کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
فایل پی دی اف آشنایی با ایالات مختلف آمریکا رو که توسط من تهیه شده را میتونید از [color=#FF69B4] [size=large] این [url=آشنایی_با_ایالات__متحده.pdf]قسمت [/url] دانلود کنید و استفاده ببرید
تشکر کنندگان: iman2 ، Rooz ، bahreini.ehsan
Smile 
دوستان عزیزم. فقط میخوام بهتون بگم که تو خواب و خیال زندگی نکنین. تا وقتیکه ویزا نگرفتین شکل زندگیتون رو تغییر ندین خودتون رو با رویا پردازی مشغول نکنین و برنده شدنتون رو هم خیلی باز نکنین چون اگه تحت هر شرایطی ویزا نگیرین خیلی اذیت میشین من وقتی میبینم که دوستای خوب 2014 که یکسال رو مثل خانواده کنار هم بودیم نتونستن ویزا بگیرن خیلی ناراحت میشم امیدوارم واقع بینانه به این مسئله نگاه کنین هنوز خیلی زوده برای هر تصمیمی.فقط راضی باشین به رضای خدا.فقط اونه که صلاحتون رو میدونه .اگر سوالی داشتین تا جاییکه بشه کمکتون میکنم Smile
2014AS5xxx، دو نفر، آنکارا تغییر به ابوظبی ، قبولی: ۱ می، ارسال مدارک (پست): 10 می، تایید دریافت مدارک: 20می . مصاحبه 15 می 2014. ویزا یکضرب .مقصد لس آنجلسShy,ورود به آمریکا 19 اکتبر
تشکر کنندگان: ریحانا ، babak12 ، miyu ، L_haam ، Rooz ، r.bazargan
(2014-09-08 ساعت 14:41)ریحانا نوشته:  سلام دوستان
قبول دارید سعی مان را می کنیم که با منطق باشیم و از تجربه گذشتگان استفاده کنیم و به برنامه روزمره مان بپردازیم و تغییر عمده ندهیم (مثل گذشته کارمونو کنیم و خانه و اثاثیه نفروشیم و ... )ولی خود من نوعی، دستم نمیره یک وسیله برای خونه ام بخرم ،در محل کار، کارم را انجام می دهم ولی احساس می کنم لازم نیست خودمو به اینور و اونور بزنم که پیشرفت شغلی زیادی کنم ، ترجیح دادم وقتی که برای ادامه تحصیل دانشگاهی گذاشته بودم را خالی و آنرا به کلاس زبان اختصاص دهم (این روزها هر وقت اراده کنی راحت میتونی دوباره دانشگاه قبول بشی)، در ارتباط با اطرافیان سعی من براین است که بهتر باشم تا ذهنیت خوبی از خودم را در دل و یادشون باقی بگذارم و خلاصه این ماجرا قبولی لاتاری خیلی از ابعاد زندگیمونو تحت تاثیر قرار می ده ولی قرارنیست اثر منفی داشته باشد.
به نوعی هرچند تغییر عمده ندادم ولیکن یک تغییراتی پیش آمده و بهرحال همه معتقدیم که با جذب افکار مثبت و زمینه سازی برای آن می توان آنها را به واقعیت کشاند. منطقی و عاقلانه نیست تغییرات عمده مثل استعفا از کار و فروش خانه و غیره داد ولیکن برای آینده مان باید کمی برنامه ریزی هم داشته باشیم.
پس دوستان امید داشته باشید نه ترس، برنامه ریزی کنید ولی پل پشت سرتان را هم خراب نکنید که منطقی نیست.
امروز برای اولین بار اتفاقی اومدم یه سری به دوستان 2015 ایی بزنم تا اینکه پست شمارو دیدم...ای روزگار...یاد پارسال خودمون افتادم...چقدر شور و شوق داشتیم انگار دنیارو بهمون داده بودن همه جا جار زدیم بابا ما دیگه داریم میریم امریکا...اما افسوس الان 1 سال و چهار ماهه هنوز منتظرم...دوستان اگه میخواید اذیت نشین به هیچ کس نگین به هیچ کس...وقتی ویزا گرفتین 6 ماه وقت دارین توی بوق و کرنا جار بزنین...از من به شما نصیحت بود..به ما گفتن گوش نکردیم...حالا داریم چوبشو می خوریم...امیدوارم همتون یکضرب بگیرید نه مثل ما ...
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
تشکر کنندگان: miyu ، babak12 ، rezasadeghi ، HERMES7 ، A_A ، L_haam ، Rooz ، r.bazargan ، goliii
(2014-09-07 ساعت 21:32)visa2015 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 01:55)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  سلام کیس نامبر ما ۱۰۰۰ تا۲۰۰۰ ،ما فرممونو ۱۹ می پر کردیم ۳روز بعد از کارنت شدن نامه ی دوممون اومد فرداش یک ایمیل اومد که برید سایتو چک کنید

سلام

تبریک میگم بهتون. امیدوارم ویزای یکضرب بگیرین. از دوستان کسایی نمیشناسید که هنوز نامه دوم نیومده باشه. فکر کنم فراموش شدمSad

سلام نامه دوم ما هم هنوز نیومده نگران نباشید
تشکر کنندگان: atlantis770 ، babak12 ، Rooz
نامه های دوم سال گذشته گاها تا 1 ماه هم دیر اومده در این مورد الان نگران نباشید ولی توصیه میکنم اگر با کارنتی های این سری هم نامه دریافت نکردید حتما از ایمیل جهت پیگیری استفاده کنید؛ البته خوشبختانه با توجه به فرمت جدید فرمها امکان اینکه فرمهاتون رو دریافت نکرده باشن نزدیک به صفره....
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، Rooz ، r.bazargan ، rezasadeghi
دوستان الان KCC جواب ایمیل من رو داد
همون طورکه حدس می زدم یه جواب کوتاه و کلیشه ای
البته ایمیلم فقط در مورد مصاحبه نبود, راجع به دریافت کردن فرم ds-260 و در جریان بودن کارم هم بود
خیلی کار مفیدی نبود ولی اگه کسی خواست متنش رو می ذارم توی تاپیک مکاتبه با KCC

اینم جواب KCC :

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، آزاده_امین ، atlantis770 ، Rooz ، r.bazargan
(2014-09-08 ساعت 22:14)A_A نوشته:  دوستان الان KCC جواب ایمیل من رو داد
همون طورکه حدس می زدم یه جواب کوتاه و کلیشه ای
البته ایمیلم فقط در مورد مصاحبه نبود, راجع به دریافت کردن فرم ds-260 و در جریان بودن کارم هم بود
خیلی کار مفیدی نبود ولی اگه کسی خواست متنش رو می ذارم توی تاپیک مکاتبه با KCC

اینم جواب KCC :

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

دوستان عزیز سلام

بعد از گذشت یک هفته دوباره من برای شما مطلب می نویسم.
نامه خود من نیز هنوز نیامده و امیدوارم که این هفته نامه همه ما از سوی کی سی سی ارسال بشود. فقط یک نکته در پاسخ کی سی سی به این دوست عزیزمان وجود دارد که در پایان نامه گفته است "زمان مصاحبه ها بر اساس کیس نامبر هایی که فرم هایشان را ارسال کرده اند به ترتیب تنظیم می شود".
پس چرا هنوز نامه ها را آپدیت نمی کنند؟
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، A_A
(2014-09-08 ساعت 19:19)mohamad2014 نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 14:41)ریحانا نوشته:  سلام دوستان
قبول دارید سعی مان را می کنیم که با منطق باشیم و از تجربه گذشتگان استفاده کنیم و به برنامه روزمره مان بپردازیم و تغییر عمده ندهیم (مثل گذشته کارمونو کنیم و خانه و اثاثیه نفروشیم و ... )ولی خود من نوعی، دستم نمیره یک وسیله برای خونه ام بخرم ،در محل کار، کارم را انجام می دهم ولی احساس می کنم لازم نیست خودمو به اینور و اونور بزنم که پیشرفت شغلی زیادی کنم ، ترجیح دادم وقتی که برای ادامه تحصیل دانشگاهی گذاشته بودم را خالی و آنرا به کلاس زبان اختصاص دهم (این روزها هر وقت اراده کنی راحت میتونی دوباره دانشگاه قبول بشی)، در ارتباط با اطرافیان سعی من براین است که بهتر باشم تا ذهنیت خوبی از خودم را در دل و یادشون باقی بگذارم و خلاصه این ماجرا قبولی لاتاری خیلی از ابعاد زندگیمونو تحت تاثیر قرار می ده ولی قرارنیست اثر منفی داشته باشد.
به نوعی هرچند تغییر عمده ندادم ولیکن یک تغییراتی پیش آمده و بهرحال همه معتقدیم که با جذب افکار مثبت و زمینه سازی برای آن می توان آنها را به واقعیت کشاند. منطقی و عاقلانه نیست تغییرات عمده مثل استعفا از کار و فروش خانه و غیره داد ولیکن برای آینده مان باید کمی برنامه ریزی هم داشته باشیم.
پس دوستان امید داشته باشید نه ترس، برنامه ریزی کنید ولی پل پشت سرتان را هم خراب نکنید که منطقی نیست.
امروز برای اولین بار اتفاقی اومدم یه سری به دوستان 2015 ایی بزنم تا اینکه پست شمارو دیدم...ای روزگار...یاد پارسال خودمون افتادم...چقدر شور و شوق داشتیم انگار دنیارو بهمون داده بودن همه جا جار زدیم بابا ما دیگه داریم میریم آمریکا...اما افسوس الان 1 سال و چهار ماهه هنوز منتظرم...دوستان اگه میخواید اذیت نشین به هیچ کس نگین به هیچ کس...وقتی ویزا گرفتین 6 ماه وقت دارین توی بوق و کرنا جار بزنین...از من به شما نصیحت بود..به ما گفتن گوش نکردیم...حالا داریم چوبشو می خوریم...امیدوارم همتون یکضرب بگیرید نه مثل ما ...

دقیقا درست گفتید من به پدر و مادرخودم هم نگفتم (میروند تو ماتم )و فقط خواهرو برادرم میدانند.همکارانم که بعضی هم صمیمی هستیم هم نمی دانند فقط طرف همسرم متاسفانه پخش شد و همه فهمیدند که هر دفعه سئوال می کنند میگم معلوم نیست شانسمون50- 50 است و تا ویزا ندهند معلوم نمی کنه و غیره- واقعا بهتره ندانند.
از اینکه تجربه تان را به اشتراک گذاشتید واقعا ممنون ضمنا ًامیدوارم زودتر ویزاتون را بگیرید و با دل خوش دوباره ما را در این سایت راهنمایی کنید .لطفا امید داشته باشید مطمئنم موفق می شوید هنوز زمان دارید.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Rooz
سلام
کیس ما هم حدود 1700 هستش اما هنوز نامه دوم نیومده!

دو تا سوال ازتون داشتم :

1- اونجوری که من تو تاپیک کلیرنس 2014 دیدم اکثر عزیزانی که مشکل پیدا کردن کیسشون بالای 4000 بود. یعنی احتمال اینکه این مشکل برای دوستان زیر 4000 پیش بیاد کمتره. چون زودتر دعوت به مصاحبه دعوت میشیم. درسته؟؟؟؟

2- برنده اصلی مادرمه و ما تو نظرمونه اگر پدرم کلیرنس خورد خواهر و مادرم ویزاشون رو بگیرن و قبل از 6 ماه یه سفر برن آمریکا.سوالم این بود چقد طول میکشه تا مادرم شوهرش رو ببره؟؟؟ میتونه تو سفرهای دوم سوم ببره یا 4-5 سال طول میکشه؟؟؟

ممنونم و به امید ویزای یکضرب و بی دردسر همه
ایشالا وضعیت 2014 هم جور بشه و این حرفا در حد شایعه باشه
تشکر کنندگان:
قابل توجه برندگان 2015.انچه به سر 2014 هیا اومده ممکنه سر بقیه هم بیاد .راه هایی هست که ممکنه این اتفاق را بعیدتر بکنه.لطفا این کمپین رو لایک کنید تا اثر بخشی ان بیشتر بشه.:.
https://www.facebook.com/dv2014campaign
در کمال ناباوری سفارتهای اروان و ابوظبی پاسخهای نا امید کننده ای به هوطنان دادند.
اینکه به علت بالا بودن تقاضا ویزا زودتر از موعد تمام شد.
این دردناک است بزای انکه درست است لاتاری یک شانس به اصطلاح بی منت است اما یک شانس نا برابر است. به این شکل که ملیتهای مختلف در حالی در پروسه اخذ ویزا یکی پس از دیگری قرار میگیرند که اکثریت ایرانیها در پروسه های بسیار طولانی کلیرنس مانده د و طبیعتا وقتی ایران عملا از این شانس با کلیرنس معلق مانده سایرین ویزاها را به اتمام میزسانند.این یعنی عملا شانس ایرانیها نصف میشود. این تبعیضی واضح علیه ملتست که درصد بالای از برندگانش تحصیلات بالا دارند و در مقایسه با مثلا نپالیها ی درس نخوانده لیاقت بیشتری دارند.اما علیرغم این واقعیت دولت امریکا با بی عدالتی تمام تقریبا اکثر نپالیها رو در زمانی کوتاه ایشو کرد و ایرانیهای عزیز حتی نصف هر سال هم نگرفتند.(حدود 1500 ویزا برای 6000 برنده)
جالبه در فورومهای خارجی نپالیها بسیار نگران بودند که ایرانیها 3700 ویزا رو بگیزند و سهمشان کم شود..حال میبینیم سهم به حق ایران به انها و سایر ملیتها داده شده.به راستی این بی عدالتی که با ذات لاتاری و فرصت برابر و بسته به شانس کاملا ضدیت دادد چیزی جز تبعیض عمدی است؟
امریکایی که در سالهای اخیر ادعای همدلی و همراهی با ملت ایران را
داشته و بهترین اشنایی را هم با ایرانی پیدا کرده
با این حرکت بسیار ناپسند بیش از 2000 ایرانی را داغدار و نا امد کرده.
ویزاهای داده شده جز ایجاد نگرانی بیشتر برای زوجهایی که ناچارند به علت دریافت یک ویزا یا جدا شدهو سالها تنهایی را به جان بخرند یا قید آن دیار را بزنند
.این جسارت به شان و تحقیر ملت ما را میبایست طوری جواب دهیم تا هم دنیا بدانند این دولت چقدر با تبلیغاتی که از برابری و دوستی میدهد متفاوت است و هم شاید برای برنده گان اتی اهرم فشاری باشد تا حقشان پامال نشود.
لاتاری شانس است امااگر برای همه یکسان باشد . در غیر ان جز هزینه و فشار روخی و از هم پاشیدن خانواده ها چیزی در بر نداشته و صرفا اقلیتی خاص از ان بهره کامل را میبرند.
CN:2014AS76XX- تعداد اعضای کیس 2نفر - مصاحبه 15جولای، انکارا- خانمم: ویزای یه ضربBig Grin - خودم AP سربازی معاف وپزشک بدون شغل دولتی E -اپدیتها 17 جولای و 28 جولای با ایمیل.

concentrated thoughts produce desired results
تشکر کنندگان: milad.nas ، kaamiran ، Rooz
(2014-09-09 ساعت 10:34)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام
کیس ما هم حدود 1700 هستش اما هنوز نامه دوم نیومده!

دو تا سوال ازتون داشتم :

1- اونجوری که من تو تاپیک کلیرنس 2014 دیدم اکثر عزیزانی که مشکل پیدا کردن کیسشون بالای 4000 بود. یعنی احتمال اینکه این مشکل برای دوستان زیر 4000 پیش بیاد کمتره. چون زودتر دعوت به مصاحبه دعوت میشیم. درسته؟؟؟؟

2- برنده اصلی مادرمه و ما تو نظرمونه اگر پدرم کلیرنس خورد خواهر و مادرم ویزاشون رو بگیرن و قبل از 6 ماه یه سفر برن آمریکا.سوالم این بود چقد طول میکشه تا مادرم شوهرش رو ببره؟؟؟ میتونه تو سفرهای دوم سوم ببره یا 4-5 سال طول میکشه؟؟؟

ممنونم و به امید ویزای یکضرب و بی دردسر همه
ایشالا وضعیت 2014 هم جور بشه و این حرفا در حد شایعه باشه
1- بله درسته و اصولا احتمال مشکل برای 2015 با توجه به 1000 نفر برنده کمتر خیلی غیر محتمله.
2- کار عاقلانه ای میکنید و کیس ازدواج 1 تا 2 سال طول میکشه تا به همسرش ملحق بشه....
3- الان برای این فکرها خیلی زوده امیدوارم همگی یکضرب بگیرن و کار به اونجاها نکشه....
موفق باشید.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، atlantis770 ، ریحانا ، Melon2015 ، A_A ، A L I R E Z A 67 ، rezasadeghi ، Rooz ، behjat
(2014-09-09 ساعت 11:08)برنده 2015 نوشته:  درود بر همه دوستان

آقا طلب کاریم مگه از آمریکا. ادبیات عجیبی شکل گرفته بین تاپیک ها.

"این تبعیضی واضح علیه ملتست که درصد بالای از برندگانش تحصیلات بالا دارند و در مقایسه با مثلا نپالیها ی درس نخوانده لیاقت بیشتری دارند".

عجب!

دوستان هر طور صلاح میدونن و بهشون آرامش میده نهایتا عمل می کنند. اما وجدانا نوشته های از این دست رو در اون نوع کمپین ها نذارید. قراره به کشوری بریم که حداقل تصور می کنیم مبنای لیاقت و احترام به افرادش، صداقت و درک و احترامه.

متانت، صبوری و حفظ آرامش، اگرچه در برخی شرایط دشواره اما هنر باارزشیه .
دوست من صحبتهای شما کاملا متینه و من موافق اونها هستم اما برای درک 2014 ای ها و اینکه چی بهشون گذشته باید تاپیک کلیرنس 2014 رو کامل خوند که خودش یک مرثیه کامله... در هر حال هرکسی با روش خودش با فاجعه کنار میاد و لاتاری 2014 یک فاجعه تمام عیار بود. فقط میتونم آرزو کنم دوستان 2015 ای هرگز چنین روزایی رو تجربه نکنن.
تشکر کنندگان: ریحانا ، babisondes ، A_A ، rezasadeghi ، Rooz
سلام دوستان
ببخشيد بابت اينكه مطلبم ربطى نداره، اگر مديران تشخيص دادن پاك كنن البته اگر اجازه بدن يه جواب بگيرم ممنون ميشم.
دوستان خاطرتون هست پارسال اطلاعيه ثبت نام ٢٠١٥ از چه تاريخى روى سايت قرار گرفت؟ چون الان حدودا ٢٠ روز باقى مونده به اكتبر ولى هيچ اطلاعيه ايى مبنى بر شروع ثبت نام براى ٢٠١٦ روى سايتشون نيست، با اين همه استرسى هم كه تو تاپيكاى ٢٠١٤ ميبينيم آدم ناخودآگاه فكر ميكنه كه نكنه كلا تعطيلش كردن؟!؟!
تشکر کنندگان:
(2014-09-09 ساعت 11:34)behrad.sam نوشته:  سلام دوستان
ببخشيد بابت اينكه مطلبم ربطى نداره، اگر مديران تشخيص دادن پاك كنن البته اگر اجازه بدن يه جواب بگيرم ممنون ميشم.
دوستان خاطرتون هست پارسال اطلاعيه ثبت نام ٢٠١٥ از چه تاريخى روى سايت قرار گرفت؟ چون الان حدودا ٢٠ روز باقى مونده به اكتبر ولى هيچ اطلاعيه ايى مبنى بر شروع ثبت نام براى ٢٠١٦ روى سايتشون نيست، با اين همه استرسى هم كه تو تاپيكاى ٢٠١٤ ميبينيم آدم ناخودآگاه فكر ميكنه كه نكنه كلا تعطيلش كردن؟!؟!
نگران نباشید دوست من؛
اول اینکه شما به امید خدا امسال ویزا میگیرید و دیگه کاری با لاتاری ندارید.
دوم اینکه لاتاری 2016 طبق روال همیشه برگزار میشه البته قراره قانون مهاجرت بازبینی اساسی بشه اما به لطف داعش این جریان عقب افتاده و فعلا ذهنشون مشغول عراقه....
تشکر کنندگان: A_A
(2014-09-09 ساعت 10:38)Dr.Mehrbod نوشته:  قابل توجه برندگان 2015.انچه به سر 2014 هیا اومده ممکنه سر بقیه هم بیاد .راه هایی هست که ممکنه این اتفاق را بعیدتر بکنه.لطفا این کمپین رو لایک کنید تا اثر بخشی ان بیشتر بشه.:.
https://www.facebook.com/dv2014campaign
در کمال ناباوری سفارتهای اروان و ابوظبی پاسخهای نا امید کننده ای به هوطنان دادند.
اینکه به علت بالا بودن تقاضا ویزا زودتر از موعد تمام شد.
این دردناک است بزای انکه درست است لاتاری یک شانس به اصطلاح بی منت است اما یک شانس نا برابر است. به این شکل که ملیتهای مختلف در حالی در پروسه اخذ ویزا یکی پس از دیگری قرار میگیرند که اکثریت ایرانیها در پروسه های بسیار طولانی کلیرنس مانده د و طبیعتا وقتی ایران عملا از این شانس با کلیرنس معلق مانده سایرین ویزاها را به اتمام میزسانند.این یعنی عملا شانس ایرانیها نصف میشود. این تبعیضی واضح علیه ملتست که درصد بالای از برندگانش تحصیلات بالا دارند و در مقایسه با مثلا نپالیها ی درس نخوانده لیاقت بیشتری دارند.اما علیرغم این واقعیت دولت آمریکا با بی عدالتی تمام تقریبا اکثر نپالیها رو در زمانی کوتاه ایشو کرد و ایرانیهای عزیز حتی نصف هر سال هم نگرفتند.(حدود 1500 ویزا برای 6000 برنده)
جالبه در فورومهای خارجی نپالیها بسیار نگران بودند که ایرانیها 3700 ویزا رو بگیزند و سهمشان کم شود..حال میبینیم سهم به حق ایران به انها و سایر ملیتها داده شده.به راستی این بی عدالتی که با ذات لاتاری و فرصت برابر و بسته به شانس کاملا ضدیت دادد چیزی جز تبعیض عمدی است؟
آمریکایی که در سالهای اخیر ادعای همدلی و همراهی با ملت ایران را
داشته و بهترین اشنایی را هم با ایرانی پیدا کرده
با این حرکت بسیار ناپسند بیش از 2000 ایرانی را داغدار و نا امد کرده.
ویزاهای داده شده جز ایجاد نگرانی بیشتر برای زوجهایی که ناچارند به علت دریافت یک ویزا یا جدا شدهو سالها تنهایی را به جان بخرند یا قید آن دیار را بزنند
.این جسارت به شان و تحقیر ملت ما را میبایست طوری جواب دهیم تا هم دنیا بدانند این دولت چقدر با تبلیغاتی که از برابری و دوستی میدهد متفاوت است و هم شاید برای برنده گان اتی اهرم فشاری باشد تا حقشان پامال نشود.
لاتاری شانس است امااگر برای همه یکسان باشد . در غیر ان جز هزینه و فشار روخی و از هم پاشیدن خانواده ها چیزی در بر نداشته و صرفا اقلیتی خاص از ان بهره کامل را میبرند.
عاقا من نمیفهمم مگه سهم هر کشور 7% نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه میشه یه کشور از سهم یکی دیگه استفاده کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان