

آیا این ویزایی که میدن و تو پاسپورت میخوره توش مینویسه ویزی اقامتی؟؟؟ یا کلا این ویزایی که میدن برای ورود به آمریکا چی تو پاسپورت اسمش رو مینویسن؟
ممنونم
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
(2014-11-17 ساعت 21:44)ajab1 نوشته:  سلام دوستان یک سوال خیلی حساس برام پیش اومده

آیا این ویزایی که میدن و تو پاسپورت میخوره توش مینویسه ویزی اقامتی؟؟؟ یا کلا این ویزایی که میدن برای ورود به آمریکا چی تو پاسپورت اسمش رو مینویسن؟
ممنونم

توی ویزا فیلدی هست که نوع ویزا رو مشخص میکنه
برای لاتاری ها مینویسه DV، یعنی Diversity به معنای مهاجرت .وقتی ویزا رو دریافت کردین با توجه به مدیکالتون 6 ماه اعتبار داره که اولین سفر رو باهاش برید.

بعد از ورود اون ویزا مهر میخوره و تا یکسال بعد اعتبار داره که گرین کارتتون صادر بشه.
تشکر کنندگان: ajab1 ، babak12
(2014-11-17 ساعت 21:49)رضا2015 نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 21:44)ajab1 نوشته:  سلام دوستان یک سوال خیلی حساس برام پیش اومده

ممنونم

برای لاتاری ها مینویسه DV، یعنی Diversity به معنای مهاجرت .وقتی ویزا رو دریافت کردین با توجه به مدیکالتون 6 ماه اعتبار داره که اولین سفر رو باهاش برید.

بعد از ورود اون ویزا مهر میخوره و تا یکسال بعد اعتبار داره که گرین کارتتون صادر بشه.
دولت این رو ببینه پدرمون رو در میاره؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
دوستان یک سوال دیگه این که ما برسیم آمریکا چند روز طول میکشه تا گرین کارت به آدرسمون بیاد؟ این ها رو برای برنامه ریزی میپرسم اخه سربازی نرفتم خیلی این چیز ها برام حساس هست
باز هم از لطف همه دوستان ممنونم
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
تشکر کنندگان:
(2014-11-17 ساعت 22:00)ajab1 نوشته:  

ممنونم

خیر کاری ندارند به ویزای شما و اصلا نگاهش هم نمیکنند!
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: Mahboy ، ajab1 ، babak12 ، Memolk
(2014-11-17 ساعت 22:42)saboteur نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 22:00)ajab1 نوشته:  

ممنونم

خیر کاری ندارند به ویزای شما و اصلا نگاهش هم نمیکنند!

ویزا که مهر میخوره تو آمریکا میشه باهاش تا موقعی که گرین کارت صادر بشه ایران اومد و دوباره برگشت آمریکا یا خیر؟
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان