کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-01 ساعت 14:34)پدی نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 14:18)moghadas نوشته:  با سلام و احترام
ايا اولين بولتن 2015 اعلام شده است و اگر نشده معمولا كي اعلام مي شود . با تشكر
هنوز اعلام نشده.هفته دیگر اعلام ميشه واحتمالا تا 1900

مگه تا 2500 کارنت نشدن ؟
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، A_A ، Rooz
بله بولتن ٢٠١٥ اعلام شده تا ٢٥٠٠ كارنت شده

تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، A_A ، hadi472
ببخشید دوستان درست می فرمایند تا 2500 اعلام شده.با عرض پوزش
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، A_A ، Rooz ، miyu ، mohammadg846 ، hadi472
برای دوستانی که میگویند نامه دوم را دریافت نکرده اند .
الان داشتم فروم Immigration را مطالعه میکردم. این مشکل ظاهرا عمومی است و تعداد زیادی از دوستانی که دیرتر فرم را فرستاده اند فرم را دریافت نکرده اند.
سیمون در جواب یکیشان گفت که احتمالا به دلیل تغییر فرم های DS-260 یک مقدار کارها و پروسه طولانی شده. البته یک احتمال ضعیف هم وجود داره که از اونجایی که امسال به خاطر فرم DS-260 به جای 1 می از 20 می میشد فرم ها را ارسال کرد KCC وقت کمتری برای برنامه ریزی داشته.
به هر حال توصیه سیمون این بود که اگر نگرانید به KCC ایمیل بزنید و ازشان بخواهید چک کنند آیا DS-260 شما در حال پروسس است که احتمالا 1 هفته ای به شما جواب می دهند. اگر هم میخواهید میتوانید صبر کنید تا سری دوم نامه ها که احتمالا با کارنتی های نوامبر احتمالا 2 هفته آینده می آید که احتمالا اسم شما هم در آنها خواهد بود و نوامبر ممکن است به مصاحبه بروید.
البته باز هم تاکید میکنم برای شما جای نگرانی وجود ندارد و فقط جهت آپدیت عرض کردم.
فقط خواهشا اگر میخواهید نامه بزنید متنش را در بخش مربوطه قرار دهید که بقیه هم استفاده کنند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Rooz ، نیلان ، k1_m_1358 ، goliii ، r.bazargan ، milad.nas ، HERMES7 ، sunflower00
(2014-09-01 ساعت 12:11)behdadK نوشته:  لطفا این پست را در تاپیک مصاحبه آنکارا قرار بدید. ممنون

با سپاس از اشاره شما

منظور دقیق شما در تاپیک "سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ..." می باشد!
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: behdadK
(2014-09-01 ساعت 14:38)gholamrezaei نوشته:  

مگه تا 2500 کارنت نشدن ؟

اولین بولتن ۲۰۱۵ دوازدهم آگوست اعلام شده و تا ۲۵۰۰ کارنت شدن.
موفق باشید Wink
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: Rooz ، atlantis770
(2014-09-01 ساعت 16:47)نیلان نوشته:  

مگه تا 2500 کارنت نشدن ؟

موفق باشید Wink

سلام/
چطور باید اطلاع پیداکنیم؟ ایمیل میزنن یا خودمون باید سایتی رو چک کنیم؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: atlantis770 ، Rooz
(2014-09-01 ساعت 17:18)taba60 نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 16:47)نیلان نوشته:  

مگه تا 2500 کارنت نشدن ؟

موفق باشید Wink

سلام/
چطور باید اطلاع پیداکنیم؟ ایمیل میزنن یا خودمون باید سایتی رو چک کنیم؟

دوست عزیز منظور شما از چیزی که باید از آن دقیقا اطلاع پیدا کنید، چیست؟

اگر منظورتان چک کردن و اطلاع از تعداد و زمان اعلام کیس های کارنت شده (به اصطلاح "کارنتی") هر ماه می باشد، که می بایست در لینک زیر آن را بررسی نمایید:

http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html

و اگر منظور شما اطلاع از دریافت نامه دوم می باشد که می بایست بوسیله Confirmation Number و نام خانوادگی و سال تولد برنده اصلی که هنگام ثبت نام اولیه به شما داده شده است در لینک زیر بررسی بفرمایید:

https://www.dvlottery.state.gov/

پیروز و سربلند باشید
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: goliii
(2014-09-01 ساعت 15:27)behdadK نوشته:  برای دوستانی که میگویند نامه دوم را دریافت نکرده اند .
الان داشتم فروم Immigration را مطالعه میکردم. این مشکل ظاهرا عمومی است و تعداد زیادی از دوستانی که دیرتر فرم را فرستاده اند فرم را دریافت نکرده اند.
سیمون در جواب یکیشان گفت که احتمالا به دلیل تغییر فرم های DS-260 یک مقدار کارها و پروسه طولانی شده. البته یک احتمال ضعیف هم وجود داره که از اونجایی که امسال به خاطر فرم DS-260 به جای 1 می از 20 می میشد فرم ها را ارسال کرد KCC وقت کمتری برای برنامه ریزی داشته.
به هر حال توصیه سیمون این بود که اگر نگرانید به KCC ایمیل بزنید و ازشان بخواهید چک کنند آیا DS-260 شما در حال پروسس است که احتمالا 1 هفته ای به شما جواب می دهند. اگر هم میخواهید میتوانید صبر کنید تا سری دوم نامه ها که احتمالا با کارنتی های نوامبر احتمالا 2 هفته آینده می آید که احتمالا اسم شما هم در آنها خواهد بود و نوامبر ممکن است به مصاحبه بروید.
البته باز هم تاکید میکنم برای شما جای نگرانی وجود ندارد و فقط جهت آپدیت عرض کردم.
فقط خواهشا اگر میخواهید نامه بزنید متنش را در بخش مربوطه قرار دهید که بقیه هم استفاده کنند.

سلام
ممکنه ادرس فروم رو بگذارید
ممنون
شماره کیس: ***2015AS0001 ///نفرات: 3 ///سفارت: آنکارا ///ارسال فرمها: 20 می ///کارنت: اگوست ///نامه دوم: 23 اکتبر ///مصاحبه: 10 دسامبر///کلیرنس: 3 آوریل
تشکر کنندگان: atlantis770 ، Rooz
(2014-09-02 ساعت 00:28)amirh20 نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 15:27)behdadK نوشته:  برای دوستانی که میگویند نامه دوم را دریافت نکرده اند .

سلام
ممنون

دوست عزیر من فرمها رو 22 می سابمیت کردم تغییری هم ندادم پس فکر نمیکنم به دیر سابمیت کردن ربط داشته باشه تا اونجای که من دیدم تو این سایت حداکثر 20 نفر براشون نامه اومده و اکثرا نیومده من به کی سی سی ایمیل زدم گفتن در حال پروسسه جواب میاد چند هفته صبر کنید فکر نمی کنم به نوامبر بکشه کلا 2500 نفر از آسیان با حداقل ده تا سفارت که میانگین هر سفارت با احتساب ده روز کاری هم میشه 25 نفر در روز

سلام
ممنون

دوست عزیر من فرمها رو 22 می سابمیت کردم تغییری هم ندادم پس فکر نمیکنم به دیر سابمیت کردن ربط داشته باشه تا اونجای که من دیدم تو این سایت حداکثر 20 نفر براشون نامه اومده و اکثرا نیومده من به کی سی سی ایمیل زدم گفتن در حال پروسسه جواب میاد چند هفته صبر کنید فکر نمی کنم به نوامبر بکشه کلا 2500 نفر از آسیان با حداقل ده تا سفارت که میانگین هر سفارت با احتساب ده روز کاری هم میشه 25 نفر در روز، طبق روال سالهای قبل فعلا تا دوازده سپتامبر وقت هست که نامه دوم بیاد
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: A_A ، behdadK ، kimfar ، atlantis770 ، Rooz ، babak12

سلام
ممنون

http://forums.immigration.com/threads/fi...17/page-13
فقط اونجا میرید مثل اینجا نیست. اگر بنویسید چرا نامه دوم ما نیومده با چوب میزننتون Big Grin
ضمنا این پست بالای من رو هم نگاهی بیاندازید. پیگیری کرده اند و بهشون جواب داده اند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، atlantis770 ، HERMES7 ، Rooz ، babak12 ، bogey ، amirh20 ، SAAM_60 ، AliReza.Sh
(2014-08-31 ساعت 14:55)mendoosh نوشته:  
(2014-08-30 ساعت 19:09)gholamrezaei نوشته:  
(2014-08-30 ساعت 01:25)amirh20 نوشته:  سلام
متاسفانه سوالم درمحل اصلیش جواب نگرفت. با پوزش اینجا میپرسم.
با تشکر از راهنمایی دوستان.
ما ازبرندگان 2015 هستیم.
1- همسر من برنده اصلی است که دکتری پزشکی خونده و الان مشغول گذراندن طرحش هست. مدارک دکتری، پیش دانشگاهی و دیپلمش پیش دانشگاه هست و تا اتمام طرحش (شهریور سال دیگه) نمیدن. پیش دانشگاهی و دیپلمش را برای ترجمه دادن ولی شناسنامه شو رو گرو گرفتن. پروانه موقتش و نامه شروع طرحش هم مهر غیر قابل ترجمه داره. کلن برای مدرکش چیکار باید بکنیم؟ کسی تجربه مشابه داره؟
2- من مدارک لیسانس و فوقم را دارم و تا 2 ماه دیگه دفاع دکتریم هست. باید نامه از دانشگاه بگیرم برای تحصیل؟
3- سابقه کار و بیمه باید ببریم؟ گواهی اشتغال از محل کار لازمه؟

سلام دوست عزیز ، اونا که نمی خوان مدرک همسر شما رو برای ادامه تحصیل بگیرین پس هر مدرکی که بتونه ثابت کنه ایشون (یعنی بنده اصلی ) حد اقل دیپلم یا بالاتر از اون رو دارن کافی هست . در مورد خودتون طبق روال مدرکی نمی خوان مگر اینکه به کلیرنس بخورید و از شما سوابق تحصیلی ، کاری بخوان اون موقع لازمه .

من هم داروسازی خوندم و وضعیت مشابه دارم و دارم طرح میگذرونم. مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو می تونید بگیرین. من دانشگاه تهران درس خوندم از همون سایت دانش آموختگان تقاضا دادم و یه هفته ای به دستم رسید. برای مدرک دکتری هم شروع کردم به گذاشتن وثیقه که ازاد بشه برای مدت 2ماه.

دوست عزیز به وزارت بهداشت رفتیم، گفتن چون طرح را شروع کرده با وثیقه هم مدرک رو نمیدن!!کل گرو گانگیری تو خونشونه!
شما تونستین مدرک بگیرین؟ اقای سلیمان احمدی که رییس اونجاست میگفت به هیچ وجه نمیدن..
شماره کیس: ***2015AS0001 ///نفرات: 3 ///سفارت: آنکارا ///ارسال فرمها: 20 می ///کارنت: اگوست ///نامه دوم: 23 اکتبر ///مصاحبه: 10 دسامبر///کلیرنس: 3 آوریل
تشکر کنندگان:
نه دوست عزیز به نظر من تنها راه قطعی چک کردن تاریخ مصاحبه همون سایت dv هست و اصلا به ایمیل اکتفا نکنید.
تشکر کنندگان: sunflower00
سلام.من یه سوال دارم نمیدونم کجا مطرح کنم اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.
من برای رفتن به مصاحبه باید اجازه خروج بگیرم من در سنوات اضافی تحصیل هستم ایا اجازه خروج را به من میدهند؟
تشکر کنندگان: Rooz
(2014-09-04 ساعت 00:17)mehdi1989 نوشته:  سلام.من یه سوال دارم نمیدونم کجا مطرح کنم اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.
من برای رفتن به مصاحبه باید اجازه خروج بگیرم من در سنوات اضافی تحصیل هستم ایا اجازه خروج را به من میدهند؟
دوست عزیز در هر حال فکر میکنم چون شما کارت پایان خدمت ندارین، حتما باید به یه نحوی پاسپورت بگیرین که اون هم باید اجازه خروج بگیرین که یه ضمانت هایی باید ارائه بدین یا باید پایان خدمت داشته باشین که تصور میکنم بر اساس اونچه که از حرفاتون بر میاد نداشته باشین. پس باید دنبال اجازه خروج برین.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: mehdi1989

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان