کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-08-30 ساعت 15:51)رضا2015 نوشته:  سلام دوستان

مدیر محترم راست میگن ! سیس خیلی قابل تحلیل نیست! بچه های 2014 رو نگاه کنید یکی یه بار اپ داشته یکی 100 بار یکی کلیر شده یکی نشده!
بنده فقط قصدم این بود که اون دوستانی که کارنت شدن وضعیتشون به سیس رسیده یا نه .

موفق باشن همگی Smile

لطف میکنین بگید این سیس چی هست ؟Shy

تشکر کنندگان:
(2014-08-30 ساعت 15:55)bogey نوشته:  
(2014-08-30 ساعت 15:51)رضا2015 نوشته:  سلام دوستان

مدیر محترم راست میگن ! سیس خیلی قابل تحلیل نیست! بچه های 2014 رو نگاه کنید یکی یه بار اپ داشته یکی 100 بار یکی کلیر شده یکی نشده!
بنده فقط قصدم این بود که اون دوستانی که کارنت شدن وضعیتشون به سیس رسیده یا نه .

موفق باشن همگی Smile

لطف میکنین بگید این سیس چی هست ؟Shy

سیس همون سایتیه که فرم رو پر کردید فقط توی لینک پایینی فرم یه قسمت داره check my status برید اون تو و شماره کیس رو وارد کنید اطلاعات جاری رو بدون اسم نشون میده
https://ceac.state.gov/ceac/

اینم سایتش
میتونید شماره 2014 ها رو وارد کنید و ببینید چه اطلاعاتی میده شماره خودتون رو اولش رو 2014 کنید 2014asxxx .
تشکر کنندگان: bogey ، A_A ، babak12 ، shanks
(2014-08-30 ساعت 09:45)masouleh نوشته:  
(2014-08-30 ساعت 01:25)amirh20 نوشته:  سلام
متاسفانه سوالم درمحل اصلیش جواب نگرفت. با پوزش اینجا میپرسم.
با تشکر از راهنمایی دوستان.
ما ازبرندگان 2015 هستیم.
1- همسر من برنده اصلی است که دکتری پزشکی خونده و الان مشغول گذراندن طرحش هست. مدارک دکتری، پیش دانشگاهی و دیپلمش پیش دانشگاه هست و تا اتمام طرحش (شهریور سال دیگه) نمیدن. پیش دانشگاهی و دیپلمش را برای ترجمه دادن ولی شناسنامه شو رو گرو گرفتن. پروانه موقتش و نامه شروع طرحش هم مهر غیر قابل ترجمه داره. کلن برای مدرکش چیکار باید بکنیم؟ کسی تجربه مشابه داره؟
2- من مدارک لیسانس و فوقم را دارم و تا 2 ماه دیگه دفاع دکتریم هست. باید نامه از دانشگاه بگیرم برای تحصیل؟
3- سابقه کار و بیمه باید ببریم؟ گواهی اشتغال از محل کار لازمه؟
سلام من هم وضعیت مشابهی داشتم ولی با کلی شلوغکاری و به استناد به اینکه شناسنامه رو نمیشه گرو گذاشت( پشت شناسنامه جدیدا نوشته) موفق شدم گواهینامه ببرم و مدارکو تحویل بگیرم البته من با وزارت علوم هم شکایت کردم یه سری دلایل برای اینکار آوردن که قانع کننده بود خودشون گفتن مدارک یکی دیگه رو گرو بذارین ولی در کل دیپلم و پیش دانشگاهی رو میخواین و اصل شناسنامه

با تشکر
اگر تونستم پیش دانشگاهی و دیپلمش را بگیریم، برای مدرک دکتری همسرم چیکار کنم؟
اون لازم نمیشه؟
شماره کیس: ***2015AS0001 ///نفرات: 3 ///سفارت: آنکارا ///ارسال فرمها: 20 می ///کارنت: اگوست ///نامه دوم: 23 اکتبر ///مصاحبه: 10 دسامبر///کلیرنس: 3 آوریل
تشکر کنندگان:
ما ازبرندگان 2015 هستیم.
1- همسر من برنده اصلی است که دکتری پزشکی خونده و الان مشغول گذراندن طرحش هست. مدارک دکتری، پیش دانشگاهی و دیپلمش پیش دانشگاه هست و تا اتمام طرحش (شهریور سال دیگه) نمیدن. پیش دانشگاهی و دیپلمش را برای ترجمه دادن ولی شناسنامه شو رو گرو گرفتن. پروانه موقتش و نامه شروع طرحش هم مهر غیر قابل ترجمه داره. کلن برای مدرکش چیکار باید بکنیم؟ کسی تجربه مشابه داره؟
2- من مدارک لیسانس و فوقم را دارم و تا 2 ماه دیگه دفاع دکتریم هست. باید نامه از دانشگاه بگیرم برای تحصیل؟

سلام دوست عزیز ، اونا که نمی خوان مدرک همسر شما رو برای ادامه تحصیل بگیرین پس هر مدرکی که بتونه ثابت کنه ایشون (یعنی بنده اصلی ) حد اقل دیپلم یا بالاتر از اون رو دارن کافی هست . در مورد خودتون طبق روال مدرکی نمی خوان مگر اینکه به کلیرنس بخورید و از شما سوابق تحصیلی ، کاری بخوان اون موقع لازمه .
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: amirh20
(2014-08-30 ساعت 19:09)gholamrezaei نوشته:  
ما ازبرندگان 2015 هستیم.

سلام دوست عزیز ، اونا که نمی خوان مدرک همسر شما رو برای ادامه تحصیل بگیرین پس هر مدرکی که بتونه ثابت کنه ایشون (یعنی بنده اصلی ) حد اقل دیپلم یا بالاتر از اون رو دارن کافی هست . در مورد خودتون طبق روال مدرکی نمی خوان مگر اینکه به کلیرنس بخورید و از شما سوابق تحصیلی ، کاری بخوان اون موقع لازمه .

البته دوست عزیز به یک مسئله حتما دقت نمایید که "در موقع تکمیل فرم های اولیه ثبت نام لاتاری در مهر و آبان ماه، شما و همسر شما قسمت مربوط به اطلاعات تحصیلی رو با چه مشخصاتی تکمیل نموده اید. مدرکی که شما می خواهید ارائه نمایید می بایست با مدرکی که در هنگام ثبت نام اولیه اعلام فرموده اید مطابقت داشته باشد. اما به صورت کلی دوست عزیزمان صحیح می فرمایند و آنها نیازی به مدارک بالاتر شما ندارند. به نظر من شما مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی، کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه نمایید و مدرک دکترا را ارائه نکنید. (البته این بستگی به مدرکی که شما در هنگام ثبت نام اعلام نموده اید دارد و حتما به این موضوع توجه ویژه داشته باشید که مغایرت به وجود نیاید). (دوستان و مدیر عزیز با عرض پوزش، اگر نظر من اشتباه می باشد لطفا تصحیح بفرمایید.)
موفق باشید
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: babak12 ، Samia ، amirh20
سلام
اصلا كسي هست كه الان بعد از كارنت شدن نامه دوم و تاريخ دقيق مصاحبه رو دريافت كرده باشه يا اينكه نه همه كارنتي ها ميدونن اكتبر هستن و روز دقيق و ساعتشون معلوم نيست؟
ترو خدا جواب بدين اين مشكل همه هست يا من الان اينطوريم؟
كيس نامبرم 2015AS000010XX
مرسي
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
بله قربان بعضی از دوستان بودن دریافت کردن نامه شون رو حتی با شماره های بالا و نزدیک 2500 و بعضی ها حتی با شماره پایین مثلا 500 نامه دوم را هنوز دریافت نکردند
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، HERMES7 ، babak12 ، Rooz ، A_A ، shahriar2002 ، shahrooz s
مرسي از جوابتون پس بايد منتظر بمونم و اين طبيعي هست. بازم ممنون
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A
(2014-08-30 ساعت 19:09)gholamrezaei نوشته:  
ما ازبرندگان 2015 هستیم.

من هم داروسازی خوندم و وضعیت مشابه دارم و دارم طرح میگذرونم. مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو می تونید بگیرین. من دانشگاه تهران درس خوندم از همون سایت دانش آموختگان تقاضا دادم و یه هفته ای به دستم رسید. برای مدرک دکتری هم شروع کردم به گذاشتن وثیقه که ازاد بشه برای مدت 2ماه.
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
من یه چیزی رو اصلا متوجه نشدم. مثلا بچه هایی که اکتبر کارنت می شن تو اکتبر می رن مصاحبه ولی از یک ماه قبلش نامه هاشون میاد؟
اینکه تو بولتن سپتامبر برا اکتبر رو گفته یعنی همین؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-31 ساعت 15:00)mendoosh نوشته:  من یه چیزی رو اصلا متوجه نشدم. مثلا بچه هایی که اکتبر کارنت می شن تو اکتبر می رن مصاحبه ولی از یک ماه قبلش نامه هاشون میاد؟
اینکه تو بولتن سپتامبر برا اکتبر رو گفته یعنی همین؟

http://www.mohajersara.com/thread-7024-p...#pid486553
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، mendoosh
دوستان عزیز آدرسهای مفید سفارت آمریکا در آنکارا، ترکیه.

آدرس سایت اصلی سفارت آمریکا در آنکارا:

http://turkey.usembassy.gov/

آدرس صفحه مربوط به متقاضیان ایرانی سفارت آمریکا در آنکارا:

صفحه انگلیسی: http://turkey.usembassy.gov/iranian_applicants.html

صفحه فارسی: http://turkey.usembassy.gov/iranian_appl...farsi.html

آدرس صفحه مربوط به تقویم تعطیلی های سفارت آمریکا در آنکارا:

http://turkey.usembassy.gov/holidays.html

پیروز و سربلند باشید
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: milad.nas ، AliReza.Sh
لطفا این پست را در تاپیک مصاحبه آنکارا قرار بدید. ممنون
تشکر کنندگان: Rooz
با سلام و احترام
ايا اولين بولتن 2015 اعلام شده است و اگر نشده معمولا كي اعلام مي شود . با تشكر
تشکر کنندگان:
(2014-09-01 ساعت 14:18)moghadas نوشته:  با سلام و احترام
ايا اولين بولتن 2015 اعلام شده است و اگر نشده معمولا كي اعلام مي شود . با تشكر
هنوز اعلام نشده.هفته دیگر اعلام ميشه واحتمالا تا 1900
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: hadi472

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان