کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-08-13 ساعت 00:10)مامان خانم نوشته:  سلام
مبارک همگی بسیار عالی کارنت کردند در مورد ترکیه پاسخگو به تمام سوالات هستم خوشحال میشوم که کمکی کنم
موفق باشید

بإسلام من برنده لاتاري ٢٠١٥هستم فرمهايم را دو ماه پيش إرسال كردم ولي هنوز جوابي نيامده اگه ازدوستان كسي هست كه تجربه داره حوش حال ميشم كمك كنه با تشكر علي ن،
تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام من ۵شنبه وقت دکتر گرفتم و ۱بچه هم دارم از سایت برام ایمیل اومده و confirmکرده ولی بعد تو توضیحاتش نوشته که ۵شنبه ها تست tbکه مخصوص بچه هاست را انجام نمیدند منم براشون ایمیل زدم که پس چه طور confirmکردید ولی هنوز جواب ندادن به نظرتون چه کار کنم روز مدیکالمو تغییر بدم مرسی
تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام دوستان خوبین؟
چی کارا کردین؟
بلیط گرفتین؟
هتل رزرو کردین؟
مصاحبه که رفتید، یه گردش حسابی هم برید.
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2014-09-14 ساعت 00:32)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  سلام من ۵شنبه وقت دکتر گرفتم و ۱بچه هم دارم از سایت برام ایمیل اومده و confirmکرده ولی بعد تو توضیحاتش نوشته که ۵شنبه ها تست tbکه مخصوص بچه هاست را انجام نمیدند منم براشون ایمیل زدم که پس چه طور confirmکردید ولی هنوز جواب ندادن به نظرتون چه کار کنم روز مدیکالمو تغییر بدم مرسی
سلام دوست عزیز، من نمی دونم شما کدوم سفارتین ولی تو ایمیلی که برای دکتر می فرستین باید تعداد اعضا و سنشون رو هم بگین که دکتر بتونه راهنماییتون کنه و جواب درستی بده. شاید اون ایمیل اتوریپلای بوده.اگر بگید برای کجا ایمیل فرستادید بهتر می شه کمکتون کرد.
تشکر کنندگان: A_A ، soruosh ، sunflower00 ، babak12 ، k1_m_1358 ، behdadK
(2014-09-14 ساعت 00:11)گل٢٠١٥ نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 00:10)مامان خانم نوشته:  سلام
مبارک همگی بسیار عالی کارنت کردند در مورد ترکیه پاسخگو به تمام سوالات هستم خوشحال میشوم که کمکی کنم
موفق باشید

بإسلام من برنده لاتاري ٢٠١٥هستم فرمهايم را دو ماه پيش إرسال كردم ولي هنوز جوابي نيامده اگه ازدوستان كسي هست كه تجربه داره حوش حال ميشم كمك كنه با تشكر علي ن،
سلام،
فرمها که باید آنلاین فرستاده بشن.بر اساس کیس نامبرتون باید منتظر کارنت شدن و بعد نامه ی دعوت به مصاحبه(نامه ی دوم)،و ....باشید. از تاپیک های مختلف مهاجرسرا استفاده کنید. مخصوصا چند پست اول هر تاپیک که جواب خیلی از سوالاتون توش هست.
تشکر کنندگان: A_A ، Mahmood129 ، soruosh ، babak12 ، k1_m_1358 ، behdadK
منم گاهی به اینجا سر می زنم، اگه سئوالی در مورد ابوظبی داشتید در خدمت هستم
کیس نامبر : 2014as29XX / تاریخ مصاحبه : 30 ژانویه- ابوظبی / تعداد افراد کیس : 3 نفر / آپدیتها: 4 فوریه- ده فوریه-4 مارچ- 5 مارچ - پنجم جون- هشت جون/ کلیر : هشت جون ، ساعت 12:30 ظهر/ دریافت ویزا : 26 جون

تشکر کنندگان: sunflower00 ، atlantis770 ، miyu ، A_A ، babak12 ، k1_m_1358 ، behdadK ، Melon2015
پیشگویان عزیز توجه فرمایید!!!
فردا دوشمبه، ۱۵ سپتامبر،روز آپدیت سایت به قول بعضی ها،روز اول هفته، روز قیام
ببخشید... (جو چیز بدیه) فرا میرسد.
هم اکنون منتظر پیشگویی های شما میباشیم .
بالاخره نامه دوم میاد یا نه.
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
قربان سری اول همونطور که فرمودید نامه های دوم از 15 ام آپدیت شد. الان هم میتونید از فردا پس فردا منتظر باشید موج دوم را
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، babak12 ، bahreini.ehsan ، A_A ، Melon2015
(2014-09-14 ساعت 13:44)bahreini.ehsan نوشته:  پیشگویان عزیز توجه فرمایید!!!

دلگیری عصر جمعه کم بود ....حالا دلگیری عصر یکشنبه هم اضافه شده....
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: babak12 ، Hagh81 ، bahreini.ehsan ، A_A ، Melon2015
(2014-09-14 ساعت 14:04)hamidrezamg نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 13:44)bahreini.ehsan نوشته:  پیشگویان عزیز توجه فرمایید!!!

دلگیری عصر جمعه کم بود ....حالا دلگیری عصر یکشنبه هم اضافه شده....
دقیقا حمیدرضا جان
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: babak12 ، atlantis770 ، A_A ، bogey ، aghamilad ، ashkansoso65
(2014-09-14 ساعت 14:16)k1_m_1358 نوشته:  خساست از خصوصیات بچه های 2015 هست.
بابا توی تاپیک 2014 ها که میریم طرف مینویسه سلام ، 300 تا تبریک و تشکر میخوره.
حالا اینجا دوستان لطف میکنن کلی راهنمایی ، تجربه ، دلداری ، ته تهش می بینی 5 تشکر پایینش هست.
خدایی کم لطفی نکنید.
حالا ببینم این پست من چند تشکر میخوره ;-) ;-) ;-)

ميخواي بگي لايك روت نميشه؟
چندتا لايك داره؟
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، miyu ، hamidrezamg ، A_A ، niloofarshirazy ، babak12 ، aghamilad ، ashkansoso65 ، ramin5589 ، behjat ، R-AL ، alinima
قربان بنده این پست شما رو پاک نکردم که کمی تشکر بگیرید. البته میدانید که این دکمه Thanks است و نه Like و کاربردی جداگانه داره.
یک خواهشی از دوستان دارم که اگر پستی که دوستان میزنند برایتان مفید بود و یا قبولش داشتید حتما از دکمه تشکر استفاده کنید که در این صورت هم تعداد تشکر ها راهنمای خوبی برای پیدا کردن پست مفید است و هم کاربر مورد اعتماد. ضمنا رتبه هایی که دارید برای ترشی گذاشتن نیست. هر کسی که به نظرتان لایقش است، یعنی کمک میکند، با بقیه با احترام برخورد میکند و در فروم فعال است را بی نصیب نگذارید.
بنده به شخصه هر پستی که میخونم و به نظرم صحیح و مفید هست اگر از دستم در نره تشکر میزنم. این وسط البته به شخصه پست های سئوال و آف تاپیک را تشکر نمیکنم و البته این یک اعتقاد شخصی است و هر کس مختار است.
از دوستان هم هر کسی که میبینم کمی فعالیت داره سعی میکنم رتبه بدم و البته شرمنده ام بعضی افراد از دستم در رفته اند.طبیعتا افرادی که فعالیت بیشتر دارند و اطلاعات دقیقتری ارائه میدن در اولویتم هستند اما چه کنم که بنده هم محدودیت 5 رتبه در روز رو دارم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
اين پايين يه تاپيكي گذاشتن به اسم كليرنس 2015.
تفريحي و شنگول وار! رفتم يه چرخي زدم.
الان شبيه كسي شدم كه ميخواد گريه كنه!!
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، miyu ، babak12 ، mkamranikanafi
(2014-09-14 ساعت 10:43)آلیس-1980 نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 00:32)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  سلام من ۵شنبه وقت دکتر گرفتم و ۱بچه هم دارم از سایت برام ایمیل اومده و confirmکرده ولی بعد تو توضیحاتش نوشته که ۵شنبه ها تست tbکه مخصوص بچه هاست را انجام نمیدند منم براشون ایمیل زدم که پس چه طور confirmکردید ولی هنوز جواب ندادن به نظرتون چه کار کنم روز مدیکالمو تغییر بدم مرسی
سلام دوست عزیز، من نمی دونم شما کدوم سفارتین ولی تو ایمیلی که برای دکتر می فرستین باید تعداد اعضا و سنشون رو هم بگین که دکتر بتونه راهنماییتون کنه و جواب درستی بده. شاید اون ایمیل اتوریپلای بوده.اگر بگید برای کجا ایمیل فرستادید بهتر می شه کمکتون کرد.

سلام مرسی از راهنماییتون ما سسفارت انکارا هستیم ما وقت دکتر onlineگرفتیم همه یمشخصات هم دادیم فرداش خودشون تایید کردن ولی من پایین تو توضیحاتش خوندم که تستو روز ۵شنبه انجام نمیدند ایمیلم زدم بهشون ولی هنوز جواب ندادن
تشکر کنندگان:
(2014-09-14 ساعت 14:55)atlantis770 نوشته:  اين پايين يه تاپيكي گذاشتن به اسم كليرنس 2015.
تفريحي و شنگول وار! رفتم يه چرخي زدم.
الان شبيه كسي شدم كه ميخواد گريه كنه!!
بنظر من بهتره تا زمانيكه نوبت مصاحبه مون نشده به اون تاپيك سر نزنيم!و گرنه هم نااميد ميشيم هم استرس ميگيريم!
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، mkamranikanafi ، atlantis770

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان