کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
چرا نمیاد این نامه دوم!!!
ایا کسانی که هنوز نامه دوم رو نگرفتند و کارنت بودند، مثل من سفارتشون رو تغیر دادند؟ شاید دلیل این همه تاخیر اینه؟
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام دوستان.ببخشید یکی از دوستان تو صفحه 8 اینو نوشته.من نمیدونم سایت سیس چیه و کانفرمیشن نامبر چیه.
ببخشید اگه خیلی پرتم

تو سایت سیس ثبت نام کامل انجام دادم و کانفرمیشن نامبر دارم.
تشکر کنندگان:
(2014-09-09 ساعت 13:27)Goldenstar نوشته:  چرا نمیاد این نامه دوم!!!
ایا کسانی که هنوز نامه دوم رو نگرفتند و کارنت بودند، مثل من سفارتشون رو تغیر دادند؟ شاید دلیل این همه تاخیر اینه؟
بله من هم شرايط شما دارم و نامه دوم دريافت نكردم
فكر نمي كنم تغيير سفارت نقشي در اين همه تاخير داشته باشه
به نظر من اين همه تاخير به خاطر بستن شدن لاتاري 2014 و حجم كاري بالا سفارتها است
با اين حال فقط بايد صبر كرد دوست عزيز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: برنده 2015 ، A_A ، Rooz ، atlantis770
با سلام به شما عزیزانی که امسال قبول شدین تبریک می گم، من از جا مونده های 2014 هستم هر کمکی از دستم بر بیاد انجام می دم ولی بهتره که واسه شما که اول راهین چنذ نکته را یاداوری کنم که 2013 ها به ما گفتن و ما گوش ندادیم!
1. از الان به خوتون بقبولونین که این پروسه خیلی سخت و طاقت فرساست ممکنه ویزای یک ضرب بگیرین و خوش شانس باشین، یا اینکه وارد پروسه چک بشین و پدرتون در بیاد و بعد از کلی خرج و هزینه آخرش بهتون بگن که ویزا تموم شده!
2. همه مدارکی که براتون مورد نیازه و تو سایت اعلام کرده رو ترجمه کنین و ببرین نه بیشتر نه کمتر! اتونها تنها چیزیو می خوان که اعلام می کنن
3. اینجا سعی کنین با هم مهربون باشین حتما دارین می رین با کسایی که شماره هاشون با شما یکی ه هماهنگ کنین تا اونجا تنها نباشین اینجوری بیشتر بهتون خوش می گذره
4. اینو از الان بهتون بگم: کار سربازی شغل خصوصی دولتی پول اسپانسر هیچکدوم تاثیری تو روند کاری شما نداره اگر دوست داشتین بیان تو پیج 2014 ها ببین که هر کدوم چه وضعیتی داشن
5. تا بهتون اعلام کردن که شما مشمولین ولی همسرتون الان نمیگیره سریع مال خودتونو بگیرین و صبر نکنین که بعدن بگیرین چون همش دروغه و بعدنی در کار نیست
6. اگر واقعا دوست دارین برین ولی زبانتون خوب نیست برین کار کنین و همسفر پیدا کنین که مثل 2014 ها نشین خانوماشون گرفتن ویزا رو ولی خود آقایون نگرفتن الان ناراحتن که خانوممون رو چه جوری تنها بفرستیم و یک کلمه زبان باد نیست کسی و نداریم و هیج جا رو نمی شناسیم
7. تو این مسیر از این وبلاگ نکات مفید را بردارین و استفاده کنین افراد ناامید زیادی هستن که با حرفاشون شما ها رو اذیت خواهند کرد
8. امید و باور و انتظار چیز خوبیه ولی همیشه پلن بی داشته باشین که اگر نشد چی؟ الان باید چی کار کنم، به زندگی عادیتون ادامه بدین
9. واقعا اینکه می گن به کسی نگین درسته چون واقعا وقتی نشد نمی دونید چه جوری باید بهشون بگیم که نگرفتین!!!!!!!!
10. دیگه حرفی ندارم سعی کنین بهتون خوش بگذره چیزاتونو نفروشین و حتی اگر از چیزی خومشتون اومد بخرین که بعدا رو دلتون نمونه!
شماره كيس نامبر:
5xxx
مصاحبه :
تعداد نفرات :٢ نفر
جا مانده 2014! Sad
hope hope hope Tongue

تشکر کنندگان: r.bazargan ، HERMES7 ، ریحانا ، miyu ، k1_m_1358 ، Rooz ، A_A ، hamed shayan ، babak12 ، behjat ، goliii ، mamali121 ، sami_rg ، m.ghoreishi ، atlantis770
امروز 9 سپتامبر و وضعیت 2014 هفته پیش تموم شد!!!!!!!!! there is no more visa available!
شماره كيس نامبر:
5xxx
مصاحبه :
تعداد نفرات :٢ نفر
جا مانده 2014! Sad
hope hope hope Tongue

تشکر کنندگان: r.bazargan ، Rooz ، babak12 ، goliii
اوضاع 2014 ها خیلی بهم ریخته اساسی !
چه چیزایی که ننوشتن! Sad Smile Sad از 30 یا سی شدن یا درامد زایی برای سفارت ها ! بابا جون شانستون زده برنده شدین! ای شانستون هم نزده! سیستم خراب شده! :دی
واقعا "توهم توطئه" ما ایران ها رو به کجا ها که نکشونده ! Sad
دوستان هر کی الان با خودش خلوت کنه ! بالا پایین کنه ! چپ و راست کنه! همش شانسه و لاغیرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر! بوده طرف سیاسی بوده ، نظامی بوده گرفته رفته!شما معاف @ جیب بابا کلیر نشدی !والا
تحمل فشارتون هم که 100 باشه بکنین 1000 چون قبولی و رفتن هزار تا داستان داره عزیز من!

فردا قبول نشدین!! خواهشا ابروی کسی رو زیر سوال نبرید!نگین پول ما رو خوردن ! وقت ما روگرفتن ! الان پول توجیب، وقت الی ما شالله! به نظر من، همه محترمن! حتی شیطان که رانده شده!
ایشالا این داستان برای هممون عاقبت به خیری داشته باشه Smile
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، r.bazargan ، Rooz ، miyu ، برنده 2015 ، babak12 ، sami_rg ، m.ghoreishi ، AliReza.Sh
(2014-09-09 ساعت 07:14)برنده 2015 نوشته:  جناب Rooz عزیز
درود
در نامه کی سی سی به دوستمون ،" نگفتن " زمان مصاحبه ها بر اساس کیس نامبرهاییست که فرم هاشونو ارسال کردن.گفتن زمان مصاحبه به ترتیب کیس نامبرهایی که پروسشون(بررسیشون) تمام شده تعیین میشن.

همچنان با آرزوی موفقیت.

درود بر شما
بله شما صحیح می فرمایید. من هم منظورشان را درست متوجه شده ام. اما کی سی سی باهوش تر از این حرفهاست. جمله آخرش مجهول است و خیلی دقیق اشاره نکرده که این پراسسینگ منظور پروسس کار خودشونه یا برندگانی که کارشونو پروسس کردن و فرم رو فرستادن.
با سپاس

پیروز و سربلند باشید
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، atlantis770
Smile 
دوستان تو نامه اول نوشته که این انتخاب شدن به منزله گرفتن ویزا نیست پس قضیه اصلا اون چیزایی نیست که دوستان میگن.درسته تو قرعه کشی همه چیز شانسیه ولی در مورد ویزا گرفتن اونا وسواس بیشتری به خرج میدن اینکه بر چه اساسی میدن یا نمیدن همش حدسهایی که دوستان میزنن و اینو جز سفارتخانه ها کسی نمی دونه پس خودتون رو درگیر حرف و حدیث نکنین و کار خودتون رو انجام بدین ایشالا که همتون ویزا بگیرین و تا میتونین زبان بخونین حتی اگه ویزا هم نگیرین همیشه به کارتون میاد Smile
2014AS5xxx، دو نفر، آنکارا تغییر به ابوظبی ، قبولی: ۱ می، ارسال مدارک (پست): 10 می، تایید دریافت مدارک: 20می . مصاحبه 15 می 2014. ویزا یکضرب .مقصد لس آنجلسShy,ورود به آمریکا 19 اکتبر
تشکر کنندگان: miyu ، ریحانا ، Rooz ، babak12 ، atlantis770
دوستان 2015 امسال به خاطر خرابی سیستم کخ معلوم نیست راست است یا دروغ خیلی از بچه های 2014 از لاتاری جا ماندن و 1500 تا ویزا از پارسال کمتر به ایرانی ها دادن یعنی میشه گفت بالای 3000 که کلیرنس خوردن شانس شان از بین رفت اگر میخواهین این مشکل برای شما پیش نیاید برید FB وزارت خارجه شما هم به زبان فارس پیام بزارید و با انگلیسی فرقی نمکنه این آدرسش است https://www.facebook.com/USAdarFarsi?fref=ts
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: Rooz ، atlantis770
(2014-09-09 ساعت 14:54)babak12 نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 13:27)Goldenstar نوشته:  چرا نمیاد این نامه دوم!!!
بله من هم شرايط شما دارم و نامه دوم دريافت نكردم
فكر نمي كنم تغيير سفارت نقشي در اين همه تاخير داشته باشه
به نظر من اين همه تاخير به خاطر بستن شدن لاتاري 2014 و حجم كاري بالا سفارتها است
با اين حال فقط بايد صبر كرد دوست عزيز

دوست عزیزم سلام

من تغییر سفارت نداشتم و همچنان منتظر دریافت نامه دومم هستم.
برای همه شما بهترین ها رو آرزو می کنم.

پیروز و سربلند باشید
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: nazgol hemati ، babak12 ، goliii ، sunflower00 ، A_A
واقعاً بعضي ها آبروي هر چي ايرانيه ميبرن، واقعاً حرفهاي ركيك تو فيس بوك وزارت خارجه چه چيزي و نشون ميده ؟ خجالت آوره
تشکر کنندگان: نیلان ، r.bazargan ، atlantis770
بنظرم میشه گفت این پروسه از کارنت شدن گرفته تا آمریکا رفتن و جا افتادن در آنجا و..... دو تا چالش داره:
زمان و زبان
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Rooz ، L_haam ، r.bazargan ، a.rahaa ، kaamiran ، m.ghoreishi
خوب به سلامتی بنده هم به جمعتون اضافه شدمBig Grin. یه چیزی همین اول بگم؟

آخه چرا نامه دوم من نمیاد؟Wink

مزاح بود. تاپیک بولتن که هر چه میدانستم و هر ابزاری داشتم منتقل کردم. البته یه سری استادها اونجا از قبل از بنده بودن که پیش بینیشون بهتر بود و من از این بابت دیگه نگرانی ندارم.

حالا باید در کنار شما در انتظار باشم تا نامه دوم و بعدش تا روز مصاحبه از امروز 52 تا 82 روز (اگر همه چیز خوب پیش بره) دیگه مصاحبه بنده تمومه.Big Grin

آخ که چقدر این روزها داره زود میگذره. کاشکی زندگی ترمز داشتRolleyes
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: miyu ، babak12 ، A_A ، Rooz ، Hagh81 ، saboteur ، goliii ، L_haam ، Samia ، ریحانا ، fa15 ، آزاده_امین ، Melon2015 ، MJAVADIAN ، atlantis770
(2014-09-09 ساعت 18:47)behdadK نوشته:  خوب به سلامتی بنده هم به جمعتون اضافه شدمBig Grin. یه چیزی همین اول بگم؟

آخه چرا نامه دوم من نمیاد؟Wink

مزاح بود. تاپیک بولتن که هر چه میدانستم و هر ابزاری داشتم منتقل کردم. البته یه سری استادها اونجا از قبل از بنده بودن که پیش بینیشون بهتر بود و من از این بابت دیگه نگرانی ندارم.

حالا باید در کنار شما در انتظار باشم تا نامه دوم و بعدش تا روز مصاحبه از امروز 52 تا 82 روز (اگر همه چیز خوب پیش بره) دیگه مصاحبه بنده تمومه.Big Grin

آخ که چقدر این روزها داره زود میگذره. کاشکی زندگی ترمز داشتRolleyes

بهداد جان به جمع همه دوستان منتظر خوش اومدیSmile
اره واقعا کاش ترمز داشت
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، Rooz ، Hagh81 ، goliii ، Alex 2014 ، MJAVADIAN
(2014-09-09 ساعت 17:39)Hagh81 نوشته:  واقعاً بعضي ها آبروي هر چي ايرانيه ميبرن، واقعاً حرفهاي ركيك تو فيس بوك وزارت خارجه چه چيزي و نشون ميده ؟ خجالت آوره

دوست عزیز من که هنوز نرفتم ببینم اونجا چه خبر راه انداختن! ولی اگر واقعا این طوری هست که شما می فرمایید، آبروی همه را برده اند، حتی اگه الکی کاربر هم باشن و از مدل ایرانی بی ریشه هم که باشن، جزو فرومایه ترین افراد روی زمینن که می فرمایید حرف های زشت و .... نوشتن. آمریکا هم این جور افراد رو می بینه که تصمیم می گیره به همه ایرانی ها "کلیرینس پراسس" بزنه دیگه.

حالا دیگه با این وضعیت مجبورم بگم که، امیدوارم که پیروز و سربلند باشید.
تشکر کنندگان: Hagh81 ، babak12 ، behdadK ، goliii ، r.bazargan ، freddyflientstone

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان