کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-12-05 ساعت 15:03)MITRAM16 نوشته:  اگه کسی قبل از کارنت شدن کیسش ، بخواد واسه ویزای توریستی آمریکا اقدام کنه و یه سفر بره و برگرده، مشکلی واسه پرونده لاتاریش پیش نمیاد؟ آیا امکان داره که درصورت درخواست ویزای توریستی ، با توجه به اینکه تو پرونده لاتاری هستیم اصلاٌ ویزا بهمون ندن؟ هدف اصلی از این کار اینه که چنانچه پرونده مون به کلیرنس خورد از قبل بدلیل درخواست ویزای توریستی ، توی پروسه کلیرنس قرار گرفته باشیم و کلیرنس پرونده لاتاریمون کوتاهتر بشه. ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی تو این زمینه داره راهنمایی کنه.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان:
(2014-12-05 ساعت 15:03)MITRAM16 نوشته:  اگه کسی قبل از کارنت شدن کیسش ، بخواد واسه ویزای توریستی آمریکا اقدام کنه و یه سفر بره و برگرده، مشکلی واسه پرونده لاتاریش پیش نمیاد؟ آیا امکان داره که درصورت درخواست ویزای توریستی ، با توجه به اینکه تو پرونده لاتاری هستیم اصلاٌ ویزا بهمون ندن؟ هدف اصلی از این کار اینه که چنانچه پرونده مون به کلیرنس خورد از قبل بدلیل درخواست ویزای توریستی ، توی پروسه کلیرنس قرار گرفته باشیم و کلیرنس پرونده لاتاریمون کوتاهتر بشه. ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی تو این زمینه داره راهنمایی کنه.

سلام احتمال قوی ویزای توریستی شما رد میشه کسانی که برای ویزای مهاجرت اقدام کرده اند در هر کتگوری فامیلی و .... ویزای توریستی آنها رد می شود. نمونه آن را در یکی از دوستان داشته ایم.
تشکر کنندگان:
دوستان در انتظار مصاحبه
بنابر سایت آنکارا 165 نفر در بازه 1 دسامبر تا 20 ژانویه مصاحبه دارند یعنی در 50 روز به نظر می آید با همه سفارتها بشه 400. در ضمن ارائه ویزا برای هر ماه برای هر کتگوری یک سقف داره به همین دلیله که سفارتها گاها برای کسانی که در یک ماه مشخص مصاحبه می شوند و قبول می شوند به دلیل پر شدن سقف در ماه بعد ویزا صادر می کنند.
بنظر می آید مصاحبه ها جوری تنظیم می شه که تا ماه آخر شانس برای همه حفظ بشه.
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، r.bazargan ، alinima
(2014-12-05 ساعت 22:06)MASTAN1 نوشته:  دوستان در انتظار مصاحبه
بنابر سایت آنکارا 165 نفر در بازه 1 دسامبر تا 20 ژانویه مصاحبه دارند یعنی در 50 روز به نظر می آید با همه سفارتها بشه 400. در ضمن ارائه ویزا برای هر ماه برای هر کتگوری یک سقف داره به همین دلیله که سفارتها گاها برای کسانی که در یک ماه مشخص مصاحبه می شوند و قبول می شوند به دلیل پر شدن سقف در ماه بعد ویزا صادر می کنند.
ایشالا همینطور بشه تا کیسهای بالا هم استرس کمتری داشته باشند.
تشکر کنندگان:
(2014-12-05 ساعت 22:22)alireza.moazini نوشته:  
(2014-12-05 ساعت 22:06)MASTAN1 نوشته:  دوستان در انتظار مصاحبه
ایشالا همینطور بشه تا کیسهای بالا هم استرس کمتری داشته باشند.

این تعداد کیس اعلام کرده و نفر نیست.
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: r.bazargan
من برای ویزای کار از نه ماه پیش منتظر کلیرنس هستم. در همین حین خانمم برنده لاتاری شد. به همین خاطر به KCC ایمیل زدم که بپرسم ما باید چیکار کنیم. آیا باید پرونده ویزای غیر مهاجرتی رو ببندیم یا خیر که جواب دادند که ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی هیچ ربطی به هم نداره و دو پرونده میتونه به موازات هم جلو بره.
در کل فکر نمیکنم که کلیرنس اون مرحله باعث بشه کلیرنس ویزای مهاجرتی تسریع بشه.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: r.bazargan ، آزاده_امین
(2014-12-05 ساعت 22:32)bidaad نوشته:  
من برای ویزای کار از نه ماه پیش منتظر کلیرنس هستم. در همین حین خانمم برنده لاتاری شد. به همین خاطر به KCC ایمیل زدم که بپرسم ما باید چیکار کنیم. آیا باید پرونده ویزای غیر مهاجرتی رو ببندیم یا خیر که جواب دادند که ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی هیچ ربطی به هم نداره و دو پرونده میتونه به موازات هم جلو بره.
در کل فکر نمیکنم که کلیرنس اون مرحله باعث بشه کلیرنس ویزای مهاجرتی تسریع بشه.

دوست عزيز طبق صحبتهاى خانوم سارا كروو در اين مورد وقتى كسى براى ورود به امريكا از چند روش اقدام كنه افيسر پرونده به اين فرد مشكوك شده و براش كليرنس ميزنه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:

شما ویزای توریستی تون احتمالا میره زیر سوال که ایشون قصد موندن داره که اقدام کرده
هر کدوم از اونها هم یک پرونده براتون حساب میشه و ممکنه داستان بشه.
بهترین حالت اینه که به هر دوتاشون ایمیل بزنید و شرایط جدید رو بگید
تشکر کنندگان: A_A
(2014-12-02 ساعت 22:23)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-02 ساعت 22:04)sun2015 نوشته:  سلام ما هم ۱۸ جولای فرستادین و کیسموم زیر ۲۵۰۰ولی هنوز نامه دوم نیومده
یک سوال تخصصی دارم : ایا وقتی زمان مصاحبه مشخص بشه امکانش,هست فقط,برنده اصلی بره که البته شوهرمن برنده اصلی هست واگر قرار به کلیرنس باشه اون با توجه به موقعیتش میخوره چون من ممکنه اون تاریخ اصلا ایران نباشم لطفا اگر تجربه ای داشتید یا اطلاعات دارید منو راهنمایی کنید

دوست عزیز
قانون مهاجرت در این مورد صراحتا میگه
کلیه افرادی که اسمشون در کیس هست باید در روز مصاحبه در سفارت حاضر باشند. از فرد برنده تا کوچکترین عضو قید شده در کیس

در مورد اینکه قانون مهاجرت صراحتا گفته شکی نیست سوال من اینه که اگر کسی خارج از این قانون بشه به چه صورت به عنوان مثال به هردلیلی که برای من بارداری در این شرایط هست امکان پرواز نباشه در اون تاریخ اگر با این شرایط برنده اصلی بره و من و پسرم بعد از تولد بچه دوم بریم این رو می خواستم بدونم چی میشه؟
حتی اگر مشاور مطمئنی در این زمینه می,شناسید ممنون میشم معرفی کنید با تشکر
تشکر کنندگان:
(2014-12-06 ساعت 06:35)sun2015 نوشته:  
(2014-12-02 ساعت 22:04)sun2015 نوشته:  سلام ما هم ۱۸ جولای فرستادین و کیسموم زیر ۲۵۰۰ولی هنوز نامه دوم نیومده
یک سوال تخصصی دارم : ایا وقتی زمان مصاحبه مشخص بشه امکانش,هست فقط,برنده اصلی بره که البته شوهرمن برنده اصلی هست واگر قرار به کلیرنس باشه اون با توجه به موقعیتش میخوره چون من ممکنه اون تاریخ اصلا ایران نباشم لطفا اگر تجربه ای داشتید یا اطلاعات دارید منو راهنمایی کنید

دوست عزیز
کلیه افرادی که اسمشون در کیس هست باید در روز مصاحبه در سفارت حاضر باشند. از فرد برنده تا کوچکترین عضو قید شده در کیس

در مورد اینکه قانون مهاجرت صراحتا گفته شکی نیست سوال من اینه که اگر کسی خارج از این قانون بشه به چه صورت به عنوان مثال به هردلیلی که برای من بارداری در این شرایط هست امکان پرواز نباشه در اون تاریخ اگر با این شرایط برنده اصلی بره و من و پسرم بعد از تولد بچه دوم بریم این رو می خواستم بدونم چی میشه؟

با شرکت شرکت پرواز سبز ارزو تماس بگیرید اون ها احتمالا تجربه بالایی دارن.
تشکر کنندگان: sun2015
(2014-12-06 ساعت 06:35)sun2015 نوشته:  

دوست عزیز

هیچ مشاوری بهتر از KCC نیست تلفنی تماس بگیرید و شرایط رو توضیح بدید. چیزی که به ذهن من میرسه اینه که درخواست تغییر تاریخ مصاحبه بدید.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: sun2015
شما باید حتما در هنگام مصاحبه بصورت کامل حضوری باشید و هیچ دلیلی موجه نیست. حداکثر لطفی که بکنند که امکانش کمه اینه که بگن برید و زمانی که کامل شدید برگردید.

اول از همه سعی کنید تاریخ مصاحبه رو عقب نندازید چون اگر 1-2 ماه عقب بیوفته ممکنه جواب کلیرنس شما نرسه (اگر شرایط مثل پارسال باشه) اگر نشد حتما عقب بیاندازید و این کار رو هر چه سریعتر انجام بدید زمان مصاحبه کمتر عقب می افته. دلیل موجه بیارید و بگید مثلا فلان تاریخ به بعد امکانش هست دو نفری برید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan ، sad_sad ، sun2015
(2014-12-05 ساعت 04:42)mel نوشته:  
(2014-11-30 ساعت 13:28)ریحانا نوشته:  خداییش چه خوب که ما حداکثر یکسال انتظار داریم و وضعمون اینه .کیس های کانادا و غیره 4 یا 5سا ل طول داره. تازه خیلی زودترش 2/5 ساله هست که دیگه طرف خیلی خوش شانس باشه اینطوره. واقعا آنها چی می کشند؟؟؟

یک نفر پیدا شد حرف دل منو زد برای کبک 4 سال انتظار کشیدم .همه جا جنگ شد.صد بار پرونده ها زیر و رو شد .اینا هم میگذره ولی امیدوارم به خوبی Smile))

انشا الله پروسه لاتاری شما زود انجام بشه و جبران بشه
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، mel ، smpf
(2014-12-05 ساعت 18:21)yekta2015 نوشته:  دوست من وضعيت شما رو داشت و وقتي به سفارت رفتن كيسشون رد شد البته نگفتن به اين دليل بوده ولي ويزاي توريستيشون رد شد و بعد كه واسه اقامت پروندشون بررسي شد تونستن برن. منظور به اينكه احتمالش به نظر من زياده كه ويزاي توريستي ندن بهتون. ويزا يك بار گرفتن هم نميتونه دليل خوبي باشه كه دوباره كليرنس بهتون نخوره. خواهر من موقع رفتن اف بي ا چك خورد و بعد رفت و ٣ ماه بعد برگشت دوباره كه خواست بره دوباره اف بي ا چك خورد. رييكش بالاست

بنظرم اگر این روش مؤثر بود واقعا زیرکانه و خوب بود و اغلب ما برای تسریع دوره کلیرنس شدنمون حتما حاضر بودیم قبلش یک سفر توریستی بریم .ولیکن همین رفت و آمدها جای سئوال برایشان ایجاد میکنه که دوباره AP می خورند و برخلاف انتظار ما تعداد دفعات عبور کردن از این پروسه اهمیتی براشون نداره.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: HERMES7 ، smpf
(2014-12-06 ساعت 12:28)ریحانا نوشته:  
(2014-12-05 ساعت 18:21)yekta2015 نوشته:  دوست من وضعيت شما رو داشت و وقتي به سفارت رفتن كيسشون رد شد البته نگفتن به اين دليل بوده ولي ويزاي توريستيشون رد شد و بعد كه واسه اقامت پروندشون بررسي شد تونستن برن. منظور به اينكه احتمالش به نظر من زياده كه ويزاي توريستي ندن بهتون. ويزا يك بار گرفتن هم نميتونه دليل خوبي باشه كه دوباره كليرنس بهتون نخوره. خواهر من موقع رفتن اف بي ا چك خورد و بعد رفت و ٣ ماه بعد برگشت دوباره كه خواست بره دوباره اف بي ا چك خورد. رييكش بالاست

بنظرم اگر این روش مؤثر بود واقعا زیرکانه و خوب بود و اغلب ما برای تسریع دوره کلیرنس شدنمون حتما حاضر بودیم قبلش یک سفر توریستی بریم .ولیکن همین رفت و آمدها جای سئوال برایشان ایجاد میکنه که دوباره AP می خورند و برخلاف انتظار ما تعداد دفعات عبور کردن از این پروسه اهمیتی براشون نداره.

سلام... یکی از دوستان خانوادگی ما 3 بار با ویزای توریستی به آمریکا سفر کرده بود و سال 2014 در لاتاری برنده شد. نه تنها بهش ویزای یک ضرب ندادن بلکه 6 ماه طول کشید تا کلیر بشه و جزو آخرین نفراتی بود که سال 2014 تونست ویزای مهاجرتی بگیره. بنا براین به نظر من در صدور این 2 نوع ویزا مراحل بررسی یکسان نیست و گرفتن ویزای توریستی تاثیری در پرونده مهاجرتی نداره.
کیس نامبر: 2015AS4XXX>تعداد اعضای کیس: دو نفر > سفارت: آنکارا که به ابوظبی تغییر دادن> ارسال فرم ها: 30 jun> کارنت: 10 february> مصاحبه : 26 آپریل> خانم یکضرب و من AP > کلیر : 20 سپتامبر
تشکر کنندگان: r.bazargan ، HERMES7 ، kaamiran ، آزاده_امین ، ریحانا ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان