کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-11-19 ساعت 15:59)neda733 نوشته:  دوستان من اکتبر کارنت شدم و در ماه سپتامبر فرم ۲۶۰ را فرستادم دو هفته قبل با کی سی سی تماس گرفتم گفتن که هنوز پروسس تموم نشده!به نظرتون ممکنه این ماه نامه دومم بیاد?

نامه شما این ماه نمیاد دوست عزیز
تازه فرمهای جون و جولای و اگه خدا بخواد آگوست و دارن بررسی میکنن.
اینطورم که دوستا ن میگن حداقل 3 ما ه از تاریخ ارسال فرمتون باید گذشته باشه
تا اونجایی که میدونم هنوز دوستانی که حتی از نیمه جون به بعد فرم و ارسال کردن نامه دوم نگرفتن و به اجتمال زیاد این ماه نامه دوم مال اوناس
و ما همچنان منتظر
شما 2 ماه دیگه منتظر نامه دوم باشید Rolleyes
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: A_A ، َalikh ، Mahboy ، laleht ، kaamiran
(2014-11-19 ساعت 15:42)مهسامین نوشته:  سلام به همه من 40 روزه که کارنت شدم ولی هنوز نامه دوم من نیومده
کیس نامبر : 2015AS29XX تعراد افراد :3 تاریخ ارسال فرم 6JULY 2014

احتمالا شما چند روز دیگه نامه دوم و دریافت میکنین
اینطور که معلومه به اجتمال زیاد اونایی که از 15 جون تا اواخر جولای فرم وارسال کردن نامه دوم دریافت میکنن.
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: kaamiran
(2014-11-18 ساعت 14:20)َalikh نوشته:  
(2014-11-18 ساعت 11:57)ajab1 نوشته:  دوستان ببخشید کسی میدونه الان من شماره کیسم تو ماه بعد اگر اعلام بشه در سایت بولتون ویزا در همون ماه مصاحبه ام هست؟
همونطور که بالا دوستان توضیح دادن بستگی به تاریخ ارسال فرمها و حساسیت کار , تحصیلات و شرایطتون داره , البته با گذشت موج اولیه امکانش هست این روند تاخیر مصاحبه بهتر بشه ولی کلا هیچی مشخص نیست بهتره ده روال عادی ادامه بدین

(2014-11-18 ساعت 16:39)ajab1 نوشته:  
(2014-11-18 ساعت 14:20)َalikh نوشته:  
(2014-11-18 ساعت 11:57)ajab1 نوشته:  دوستان ببخشید کسی میدونه الان من شماره کیسم تو ماه بعد اگر اعلام بشه در سایت بولتون ویزا در همون ماه مصاحبه ام هست؟
همونطور که بالا دوستان توضیح دادن بستگی به تاریخ ارسال فرمها و حساسیت کار , تحصیلات و شرایطتون داره , البته با گذشت موج اولیه امکانش هست این روند تاخیر مصاحبه بهتر بشه ولی کلا هیچی مشخص نیست بهتره ده روال عادی ادامه بدین
آقا جان من میخوام بدونم اصلا یه نفر روز اولی که فرم ها رو باز کردن همون موقع فرستاده و کلا هیچ مشکلی نداره!!!! شما اینطوری فرض کن اونوقت آیا این فرد مثلا الان ماه بعد که دوباره بولتن آپدیت میشه آیا اگر شمارش در بیاد نامه ی دوم هم چند روز بعدش براش میاد؟ شما اینطور فکر کن هیچ مشکلی نباشه آیا روال طبیعی اینطوری هست یا نه
اگه هیچ مشکلی نباشه صد در صد تا 3 هفته قبل از مصاحبه که تو همان ماه کارنت شدن هست نامتون می آد ولی یادتون باشه اونا تشخیص میدن شرایطتون بررسی بیشتر لازم داره یا نه
تشکر کنندگان: ajab1
(2014-11-19 ساعت 16:07)r.bazargan نوشته:  
(2014-11-19 ساعت 15:03)laleht نوشته:  
(2014-11-19 ساعت 13:18)A L I R E Z A 67 نوشته:  
(2014-11-18 ساعت 18:55)laleht نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر مثل خودم
همين الان با kcc حرف زدم بالاخره گوش شيطون كر پروسس پرونده منو كه اواسط آگوست فرستادم شروع كردن اما معلوم نيست كى تموم شه كه بتونن حدود تاريخ مصاحبه رو بهم بگن گفتم چرا اينقدر طول كشيد خيلى استرس دارم نگرانم اگه AP بهم بخوره تا جوابش بياد ويزا تموم شه گفتن نه امسال اونقدر طول نميكشه و بسته به رشته و كار از تاريخ ارسال مدارك حداقل سه ماه ميكشه تا پروسس تموم شه.
جالب بود خيلى واسم وقت گذاشت و حدود ٨-٧ دقيقه با آرامش با من حرف زد درسته هنوز بلاتكليفم ولى حداقل يك كم از استرسم كمتر شد
بنابراين دوستانى كه حدود زمان من مدارك دادن خوشحال باشن بالاخره پروسس پرونده هاى ما هم شروع شد
به اميد خبرهاى خوب واسه همه شما دوستان خوبم
اميدوارم اين توضيح كمكى كرده باشه
سلام لاله خانوم

منظورتون این بود حداکثر سه ماه طول میکشه ؟؟؟

سلام دوست عزیز. "نه" شرمنده ناراحتتون میکنم ولی منظورم همون "حداقل" هست ولی الان که ظاهرا بالاخره بعد از سه ماه پرونده ما گوش شیطون کر under process هست ولی کی تموم میشه و تاریخ مصاحبه کی هست god knows......... (اون گفت AP مثل پارسال طولانی نخواهد بود ولی پروسس پرونده ها حداقل از تاریخ دریافت ds-260 سه ماه زمان میبره)

مرسی دوست عزیز اگه ممکنه بگید شما کی فرمتون و ارسال کردید من 30 آگوست فرمم و ارسال کردم میخوام بدونم تا چه تاریخی رسیدن به بررسی فرمها؟؟
مرسی

١٥ آگوست
تو پيامهاى قبليم هم گفتم تو تلفن اول بهم گفتن رسيديم به early august بعد تلفن دوم كه دو هفته بعدش بود گفتن هنوز پروسس نشده و ديشب گفتن under process
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Mahboy ، r.bazargan ، soruosh
دوستان سلام
من همین الان با kcc تماس گرفتم
کیسم **7 هست و فرمم رو ۲۷ جون فرستادم
بهم گفتن که روز دقیق مصاحبه ام هنوز مشخص نیست ولی در ماه زانویه خواهد بود
هفته آینده هم نامه دوم رو میتونی ببینی
تشکر کنندگان: kimfar ، kaamiran ، A_A ، rbrb-2015 ، laleht ، behjat ، mamali121 ، Mahboy ، h-amin ، R-AL ، vahid1432 ، r.bazargan ، soruosh
(2014-11-19 ساعت 20:46)key15 نوشته:  دوستان سلام
من همین الان با kcc تماس گرفتم
کیسم **7 هست و فرمم رو ۲۷ جون فرستادم
بهم گفتن که روز دقیق مصاحبه ام هنوز مشخص نیست ولی در ماه زانویه خواهد بود
هفته آینده هم نامه دوم رو میتونی ببینی

خوش به حالت عزیزم!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: behjat ، h-amin
سلام، در تماسی که نیمساعت پیش با Kcc گرفتم مشخص شد که پروسس کیسم انجام شده و همین روزها باید منتظر نامه دوم باشم، بنابراین دوستانی که مایلند بدونند وضعیتشون در چه مرحله ای قرار داره باشماره 0016065267500 تماس بگیرند .
ابتدا این اطلاعات برنده اصلی را می خواهند:
نام و نام خانوادگی+ کیس نامبر+ تاریخ تولد به روز و ماه و سال.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: laleht ، behjat ، babak12 ، rbrb-2015 ، َalikh ، kimfar ، Mahboy ، m.mehrjoo ، A_A ، h-amin ، R-AL ، vahid1432 ، r.bazargan ، soruosh
با سلام به نظر شما من با کیس ***5باKccتماس بگیرم فرمم رو در می فر ستادم ؟یا اینکه هنوز زوده.
تشکر کنندگان:
سلام
سوال من این هستش ایا برای اطلاع از پروسه AP یا اینک در مورد پروندمون سوال کنیم میشه زنگ زد پرسید که چه وقت کلیر می شیم؟؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
شماره کیس:2015AS5XXX
تاریخ رویت قبولی: 1 may
DS260:8 July
کنسولگری:Ankara be Erevan
تعداد نفرات کیس: 4 نفر
❶ کيس نامبر : **2015AS59
❷ تعداد افراد :۴ نفر . برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه:Yerevan, 9 June
❹ آپديت كل كيس: June 10, 11, 21
❺ آپديت خودم:June- 10,11,21,22, July-7
❻ کلیر:16 September Smile
❼ مقصد: LA
سرباز نیروی هوایی و فوق لیسانس مواد_ متالورژی
تشکر کنندگان:
(2014-11-19 ساعت 23:08)alireza.moazini نوشته:  با سلام به نظر شما من با کیس ***5باKccتماس بگیرم فرمم رو در می فر ستادم ؟یا اینکه هنوز زوده.

دوست عزیز
شما هنوز کارنت نشدید که بخواین در مورد پروندتون سئوال بفرمایید
عجله نکنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Memolk ، Mahboy ، aghamilad ، A_A ، HERMES7 ، soruosh ، r.bazargan
سلام فردا شب ساعت 8 به وقت محلی آقای پرزیدنت در مورد ویزای مهاجراتی صحبت خواهند داشت .
تشکر کنندگان: hamid99 ، soruosh
(2014-11-19 ساعت 23:16)Vandadi نوشته:  سلام
سوال من این هستش ایا برای اطلاع از پروسه AP یا اینک در مورد پروندمون سوال کنیم میشه زنگ زد پرسید که چه وقت کلیر می شیم؟؟

سلام
میتونید تماس بگیرید ولی جزییات خاصی بهتون نمیگن فقط گفته میشه تحت بررسی هستش.
تشکر کنندگان: babak12
اهالي محترم مهاجرسرا نظرتون درباره امشب و رسيدن نامه ها چيه؟؟؟
ايا اميدي هست

Case number:1700
Submit ds260:22june
Current:August
4 people
Ankara
تشکر کنندگان:
(2014-11-20 ساعت 12:39)Pm1212 نوشته:  اهالي محترم مهاجرسرا نظرتون درباره امشب و رسيدن نامه ها چيه؟؟؟
ايا اميدي هست

Case number:1700
Submit ds260:22june
Current:August
4 people
Ankara

Kcc گفته اویل دسامبر بهنر اینه که منتظر نباشی اگر آمدکه فبها
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان