کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
با سلام به همه نمیدونم اینجا جای درست برای طرح سوالم هست یا خیر در هر صورت میخواستم ببینم از دوستانه 2015 ای که نامه اول یعنی مشخصات که ارسال کردن و منتظر ایمیل جواب برای روز مصاحبه هستن کسی ایمیل گرفته و آیا تا الان منتظر موندن چیزه معمولیه ویا تاریخ مصاحبه رو باید جایه دیگه چک کنم مرسی
2015AS000003XXX
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-14 ساعت 23:42)shahsha نوشته:  با سلام به همه نمیدونم اینجا جای درست برای طرح سوالم هست یا خیر در هر صورت میخواستم ببینم از دوستانه 2015 ای که نامه اول یعنی مشخصات که ارسال کردن و منتظر ایمیل جواب برای روز مصاحبه هستن کسی ایمیل گرفته و آیا تا الان منتظر موندن چیزه معمولیه ویا تاریخ مصاحبه رو باید جایه دیگه چک کنم مرسی
2015AS000003XXX
سلام
دوست من شما كيس نامبرتون سه هزاره بايد صبر كنين تا كارنت بشين فعلا تا 2950كارنت شدن و منتظر دريافت نامه دوم كه تاريخ دقيق مصاحبه شونو تعيين ميكنه هستن!
ازين سايت ميتونين كارنت شدن رو چك كنين
http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
اگه سوال ديگه اي هست حتما بگين تا برطرف بشه
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: babak12 ، niloofarshirazy ، atlantis770 ، A_A ، r.bazargan
(2014-09-14 ساعت 23:42)shahsha نوشته:  با سلام به همه نمیدونم اینجا جای درست برای طرح سوالم هست یا خیر در هر صورت میخواستم ببینم از دوستانه 2015 ای که نامه اول یعنی مشخصات که ارسال کردن و منتظر ایمیل جواب برای روز مصاحبه هستن کسی ایمیل گرفته و آیا تا الان منتظر موندن چیزه معمولیه ویا تاریخ مصاحبه رو باید جایه دیگه چک کنم مرسی
2015AS000003XXX
سلام دوست عزیز
در تکمیل صحیتهای دوست خوبم miyu اینم اضافه کنم که :
بعضی از دوستان ایمیلی دریافت کردن مبنی بر این که سایت dv اپدیت شده و جک کنید(البته شاید هم همه دوستان ایمیلی در این خصوص دریافت نکن با این حال شما باید هر روز به جز ایام تعطیل سایت dv جک کنید )
سالهای پیش به این صورت نبوده ولی امسال یک خورده تاخیر داشته و خیلی از دوستان هنوز نامه دوم دریافت نکردن ایشاله در این هفته یا هفته دیگه باید نامه دوم جایگزین بشه
مشخص شدن زمان و مکان مصاحبه شما فقط از طریق سایت DV قابل رویت می باشد
البته با توجه به کیس نامبر شما ایشاله برای ماهای دیگه باید اقدام کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: miyu ، atlantis770 ، niloofarshirazy ، A_A ، m.ghoreishi ، HERMES7 ، r.bazargan ، Rooz
با سلام خدمت همه دوستان، میخواستم بپرسم آیا تاریخ ترجمه مدارک اهمیت داره؟
من یکسری از مدارک مثل دانشنامه ، شناسنامه و .. تاریخ ترجمه واسه حدود یکسال گذشته است، آیا لازمه دوباره ترجمشون کنم؟
کیس:***2، رویت قبولی: می، ارسال فرم 260: 18 اگوست، نامه دوم : 25 ژانویه، مصاحبه : 2 مارچ آنکارا،
تعداد نفرات : 2 نفر، وضعیت : کلیرنس، آپدیت : 2 و 4 و 6 و 10و11و 20 مارچ، 12 می (با ایمیل)، 15 جون شبانه
تشکر کنندگان:
(2014-09-14 ساعت 23:13)rainolf نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 22:17)َalikh نوشته:  یه سوال دارم نمیدونم اینجا درسته بگم یا نه ؟ کسی میدونه transfer تو وضعیت ویزا یعنی چی؟
یعنی پرونده به یک کنسولگری دیگر یا خود کنتاکی ارجاع شده....

در چه شرایطی این اتفاق میوفته؟ مگه KCC هم ویزا صادر می کنه؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام
صبح دوستان در هفته جدید بخیر و شادی ! Smile
امیدوارم دوستانی که کارنت شدن این هفته نامه ها رو دریافت کنند و بروند بلیط بگیرند.

برای همه شما آرزوی شادکامی دارم.
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، Rooz ، niloofarshirazy ، kimfar ، A_A ، ashkansoso65
سلام برای چک کردن نامه دوم وقتی توی سایت میریم باید همون اطلاعات قبلی رو وارد کنیم دیگه مثله کامفرمیشن نامبر و فامیلی و.. درسته ؟؟؟ من شک کردم شاید ماله بقیه عوض شده باشه به چیزه دیگه ای
تشکر کنندگان:
بله
همون اطلاعات قبلی
احتمالا تا آخر هفته سری دوم نامه ها بیاد
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، Rooz ، kimfar ، MAHSA9812 ، A_A ، ashkansoso65 ، niloofarshirazy ، nazgol hemati
سلام.
من فرم ها رو 27 may فرستادم ولی خواستم برام باز کنند تا یه چیزی رو اصلاح کنم به همین خاطر تاریخ copmlete رو برام 24 jun زده ولی برای همراهام همون 27may خورده .حالا کدوم رو در نظر میگیرند؟؟ میخوام بدونم امشب نامه دوم برام میاد یا نه؟؟
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: soruosh ، niloofarshirazy
قربان کسی جواب شما رو نمیدونه. طبق نامه ای که میزدند نباید تاثیری داشته باشه ولی در واقعیت میبایست صبر کرد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، atlantis770
قربان کسی جواب شما رو نمیدونه. طبق نامه ای که میزدند نباید تاثیری داشته باشه ولی در واقعیت میبایست صبر کرد.
-------------------------------------
ممنون که جواب دادید.فکر کنم فقط باید تا شب صبر کنم.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان:
(2014-09-15 ساعت 11:41)s.zare نوشته:  قربان کسی جواب شما رو نمیدونه. طبق نامه ای که میزدند نباید تاثیری داشته باشه ولی در واقعیت میبایست صبر کرد.
-------------------------------------
ممنون که جواب دادید.فکر کنم فقط باید تا شب صبر کنم.

دوست عزیز من هم تجربه شما را داشتم دقت کرده باشید بعد از ویرایش فرم و سابمیت کردن، کانفرمیشن نامبر تغییری نمی کند و فقط تاریخ عوض می شود که در همین سایت مهاجرسرا چندروز پیش جایی دیدم که یکی از دوستان گفته بودند همان تاریخ تکمیل اولیه مد نظر می باشد (که متاسفانه آن کامنت را نمی توان راحت پیدا کرد چون نمی دانم کدام قسمت بود) ولی بهرحال چون رفرنس آن دوست عزیز را هم نمی دانیم چه بوده زیاد قابلیت اتکا ندارد و بنظرم این مسئله مهمی نمی تواند باشد و طبق گفته آقای بهداد بهتره منتظر باشید.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan ، A_A ، niloofarshirazy
دوستان واقعا انتظار کشیدن سخته ولی همین که به اطرافیان خودمون نگاه می کنیم که سالهاست از طریق وکالت و غیره جهت مهاجرت اقدام کرده اند( کیس 4 ساله ، کیس 7 ساله از مثالهایی است که نمونه شان را دیدم) و هنوز به نتیجه نرسیدند می بینم این مدت انتظار حداکثر یکسال و نیم واقعا در قیاس با آنها زیاد نیست خصوصا ًکه ما زمان تقریبی مصاحبه خودمون را تخمین می زنیم ولی برای آنها هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.
بنظرم همیشه باید بخاطر این شانس قبولی خودمون خوشحال باشیم و بدانیم حداقل نیمی از راه را رفتیم .
خواستم موج مثبت به خوانندگان این تاپیک بدهم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
من بدلیل ازدواجم دیر فرم ها رو فرستادم 30 آگوست
و برای نوامبر کارنت شدم
آیا امکان داره نامه دوم و فعلا دریافت نکنم؟ یعنی برای نوامبر نرم مصاحبه؟Cool
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
بله احتمال بسیار زیاد شما فعلا فرم رو دریافت نمیکنید و یکی دوماه دیرتر به مصاحبه دعوت میشید
تشکر کنندگان: r.bazargan ، niloofarshirazy

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان