کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-08-28 ساعت 00:41)minan نوشته:  دوستان اينقدر استرس نداشته باشيد مطمئن باشيد براي همه نامه ارسال ميشه[emoji5]️فقط اينجور كه من متوجه شدم پانزدهم هر ماه نامه دوم رو ارسال ميكنن...پس با خيال راحت به زندگيتون و كاراتون برسين و با انرژي مثبت پيش برين...[emoji5]️[emoji5]️[emoji5]️
سلام دوست عزیز
تاریخ 15 ام رو شک دارم سری به همین تاپیک مال 2014 اگه بزنید بچه ها 12 ام گرفتن نامشونو
موفق باشید
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: salar5452 ، sunflower00
(2014-08-28 ساعت 08:14)kaamiran نوشته:  سوال: آیا در سالهای گذشته و بخصوص سری های اول کیس نامبرهائی بوده اند که کارنت شده باشند ولی دعوت به مصاحبه نشوند؟ اگر جواب منفی است پس چرا بعضی از دوستان به جرگه دلواپسان! پیوسته اند. بنظر من جای هیچگونه نگرانی نیست و این پروسه مسیر خود را طی خواهد کرد. موفق باشید.

دوستان عزيز 2015
اگر شما از الان كه تازه اولين سري مصاحبه هم انجام نشده دلواپس هستيد چگونه تا 30 سپتامبر 2015 طاقت خواهيد آورد؟ يك سري به تاپيك كليرنس 2014 بزنيد و شرايط راببينيد.
روال عادي زندگي خود را طي كنيد. اين شانس در كنار ساير وقايع زندگي شما فرآيند خود را طي خواهد كرد و اگر بخواهيد با نگراني اونم از الان ادامه بديد ضربه هاي جبران ناپذيري به شما وارد ميشود و روال عادي زندگي شما را برهم خواهد زد.
پس صبور باشيد . همه چي طبق روال پيش خواهد رفت. به اميد موفقيت تك تك شما در دريافت ويزا Big Grin
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: bahreini.ehsan ، kaamiran ، shahriar2002 ، babak12 ، Rooz ، farslm ، rezasadeghi ، areb1356 ، r.bazargan
هر وقت استرس گرفتید بگید:
همه چی آرومه/ من چقد......
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، A_A ، Rooz ، areb1356
شب همگی بخیر
دوستان عزیز چند سوال از همه شما دارم و همچنین مدیر گرامی اگر امکان داره لطفا پاسخ بدهید. هدف از مطرح نمودن این موضوع، این نیست که بخواهیم ببینیم نامه دوم را کی دریافت می کنیم. بلکه بررسی و پی بردن به روند کار KCC و مراحل لاتاری می باشد و این که شاید این موضوع کمکی باشد هم برای سری های بعدی کارنتی کیس های برندگان 2015 و هم این طور 2016 و سال های بعد.
بعضی از دوستان در ابتدای این تاپیک با سرعت زیادی شروع به صحبت درباره دریافت نامه دوم شان نمودند. و بعد از چند روز سرعت دریافت نامه دوم کند شد. در خصوص کیس نامبر ها و زمان های ارسال فرم ها نیز هم شباهت و هم تفاوت در بین کیس ها وجود داشت که نمی توان بر اساس آنها بررسی نمود. تا به حال 2500 کیس کارنت شده برای ماه اُکتبر معرفی شدند. این تعداد را نیز یک مرتبه اعلام نمودند و نه به دفعات. یک سوالی که وجود دارد این است که چرا بعضی از دوستان که تعدادشان حدودا 5 یا 6 نفر می باشد می فرمایند که نامه دوم را دریافت کرده اند و تعداد زیادی هنوز نامه دوم را دریافت نکرده اند؟ و مورد دوم این که دلیلی برای ارسال نامه دوم به تدریج وجود دارد یا نه؟ و مورد سوم این که چرا مثلا KCC نامه های همه این 2500 کیس را در یک زمان ارسال نمی کند؟
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12
سلام
کیس نامبر منم مثل شماست، با این تفاوت که خیلی زودتر از شما پر کردم فرم رو/ پس نگران نباشید. لذتش به انتظارشه !! یادتون باشه چقدر خوشحال بودید از برنده شدن، پس بازم خوشحال باشید....

(2014-08-27 ساعت 15:04)bogey نوشته:  سلام
اقا ما به شک افتادیم نکنه برای رویت نامه دوم کد یا عدد دیگه ای میخات .اخه خیلی عجیبه والابا این کیس نامبر هنوز ...
دقیقا باید کد تاییده ثبت نام لاتاری زد ؟

دارم دیونه میشم . زندگیم رو هواست نمیشه واسه اینده درست برنامه ریزی کرد
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، atlantis770 ، bogey
(2014-08-29 ساعت 02:22)Rooz نوشته:  شب همگی بخیر
دوستان عزیز چند سوال از همه شما دارم و همچنین مدیر گرامی اگر امکان داره لطفا پاسخ بدهید. هدف از مطرح نمودن این موضوع، این نیست که بخواهیم ببینیم نامه دوم را کی دریافت می کنیم. بلکه بررسی و پی بردن به روند کار KCC و مراحل لاتاری می باشد و این که شاید این موضوع کمکی باشد هم برای سری های بعدی کارنتی کیس های برندگان 2015 و هم این طور 2016 و سال های بعد.
بعضی از دوستان در ابتدای این تاپیک با سرعت زیادی شروع به صحبت درباره دریافت نامه دوم شان نمودند. و بعد از چند روز سرعت دریافت نامه دوم کند شد. در خصوص کیس نامبر ها و زمان های ارسال فرم ها نیز هم شباهت و هم تفاوت در بین کیس ها وجود داشت که نمی توان بر اساس آنها بررسی نمود. تا به حال 2500 کیس کارنت شده برای ماه اُکتبر معرفی شدند. این تعداد را نیز یک مرتبه اعلام نمودند و نه به دفعات. یک سوالی که وجود دارد این است که چرا بعضی از دوستان که تعدادشان حدودا 5 یا 6 نفر می باشد می فرمایند که نامه دوم را دریافت کرده اند و تعداد زیادی هنوز نامه دوم را دریافت نکرده اند؟ و مورد دوم این که دلیلی برای ارسال نامه دوم به تدریج وجود دارد یا نه؟ و مورد سوم این که چرا مثلا KCC نامه های همه این 2500 کیس را در یک زمان ارسال نمی کند؟
قربان روند پارسال این بود که از 15 روز بعد از کارنت شدن یعنی حدودا الان شروع میشد به ارسال نامه دوم و این روند تا 35-45 روز بعد از کارنت شدن ادامه داشت. مثل اینکه این فاصله جهت هماهنگی و چک کردن کامل بودن فرم ها و برنامه ریزی در خصوص زمان مصاحبه با سفارت است. حالا امسال احتمالا به خاطر اینترنتی بودن فرم یکسری رو 2-3 روز اول داده اند اما فکر میکنم مثل پارسال تا 45 روز طول بکشه تا همه نامه دوم را دریافت کنند.
از علت دقیق طولانی شدن این پروسه بعید میدونم کسی خبر داشته باشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، kaamiran ، A_A ، sunflower00 ، babak12 ، Rooz ، آزاده_امین ، goliii ، farslm ، areb1356 ، masouleh
سلام
متاسفانه سوالم درمحل اصلیش جواب نگرفت. با پوزش اینجا میپرسم.
با تشکر از راهنمایی دوستان.
ما ازبرندگان 2015 هستیم.
1- همسر من برنده اصلی است که دکتری پزشکی خونده و الان مشغول گذراندن طرحش هست. مدارک دکتری، پیش دانشگاهی و دیپلمش پیش دانشگاه هست و تا اتمام طرحش (شهریور سال دیگه) نمیدن. پیش دانشگاهی و دیپلمش را برای ترجمه دادن ولی شناسنامه شو رو گرو گرفتن. پروانه موقتش و نامه شروع طرحش هم مهر غیر قابل ترجمه داره. کلن برای مدرکش چیکار باید بکنیم؟ کسی تجربه مشابه داره؟
2- من مدارک لیسانس و فوقم را دارم و تا 2 ماه دیگه دفاع دکتریم هست. باید نامه از دانشگاه بگیرم برای تحصیل؟
3- سابقه کار و بیمه باید ببریم؟ گواهی اشتغال از محل کار لازمه؟
شماره کیس: ***2015AS0001 ///نفرات: 3 ///سفارت: آنکارا ///ارسال فرمها: 20 می ///کارنت: اگوست ///نامه دوم: 23 اکتبر ///مصاحبه: 10 دسامبر///کلیرنس: 3 آوریل
تشکر کنندگان:
سلام

صبح بخیر از بچه های 2015 که کارنت شدن تا حالا سایت ceac کیس اون ها روش شناخته یا خیر؟

دوستان چک کنند https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، rezasadeghi
(2014-08-30 ساعت 01:25)amirh20 نوشته:  سلام
ما ازبرندگان 2015 هستیم.
1- همسر من برنده اصلی است که دکتری پزشکی خونده و الان مشغول گذراندن طرحش هست. مدارک دکتری، پیش دانشگاهی و دیپلمش پیش دانشگاه هست و تا اتمام طرحش (شهریور سال دیگه) نمیدن. پیش دانشگاهی و دیپلمش را برای ترجمه دادن ولی شناسنامه شو رو گرو گرفتن. پروانه موقتش و نامه شروع طرحش هم مهر غیر قابل ترجمه داره. کلن برای مدرکش چیکار باید بکنیم؟ کسی تجربه مشابه داره؟
2- من مدارک لیسانس و فوقم را دارم و تا 2 ماه دیگه دفاع دکتریم هست. باید نامه از دانشگاه بگیرم برای تحصیل؟

سلام
1-سعی کنید مدارک را کامل کنید و اگر شد با تعهد محضری یا سند مدارک رو تحویل بگیرید حتی به صورت موقت

2- شما تا فوق وارد کنید و شغل رو تحصیل دکترا بزنید و نامه دانشگاه رو داشته باشید با ترجمه

3-سابقه کار و بیمه نیاز نیست! خیر گواهی اشتغال هم نیاز نداره

دقت کنید اگر شاغل هستید و بیمه رد میشه شغل رو بزنید براشون.

موفق باشید.
تشکر کنندگان: A_A ، amirh20
(2014-08-30 ساعت 08:57)رضا2015 نوشته:  سلام

صبح بخیر از بچه های 2015 که کارنت شدن تا حالا سایت ceac کیس اون ها روش شناخته یا خیر؟

اگر اشتباه نکنم روال پارسال این بود که دسامبر (دو ماه بعد از اولین مصاحبه) سیس (سی یَک!) کیس ها رو شناخت و اتفاقا اولین سری که رفتند مصاحبه تاریخ های آپدیت اولشون رو ندارند. فکر میکنم امسال هم مثل پارسال باشه. البته کاری نداره 100 تا شماره 2015 رو از 1 تا 100 چک کنید مطمئن میشید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، rezasadeghi ، Rooz
(2014-08-30 ساعت 01:25)amirh20 نوشته:  سلام
ما ازبرندگان 2015 هستیم.
سلام من هم وضعیت مشابهی داشتم ولی با کلی شلوغکاری و به استناد به اینکه شناسنامه رو نمیشه گرو گذاشت( پشت شناسنامه جدیدا نوشته) موفق شدم گواهینامه ببرم و مدارکو تحویل بگیرم البته من با وزارت علوم هم شکایت کردم یه سری دلایل برای اینکار آوردن که قانع کننده بود خودشون گفتن مدارک یکی دیگه رو گرو بذارین ولی در کل دیپلم و پیش دانشگاهی رو میخواین و اصل شناسنامه
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، amirh20
(2014-08-30 ساعت 09:43)behdadK نوشته:  
(2014-08-30 ساعت 08:57)رضا2015 نوشته:  سلام

اگر اشتباه نکنم روال پارسال این بود که دسامبر (دو ماه بعد از اولین مصاحبه) سیس (سی یَک!) کیس ها رو شناخت و اتفاقا اولین سری که رفتند مصاحبه تاریخ های آپدیت اولشون رو ندارند. فکر میکنم امسال هم مثل پارسال باشه. البته کاری نداره 100 تا شماره 2015 رو از 1 تا 100 چک کنید مطمئن میشید

سلام
من هم شماره کیس خودم وارد کردم نشناخت.Sad

سلام
من هم شماره کیس خودم وارد کردم نشناخت.Sad
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
امیدوارم دوباره یک ترند راه نیوفته که آی چرا سیس کیس ما رو نمیشناسه. جدی نگیرید سیس رو اصلا اگر الان هم سیس شما رو میشناخت قبل از مصاحبه میتونستید یکی دو تا آپدیت بخورید روز مصاحبه هم بروید یکی دو تا بعدش آپدیت میخورید که هیچ کدوم هیچ جنبه تحلیلی نداشت. عملا آپدیت های 2-3 ماه بعد از مصاحبه برای شما مهمه جهت تحلیل (هرچند امسال همون ها هم بچه ها رو گیج کرده) که الان براش خیلی زوده.
اصلا الان چرا به این فکر بکنید که AP میشیدو سیس لازم. فکر کنید که یکضربی باشید:دی
تشکر کنندگان: HERMES7 ، برنده 2015 ، babak12 ، aidaz
Important Notice for DV-2015 Diversity Visa Applicants: The CEAC Status Check will not recognize your case number until you are scheduled for a consular interview. This does not mean that there is a problem with your application. If you would like to check the status of your application prior to your interview, please contact the Kentucky Consular Center at KCCDV@state.gov.
دوستان لطفا صفحه سیس رو کامل بخونید .
بالا ی صفحه یه اخطار نوشته که کسانی که نامه دومشون نیومده هنوز تو این بخش قابل شناسایی نیستن .
صبر کنید
دوشنبه هم اونا تعطیله انشا الله تا سه شنبه عصر .
با تشکر باییییی
شماره کیس: 2015AS000007XX /تاریخ رویت قبولی: 2 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : Jun 08 / کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: امروز یا فردا / مصاحبه : / دریافت ویزا : / مقصد : بوستون / ورود به آمریکا : / دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، nazgol hemati ، atlantis770
سلام دوستان

مدیر محترم راست میگن ! سیس خیلی قابل تحلیل نیست! بچه های 2014 رو نگاه کنید یکی یه بار اپ داشته یکی 100 بار یکی کلیر شده یکی نشده!
بنده فقط قصدم این بود که اون دوستانی که کارنت شدن وضعیتشون به سیس رسیده یا نه .

موفق باشن همگی Smile
تشکر کنندگان: A_A ، babak12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان