کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-15 ساعت 13:21)behdadK نوشته:  بله احتمال بسیار زیاد شما فعلا فرم رو دریافت نمیکنید و یکی دوماه دیرتر به مصاحبه دعوت میشید

مگه kcc بارها اعلام نکرده که پرکردن فرمها و ویرایششون برای مصاحبه مشکلی ایجاد نمیکنه؟

مگه بر اساس شماره کیس نامبر نیست؟Rolleyes
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A
kcc در نامه ای که جهت بازکردن مجدد فرم ها میزد میگفت که تغییر فرم ها با توجه به اینکه فاصله زیادی تا اولین مصاحبه هست تاثیری نداره. شما میفرمایید که برای اولین بار 15 روز قبل فرم ها رو پر کرده اید. بدیهیه که تاثیر داشته باشه. البته میتوانید امیدوار باشید که اینترنتی شدن فرم 260 پروسه بررسی رو کوتاهتر کرده باشه اما تا بحال مبنا برا 2 ماه بررسی فرم بوده.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، atlantis770 ، A_A
جناب مدیر
بنظر من تائیری نداره مگر تغییر بنیادی توی فرم ها داده باشیم! مثلا مورد ازدواج وارد بشه!
kcc فقط فرم ها از نظر شرایط چک میکنه و برای افیسر نونیفیکیشن میزاره توی فرمها! مثل 2014 که میرفتن سفارت و اونجا میگفتن فرم رو اپ کردن! افیسر نگاه می کرده ! اگر مورد خاصی نبوده قبول میکرده و مشکلی نبوده .
من فرمم 3 سپتامبر برای دومین بار سابمیت شده . خودم نمونه خوبی میشم .ببینم کی نامه دومم میاد. Smile
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، Rooz ، babak12
و البته بنده هم شرایط شما رو دارم. بنده هم همون روز اول یعنی 19 می فرم ها رو آپ کردم و یکماه بعد مجددا فرم ها رو بروز کردم. اگر در این هفته نامه دوم رو دریافت کنم یعنی اینکه تغییر در فرم ها به گفته KCC تاثیری در دعوت به مصاحبه نداره
البته دقت کنید بنده عرض کردم که باز کردن مجدد فرم ها . اون دوست عزیز فرم ها رو برای بار اول 15 روز پیش ارسال کرده
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan ، A_A ، Rooz ، atlantis770
(2014-09-15 ساعت 14:40)behdadK نوشته:  و البته بنده هم شرایط شما رو دارم. بنده هم همون روز اول یعنی 19 می فرم ها رو آپ کردم و یکماه بعد مجددا فرم ها رو بروز کردم. اگر در این هفته نامه دوم رو دریافت کنم یعنی اینکه تغییر در فرم ها به گفته KCC تاثیری در دعوت به مصاحبه نداره
البته دقت کنید بنده عرض کردم که باز کردن مجدد فرم ها . اون دوست عزیز فرم ها رو برای بار اول 15 روز پیش ارسال کرده
بهداد جان منظور من هم همان تغییر در فرم هاست نه ارسال.
تشکر کنندگان: behdadK ، r.bazargan ، Rooz
سلام دوستان
چندتا سوال دارم:
١- بهتر هست مدارك رو از طريق چه پستي واسه سفارت آنكارا ارسال كنيم؟
٢- اگر از تهران مدارك پست بشه حدودا چند روز طول ميكشه كه به دستشون برسه؟
٣- اگر از شيراز پست بشه چند روزه به دستشون ميرسه؟
٤- پس از ارسال مدارك از كجا ميشه پيگيري كرد كه به دستشون رسيده يا نه؟ و اگر رسيده، كي رسيده؟ آيا آدرس سايت مشخصي هست؟
ممنون از راهنماييهاتون
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان:
(2014-09-15 ساعت 17:46)reza-alavi نوشته:  سلام دوستان
چندتا سوال دارم:
١- بهتر هست مدارك رو از طريق چه پستي واسه سفارت آنكارا ارسال كنيم؟
٢- اگر از تهران مدارك پست بشه حدودا چند روز طول ميكشه كه به دستشون برسه؟
٣- اگر از شيراز پست بشه چند روزه به دستشون ميرسه؟
٤- پس از ارسال مدارك از كجا ميشه پيگيري كرد كه به دستشون رسيده يا نه؟ و اگر رسيده، كي رسيده؟ آيا آدرس سايت مشخصي هست؟
ممنون از راهنماييهاتون

سلام
فضولی نباشه ولی من فقط جواب سوال چهارم شما رو میدونم.
الان حتی داخل ایران واسه هر مرسوله پستی یه شماره پیگیری وجود داره که کوچکترین حرکت مرسوله رو با ساعت دقیق میشه رهگیری کرد.پس شما هم بعد از پست کردن میتونی از سایت شرکت پست مربوطه مرسولتون رو پیگیری کنید. مثلا مینویسه مرسوله تو سالن انتطار فرودگاه،مرسوله الان سوار هواپیما شد، مرسوله برای ناهار و نماز رفته وضو بگیره (شوخی)

یه سوال هم من از دوستان داشتم. تا الان واسه نامه دوم صبر کردیم ولی یه کوچولو طولانی شده، مث انتظار بقیه دوستان. با کیس 1700 و ارسال فرمها در تاریخ 14 آگوست به نظرتون تاخیری در مصاحبه پیش میاد؟؟؟
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، babak12 ، atlantis770 ، ریحانا
هورااااااااااا نامه دوم
.
.
.
.
.
.
نیومدتمرینی بود [emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، A_A ، ashkan.h56 ، babak12 ، vahid1432 ، nazgol hemati ، atlantis770
دوستان هركس نامه دومش اومد سريع خبر بده ها...منتظريم [emoji5]️
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، A_A ، ashkansoso65 ، babak12 ، kaamiran ، bahreini.ehsan ، nazgol hemati
(2014-09-15 ساعت 18:03)bahreini.ehsan نوشته:  هورااااااااااا نامه دوم
.
.
.
.
.
.
[emoji23][emoji23][emoji23]يعني جمله اول و خواندم هوول شدمااااا
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: ashkan.h56 ، babak12 ، A_A ، bahreini.ehsan ، niloofarshirazy ، Rooz ، r.bazargan ، SAAM_60
.
.
.
.
.
.

میگن KCC تو مهاجرسرا میگرده نامه اینایی که اینطوری شایعه میکنن رو 2 ماه دیرتر میزنهWink
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، sunn789 ، bahreini.ehsan ، miyu ، sm2015 ، vahid1432 ، Rooz ، rbrb-2015 ، Samia ، atlantis770 ، SAAM_60 ، ریحانا ، َalikh ، goliii
من دیروز با یک وکیل تو لنگ دنیا که سالهاست اینکارس مشورت کردم . اون در مورد این که نامه دعوت به مصاحبه دیر شده این نظر را داد:
کیس نامبر برای شاخه لاتاری تنها ملاک دعوت به مصاحبه هست و نه چیزه دیگری(البته کسایی که 260 پر کرده باشن ) چون پروسه صدور ویزا فقط یک سال است و تنها راه برای نظم دادن به این برنامه فقط اولویت بندی است. امسال فرم ها الکترونیکی شده تا پروسه کاری هر مرحله تسریع بشه

ولی با این تفاصیل اونم مونده بود چرا نامه دوم نیومده

تشکر کنندگان: babak12 ، bahreini.ehsan ، niloofarshirazy ، Rooz ، r.bazargan ، atlantis770 ، goliii
(2014-09-15 ساعت 18:25)behdadK نوشته:  
.
.
.
.
.
.

میگن KCC تو مهاجرسرا میگرده نامه اینایی که اینطوری شایعه میکنن رو 2 ماه دیرتر میزنهWink
آقا تسلیم
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان:
با سلام
دوستان هرکی نامه دومش بیاد و اینجا اعلام نکنه ......ه Smile
شوخی کردم ولی نامردی نکنین هر کس نامه رو گرفت اعلام کنه
حتی شما دوست عزیز که میایی اینجا فقط میخونیو میری
باییییییییییی
شماره کیس: 2015AS000007XX /تاریخ رویت قبولی: 2 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : Jun 08 / کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: امروز یا فردا / مصاحبه : / دریافت ویزا : / مقصد : بوستون / ورود به آمریکا : / دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، bahreini.ehsan ، shahrooz s ، arya25 ، niloofarshirazy ، Rooz ، nazgol hemati ، r.bazargan ، SAAM_60 ، behjat ، goliii
نامه هاتون نیومد؟؟؟؟؟[emoji54]
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!