کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-11-18 ساعت 03:36)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-11-18 ساعت 01:44)mfte.teacher نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 00:55)rbrb-2015 نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 20:22)ماهی دریا نوشته:  سلام دوستان همراه
من برام مشکلی پیش اومده لطفا اگه میدونید کمکم کنید .من تا مصاحبه هنوز چند ماهی وقت دارم .شماره کیس من ***8 هستش .ولی تا هنگام مصاحبه دخترم که همراهم خواهد بود .و از اول هم تو ثبت نام اولیه و فرم 260 را هم براش پر کردم سنش از 21 میگذره .و یه جایی خواندم که این سنی ها نمیتونن ویزا بگیرن.ایا این درسته ؟ البته در زمان ثبت نام اولیه 19 ساله بوده .
هرکه اطلاع داره پاسخ بده

دوست عزیز نگران نباشید،
سن دختر شما در زمان ثبت نام مهمه نه زمان مصاحبه
دوست من فک نمی کنم این طوری باشه. چون شما برای هر نوع ویزایی که اقدام کنین شرایط حالاتون مهمه. امکان داره تو این پروسه شرایط اولیه شما به نوعی تغییر کرده باشه که امکان کسب اون نوع خاص از ویزا رو از دست بدین. برای مثال فرض کنی پدر کسی برای ویزای پسر یا دخترش اقدام کنه، اما طی این پروسه پدر فوت کنن. در اینصورت اون کیس کنسل خواهد شد.

ضمن عذر خواهى از محضر دوست عزيزم mfte.teacher
بايد عرض كنم كاملا در اشتباه هستند و اين جريان صراحتأ عنوان شده يعنى " سن افراد در موقع ثبت نام ملاك عمل قرار ميگيرد " به اين شكل كه چنانچه در طول پروسه لاتارى بعد از ثبت نام سن فرزندان قيد شده در كيس از ٢١ سال فراتر برود هيچ منع قانونى از جهت دريافت ويزا به همراه پدر و مادر نخواهند داشت، در نتيجه در اين مورد اشاره شده توسط دوستمان "ماهى دريا" هم انشالا هيچ مشكلى وجود ندارد.
در ضمن فوت شخص برنده هم كاملا متفاوت با اين جريان بوده و عنوان شده كه در طول پروسه قبولى تا دريافت ويزا چنانچه شخص اصلى كيس فوت شود هيچ كدام از اعضاى زير مجموعه ايشان نيز ويزا دريافت نخواهند كرد. موفق و پيروز باشيد

ممنون از توضیحات تون دوست من.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: HERMES7 ، m.ghoreishi
دوستان ببخشید کسی میدونه الان من شماره کیسم تو ماه بعد اگر اعلام بشه در سایت بولتون ویزا در همون ماه مصاحبه ام هست؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
(2014-11-18 ساعت 11:57)ajab1 نوشته:  دوستان ببخشید کسی میدونه الان من شماره کیسم تو ماه بعد اگر اعلام بشه در سایت بولتون ویزا در همون ماه مصاحبه ام هست؟
همونطور که بالا دوستان توضیح دادن بستگی به تاریخ ارسال فرمها و حساسیت کار , تحصیلات و شرایطتون داره , البته با گذشت موج اولیه امکانش هست این روند تاخیر مصاحبه بهتر بشه ولی کلا هیچی مشخص نیست بهتره ده روال عادی ادامه بدین
تشکر کنندگان: r.bazargan ، m.ghoreishi
(2014-11-18 ساعت 14:20)َalikh نوشته:  
(2014-11-18 ساعت 11:57)ajab1 نوشته:  دوستان ببخشید کسی میدونه الان من شماره کیسم تو ماه بعد اگر اعلام بشه در سایت بولتون ویزا در همون ماه مصاحبه ام هست؟
همونطور که بالا دوستان توضیح دادن بستگی به تاریخ ارسال فرمها و حساسیت کار , تحصیلات و شرایطتون داره , البته با گذشت موج اولیه امکانش هست این روند تاخیر مصاحبه بهتر بشه ولی کلا هیچی مشخص نیست بهتره ده روال عادی ادامه بدین
آقا جان من میخوام بدونم اصلا یه نفر روز اولی که فرم ها رو باز کردن همون موقع فرستاده و کلا هیچ مشکلی نداره!!!! شما اینطوری فرض کن اونوقت آیا این فرد مثلا الان ماه بعد که دوباره بولتن آپدیت میشه آیا اگر شمارش در بیاد نامه ی دوم هم چند روز بعدش براش میاد؟ شما اینطور فکر کن هیچ مشکلی نباشه آیا روال طبیعی اینطوری هست یا نه
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان منتظر مثل خودم
همين الان با kcc حرف زدم بالاخره گوش شيطون كر پروسس پرونده منو كه اواسط آگوست فرستادم شروع كردن اما معلوم نيست كى تموم شه كه بتونن حدود تاريخ مصاحبه رو بهم بگن گفتم چرا اينقدر طول كشيد خيلى استرس دارم نگرانم اگه AP بهم بخوره تا جوابش بياد ويزا تموم شه گفتن نه امسال اونقدر طول نميكشه و بسته به رشته و كار از تاريخ ارسال مدارك حداقل سه ماه ميكشه تا پروسس تموم شه.
جالب بود خيلى واسم وقت گذاشت و حدود ٨-٧ دقيقه با آرامش با من حرف زد درسته هنوز بلاتكليفم ولى حداقل يك كم از استرسم كمتر شد
بنابراين دوستانى كه حدود زمان من مدارك دادن خوشحال باشن بالاخره پروسس پرونده هاى ما هم شروع شد
به اميد خبرهاى خوب واسه همه شما دوستان خوبم
اميدوارم اين توضيح كمكى كرده باشه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
سلام دوستان!من در فرم ثبتنام اولیهNick name رابه جای middle name زدم و مدرک تحصیلی را فوق لیسانس در صورتی که یکسال بعد فوق گرفتم به نظرتون تاثیری توی مصاحبه داره!دوستان تا حالت ازین موارد دیدن?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
(2014-11-19 ساعت 12:02)neda733 نوشته:  سلام دوستان!من در فرم ثبتنام اولیهNick name رابه جای middle name زدم و مدرک تحصیلی را فوق لیسانس در صورتی که یکسال بعد فوق گرفتم به نظرتون تاثیری توی مصاحبه داره!دوستان تا حالت ازین موارد دیدن?
فرم ثبت نام لاتاری یا فرم DS260?
کیس نامبر: 2015AS4XXX>تعداد اعضای کیس: دو نفر > سفارت: آنکارا که به ابوظبی تغییر دادن> ارسال فرم ها: 30 jun> کارنت: 10 february> مصاحبه : 26 آپریل> خانم یکضرب و من AP > کلیر : 20 سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2014-11-19 ساعت 12:02)neda733 نوشته:  سلام دوستان!من در فرم ثبتنام اولیهNick name رابه جای middle name زدم و مدرک تحصیلی را فوق لیسانس در صورتی که یکسال بعد فوق گرفتم به نظرتون تاثیری توی مصاحبه داره!دوستان تا حالت ازین موارد دیدن?
در ثبت نام اولیه این مشکل زیاد پیش میاد و ساراگرو هم توی برنامه VOA گفت که مشکلی نیست و خوشبختانه جزو خطا هایی نیست که باعث ریجکت شدن کیس بشه، فقط باید فرم DS260 رو صحیح پر کنید. برای محکم کاری بهتره یه ایمیل به KCC بزنید و اطلاع بدید روز مصاحبه هم پرینت نامه نگاری با KCC همراهتون باشه.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: a.farzad
مرسی از پاسختون!بابت اشتباه در میدل نیم همون موقع به کی سی سی نامه زدم اما فراموش کردم در مورد مدرک تحصیلی بگم اگه الان به کی سی سی اعلام کنم خیلی دیر نیست?از طرفی فرم ۲۶۰ را بعد از اتمام تحصیلم پر کردم و الان نگرانم که فکر کنن بهشون دروغ گفتم!!!!
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، a.farzad
جاي سئوال شما اينجا نيست دوست عزيز
در تاپيك مربوطه مطرح كنيد
http://www.mohajersara.com/thread-7029.html
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2014-11-18 ساعت 18:55)laleht نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر مثل خودم
همين الان با kcc حرف زدم بالاخره گوش شيطون كر پروسس پرونده منو كه اواسط آگوست فرستادم شروع كردن اما معلوم نيست كى تموم شه كه بتونن حدود تاريخ مصاحبه رو بهم بگن گفتم چرا اينقدر طول كشيد خيلى استرس دارم نگرانم اگه AP بهم بخوره تا جوابش بياد ويزا تموم شه گفتن نه امسال اونقدر طول نميكشه و بسته به رشته و كار از تاريخ ارسال مدارك حداقل سه ماه ميكشه تا پروسس تموم شه.
جالب بود خيلى واسم وقت گذاشت و حدود ٨-٧ دقيقه با آرامش با من حرف زد درسته هنوز بلاتكليفم ولى حداقل يك كم از استرسم كمتر شد
بنابراين دوستانى كه حدود زمان من مدارك دادن خوشحال باشن بالاخره پروسس پرونده هاى ما هم شروع شد
سلام لاله خانوم

منظورتون این بود حداکثر سه ماه طول میکشه ؟؟؟
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Mahboy ، 2015reza
(2014-11-19 ساعت 13:18)A L I R E Z A 67 نوشته:  
سلام لاله خانوم

سلام دوست عزیز. "نه" شرمنده ناراحتتون میکنم ولی منظورم همون "حداقل" هست ولی الان که ظاهرا بالاخره بعد از سه ماه پرونده ما گوش شیطون کر under process هست ولی کی تموم میشه و تاریخ مصاحبه کی هست god knows......... (اون گفت AP مثل پارسال طولانی نخواهد بود ولی پروسس پرونده ها حداقل از تاریخ دریافت ds-260 سه ماه زمان میبره)
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Mahboy ، babak12 ، sad_sad ، r.bazargan ، A L I R E Z A 67 ، 2015reza
سلام به همه من 40 روزه که کارنت شدم ولی هنوز نامه دوم من نیومده
کیس نامبر : 2015AS29XX تعراد افراد :3 تاریخ ارسال فرم 6JULY 2014
تشکر کنندگان: soruosh ، r.bazargan
دوستان من اکتبر کارنت شدم و در ماه سپتامبر فرم ۲۶۰ را فرستادم دو هفته قبل با کی سی سی تماس گرفتم گفتن که هنوز پروسس تموم نشده!به نظرتون ممکنه این ماه نامه دومم بیاد?
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان:
(2014-11-19 ساعت 15:03)laleht نوشته:  
(2014-11-19 ساعت 13:18)A L I R E Z A 67 نوشته:  
سلام لاله خانوم

سلام دوست عزیز. "نه" شرمنده ناراحتتون میکنم ولی منظورم همون "حداقل" هست ولی الان که ظاهرا بالاخره بعد از سه ماه پرونده ما گوش شیطون کر under process هست ولی کی تموم میشه و تاریخ مصاحبه کی هست god knows......... (اون گفت AP مثل پارسال طولانی نخواهد بود ولی پروسس پرونده ها حداقل از تاریخ دریافت ds-260 سه ماه زمان میبره)

مرسی دوست عزیز اگه ممکنه بگید شما کی فرمتون و ارسال کردید من 30 آگوست فرمم و ارسال کردم میخوام بدونم تا چه تاریخی رسیدن به بررسی فرمها؟؟
مرسی
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: َalikh ، fa15

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان