کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-06 ساعت 09:04)behdadK نوشته:  داشتم فروم ایمیگریشن رو میخوندم دیدم سیمون و سوزان چیزهایی نوشتن که گفتم شاید بد نباشه بدونید.
1- نظر سیمون این هست که تنها دلیلی که برای خیلی ها نامه دوم پست نشده تعداد بالای کارنتی های سری اولی است و بزودی برای بقیه هم پست میشه . البته نظرش این بود که برای هرکس پست نشده منتظر مصاحبه در نوامبر باشه و اکتبر بهش نمیرسه
2- نظر سیمون این بود که هر کس که در می فرم هاش رو پر نکرده قطعا بهش نامه دوم نرسیده (البته شما ممکنه می هم پر کرده باشی و هنوز وقت نکرده باشن بهت نامه بزنن)
3- سوزان یاداوری کرد که همونطور که KCC گفته آنلاک کردن فرم احتمالا تاثیری در تاخیر در ارسال فرم بوجود نمیاره و فقط زمان پر کردن اولیه فرم مهمه.

و البته در آخر نظر سیمون اینه که وضعیت 2015 هم متاسفانه احتمال قوی حداقل به بدی وضعیت 2014 هست. نمیخواهم استرس بهتون بدم. فقط خواستم دوباره تاکید کنم هیچ تغییر عمده ای در زندگیتون ندید. خونه و ماشینتون رو نفروشید از کارتون استعفا ندید و برنامه های زندگیتون رو متوقف نکنید. متاسفانه کی سی سی با توجه به حجم کارنتی هایی که اعلام کرده نشون داده که دقیقا برعکس کاری که باید میکرده رو انجام داده و اگر به همین منوال پیش بره اوضاع برای ما ایرانی ها شاید بدتر هم بشه. تنها تغییری که به نظر سیمون میتونست مثبت باشه معرفی فرم 260 اینترنتی است که ممکنه بود باعث بشه در برخی نقاط که به اینترنت دسترسی درست ندارند باعث حذف شدن یک سری کیس بشه که این تعداد اونقدر کوچیکه که قابل اغماضه
سلام
صبح بخیر ،
ممنون مدیر محترم که وقت میگذارید و از تحلیل هایی که از سایت های دیگر وجود دارد، برامون میاورید.
بله دوستان، این چند روز به خاطر جوابی که سفارت ایروان به دوستان 2014 دادن ،اوضاع خیلی براشون سخت شده و امیدوارم که بشه هنوز کاری کرد و تلاش هاشون بدون نتیجه نمونه.

برای رفتن در این مسیر بهترین حالت این هست که دو تا پلان داشته باشیم! پلات رفتن و پلان نرفتن!
چون واقعا این مسیر برای ما کاملا ناشناخته هستش و نمیشه بررسی شخصی کرد و نتیجه گرفت!
شرایط کلیرنس به هیچ چیز وابسته نیست! دیدید دوستان با معافی و شغل خصوصی باز هم کلیرشون طول کشیده!
روال عادی زندگی رو ادامه بدین و بهترین حالت اینه که به شکل فان به قضیه نگاه کنید! همینکه بین این همه آدم ما در گروه 4992 نفر قرار گرفتیم، نشون میده که خدا خیلی دوستمون داره! حالا رفتن و نرفتن میتونه یه تغییر بزرگ تو زندگی همه باشه که شاید کمتر کسی تجربه اش رو بدست بیاره!

ایشالا همه اون طور که می خوان موفق بشوند.

ارادتمند
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، A_A ، r.bazargan ، L_haam ، sunflower00 ، milad.nas ، sportlovly
(2014-09-06 ساعت 09:04)behdadK نوشته:  داشتم فروم ایمیگریشن رو میخوندم دیدم سیمون و سوزان چیزهایی نوشتن که گفتم شاید بد نباشه بدونید.
1- نظر سیمون این هست که تنها دلیلی که برای خیلی ها نامه دوم پست نشده تعداد بالای کارنتی های سری اولی است و بزودی برای بقیه هم پست میشه . البته نظرش این بود که برای هرکس پست نشده منتظر مصاحبه در نوامبر باشه و اکتبر بهش نمیرسه
2- نظر سیمون این بود که هر کس که در می فرم هاش رو پر نکرده قطعا بهش نامه دوم نرسیده (البته شما ممکنه می هم پر کرده باشی و هنوز وقت نکرده باشن بهت نامه بزنن)
3- سوزان یاداوری کرد که همونطور که KCC گفته آنلاک کردن فرم احتمالا تاثیری در تاخیر در ارسال فرم بوجود نمیاره و فقط زمان پر کردن اولیه فرم مهمه.

و البته در آخر نظر سیمون اینه که وضعیت 2015 هم متاسفانه احتمال قوی حداقل به بدی وضعیت 2014 هست. نمیخواهم استرس بهتون بدم. فقط خواستم دوباره تاکید کنم هیچ تغییر عمده ای در زندگیتون ندید. خونه و ماشینتون رو نفروشید از کارتون استعفا ندید و برنامه های زندگیتون رو متوقف نکنید. متاسفانه کی سی سی با توجه به حجم کارنتی هایی که اعلام کرده نشون داده که دقیقا برعکس کاری که باید میکرده رو انجام داده و اگر به همین منوال پیش بره اوضاع برای ما ایرانی ها شاید بدتر هم بشه. تنها تغییری که به نظر سیمون میتونست مثبت باشه معرفی فرم 260 اینترنتی است که ممکنه بود باعث بشه در برخی نقاط که به اینترنت دسترسی درست ندارند باعث حذف شدن یک سری کیس بشه که این تعداد اونقدر کوچیکه که قابل اغماضه
با سلام به مدیر گرامی لطفا اگر نسبت تعداد قبولیهای 2014 به 2015 رو میدونید بفرمایید.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان:
نتایج 2014:
ایران 6027
آسیا 23270
جهان 140435
نتایج 2015:
ایران 4992
آسیا 20002
جهان 125514
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، shahin2737 ، babak12 ، danialلا ، A_A ، L_haam ، sunflower00 ، milad.nas
Wink 
دوستان خواهشا اينقدر تضعيف روحيه نكنيد. همين جوريش كه نامه دوم نيومده نگرانيم ديگه شما هم با اين حرف ها تو دل ادم رو خالي مي كنيد لطفا فقط اطلاع رساني مثبت بكنيد. ممنونBig Grin
تشکر کنندگان: behdadK ، Hagh81 ، babak12 ، sunflower00
(2014-09-03 ساعت 18:25)برنده 2015 نوشته:  جناب amirh درود
مدرک تحصیلی همسرتونو در فرم 260 چی اعلام کردید؟

سلام
متاسفانه دکتری حرفه ای
اخه همش به این فکر میکردیم که همه واقعیت ها رو بگیم بهتره
شماره کیس: ***2015AS0001 ///نفرات: 3 ///سفارت: آنکارا ///ارسال فرمها: 20 می ///کارنت: اگوست ///نامه دوم: 23 اکتبر ///مصاحبه: 10 دسامبر///کلیرنس: 3 آوریل
تشکر کنندگان: sunflower00
(2014-09-05 ساعت 18:39)minan نوشته:  
(2014-09-05 ساعت 17:46)visa2015 نوشته:  با سلام
میخواستم بدونم همه کسایی که کیس نامبرشون کمتر از 2500 هست. نامه دومشون امده؟
واسه من هنوز نیومده ؟Sad

سلام،نه دوست عزيز،حتي ما كه 5xx هستيم هم نيومده و خيييلييي ديگه از دوستان هم مثل ما حتي با شماره كمتر از 5xx

سلام
بچه ها کیس ما هم ۳ رقمی هست و هنوز نامه دوم نیومده خیلی نگرانم لطفا کسانی که نامه دومشون رو گرفتن لطفا یه اطلاعی ار شماره کیس و تاریخ سابمیت کردن فرمشون بدن که بتونیم یه اطلاعاتی بگیریم
منونSad
به امید موفقیت همه بچه های ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، sunflower00
(2014-09-06 ساعت 13:35)nazgol hemati نوشته:  
(2014-09-05 ساعت 18:39)minan نوشته:  
(2014-09-05 ساعت 17:46)visa2015 نوشته:  با سلام
میخواستم بدونم همه کسایی که کیس نامبرشون کمتر از 2500 هست. نامه دومشون امده؟
واسه من هنوز نیومده ؟Sad

سلام،نه دوست عزيز،حتي ما كه 5xx هستيم هم نيومده و خيييلييي ديگه از دوستان هم مثل ما حتي با شماره كمتر از 5xx

سلام
بچه ها کیس ما هم ۳ رقمی هست و هنوز نامه دوم نیومده خیلی نگرانم لطفا کسانی که نامه دومشون رو گرفتن لطفا یه اطلاعی ار شماره کیس و تاریخ سابمیت کردن فرمشون بدن که بتونیم یه اطلاعاتی بگیریم
منونSad

دوستان اصلا ً جاي نگراني نيست بالاخره براي همگي نامه دوم مياد[emoji5]️اينجور كه من متوجه شدم حتي اگه طبق فرم ارسال شده مشكل بزرگي داشته باشين كه كيستون ريجكتي ١٠٠٪ باشه باز هم به مصاحبه دعوت ميشين.پس جاي هيچ نگراني نيست و به فكر ترجمه مدارك و كارهاي ديگتون باشين[emoji5]️
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، sunflower00 ، nazgol hemati
بچه‌هاي 2015 اي! اولا تبريك ميگم بابت قبولي تون. دوما اينكه اصلا جاي نگراني نيست. به ترتيب شماره كيس ها دعوت به مصاحبه ميشين. اگه كارنت شدين و نامه دوم تون نيومده، برا اينه‌كه سفارت ها دارن پرونده 2014‌اي‌ها رو مي بندن و سرشون فعلا شلوغه با 2014 اي ها.
ايشالله براتون بهترين ها پيش بياد. فقط يه توصيه دوستانه بكنم كه 100درصد روي اين لاتاري حساب نكنين حتي كيس نامبرهاي پائين. برنامه هاي اين ور و اون ورتون رو بطور موازي پيش ببرين. كه اگه خداي نكرده مثل خيلي از 2014 اي‌ها نتونستين ويزا بگيرين، آسيب زيادي نبينين.
موفق باشين.
کیس نامبر: 2014AS69**
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفارت: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ رویت: 5 می 2013
تاریخ ارسال فرم ها: 16 جولای 2013
کارنت: 14 آپریل 2014
مصاحبه: 3 جون
وضعیت: ادمین پروسس
آپدیت ها: قبل از مصاحبه رو نمی دونستم، چک نکردم. بعد از مصاحبه (اولین بار شاید 15-16 جون چک کردم): 9 جون، 13 جولای (فقط نفر اصلی) با ایمیل، 6 و 7 آگوست
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، babak12 ، L_haam ، sunflower00
دوستان عزیز 2015 ، ضمن آرزوی دریافت ویزا برای همه تون. میخوام چند نکته رو که قبلا مدیران محترم گفتن رو مجددا بگم و تاکید کنم :
با توجه به شرایطی که در دو سال اخیر در پروسه ی ویزای گوناگونی پیش اومده
لطفا،لطفا، لطفا
تا آخرین لحظه ای که ویزا رو توی پاستون ببینید

* هیییییچ تغیییری در روند زندگیتون ندید
* شغلتون رو ترک نکنید
* از محل تحصیلتون انصراف ندید
* تحت هیچ شرایطی لوازم منزل، خونه، ماشین و سایر دارایی هاتون را نفروشید
* حتی یک دلار هم نخرید
* تا جایی که ممکنه به احدی جریان قبولیتون را نگید( میدونم که کار از کار گذشته و الان سوپری سر کوچه تون هم میدونه!)
* اگه به خیلی ها گفتید، از حالا به بعد شروع کنید به اعلام خبر های بد در مورد برندگان 2013 و 2014 و به همه بگید که : ای بابا، به خیلیا ویزا ندادن، هیچی معلوم نیست، اینطوری هام که همه فکر می کنند نیست و..... بذارید فعلا بقیه در مورد شما دلسوزی کنند، امید رو برای خودتون و توی قلبتون نگه دارید
* ضمن اینکه تا آخرین لحظه امیدوار هستید و با انرژی مثبت قدم به قدم جلو میرید، ولی از الان احتمال نگرفتن ویزا رو هم در ذهنتون داشته باشید. تمام امید و احساس و آرزو تون را در کفه ی ترازوی ویزا نریزید و نذارید در صورتی که خدای ناکرده موفق نشدید، با شوک و افسرگی روبرو بشید
سربلند و پاینده باشید
کیس نامبر : 2014as29XX / تاریخ مصاحبه : 30 ژانویه- ابوظبی / تعداد افراد کیس : 3 نفر / آپدیتها: 4 فوریه- ده فوریه-4 مارچ- 5 مارچ - پنجم جون- هشت جون/ کلیر : هشت جون ، ساعت 12:30 ظهر/ دریافت ویزا : 26 جون

تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، babak12 ، r.bazargan ، behjat ، L_haam ، AliReza.Sh ، kimfar ، iman2 ، sunflower00 ، sami_rg ، fa15
(2014-09-06 ساعت 05:43)مامان خانم نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 02:13)AliReza.Sh نوشته:  درود
دوستان من در این تاپیک یه پستی دیدم با این مضمون :
نقل قول: babak 2000 نوشته است: با سلام

اگر در زمان مصاحبه نفر اصلی ویزا بگیرد و نفر دیگر کلیرنس بخورد آیا ویزا را به نفر اصلی می دهند یا اینکه هر دو منتظر نتیجه کلیرنس همراه می مانند؟
واگر به نفر اصلی ویزا دهند آیا میتواند منتظر نتیجه کلیرنس نفر دیگر باشد یا اینکه اعتبار ویزای او باطل می شود؟

بله ویزا رو می دند. اعتبار ویزا 6 ماهست و قبل از اتمام اعتبار باید اولین سفرو به آ م ر ی ک ا داشته باشید
میخواستم بدونم این صحت داره ؟ یعنی امکانش هست یک نفر در یک کیس ویزای یکضرب بگیره و دیگران نه ؟ لطفا راهنمایی کنید ... ممنون.
سلام
بله ممکن است نمونه اش من که خیلی شانس آوردم و از معدود افرادی بودم که همسرم بعد از 70 روز کلیر شد نمونه اش دوستانم که همگی بدون همسر ویزا گرفته اند و الان با اتمام سهمیه گیج ومردد مانده اند چه کنند نمونه اش یکی از بچه ها که با کیس سه رقمی شوهرش ویزا گرفته و خودش 300 روز بیهوده منتظر بود نمونه اش مدیر ما حاجی واشنگتن و.......
متاسفم اما در این پروسه خانواده معنا ندارد الان خانواده ای را میشناسم که پدر و دو فرزند کوچکش ویزا گرفته اند و مادر خانواده جا مانده پس با چشم باز به لاتاری نگاه کنید و منتظر بمانید

سلام
در اینصورت اون یکنفر میتونه بره و برای بقیه گرین کارت خانوادگی اقدام کنه؟
شماره کیس: ***2015AS0001 ///نفرات: 3 ///سفارت: آنکارا ///ارسال فرمها: 20 می ///کارنت: اگوست ///نامه دوم: 23 اکتبر ///مصاحبه: 10 دسامبر///کلیرنس: 3 آوریل
تشکر کنندگان: sunflower00
(2014-09-06 ساعت 14:05)amirh20 نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 05:43)مامان خانم نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 02:13)AliReza.Sh نوشته:  درود
دوستان من در این تاپیک یه پستی دیدم با این مضمون :
نقل قول: babak 2000 نوشته است: با سلام

اگر در زمان مصاحبه نفر اصلی ویزا بگیرد و نفر دیگر کلیرنس بخورد آیا ویزا را به نفر اصلی می دهند یا اینکه هر دو منتظر نتیجه کلیرنس همراه می مانند؟
واگر به نفر اصلی ویزا دهند آیا میتواند منتظر نتیجه کلیرنس نفر دیگر باشد یا اینکه اعتبار ویزای او باطل می شود؟

بله ویزا رو می دند. اعتبار ویزا 6 ماهست و قبل از اتمام اعتبار باید اولین سفرو به آ م ر ی ک ا داشته باشید
میخواستم بدونم این صحت داره ؟ یعنی امکانش هست یک نفر در یک کیس ویزای یکضرب بگیره و دیگران نه ؟ لطفا راهنمایی کنید ... ممنون.
سلام
بله ممکن است نمونه اش من که خیلی شانس آوردم و از معدود افرادی بودم که همسرم بعد از 70 روز کلیر شد نمونه اش دوستانم که همگی بدون همسر ویزا گرفته اند و الان با اتمام سهمیه گیج ومردد مانده اند چه کنند نمونه اش یکی از بچه ها که با کیس سه رقمی شوهرش ویزا گرفته و خودش 300 روز بیهوده منتظر بود نمونه اش مدیر ما حاجی واشنگتن و.......
متاسفم اما در این پروسه خانواده معنا ندارد الان خانواده ای را میشناسم که پدر و دو فرزند کوچکش ویزا گرفته اند و مادر خانواده جا مانده پس با چشم باز به لاتاری نگاه کنید و منتظر بمانید

سلام
در اینصورت اون یکنفر میتونه بره و برای بقیه گرین کارت خانوادگی اقدام کنه؟

بله بهترین کار همینه که نفر برنده قبل از پایان 6 ماه فرصتش بره و گرین کارتش را دریافت کنه و برای ویزای خانوادگی هم اقدام کنه، بعد میتونه بصورت موقت برگرده پیش خانواده اش، یا همونجا بمونه و شرایط را برای ورود سایر اعضای خانواده مهیا کنه
کیس نامبر : 2014as29XX / تاریخ مصاحبه : 30 ژانویه- ابوظبی / تعداد افراد کیس : 3 نفر / آپدیتها: 4 فوریه- ده فوریه-4 مارچ- 5 مارچ - پنجم جون- هشت جون/ کلیر : هشت جون ، ساعت 12:30 ظهر/ دریافت ویزا : 26 جون

تشکر کنندگان: Hagh81 ، sunflower00
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and pending further embassy review for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.
دوستان اين پاسخ kcc در پاسخ به ايميل من كه پرسيدم چرا هنوز اعلام نشده نامه دومم، لطفاً اگر كسي اطلاعي داره پنهان نكنه ، مطمين باشين به اشتراك گذاري تجربه ها به نفع همه است
تشکر کنندگان: babak12 ، Pm1212 ، A_A ، ashkansoso65 ، masouleh ، atlantis770 ، farslm ، sunflower00
سلام و درود به همه.من تمامی کارهام رو کردم و ویزامو گرفتم.از تمامی دوستانی که به هر نحوی کمکم کردن متشکرم.خوشحال میشم اگه بتونم تجربیاتم رو در اختیار دوستان بگذارم.من سفارت آنکارا بودم....
تشکر کنندگان: Samia ، Pm1212 ، َalikh ، SAAM_60 ، Hagh81 ، babak12 ، r.bazargan ، freddyflientstone ، miyu ، A_A ، Rooz ، atlantis770 ، goliii ، shahriar2002 ، sunflower00
سلام. نگين به اين پست ربطي نداره، بايد از الان دقت كنيم. بنده خدا ٢٠١٤اي ها. خيليييي ناراحت شدم. بايد خيلي امسال مواظب رفتار و كلاس كارمون باشيم.
از پست اقاي مي يو از برندگان ٢٠١٤ كه موفق به دريافت ويزا نشدن كپي كردم؛
امروز، 11:38 AM ارسال: #35079
me_u
عضو با سابقه

رتبه: 52
4855 بار تشکر شده در 281 پست
RE: کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام دوستان.
این نظر شخصی منه!
از شما خواهش میکنم از مراجعه به سفارتها و اصرار برای دریافت ویزا جدا خودداری کنید.
طبق قوانین بین المللی مراجعه خارج از روتین به سفارت یک کشور و حس ایجاد اعتراض یا جر و بحث با پرسنل سفارتهامیتونه عواقب خطرناکی داشته باشه.
مخصوصا برای برنده های 2015.
اگر نخوان ویزا بدن زمین و زمان هم بهم بریزیم بازم ویزا نمیدن!ولی اگه رو دنده لجبازی بیوفتن ممکنه قوانینی صادر کنند که دودش یکضرب بره تو چشم خودمون.
بگذارید اگه خودشون بخوان اقدام خواهند کرد.
تو یک پست خوندم دو نفر غیر ایرانی (اگه اشتباه نکنم) برای دریافت ویزا لاتاری به ابوظبی مراجعه کردند. و تا بهشون گفتند ویزا نیست تشکر کردند و رفتند.
ایرانی با تمدن 2500 ساله چی از اونها کم داره که بخواد با عملکردش طرز فکر جامعه بین المللی را نسبت به خودش عوض کنه.
مطمئن باشید اگر بخوان این قضیه را بولد کنند خیلی راحت همگی محکوم میشیم.

كلا بهتره مدل گير سه پيچ نباشيم. هي هم نامه نگاري و پرس و جو كردن قضيه رو لوث ميكنه والا. يذره تحمل. اونا كارشونو بلدن
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، babak12 ، atlantis770 ، HERMES7 ، freddyflientstone ، L_haam ، A_A ، Rooz ، نیلان ، goliii ، kimfar ، sunflower00
سلام هم قطاری های عزیز
هرچی بیشتر از زمان قبولیمان میگذرد و جلوتر میریم اون ذوق و شوق قبولی داره کمرنگ تر میشه و بهتر می تونیم موانع پیش رومون رو ببینیم. حتما همتون تاپیک کلیرنس 2014ایها رو دنبال می کنید و دیدید که در کمال ناباوری چه چیزی داره پیش میاد. البته هنوز مسابقه تموم نشده و من هنوز امید دارم که بهترین ها براشون رقم بخوره.
امیدوارم که برای ما بهترینها رقم بخوره. ولی همونطور که تو سالهای قبل دیدیدم لاتاری فقط یک شانسه و اینکه آخرش چی پیش بیاد رو هیچ کدوممون نمی دونیم. پس بهتره قبل از تصمیم گیری برای مهاجرت همه ی جوانب رو بسنجیم. شاید خیلی ها وقتی ثبت نام می کردند تصمیمی برای مهاجرت نداشتند و گفتند بذار ببینیم چی میشه و وقتی هم که نامه ی قبولی رو دیدند گفتند این شانسیه که سراغ هر کسی نمیاد پس بریم و ویزامون رو بگیریم و بعدا تصمیم میگیریم که بریم یا نریم.
دوستای عزیزم شاید بهتر باشه ما 4992تایی که این فرصت برامون پیش اومده قبل از مصاحبه خوب بشینیم دو دوتا چهارتا کنیم. آیا واقعا میخوایم مهاجرت کنیم یا این یه جو زودگذره که ما رو گرفته و فکر میکنیم رفتن کلاس داره؟ آیا می تونیم بعد از مهاجرت اونجا دووم بیاریم و کار و زندگی واسه خودمون دست و پا کنیم؟ اصلا هدفمون از مهاجرت چیه؟
بهتره دوستایی که در انتظار مصاحبه هستند و ماهایی که هنوز کارنت نشدیم از الآن بشینیم و یه تصمیم جدی بگیریم، با خودمون روراست باشیم و اگه تصمیم قطعی گرفتیم بریم مصاحبه. اینجوری شاید کسایی که واقعا تموم زندگیشون رو برای مهاجرت گذاشتند راحت تر بتونند ویزا بگیرند. شاید اینجوری تعداد کلیرنسی ها کمتر بشه. اینجوری حتی اگر به 3500نفرمون هم خدای نکرده ویزا ندادند، حداقل تعداد بازمانده ها کمتر میشه و حق کسایی که واقعا میخواستند برند کمتر پایمال میشه
با آرزوی بهترین ها واسه ی هممون
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان