کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
دوستان سلام
برای ما یک اس.ام.اس اومده بود با عنوان شرکت پرواز سبز آرزو و توش قید شده بود کارنتی دوم ویزا بولتن 2015 ، 2950 نفر ، ولی روی بولتن کارنتی جدید نیومده کسی میدونه موضوع چیه ؟
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان:
(2014-09-11 ساعت 13:52)gholamrezaei نوشته:  دوستان سلام
برای ما یک اس.ام.اس اومده بود با عنوان شرکت پرواز سبز آرزو و توش قید شده بود کارنتی دوم ویزا بولتن 2015 ، 2950 نفر ، ولی روی بولتن کارنتی جدید نیومده کسی میدونه موضوع چیه ؟

سلام دوست عزيز
لطفا لينك زير رو ببينيد:
http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
سپاس
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
(2014-09-08 ساعت 16:29)quasimodo نوشته:  دوستان عزیزم. فقط میخوام بهتون بگم که تو خواب و خیال زندگی نکنین. تا وقتیکه ویزا نگرفتین شکل زندگیتون رو تغییر ندین خودتون رو با رویا پردازی مشغول نکنین و برنده شدنتون رو هم خیلی باز نکنین چون اگه تحت هر شرایطی ویزا نگیرین خیلی اذیت میشین من وقتی میبینم که دوستای خوب 2014 که یکسال رو مثل خانواده کنار هم بودیم نتونستن ویزا بگیرن خیلی ناراحت میشم امیدوارم واقع بینانه به این مسئله نگاه کنین هنوز خیلی زوده برای هر تصمیمی.فقط راضی باشین به رضای خدا.فقط اونه که صلاحتون رو میدونه .اگر سوالی داشتین تا جاییکه بشه کمکتون میکنم Smile

.
تشکر کنندگان: atlantis770 ، ریحانا ، goliii
1- روال این چند ساله این بوده که هر سال یه بلایی بدتر از سال قبل سر بچه های ایران آوردند. 2012 کلی از قبولی ها به بهانه خطای سیستم قرعه کشی باطل شد و بیشتر اعلامی های جدید هم یا اصلا خبر نشدند که قرعه کشی تجدید شده یا شماره رهگیریشون رو گم کرده بودند. 2013 بعلت اعلام قبولی بیشتر از ظرفیت به خیلی ها ویزا نرسید.
2014 هم بجای 3500 تاحدود 2200 نفر (و نه 2200 کیس) ویزا گرفتند و مابقی رو دادند به کشورهای دیگه.
کلا سهمیه ایران "حداکثر" 3500 نفر (و نه 3500 کیس) هست و این "حداکثر" به معنی اینه که به هر دلیل ممکنه همین تعداد 3500 نفر رو هم تخصیص ندهند و به حداقل اکتفا کنند. از نظرشون این وسط چه بهتر که بجای یه ایرانی یه اروپایی بره!!
2- بهانه هاشون برای کلیرنس زدن به ایرانی ها زیاد شده (سربازی رفتن طرف ، شغل دولتی داشتن ، تخصص ها و رشته های خاص تحصیلی ، تدریس ، مسافرت های خارج کشور متعدد مخصوصا به بعضی کشورها مثل عراق و سو ریه، وابستگی خانوادگی با افراد نظامی و ...) . این بازی ها برای بقیه کشورها نیست و خاص ایرانی های بی نواست. (کیس هایی بودن که حتی معاف از خدمت بودن و بدون شغل دولتی و بی نصیب موندن و حتی خانم هایی که بی دلیل و به صلاحدید آفیسر مشمول اف بی آی چک شدن)
3- بر خلاف روال قانونی ، بچه های کلیرنس خورده رو بازی می دهند و علیرغم اینکه وعده می دهند که بعد از اتمام تحقیقات اسمشون رو در سایت سفارت اعلام میکنند اما عملا تا پایان طرح جر تعداد بسیار محدودی بقیه رو ماهها (حتی تا 11 ماه برای کیس دو رقمی هم دیدم) بلاتکلیف رها میکنند و در پاسخ به ایمیل ها هم وعده سر خرمن می دهند و آخر هم هیچ.
4- نمیشه گفت شانس کیس های پایین بیشتر از کیس های بالاست. همه چیز بستگی به این داره که موقع مصاحبه کلیرنس بخوری یا نه
5- بچه های سال های قبل هم اوایل کار قربون صدقه آمریکا می رفتند (مثل الان بعضیا) ولی وقتی بعد 1 سال و نیم استرس و هزینه جز بی برنامگی و تبعیض چیزی ندیدند زدند به سیم آخر و زمین و زمانو بد و بیراه می گند. امیدوارم شما تو اون شرایط همین ادب و آرامش الانو داشته باشی که بعیده!! (من با اینکه شانس آوردم و رفتنی شدم ولی حس اونا و استرس هاشونو درک میکنم)
6- حرف آخر اینکه خوشبینانه نگاه کنیم حدود 1000کیس درهم (با افراد خونوادشون) از بین این چند هزار کیس عاقبت بخیر می شند (بماند که بعدش آمریکا دوام میارند یا مثل خیلی ها آواز دهل شنیدن براشون از دور خوش بود و برمیگردند) پس از الان همه سیب ها رو تو سبد لاتاری نزارین.
7- همه چیزو تو فرم ها ننویسین و همه چیزو تو مصاحبه نگین. ویزای دانشجویی یا کاری نیست که رزومه بهتر و دست پرتر به معنی شانس بیشتر باشه بلکه بالعکس شانستون رو کمتر می کنه.
تشکر کنندگان: miyu ، niloofarshirazy ، Melon2015 ، جعفر60 ، fa15 ، soruosh ، AliReza.Sh
(2014-09-08 ساعت 16:29)quasimodo نوشته:  دوستان عزیزم. فقط میخوام بهتون بگم که تو خواب و خیال زندگی نکنین. تا وقتیکه ویزا نگرفتین شکل زندگیتون رو تغییر ندین خودتون رو با رویا پردازی مشغول نکنین و برنده شدنتون رو هم خیلی باز نکنین چون اگه تحت هر شرایطی ویزا نگیرین خیلی اذیت میشین من وقتی میبینم که دوستای خوب 2014 که یکسال رو مثل خانواده کنار هم بودیم نتونستن ویزا بگیرن خیلی ناراحت میشم امیدوارم واقع بینانه به این مسئله نگاه کنین هنوز خیلی زوده برای هر تصمیمی.فقط راضی باشین به رضای خدا.فقط اونه که صلاحتون رو میدونه .اگر سوالی داشتین تا جاییکه بشه کمکتون میکنم Smile

.
تشکر کنندگان: fa15 ، soruosh
(2014-09-11 ساعت 11:44)rainolf نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 01:04)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 13:05)rainolf نوشته:  بابا نترسید ما که نمردیم.... من 5 بار این پروسه رو با بچه های این سایت طی کردم تا قسمت خودم شد.... هر سال هم یک مدل جدید و تلخی ها و شیرینی های خاص خودش رو داره.... اصلا نگران نباشید ما همینجا هستیم و اگر کمکی از دستمون بر بیاد در خدمتیم....
دایی رضا
سلام دایی رضا خسته نباشی
یه سوال که خیلی ذهنمو مشغول کرده اینه که با ویزای توریستی 14 روزه اروپا (شینگن) رفتم اروپا ولی بجای 14 روز حدود 60 روز موندم و بعدبرگشتم. حالا با توجه به تاریخهای ورود و خروج توی پاسپورتم جای نگرانی هست برا روز مصاحبم؟ یا اصلا اهمیتی نداره براشون؟
نه دوست من نگران نباش؛ اگر چیزی نپرسیدن که به احتمال غریب به یقین همینطوره شما هم اشاره ای نکنید.... اگر هم پرسیدن فقط و فقط حقیقت رو بگید ولی خیلی خلاصه.... اصولا هرچی اطلاعات کمتری بدین مصاحبه کم چالش تر و راحت تری خواهید داشت.
موفق و پیروز باشید.....
ممنون بابت پاسختون شماهم موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: rainolf
(2014-09-11 ساعت 16:33).mohajer نوشته:  1- روال این چند ساله این بوده که هر سال یه بلایی بدتر از سال قبل سر بچه های ایران آوردند. 2012 کلی از قبولی ها به بهانه خطای سیستم قرعه کشی باطل شد و بیشتر اعلامی های جدید هم یا اصلا خبر نشدند که قرعه کشی تجدید شده یا شماره رهگیریشون رو گم کرده بودند. 2013 بعلت اعلام قبولی بیشتر از ظرفیت به خیلی ها ویزا نرسید.
2014 هم بجای 3500 تاحدود 2200 نفر (و نه 2200 کیس) ویزا گرفتند و مابقی رو دادند به کشورهای دیگه.
کلا سهمیه ایران "حداکثر" 3500 نفر (و نه 3500 کیس) هست و این "حداکثر" به معنی اینه که به هر دلیل ممکنه همین تعداد 3500 نفر رو هم تخصیص ندهند و به حداقل اکتفا کنند. از نظرشون این وسط چه بهتر که بجای یه ایرانی یه اروپایی بره!!
2- بهانه هاشون برای کلیرنس زدن به ایرانی ها زیاد شده (سربازی رفتن طرف ، شغل دولتی داشتن ، تخصص ها و رشته های خاص تحصیلی ، تدریس ، مسافرت های خارج کشور متعدد مخصوصا به بعضی کشورها مثل عراق و سو ریه، وابستگی خانوادگی با افراد نظامی و ...) . این بازی ها برای بقیه کشورها نیست و خاص ایرانی های بی نواست. (کیس هایی بودن که حتی معاف از خدمت بودن و بدون شغل دولتی و بی نصیب موندن و حتی خانم هایی که بی دلیل و به صلاحدید آفیسر مشمول اف بی آی چک شدن)
3- بر خلاف روال قانونی ، بچه های کلیرنس خورده رو بازی می دهند و علیرغم اینکه وعده می دهند که بعد از اتمام تحقیقات اسمشون رو در سایت سفارت اعلام میکنند اما عملا تا پایان طرح جر تعداد بسیار محدودی بقیه رو ماهها (حتی تا 11 ماه برای کیس دو رقمی هم دیدم) بلاتکلیف رها میکنند و در پاسخ به ایمیل ها هم وعده سر خرمن می دهند و آخر هم هیچ.
4- نمیشه گفت شانس کیس های پایین بیشتر از کیس های بالاست. همه چیز بستگی به این داره که موقع مصاحبه کلیرنس بخوری یا نه
5- بچه های سال های قبل هم اوایل کار قربون صدقه آمریکا می رفتند (مثل الان بعضیا) ولی وقتی بعد 1 سال و نیم استرس و هزینه جز بی برنامگی و تبعیض چیزی ندیدند زدند به سیم آخر و زمین و زمانو بد و بیراه می گند. امیدوارم شما تو اون شرایط همین ادب و آرامش الانو داشته باشی که بعیده!! (من با اینکه شانس آوردم و رفتنی شدم ولی حس اونا و استرس هاشونو درک میکنم)
6- حرف آخر اینکه خوشبینانه نگاه کنیم حدود 1000کیس درهم (با افراد خونوادشون) از بین این چند هزار کیس عاقبت بخیر می شند (بماند که بعدش آمریکا دوام میارند یا مثل خیلی ها آواز دهل شنیدن براشون از دور خوش بود و برمیگردند) پس از الان همه سیب ها رو تو سبد لاتاری نزارین.
7- همه چیزو تو فرم ها ننویسین و همه چیزو تو مصاحبه نگین. ویزای دانشجویی یا کاری نیست که رزومه بهتر و دست پرتر به معنی شانس بیشتر باشه بلکه بالعکس شانستون رو کمتر می کنه.
به نظر من اصلا کسی برای مهاجرت به آمریکا نباید رو لاتاری حساب باز کنه/ کو تا قبول بشی بر فرض اینکه قبول بشی تا کی بعد این همه هزینه و تلاش ویزا رو برات ایشود کنن. خودم 3 ساله شرکت میکنم و قبول نمیشم. امسال هم شرکت میکنم ولی اصلا دیگه مثل 2 سال اول پاپیش نمیشم. ان شااله اونایی که قبول شدن ویزا رو زودتر بگیرن و خاطره تلخ 2013 تکرار نشه که حتی باعث شد برخی از اعضای خانواده ها از هم جدا بشن چون یه سریشون چک خوردن و ویزا تموم شد و دیگه بهشون نرسید
تشکر کنندگان:
سلام
امکان داره قدیمیا منو راهنمایی کنن کیس نامبر 5000 کی کارنت میشه .ممنون
تشکر کنندگان:
دوستان خبري از نامه دوم نيست. هنوز براي كسي نيومده؟
تشکر کنندگان: atlantis770
(2014-09-11 ساعت 15:11)bahreini.ehsan نوشته:  آقا میگم بیا اونور انتظار برای مصاحبه پیش بینی بکن ببینیم کی میاد نامه ها
شاید فرجی شد
آقا این مورد خودمونم خسته کرده, راستش ما دیگه بیخیالش شدیم
حداقل این هفته منتظرش نیستم
ولی بعید می دونم از هفته دیگه دیر تر بیاد
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: atlantis770 ، babak12 ، HERMES7 ، ashkansoso65 ، r.bazargan ، Rooz ، sunflower00
سلام به دوستان ۲۰۱۵
پیشاپیش عرض کنم کوچیک همه هستم و ارزو موفقیت واسه همه دارم، من از بدو ورودم به سایت تا تونستم تایپیکهایه مختلف رو خوندم و فقط موفق ترینیش مربوط به راهنمایی های قبل مصاحبه بود که تونستم روش فوکوس کنم. دوستان عزیز یه خواهش برادرانه دارم لطفن واسه اینکه تمامی استرس و نگرانیهاتون از بین ببرین به این تاپیک نیایین و از مدیران عزیز سایت هم این درخواستو دارم که با اینجور برقراری تاپیک هایی که موج منفی رو به دوستان وارد میکنه رو جلوگیری کنن، ما ایرانی ها بد عادتی داریم که کور سویی از موفقیت که دیدم دنبال جنبهای منفی رسیدن به هدف اصلی رو دنبال میکنیم . بهتر خودمونو اماده کنیم واسه مراحل پیشروی نه اینکه پیشگیری از موفقیت اصلی. خانوم بنده برنده شده و من اصلا نمیزارم بیاد تو سایت چون چنبار چشش خورد به این نا امیدی ها موج منفی راه انداخت ، اما الان به شدت دنبال امادگی های قبل مصاحبس. دوستان فقط سعی کنین امادگی پیدا کنین و با روحیه عمل کنین. فدای همه هموطنایه خوش بین و نیک پندار Shy
گفتار نیک ، کردار نیک ، پندار نیک
تشکر کنندگان: babak12 ، a.farzad ، A_A ، behjat ، HERMES7 ، ashkan.h56 ، puryapurya ، faravaz ، m.ghoreishi ، sami_rg ، ریحانا ، SAAM_60 ، r.bazargan ، m007 ، Rooz ، soruosh ، sunflower00
(2014-09-12 ساعت 02:14)babisondes نوشته:  سلام به دوستان ۲۰۱۵
پیشاپیش عرض کنم کوچیک همه هستم و ارزو موفقیت واسه همه دارم، من از بدو ورودم به سایت تا تونستم تایپیکهایه مختلف رو خوندم و فقط موفق ترینیش مربوط به راهنمایی های قبل مصاحبه بود که تونستم روش فوکوس کنم. دوستان عزیز یه خواهش برادرانه دارم لطفن واسه اینکه تمامی استرس و نگرانیهاتون از بین ببرین به این تاپیک نیایین و از مدیران عزیز سایت هم این درخواستو دارم که با اینجور برقراری تاپیک هایی که موج منفی رو به دوستان وارد میکنه رو جلوگیری کنن، ما ایرانی ها بد عادتی داریم که کور سویی از موفقیت که دیدم دنبال جنبهای منفی رسیدن به هدف اصلی رو دنبال میکنیم . بهتر خودمونو اماده کنیم واسه مراحل پیشروی نه اینکه پیشگیری از موفقیت اصلی. خانوم بنده برنده شده و من اصلا نمیزارم بیاد تو سایت چون چنبار چشش خورد به این نا امیدی ها موج منفی راه انداخت ، اما الان به شدت دنبال امادگی های قبل مصاحبس. دوستان فقط سعی کنین امادگی پیدا کنین و با روحیه عمل کنین. فدای همه هموطنایه خوش بین و نیک پندار Shy
گفتار نیک ، کردار نیک ، پندار نیک
اینو یادم رفت بگم ما خودمون در عین ناباوری برنده شدیم حتی واسه چک کردن سایت ما اول جون اقدام کردیم که نتیجشو ببینیم ، دفعه اول بود که ثبت نام کردیم البته خانومم اول خودشو ثبت نام کرد بعد که میخاست منو ثبت نام کنه دیدیم سایت بسته شده و منو نتونست ثبت نام کنه ، در کل میخاستم اینو بگم که تفکر مثبت داشتیم واسه برنده شدن اما در حینه بی خیالی کامل و الان هم خودمون عازم امریکا میدونیم اما تا گرفتن ویزا بیخیالیم. Smile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: babak12 ، afrand ، Hagh81 ، a.farzad ، A_A ، behjat ، HERMES7 ، ashkansoso65 ، aghamilad ، ریحانا ، SAAM_60 ، Rooz ، atlantis770 ، soruosh ، sunflower00
فکرکنم اینم باید بگم که
من به هیچ عنوان نگران نیستم, 1% نا امید نیستم, یعنی نا امیدی توی این مرحله واقعا معنی نداره Smile
کاااااامل امید دارم که ویزا می گیرم :p
وقتی دور دوم کارنتی های 2015 اومد حس بهتری پیدا کردم
ولی وقتی زیادی چشم انتظار نامه دوم باشی خسته کننده می شه
چارشم همونه که گفتم
بییییییخیال بودن
هر وقتم نامه اومد به بقیه کارا می رسم

*اینارو گفتم تا منظورمو درست رسونده باشم*
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: areb1356 ، Hagh81 ، HERMES7 ، ashkansoso65 ، babak12 ، atlantis770 ، sami_rg ، SAAM_60 ، r.bazargan ، m007 ، Rooz ، sunflower00 ، goliii
بیا بیا....
بیرون بیا...
با این تکون....
با اون تکون...
از دل سایت بیرون بیا.......
بیا بیا....
بیرون بیاااااااا.....
.
.
.
.
من در حال چک کردن نامه دوم Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65 ، A_A ، rezasadeghi ، SAAM_60 ، r.bazargan ، Rooz ، ارشان۲۰۱۵ ، goliii
سلام دوستان
الان دیگه موتور ما 2015 ای ها تقریبا روشن شده از همه دوستان خواهش میکنم اگر امکان داره
امضاهای خود را کامل کنید
با سپاس
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، A_A ، ashkansoso65 ، r.bazargan ، Rooz ، salar5452 ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان