کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
آها یه مطلب خیلی مهم ذیگه
من نامه زدم به KCC و بهشون گفتم چرا نامه ما نیومده در جواب که دو روز بعد بهم دادن اعلام کردن که
فرم های شما دست ما رسیده و در حال حاضر در حال بررسی می باشد . چند هفته به ما وقت بدین تا این پروسه به پایان برسه .(((((((((((تمامی کیس های موجود به ترتیب شماره در حال بررسی می باشند )))))))))) یا تشکر از شما خانم مگان .
پس قاعدتا ربطی به تاریخ ارسال فرم نداره .
به ترتیب قاره ها و اعلام ظرفیت سفارت ها نامه میاد .
بایییییییییییییییییییییییییییی
شماره کیس: 2015AS000007XX /تاریخ رویت قبولی: 2 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : Jun 08 / کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: امروز یا فردا / مصاحبه : / دریافت ویزا : / مقصد : بوستون / ورود به آمریکا : / دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، R-AL ، jahan2015 ، bahreini.ehsan ، kaamiran ، sun2015 ، niloofarshirazy ، Rooz ، r.bazargan ، atlantis770
سلام دوستان
توي دستورالعمل متقاضيان ويزاي گونه گوني كه در سايت سفارت آنكارا موجود هست، ديدم نوشته بايد نامه تمكن مالي براي همه افراد خانواده تهيه بشه. از طرفي توي سايت مهاجرسرا مبحث اسپانسر و تمكن مالي خوندم كه نيازي به گرفتن نامه واسه تمامي افراد نيست و فقط متقاضي كفايت ميكنه. از دوستان با تجربه خواهش ميكنم راهنمايي كنن كه به كداميك استناد و عمل كنيم.
ممنونم
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: Rooz ، r.bazargan
سلام دوستان
بنده توي صفحه قبل چندتا سوال مطرح كردم ولي متاسفانه جواب نگرفتم، واسه همين با احترام به همگي دوستان مجددا سوالات رو مطرح ميكنم:
١- بهتر هست مدارك رو از طريق چه پستي واسه سفارت آنكارا ارسال كنيم؟
٢- اگر از تهران مدارك پست بشه حدودا چند روز طول ميكشه كه به دستشون برسه؟
٣- اگر از شيراز پست بشه چند روزه به دستشون ميرسه؟
٤- پس از ارسال مدارك از كجا ميشه پيگيري كرد كه به دستشون رسيده يا نه؟ و اگر رسيده، كي رسيده؟ آيا آدرس سايت مشخصي هست؟
ممنون از راهنماييهاتون
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: Rooz
دوستان ، وقتی نامه دوم از یک تاریخی به بعد برای هیچکدام از کارنتی ها نیومده بنابراین جای هیچگونه نگرانی نیست بالاخره دریافت خواهید کرد حالا چند روز اینو و اونور زیاد فرقی نمیکنه، اصلا فکر کنید کیس نامبرتون 2951 به بعده ، اونوقت چیکار میکردین؟ پس صبر بهترین راه حله، موفق باشید.
تشکر کنندگان: babak12 ، shahrooz s ، A_A ، niloofarshirazy ، Rooz ، r.bazargan ، atlantis770 ، SAAM_60 ، goliii
(2014-09-15 ساعت 20:07)reza-alavi نوشته:  سلام دوستان
بنده توي صفحه قبل چندتا سوال مطرح كردم ولي متاسفانه جواب نگرفتم، واسه همين با احترام به همگي دوستان مجددا سوالات رو مطرح ميكنم:
١- بهتر هست مدارك رو از طريق چه پستي واسه سفارت آنكارا ارسال كنيم؟
٢- اگر از تهران مدارك پست بشه حدودا چند روز طول ميكشه كه به دستشون برسه؟
٣- اگر از شيراز پست بشه چند روزه به دستشون ميرسه؟
٤- پس از ارسال مدارك از كجا ميشه پيگيري كرد كه به دستشون رسيده يا نه؟ و اگر رسيده، كي رسيده؟ آيا آدرس سايت مشخصي هست؟
ممنون از راهنماييهاتون
سلام دوست عزیز
فکر کنم اگه سوالتونو توی تاپیک مربوطه مطرح کنید زودتر به جوابتون میرسید.
موفق باشید.
تاپیک گفتگو و تبادل نظر درموردcsc برای آنکارا
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: miyu ، babak12 ، R-AL ، Peymanpepe ، A_A
دوستان گرامی با درود فراوان
سوال من اینه که امسال هم همون نقشه ای که برابرنده های 2014 کشیدن و پس از6ماه پروسه کلیرنس بهشون گفتن ویزاها تموم شده،برا 2015 ها هم همین فاجعه تکرارخواهدشد؟دولت ایالات متحده با 3 سازمان اینتلیجنسی قدرتمند(CIA-NSA-FBI)چرا یک پروسه کلیرنسی را که میتونه ظرف نهایتا یک هفته کلیرکنه به 6 ماه میرسونه؟آخه خدمت سربازی رفتن چه گناه کبیره ای که تا میبینن برنده خوش شانس 2 سال ازبهترین لحظات عمرشو صرف کرده فورا بهش کلیرنس میزنن؟چرا با اینکه خودشون میدونن جامعه ایرانی مقیم درامریکا ثروتمندترین و موفق ترین انسانها راازنظرعلمی داره بازنژادپرستانه با ایرانی ها برخورد میکنن و به حدود 2000 نفربرنده 2014 ویزا نمیدهند درصورتیکه طبق مستندات دوستان نزدیک به 1000 ویزا برا آفریقا صادرمیشه که اکثرشون هزارجوربیماری مخفی تو وجودشون دارن؟چرا؟
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، arash2014 ، r.bazargan ، goliii
(2014-09-15 ساعت 20:52)Jefferson نوشته:  دوستان گرامی با درود فراوان
سوال من اینه که امسال هم همون نقشه ای که برابرنده های 2014 کشیدن و پس از6ماه پروسه کلیرنس بهشون گفتن ویزاها تموم شده،برا 2015 ها هم همین فاجعه تکرارخواهدشد؟دولت ایالات متحده با 3 سازمان اینتلیجنسی قدرتمند(CIA-NSA-FBI)چرا یک پروسه کلیرنسی را که میتونه ظرف نهایتا یک هفته کلیرکنه به 6 ماه میرسونه؟آخه خدمت سربازی رفتن چه گناه کبیره ای که تا میبینن برنده خوش شانس 2 سال ازبهترین لحظات عمرشو صرف کرده فورا بهش کلیرنس میزنن؟چرا با اینکه خودشون میدونن جامعه ایرانی مقیم درآمریکا ثروتمندترین و موفق ترین انسانها راازنظرعلمی داره بازنژادپرستانه با ایرانی ها برخورد میکنن و به خدود 2000 نفربرنده 2014 ویزا نمیدهند درصورتیکه طبق مستندات دوستان نزدیک به 1000 ویزا برا آفریقا صادرمیشه که اکثرشون هزارجوربیماری مخفی تو وجودشون دارن؟چرا؟

انشالله كه براي بچه هاي امسال همچين چيزي پيش نمياد...در ضمن بهتره از همين اول كار انرژي مثبت داشته باشيم و فكرمون رو درگير يك سري مسائل كه هيچ كس جواب قطعي براش نداره نكنيم...اين تاپيك براي بچه هايي كه منتظرن و اول كار...پس بهتره ذهن خودمون و ديگران و درگير اينجور مسائل نكنيم [emoji5]️
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: bahreini.ehsan ، A_A ، niloofarshirazy ، masouleh ، rbrb-2015 ، SAAM_60 ، ریحانا ، areb1356
خوب آقایان و خانومها ساعت 9 شد ولی نامه ما که نیومده. کسی نامه دومش امشب جایگزین شده؟؟
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: niloofarshirazy
(2014-09-15 ساعت 20:52)Jefferson نوشته:  دوستان گرامی با درود فراوان
سوال من اینه که امسال هم همون نقشه ای که برابرنده های 2014 کشیدن و پس از6ماه پروسه کلیرنس بهشون گفتن ویزاها تموم شده،برا 2015 ها هم همین فاجعه تکرارخواهدشد؟دولت ایالات متحده با 3 سازمان اینتلیجنسی قدرتمند(CIA-NSA-FBI)چرا یک پروسه کلیرنسی را که میتونه ظرف نهایتا یک هفته کلیرکنه به 6 ماه میرسونه؟آخه خدمت سربازی رفتن چه گناه کبیره ای که تا میبینن برنده خوش شانس 2 سال ازبهترین لحظات عمرشو صرف کرده فورا بهش کلیرنس میزنن؟چرا با اینکه خودشون میدونن جامعه ایرانی مقیم درآمریکا ثروتمندترین و موفق ترین انسانها راازنظرعلمی داره بازنژادپرستانه با ایرانی ها برخورد میکنن و به حدود 2000 نفربرنده 2014 ویزا نمیدهند درصورتیکه طبق مستندات دوستان نزدیک به 1000 ویزا برا آفریقا صادرمیشه که اکثرشون هزارجوربیماری مخفی تو وجودشون دارن؟چرا؟
امریکا با این برنامه مهاجرتی دنبال متخصص و سرمایه گذار نیست ٬بیشتر نیروی کار عادی و معمولی میخواد که الا ماشاالله تو افریقا ریخته !!!واسه همینه که با ایرانی ها اینجوری برخورد میکنه !!!چون میدونه ایرانی ها برسن امریکا ظرف چند سال جز بهترین متخصصان میشن و خب کاملا واضحه این رفتارشون
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، r.bazargan ، goliii
مگر قرار نشد دیگه از این حرف ها اینجا زده نشه؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، arya25 ، ashkan.h56 ، SAAM_60 ، َalikh ، areb1356 ، goliii
دوستای عزیز، به عنوان یه جامانده از 2014 ازتون خواهش میکنم که به هیچ عنوان تا ویزا را توی پاستون ندیدید، و حتی تا اولین سفر را برای فعال شدن گرین کارت انجام ندادید، این موضوع را تمام شده ندونید و تا فرصت دارید و هرچی توان هست بذارین برای یادگیری زبان و از هیچ فعالیت دیگه ای که دارین، چه شغلی و چه توی زندگی به هیچ عنوان فاصله نگیرین و زندگی معمول خودتون را ادامه بدید
اینطوری اگر انشااله ویزا را بگیرین که نور علی نور، و اگر خدا نکرده به هر علتی ویزا بهتون داده نشد، از این فرصت به نحو احسن برای یادگیری ززبان استفاده کردید و یه یادگاری توپ از این مدت براتون باقی میمونه و زندگیتون هم که دست نخورده سرجاشه
برادرانه ازتون خواهش میکنم تا اولین سفر را به آمریکا انجام ندادید، این موضوع را تمام شده و قطعی ندونید.........
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
(2014-09-15 ساعت 22:17)اسفند89 نوشته:  دوستای عزیز، به عنوان یه جامانده از 2014 ازتون خواهش میکنم که به هیچ عنوان تا ویزا را توی پاستون ندیدید، و حتی تا اولین سفر را برای فعال شدن گرین کارت انجام ندادید، این موضوع را تمام شده ندونید و تا فرصت دارید و هرچی توان هست بذارین برای یادگیری زبان و از هیچ فعالیت دیگه ای که دارین، چه شغلی و چه توی زندگی به هیچ عنوان فاصله نگیرین و زندگی معمول خودتون را ادامه بدید
اینطوری اگر انشااله ویزا را بگیرین که نور علی نور، و اگر خدا نکرده به هر علتی ویزا بهتون داده نشد، از این فرصت به نحو احسن برای یادگیری ززبان استفاده کردید و یه یادگاری توپ از این مدت براتون باقی میمونه و زندگیتون هم که دست نخورده سرجاشه
برادرانه ازتون خواهش میکنم تا اولین سفر را به آمریکا انجام ندادید، این موضوع را تمام شده و قطعی ندونید.........

ممنون. شما ویزاتون رو گرفتین؟
تشکر کنندگان:
سلام کسی نامه دوم نگرفته؟
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، babak12
(2014-09-15 ساعت 23:08)fatan57 نوشته:  سلام کسی نامه دوم نگرفته؟

نه متاسفانه.
تشکر کنندگان: babak12
نه والا دل ما خون شده

تشکر کنندگان: babak12 ، kimfar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان