کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
بچه ها لحظه شماری کنید نامه دوم در راهه .توی همین چند روزه ایشاا... اعلام میشه مثل ماه قبل .اولین نفری که نامه دومش اومد بیاد اعلام کنه . الان 1 ماهه همگی منتظر این نامه هستیم . به امید ویزاهای یک ضرب واسه همه
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: Hagh81 ، babak12 ، A_A ، Rooz ، goliii ، r.bazargan ، Melon2015 ، sami_rg ، nazgol hemati ، MJAVADIAN ، atlantis770
سلام دوستان من هم به جمع شما اضافه شدم شماره کیس حدود --26
من فرم رو 22ماه جون فرستادم حدودا کی باید برم مصاحبه؟
برای همه آرزوی موفقیت میکنم.
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Rooz ، behdadK
بهداد جان تبریک به خاطر کارنت شدن. میگم شیرینی کارنتی رتبه نمیدین؟ :-)
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Rooz ، behdadK ، r.bazargan
والا واسه ما هم هنوز نيومده با كيس ١٥٠٠

تشکر کنندگان: Rooz ، babak12 ، behdadK ، atlantis770
(2014-09-09 ساعت 19:18)babak12 نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 18:47)behdadK نوشته:  خوب به سلامتی بنده هم به جمعتون اضافه شدمBig Grin. یه چیزی همین اول بگم؟

آخه چرا نامه دوم من نمیاد؟Wink

مزاح بود. تاپیک بولتن که هر چه میدانستم و هر ابزاری داشتم منتقل کردم. البته یه سری استادها اونجا از قبل از بنده بودن که پیش بینیشون بهتر بود و من از این بابت دیگه نگرانی ندارم.

حالا باید در کنار شما در انتظار باشم تا نامه دوم و بعدش تا روز مصاحبه از امروز 52 تا 82 روز (اگر همه چیز خوب پیش بره) دیگه مصاحبه بنده تمومه.Big Grin

آخ که چقدر این روزها داره زود میگذره. کاشکی زندگی ترمز داشتRolleyes

بهداد جان به جمع همه دوستان منتظر خوش اومدیSmile
اره واقعا کاش ترمز داشت

بهداد جان عزیز خوش آمدی به منتظران راه سفارت، ما که خیلی وقته منتظریم، فکر کنم زیر پام درخت سبز شده و خبر ندارم. هم به شما و هم به همه تبریک می گم. حداقل این ویژگی و داره که دیگه ما تو تاپیک انتظار برای مصاحبه تنها نیستیم و دوستان بهتر و بیشتری به جمعمون ملحق می شن.

پیروز و سربلند باشید
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، goliii
بچه ها تا شماره ٢٩٥٠ اعلام شد
تشکر کنندگان: Rooz ، babak12 ، behdadK ، برنده 2015 ، goliii ، r.bazargan
سلام علیکم

آقا ته صف کجاس؟ یه دونه ای هم صف ایه ؟

بما گفتن بیایم اینجا تا ناممون رو برامون آپ کنن؟
من پشت مدیرم ها زنبیل گذاشتم Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، behdadK ، aghamilad ، L_haam ، Rooz ، r.bazargan ، آزاده_امین ، m.ghoreishi ، MJAVADIAN
کو تا این صفحه مثل همه سال به اعداد 2400 یا بشتر برسه.ما هم باید با این کیس نامبرمون مثل"بابای مدرسه" شاهد اومدن و رفتن همه شماها باشیم.(لطفا رتبه وتشکر خود را از بابای مدرسه دریغ نفرمایید.!!!)
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: A_A ، Rooz ، babak12 ، r.bazargan ، ریحانا ، ARSAMNEW
(2014-09-09 ساعت 16:49)Rooz نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 14:54)babak12 نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 13:27)Goldenstar نوشته:  چرا نمیاد این نامه دوم!!!
ایا کسانی که هنوز نامه دوم رو نگرفتند و کارنت بودند، مثل من سفارتشون رو تغیر دادند؟ شاید دلیل این همه تاخیر اینه؟
بله من هم شرايط شما دارم و نامه دوم دريافت نكردم
فكر نمي كنم تغيير سفارت نقشي در اين همه تاخير داشته باشه
به نظر من اين همه تاخير به خاطر بستن شدن لاتاري 2014 و حجم كاري بالا سفارتها است
با اين حال فقط بايد صبر كرد دوست عزيز

دوست عزیزم سلام

من تغییر سفارت نداشتم و همچنان منتظر دریافت نامه دومم هستم.
برای همه شما بهترین ها رو آرزو می کنم.

پیروز و سربلند باشید

نامه ی دوم به دست همه خواهد رسید
اصلا نگرانش نباشید
Cool

سلام دوستان
اطلاع دارید که ایا قبل از دهم اکتبر هم کسی تاریخ مصاحبه دریافت کرده یا نه؟
ممنون
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz
اول اکتبر هم مصاحبه داشتیم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، نیلان ، Rooz ، A_A ، HERMES7
دوستانی که نامه مصاحبشون برای امارات میاد بنده با توجه به سابقه مدتی زندگی در دوبی و شارجه و البته 2 سفر اخیر برای مصاحبه و دریافت ویزا سعی میکنم هر روز در تاپیک مربوط به سفر به امارات خدمتتون باشم..... لطفا سوالاتتون رو برای انجام یک سفر بدون استرس، باحال و البته ارزان در اون تاپیک مطرح کنید.
تشکر کنندگان: A_A ، behdadK ، babak12 ، milad.nas ، aghamilad ، HERMES7 ، rezasadeghi ، atlantis770 ، freddyflientstone ، m.ghoreishi ، Rooz ، soruosh
(2014-09-10 ساعت 11:11)rainolf نوشته:  دوستانی که نامه مصاحبشون برای امارات میاد بنده با توجه به سابقه مدتی زندگی در دوبی و شارجه و البته 2 سفر اخیر برای مصاحبه و دریافت ویزا سعی میکنم هر روز در تاپیک مربوط به سفر به امارات خدمتتون باشم..... لطفا سوالاتتون رو برای انجام یک سفر بدون استرس، باحال و البته ارزان در اون تاپیک مطرح کنید.
ممنون دوست عزیز.
میدونی چند میگیرن ویزا یه ضرب میدن؟؟ آخه ما اینجا عادت داریم به دادن این پولا
Just kidding!!
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: A_A ، milad.nas ، rezasadeghi ، goliii ، m.ghoreishi
تمام کسایی که کارنت میشن حتما تو همون ماه اعلامی(سری1 نوامبر،سری2اکتبر) میرن برای مصاحبه؟ امکان داره تعدادی از سری اول مصاحبشون اکتبر بشه؟؟
کمتر از 1 ماه به شروع مصاحبه سری اول مونده اما خبری از نامه دوم نیست.به هر حال باید برنامه ریزی کرد.
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: atlantis770 ، Samia
خیر
بله
نامه دوم حداقل 6 هفته قبل از مصاحبه در سایت قرارداده میشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، HERMES7 ، rezasadeghi ، rainolf ، h_researcher ، atlantis770 ، goliii ، Rooz
وای چرا پس این نامه نمیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان: atlantis770

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان