کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-11-20 ساعت 12:51)hamidrezamg نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 12:39)Pm1212 نوشته:  اهالي محترم مهاجرسرا نظرتون درباره امشب و رسيدن نامه ها چيه؟؟؟
ايا اميدي هست

Case number:1700
Submit ds260:22june
Current:August
4 people
Ankara

Kcc گفته اویل دسامبر بهنر اینه که منتظر نباشی اگر آمدکه فبها

به نظر من بر اساس ماه گذشته از دوشنبه به بعد باید منتظر باشیم....
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-11-20 ساعت 12:31)رضا2015 نوشته:  سلام فردا شب ساعت 8 به وقت محلی آقای پرزیدنت در مورد ویزای مهاجراتی صحبت خواهند داشت .

با سلام
میشه لطفا بفرمایید کدام شبکه پخش میکنه؟
شماره كيس: 2015AS000001XX
تاريخ رويت قبولي: May.01.2014
تعداد افراد كيس: 1
سفارت: آنكارا
تاريخ تكميل فرم: 2014.Jul.22
تاريخ كارنت: 2014.Aug.12
دريافت نامه دوم: Dec.12.2014
تاريخ مصاحبه: Feb.2015
نتيجه مصاحبه: AP
تاريخ كلير: Apr. 2015
تشکر کنندگان:
(2014-11-20 ساعت 15:02)h-amin نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 12:31)رضا2015 نوشته:  سلام فردا شب ساعت 8 به وقت محلی آقای پرزیدنت در مورد ویزای مهاجراتی صحبت خواهند داشت .

با سلام
میشه لطفا بفرمایید کدام شبکه پخش میکنه؟

روی اینترنت جستجو کنید شبکه رو اطلاع ندارم. Wink
تشکر کنندگان: A_A
(2014-11-20 ساعت 12:39)Pm1212 نوشته:  اهالي محترم مهاجرسرا نظرتون درباره امشب و رسيدن نامه ها چيه؟؟؟
ايا اميدي هست

4 people
Ankara

اگر مطابق روند ماههاي گذشته عمل بشه، پيش بيني ميشه فردا شب (اواخر وقت اداري جمعه ٢١ نوامبر) نامه ها قابل رؤيت بشه. ان شاءالله ?
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ofrfar
دوستان اینقدر استرس نداشته باشید و خودتون رو دست کم نگیرید، به خدا به همه ی ما ویزا میدن و اگر نمیخواستن بدن خب قرعه کشی نمیکردن، پس لطفا اینقدر خودتون رو اذیت نکنید که چرا نامه نمیاد مطمئن باشید دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره، بالاخره سال اول هست که کار ها رو اینترنتی کردن و مشکلات خاص خودش رو هم داره، روحیه اتون رو ببرید بالا، چند وقت دیگه میریم مصاحبه به این آرامش احتیاج داریم

فدای همتون

ایشالا که همه یکضرب بگیریم
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: kimfar ، R-AL ، kaamiran ، Mahboy ، behjat ، rezasadeghi ، SAAM_60 ، ریحانا
(2014-11-20 ساعت 17:23)ajab1 نوشته:  دوستان اینقدر استرس نداشته باشید و خودتون رو دست کم نگیرید، به خدا به همه ی ما ویزا میدن و اگر نمیخواستن بدن خب قرعه کشی نمیکردن، پس لطفا اینقدر خودتون رو اذیت نکنید که چرا نامه نمیاد مطمئن باشید دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره، بالاخره سال اول هست که کار ها رو اینترنتی کردن و مشکلات خاص خودش رو هم داره، روحیه اتون رو ببرید بالا، چند وقت دیگه میریم مصاحبه به این آرامش احتیاج داریم

فدای همتون

ایشالا که همه یکضرب بگیریم

انشاللاه دوست عزیز!ممنون از این همه انرژی که دادید!اما به دوستانی که استرس دارن حق بدید هم این فرصت فقط یکبار توی زندگی به دست میاد!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: ریحانا ، r.bazargan
من تو کار این آمریکا موندم اینا که خدای برنامه ریزی و مدیریت هستن ولی تو این کار چرا اینطوری ضعف دارن خدا می داند . به نظر من هم من و هم دوستان و کلا در همه جای دنیا اونایی که تو لوتاری برنده شدن تو استرس هستن . چرا دولت آمریکا تو این مسئله شفاف عمل نمی کنه من موندم . یه تایم تیبل بده و تو اون لاقل حدود کیس ها رو بزنه و بگه که احتمالا یک ماه اینورو اونور میشه این بهتر از بلاتکلیفی هست که الان داریم اونایی هم که قرار نیست بهشون ویزاه بده و ... همون کاری که سال پیش برای هموطنانمون افتار از اول نیاد امیدوارشون کنه . خوب هرچقدر هم که ادم بخواد که زندگیش تحت تاثیر قرار نگیره بلاخره زندگیش تحت تاثیر قرار میگیره
تشکر کنندگان: Mahboy ، ریحانا
(2014-11-20 ساعت 18:45)amrikale نوشته:  من تو کار این آمریکا موندم اینا که خدای برنامه ریزی و مدیریت هستن ولی تو این کار چرا اینطوری ضعف دارن خدا می داند . به نظر من هم من و هم دوستان و کلا در همه جای دنیا اونایی که تو لوتاری برنده شدن تو استرس هستن . چرا دولت آمریکا تو این مسئله شفاف عمل نمی کنه من موندم . یه تایم تیبل بده و تو اون لاقل حدود کیس ها رو بزنه و بگه که احتمالا یک ماه اینورو اونور میشه این بهتر از بلاتکلیفی هست که الان داریم اونایی هم که قرار نیست بهشون ویزاه بده و ... همون کاری که سال پیش برای هموطنانمون افتار از اول نیاد امیدوارشون کنه . خوب هرچقدر هم که ادم بخواد که زندگیش تحت تاثیر قرار نگیره بلاخره زندگیش تحت تاثیر قرار میگیره

عزیز من تازه بگذارید مراحل کارتون جلو بیاد بیشتر از این غول برنامه ریزی دنیا میبینید. اصلا طوری رفتار میشه که آدم فکر میکنه انگار قصد مردم آزاری دارند. توی هیچ مرحله ای هم دلیلی را ذکر نمیکنند. کلیرنس میزنند نمیگن چرا. ویزا کم میدن نمیگن چرا. انگار میخوان بگن صدقه سری میدن. همانطور کهخیلی دوستان میگن آدم سعی میکنه حساسیت به خرج نده و روند طبیعی زندگیشو پیش ببره ولیاین یا شعاره یا در مورد کسانی صدق میکنه که فرق چندانی در زندگیشون نمیکنه و به اصطلاح تیری در تاریکیه. ولی به تدریج که بیاین جلو یکذره تطابق پیدا میکنید اونم از سر ناچاری
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: reza.aa ، Mahboy ، ریحانا ، AliReza.Sh
کیس حدود۴۷۰۰ نمیدونید کی کارنت میشه؟ مصاحبه اش که دیگه امسال نمیشه، درسته؟
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان: r.bazargan
دوستان براي كسي نامه دوم هنوز نيومده؟؟؟؟

4 people
Ankara
تشکر کنندگان:
(2014-11-20 ساعت 23:56)tara2005 نوشته:  کیس حدود۴۷۰۰ نمیدونید کی کارنت میشه؟ مصاحبه اش که دیگه امسال نمیشه، درسته؟

سلام
منم تو این مایه هام Smile
داداش فوریه احتمالا کارنت و آخرای آپریل تا کمرای می مصاحبه هست Smile
شما از یک فروردین آماده باش
یا علی

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: tara2005 ، m.ghoreishi ، MJAVADIAN
دوستان یک چیز میگم نخندینا!دیشب خواب دیدم نامه دومم اومده مصاحبه هم توی ژانویه بود!یعنی میشه?!!!!یکی میگفت این سری نامه های زیادی میاد!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: kimfar ، SAAM_60 ، r.bazargan
(2014-11-21 ساعت 10:52)neda733 نوشته:  دوستان یک چیز میگم نخندینا!دیشب خواب دیدم نامه دومم اومده مصاحبه هم توی ژانویه بود!یعنی میشه?!!!!یکی میگفت این سری نامه های زیادی میاد!
دوستان خواهشن یه خواب هایی ببینید که تو کتاب تعبیر خواب باشه Big Grin من یوزارسیف نیستم که بتونم تعبیر کنم البته تعریف از خود نباشه دوستان به من لطف دارن و یوزارسیف صدام می کنن و این هم به خاطر زیبایی من هست نه این که تعبیر خواب بلدم . ولی گاه گداری تعبیر خواب هم می کنم ولی تعبیر خواب شما
به زودی نامه دوم شما و سایر دوستان میاد . در زندگی آدم موفقی می شید . یک سفر دور و دراز در پیش دارید (شاید آمریکا ) . توکلتون به خدا باشه و ....
بنده خدا مدیر انجمن الان میگه این حرفا چه ربطی به این صفحه داره و اینایی که نمی دونن چی رو باید کجا بنویسن اگه بخوان برن آمریکا چه شود Smile
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، kimfar ، SAAM_60 ، 2015reza ، ریحانا ، r.bazargan ، smhh7441
(2014-11-20 ساعت 18:45)amrikale نوشته:  من تو کار این آمریکا موندم اینا که خدای برنامه ریزی و مدیریت هستن ولی تو این کار چرا اینطوری ضعف دارن خدا می داند . به نظر من هم من و هم دوستان و کلا در همه جای دنیا اونایی که تو لوتاری برنده شدن تو استرس هستن . چرا دولت آمریکا تو این مسئله شفاف عمل نمی کنه من موندم . یه تایم تیبل بده و تو اون لاقل حدود کیس ها رو بزنه و بگه که احتمالا یک ماه اینورو اونور میشه این بهتر از بلاتکلیفی هست که الان داریم اونایی هم که قرار نیست بهشون ویزاه بده و ... همون کاری که سال پیش برای هموطنانمون افتار از اول نیاد امیدوارشون کنه . خوب هرچقدر هم که ادم بخواد که زندگیش تحت تاثیر قرار نگیره بلاخره زندگیش تحت تاثیر قرار میگیره

دوست عزیز به جز ایران نپال هم با ما هست و اونجا سفارت گویا 1یکی بیشتر ندارند و نمیتونند حجم زیادی برای مصاحبه کارنت کنند این رو هم در نظر بگیرید، و این رو هم فراموش نکنید دوستان که ما ایرانی ها خودمون کار رو خراب میکنیم اگر شما فرم رو 19 ام که باز شد حداقل یه هفته بعدش میرفتی پر میکردی الان اینطور دچار این که چرا نامه نمیاد نمیشدی، ولی به هر حال بازم میگم صبر باید کنید همین
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: kaamiran ، soruosh
(2014-11-20 ساعت 23:56)tara2005 نوشته:  کیس حدود۴۷۰۰ نمیدونید کی کارنت میشه؟ مصاحبه اش که دیگه امسال نمیشه، درسته؟

دوست عزیز کیس شما حدودا فوریه یا مارچ کارنت خواهد شد و بعداز اون بسته به تاریخ ارسال فرم DS260 نامه دوم میاد براتون و تاریخ مصاحبه مشخص خواهد شد. که معمولا 40 50 روز بعد از کارنت شدن هستش. موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: MJAVADIAN

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان