کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
با سلام
من به نوبه خودم که از برنده شدگان لاتاری 2015 هستم واقعا متاسفم این همه انتظار و بدون پاسخ تصورش واقعا سخت هستش بخصوص ما که اول راه هستیم و باید خودمون را برا هر چیزی اماده کنیم وقتی که من پروسه لاتاری 2014 می بینم واقعا شک می کنم و بیشتر دلسرد و نا امید می شم تا ایینکه خوشحال باشم.

می خواستم سوال کنم شما کی رفتید برا مصاحبه و چند ماه هستش که منتظز کلیرنس هستید؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: Rooz ، rbrb-2015
با سلام
میخواستم بدونم همه کسایی که کیس نامبرشون کمتر از 2500 هست. نامه دومشون امده؟
واسه من هنوز نیومده ؟Sad
تشکر کنندگان:
دوستان من سه هفته ی پیش این حدود ها سایت و چک کردم دیدم فرماهون و باز کرده بودند تا من اصلاخش کنم و من همون روز اصلاح کردم و فرستادم آیا این موضوع تاثیری داره برای اومدن نامه دوم ماچون هنوز نامه دوممون نیومده!Sad
و همچنین ما فرم های سری اول رو 16june فرستادیم
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
(2014-09-05 ساعت 17:46)visa2015 نوشته:  با سلام
واسه من هنوز نیومده ؟Sad

نه دوست عزیز کیس نامبر ما زیر هزار و صد است، اما هنوز نامه دوممون نیومده
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
با سلام
دوستان الان یه سر به تاپبک کلیرنس 2014 زدم ، عصابم ریخت بهم .
ما که هنوز نامه دوممون نیومده عصابامون ریخته بهم . وقتی بچه های 2014 رو دیدم با خودم گفتم اینا الان حالو روزشون چطوره
حالا من هنوز نفهمیدم این بردن لاتاری با این همه سختی و اضطراب برای ما خوشحال کننده بود یا نه ؟
شماره کیس: 2015AS000007XX /تاریخ رویت قبولی: 2 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : Jun 08 / کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: امروز یا فردا / مصاحبه : / دریافت ویزا : / مقصد : بوستون / ورود به آمریکا : / دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: aghamilad ، babak12 ، A_A ، parsa-22 ، Rooz ، kimfar ، L_haam ، rbrb-2015
واسه من هنوز نیومده ؟Sad

سلام،نه دوست عزيز،حتي ما كه 5xx هستيم هم نيومده و خيييلييي ديگه از دوستان هم مثل ما حتي با شماره كمتر از 5xx
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، vahid1432 ، Rooz ، kaamiran ، nazgol hemati
(2014-09-05 ساعت 15:41)مامان خانم نوشته:  سلام
این پست را به سختی می گذارم با اندوه فراوان و بغضی خفه کننده اما بهتر است که بدانید تا اشتباه نکنید خواهش می کنم قبل از هر تصمیمی مبنی بر فروش خانه استعفا خرید دلار و..... که پایه آن بر قبولی لاتاری است صبر کنید امسال 50 درصد دوستان کلیر نشدند و لاتاری به صورت فاجعه باری جلو رفت خواهش می کنم صبر کنید فقط صبر کنید تا زمانی که ویزای خود را گرفتید
موفق باشید

لاتاری فقط یک شانسه همین و بس!!! حالا خوبه دولت امریکا هر جایی رسیده گفته که تا گرفتن ویزا هیچ تغییری توی روند زندگیتون ندیم (فرم اولیه ثبت نام٬سفارت مجازی٬رادیو تلویزیون و....) اما فقط ما ایرانی ها هستیم که مطالب رو با دقت زمانی می خونیم که کار از کار گذشته !SadSadSad
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz ، A_A ، SAAM_60
هنوز زوده واسه اینکه دوستان 2014 بخوان ناامید بشن . انسان جایی شکست نی خوره که شکست رو قبول کنه .بازی تود دقیقه است .

واسه ما که خیلی خیلی زوده .من خیلی واقع بین هستم اما وقتی فکر میکردم خوشگلترین حالت آذر ماه مصاحبه دارم اما حالا آخر ماه مهر باید برم انکارا .
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: Rooz ، A_A ، kimfar ، L_haam ، SAAM_60
دوستان نگران هزینه ها نباشید کلا 650 دلار برای هر نفر بیشتر نمیشه .بلکه کودک زیر چهار سال داشته باشید اونم فقط واسه مدیکال وگرنه واسه سفارت 330 دلار . مدیکال هم داغون ترین حالت 300 دلار تمامه .
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: atlantis770 ، babak12 ، A_A
(2014-09-05 ساعت 18:39)minan نوشته:  
واسه من هنوز نیومده ؟Sad

سلام،نه دوست عزيز،حتي ما كه 5xx هستيم هم نيومده و خيييلييي ديگه از دوستان هم مثل ما حتي با شماره كمتر از 5xx

واسه منم هنوز نامه دوم نیومده. کیس نامبر 3xx
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: A_A
دوستان 2015 به امید دریافت ویزا برای همگی
سال 2014 بدلیل کمبود سهمیه و با توجه به اینکه خیلی ها کلیر شده بودند حداقل نیمی از برندگان ایرانی ویزا نگرفتند امیدوارم برای شما امسال مثل 2014 نشه ولی باید همه جوانب رو در نظر بگیرید شماها هم امسال ممکنه همین روند براتون تکرار بشه پس تا زمانی که توو پاستون ویزا رو با دو چشم مبارک ندیدید اصلا امیدوار نباشید هیچ چیز قابل پیش بینی نیست . امسال خیلی ها پروسه AP رو گذروندند ولی ویزا بهشون ندادند هنوز ما توو شوک هستیم که 1 ماه مونده به برنامه مقرر ویزا تموم شد. نامردا امسال سهمیه ایران رو کم کردند که این نشون داد برای 2015 هم نسبت به سال 2014 تعداد نفرات برنده شده از ایران کمتر شده پس قائدتا سهمیه ایران کم شده است .
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان: L_haam ، A_A ، behdadK ، babak12
درود
دوستان من در این تاپیک یه پستی دیدم با این مضمون :
نقل قول: babak 2000 نوشته است: با سلام

اگر در زمان مصاحبه نفر اصلی ویزا بگیرد و نفر دیگر کلیرنس بخورد آیا ویزا را به نفر اصلی می دهند یا اینکه هر دو منتظر نتیجه کلیرنس همراه می مانند؟
واگر به نفر اصلی ویزا دهند آیا میتواند منتظر نتیجه کلیرنس نفر دیگر باشد یا اینکه اعتبار ویزای او باطل می شود؟

بله ویزا رو می دند. اعتبار ویزا 6 ماهست و قبل از اتمام اعتبار باید اولین سفرو به آ م ر ی ک ا داشته باشید
میخواستم بدونم این صحت داره ؟ یعنی امکانش هست یک نفر در یک کیس ویزای یکضرب بگیره و دیگران نه ؟ لطفا راهنمایی کنید ... ممنون.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، Rooz ، sunflower00
(2014-09-06 ساعت 02:13)AliReza.Sh نوشته:  درود
دوستان من در این تاپیک یه پستی دیدم با این مضمون :
نقل قول: babak 2000 نوشته است: با سلام

اگر در زمان مصاحبه نفر اصلی ویزا بگیرد و نفر دیگر کلیرنس بخورد آیا ویزا را به نفر اصلی می دهند یا اینکه هر دو منتظر نتیجه کلیرنس همراه می مانند؟
واگر به نفر اصلی ویزا دهند آیا میتواند منتظر نتیجه کلیرنس نفر دیگر باشد یا اینکه اعتبار ویزای او باطل می شود؟

بله ویزا رو می دند. اعتبار ویزا 6 ماهست و قبل از اتمام اعتبار باید اولین سفرو به آ م ر ی ک ا داشته باشید
میخواستم بدونم این صحت داره ؟ یعنی امکانش هست یک نفر در یک کیس ویزای یکضرب بگیره و دیگران نه ؟ لطفا راهنمایی کنید ... ممنون.
سلام
بله ممکن است نمونه اش من که خیلی شانس آوردم و از معدود افرادی بودم که همسرم بعد از 70 روز کلیر شد نمونه اش دوستانم که همگی بدون همسر ویزا گرفته اند و الان با اتمام سهمیه گیج ومردد مانده اند چه کنند نمونه اش یکی از بچه ها که با کیس سه رقمی شوهرش ویزا گرفته و خودش 300 روز بیهوده منتظر بود نمونه اش مدیر ما حاجی واشنگتن و.......
متاسفم اما در این پروسه خانواده معنا ندارد الان خانواده ای را میشناسم که پدر و دو فرزند کوچکش ویزا گرفته اند و مادر خانواده جا مانده پس با چشم باز به لاتاری نگاه کنید و منتظر بمانید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: lighter ، kaamiran ، behdadK ، babak12 ، shahin2737 ، aghamilad ، A_A ، r.bazargan ، L_haam ، sunflower00
سلام دوستان امیدوارم مشکلی که برای بچه های 2014 پیش اومد برای شما پیش نیاد برای همین یک پیغامی توی سایت وزارت خوارجه امریکا گذاشتیم لطفا شما هم برید لایک کنید https://www.facebook.com/ghabssi/activit...tif_t=like
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، A_A
داشتم فروم ایمیگریشن رو میخوندم دیدم سیمون و سوزان چیزهایی نوشتن که گفتم شاید بد نباشه بدونید.
1- نظر سیمون این هست که تنها دلیلی که برای خیلی ها نامه دوم پست نشده تعداد بالای کارنتی های سری اولی است و بزودی برای بقیه هم پست میشه . البته نظرش این بود که برای هرکس پست نشده منتظر مصاحبه در نوامبر باشه و اکتبر بهش نمیرسه
2- نظر سیمون این بود که هر کس که در می فرم هاش رو پر نکرده قطعا بهش نامه دوم نرسیده (البته شما ممکنه می هم پر کرده باشی و هنوز وقت نکرده باشن بهت نامه بزنن)
3- سوزان یاداوری کرد که همونطور که KCC گفته آنلاک کردن فرم احتمالا تاثیری در تاخیر در ارسال فرم بوجود نمیاره و فقط زمان پر کردن اولیه فرم مهمه.

و البته در آخر نظر سیمون اینه که وضعیت 2015 هم متاسفانه احتمال قوی حداقل به بدی وضعیت 2014 هست. نمیخواهم استرس بهتون بدم. فقط خواستم دوباره تاکید کنم هیچ تغییر عمده ای در زندگیتون ندید. خونه و ماشینتون رو نفروشید از کارتون استعفا ندید و برنامه های زندگیتون رو متوقف نکنید. متاسفانه کی سی سی با توجه به حجم کارنتی هایی که اعلام کرده نشون داده که دقیقا برعکس کاری که باید میکرده رو انجام داده و اگر به همین منوال پیش بره اوضاع برای ما ایرانی ها شاید بدتر هم بشه. تنها تغییری که به نظر سیمون میتونست مثبت باشه معرفی فرم 260 اینترنتی است که ممکنه بود باعث بشه در برخی نقاط که به اینترنت دسترسی درست ندارند باعث حذف شدن یک سری کیس بشه که این تعداد اونقدر کوچیکه که قابل اغماضه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، rbrb-2015 ، HERMES7 ، shahin2737 ، saboteur ، aghamilad ، A_A ، L_haam ، sunflower00 ، milad.nas ، fa15

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان