کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
من يه پاكت نامه درست كردم روشم زدم نامه دوم انداختم تو صندق پستي دم در كه اگه نامه دومم نيومد از همين استفاده كنم
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، masouleh ، babak12 ، r.bazargan ، SAAM_60
(2014-09-15 ساعت 23:15)satanicboy1 نوشته:  من يه پاكت نامه درست كردم روشم زدم نامه دوم انداختم تو صندق پستي دم در كه اگه نامه دومم نيومد از همين استفاده كنم

خدایا این نبوغ رو از ما ایرانیا نگیر ....
یه مقوا سبز هم بخر روش بنویس گرین کارت
تشکر کنندگان: satanicboy1 ، babak12 ، bahreini.ehsan ، miyu ، aghamilad ، A_A ، kimfar ، r.bazargan ، Samia ، atlantis770 ، SAAM_60 ، َalikh ، a.farzad
Hahahaah

تشکر کنندگان: niloofarshirazy
سلام٬من نامه دوم رو گرفتم ٬امروز هم مبلغ ۳۰ یورو ریختم به حساب TNT برای ارسال ویزا و پاسپورت در صورت قبولی البته از سایت سفارت امریکا که بهمون دادن (بر اساس نامه سوم ارسالی ) ..البته ما سهمیه اروپا هستیم و ۲۳ اکتبر میریم مصاحبه .....امیدوارم همه به راحتی بتونن ویزا بگیرین از جمله خودم Smile
شاید شرایط برای سفارتخونه های آسیایی فرق کنه ولی نگران نباشید نامه همه ارسال میشه ایشالله به زودی .......
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
(2014-09-15 ساعت 23:33)sm2015 نوشته:  سلام٬من نامه دوم رو گرفتم ٬امروز هم مبلغ ۳۰ یورو ریختم به حساب TNT برای ارسال ویزا و پاسپورت در صورت قبولی البته از سایت سفارت آمریکا که بهمون دادن (بر اساس نامه سوم ارسالی ) ..البته ما سهمیه اروپا هستیم و ۲۳ اکتبر میریم مصاحبه .....امیدوارم همه به راحتی بتونن ویزا بگیرین از جمله خودم Smile
شاید شرایط برای سفارتخونه های آسیایی فرق کنه ولی نگران نباشید نامه همه ارسال میشه ایشالله به زودی .......

سلام،دوست عزيز كي ارسال شد براتون؟
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-15 ساعت 23:35)minan نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 23:33)sm2015 نوشته:  سلام٬من نامه دوم رو گرفتم ٬امروز هم مبلغ ۳۰ یورو ریختم به حساب TNT برای ارسال ویزا و پاسپورت در صورت قبولی البته از سایت سفارت آمریکا که بهمون دادن (بر اساس نامه سوم ارسالی ) ..البته ما سهمیه اروپا هستیم و ۲۳ اکتبر میریم مصاحبه .....امیدوارم همه به راحتی بتونن ویزا بگیرین از جمله خودم Smile

سلام،دوست عزيز كي ارسال شد براتون؟
نامه دوم August 15, 2014
نامه سوم امروز صبح که خواسته بود به این سایت بریم http://www.ustraveldocs.com/ و نحوه دریافت ویزا٬آدرس و هزینه پستی را پرداخت کنیم
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: minan ، niloofarshirazy ، babak12
سلام ، بعد از نامه دوم باید مدارک رو پست کنیم یا دیگه نیاز نیست ، چون امسال سیستم پر کردن فرمها عوض شده بود.
تشکر کنندگان:
(2014-09-16 ساعت 00:01)bobinio نوشته:  سلام ، بعد از نامه دوم باید مدارک رو پست کنیم یا دیگه نیاز نیست ، چون امسال سیستم پر کردن فرمها عوض شده بود.
سلام
دوست عزیز بعد از دریافت نامه دوم فقط برای سفارت انکارا باید ترجمه مدارک 15 روز قبل از مصاحبه پست کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، atlantis770
(2014-09-16 ساعت 00:01)bobinio نوشته:  سلام ، بعد از نامه دوم باید مدارک رو پست کنیم یا دیگه نیاز نیست ، چون امسال سیستم پر کردن فرمها عوض شده بود.

سلام،دوست عزيز بستگي به سفارتي داره كه ميرين براي مصاحبه،مثلا ً اگر آنكارا هستين بايد دو هفته زودتر از تاريخ مصاحبه مداركتون رو پست كنين،ولي مثلا ً ابوظبي احتياجي به پست مدارك نيست و همراه خودتون روز مصاحبه ميبرين [emoji5]️
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، niloofarshirazy ، sunflower00
دوست عزیز من هم شرایط ام شبیه شماست اما کیس نامبرم 43000 هست ، سفارت شما را کجا تعیین کرده اند ؟
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-15 ساعت 09:17)رضا2015 نوشته:  سلام
صبح دوستان در هفته جدید بخیر و شادی ! Smile
امیدوارم دوستانی که کارنت شدن این هفته نامه ها رو دریافت کنند و بروند بلیط بگیرند.

برای همه شما آرزوی شادکامی دارم.
سلام
دوست عزیز من شماره کیسم زیر ۶۰۰ هست و ۹ جون فرمم رو سابمیت کردم به نظرتون طبیعیه که هنوز نامه دوم نیومده؟؟؟

امیدوارم دوستانی که کارنت شدن این هفته نامه ها رو دریافت کنند و بروند بلیط بگیرند.

سلام
دوست عزیز من شماره کیسم زیر ۶۰۰ هست و ۹ جون فرمم رو سابمیت کردم به نظرتون طبیعیه که هنوز نامه دوم نیومده؟؟؟
به امید موفقیت همه بچه های ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
(2014-09-15 ساعت 10:07)behdadK نوشته:  بله
همون اطلاعات قبلی
احتمالا تا آخر هفته سری دوم نامه ها بیاد
کیس نامبر من زیر ۶۰۰ هست ۹ جون هم فرم هامون سابمیت شده چرا وقعا نامه دوم نیومده؟؟؟
تشکر کنندگان: r.bazargan ، SAAM_60 ، Alishjoon
(2014-09-15 ساعت 19:14)aidaz نوشته:  نامه هاتون نیومد؟؟؟؟؟[emoji54]
نهSad
تشکر کنندگان:
(2014-09-16 ساعت 01:35)nazgol hemati نوشته:  

سلام

سلام

سلام
نگران نباشید چون برای خیلی ها هنوز نیومده ظاهرا kcc هنوز جدول مصاحبه ها رو نچیده!احتمال بسیار زیاد این هفته بیاد
پیگیر کارهاتون باشید
تشکر کنندگان: niloofarshirazy ، rezasadeghi ، A_A ، atlantis770
(2014-09-15 ساعت 18:19)minan نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 18:03)bahreini.ehsan نوشته:  هورااااااااااا نامه دوم
.
.
.
.
.
.
نیومدتمرینی بود [emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]
[emoji23][emoji23][emoji23]يعني جمله اول و خواندم هوول شدمااااا