کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-17 ساعت 22:51)goliii نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 22:09)رضا2015 نوشته:  winner winner chicken dinner!!

ظاهرا نامه دوم برای خیلی ها در دنیا نیومده مخصوصا کشور رقیبمان نپال Smile

یک نفر هم از افریقا زنگ زده به kcc و جواب اینجوری گرفته

I called them 2 hours ago (16-09-2014) and they told me that my case is in process and that I should receive my email next week.I asked them whether that implies my interviews my interview will be November and they said yes.They insisted that ALL EMAIL WILL BE SENT NEXT WEEK

ببخشید میپرسم واسه اضافه شدن اطلاعات خودم میپرسم این اطلاعات رو چجوری گیر اوردین ممنون

به احتمال زیاد این دوستمون اطلاعات رو از فروم Immigration به دست آوردن.
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: HERMES7 ، lighter
من ایمیل زدم و گفتند فرم توسط کی سی سی دریافت شده و سفارت داره فرمها رو بررسی میکنه! یه هفته پیش بود. همچنین گفتنند زمان مصاحبه رو نمیتونه کی سی سی اعلام کنه! جواب خیلی واضحی ندادند اما همیشه امیدوار باشید. شاید فردا نامه هامون برسه Smile
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

تشکر کنندگان: babak12 ، yalii ، Pm1212 ، kimfar ، A_A ، ashkansoso65 ، r.bazargan
درود به شما دوست عزیز
اطلاعات را ازجائی بدست نیاوردم ولی آنچه معلومه اینه که چون امسال برای اولین باره که درتاریخ برگزاری لاتاری فرمها بصورت آنلاین پرشدند،بالاخره اتفاقات عجیبی در راههWinkوهمینطور پتیشن هائی که دوستان کلیرشده 2014 دراعتراض به عدم دریافت ویزا به مقامات امریکائی فرستادند بالاخره اونا یه تکونی بخودشون میدن مطمئن باشید بی تاثیرنیست حداقل برا 2015 ها.همونطور که نامه های فراوان اعتراضی که ایرانیان به خانمه ؟ مدیریاهو فرستادند وباعث شدند نام ایران رو دوباره بذارند تو لیست یاهو.بله دوستان عزیز هیچ خواهشی بی جواب نیست و هیچ انتقادی هم بی تاثیرنیست.زدن کلیرنس به نفر یا نفرات یک کیس لاتاری بسته به نظرشخصی کنسول سفارت ایالات متحده امریکاست که باهاتون داره مصاحبه میکنه واونجا برا خودش نقش یک دادستان امریکا رو دارهSmileبهرحال بازموج مثبت را به جریان می اندازم
"به امید دریافت ویزای یکضرب برای تمام هم میهنان عزیز درقطارعازم امریکا"
یک ضرب المثل قدیمی میگه: "خدا وعده بهشت به ما داده وخود بهشت به امریکائیها"Big GrinWinkBig Grin
با درود به همه هم قطاریهای عزیز2015RolleyesSmileWink
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، kimfar ، fa15 ، A_A ، َalikh ، lighter ، iman2 ، atlantis770 ، bugbear ، babak12 ، ashkansoso65 ، r.bazargan
توصیه دوستانه میکنم به جای ساختن شهر رویا برای خودتون؛ اون هم شهر رویایی که به سادگی میتونه فرو بریزه، به کارهای جدی تر مثل مطالعه زبان بپردازید و باز هم تاکید موکد میکنم به هیچ کس.... مطلقا با هیچ کس در مورد برنده شدنتون چیزی نگید.....
البته تجربه نشون داده که میسازید و میگید..... امیدوارم شهر رویاتون هرگز فرو نریزه.....
تشکر کنندگان: kimfar ، A_A ، shervin4d ، نیلان ، reza_norouzi ، Mahmood129 ، Samia ، Pm1212 ، a.farzad ، آلیس-1980 ، soruosh ، ashkansoso65 ، r.bazargan
دوستان اگر مسافر هستید در طی ماه اکتبر چندتا نکته رو فراموش نکنید: 1) تحت هیچ شرایطی دروغ نگید در مصاحبه ولی اکر به ضررتون بود تا حد امکان از حرف اضافه زدن پرهیز کنید 2) از معرفی اسپانسر شدیدا بپرهیزید چون اسپانسر رو چک خواهند کرد و شما رو به سمت کلیرنس بی مورد سوق میده. شما با یک حساب بانکی خوب که میتونید پولش رو یک روزه قرض بگیرید و پس بدید ویزا خواهید گرفت. پس سری رو که درد نمیکنه نبندید. شما برای لاتاری به اسپانسر نیاز ندارید. تاکید میکنم اسپانسر نه!! 3) از دادن اطلاعات اضافه و بی مورد پرهیز کنید. از شما میپرسند میرید امریکا چکار کنید؟ جوابش یه کلمس زندگی! بیشتر توضیح خواستند میگید کار و تحصیل. همین! 4) پشت در سفارت از کسی اطلاعات نگیرید و الکی استرستون رو بالا نبرید شرایط هرکسی فرق داره. استرس مصاحبه شما رو به چالش میکشه. خودتون باشید و با دل مطمین قدم بگذارید در سفارت 5) تو رو خدا خواهش میکنم ایمیل الکی و بی دلیل به سفارت ها ندید. پروسه مشخصه باید صبور باشید. ایمیل های شما تک تک پرینت میشه بررسی میشه و لای پروندتون قرار میگیره. قطور کردنش جالب نیست و هنینطور وقت کارمندان سفارت و کی سی سی رو الکی میگیره و ممکنه به یه عزیزی سر همین وقت کشی ها ویزا نرسه! 6) اگر سربازی رفتید کلیرنس شاملتون خواهد شد پس بحث اضافه فایده ای نداره سوال شمام در مورد اینکه چقدر باید صبر کنیم با جواب تکراری ابنکه ا. هفته دیگه مرتب سایت رو چک کنید مواجه میشید. پس عجول نباشید برای ورود به امریکا ازن لاتاری یه جورایی ازمایش صبره. 7) عزیزانی که برنده شدن و قصد ازدواج دارند و میخوان انشالا با همسرشون به مصاحبه مشرف شن بدونن که خیلی حرکت ریسکی دارن انجام میدن. مخصوصا اگر خانم مجرد هستید و تزدواج کنید و آقای همسر سربازی رفته باشند این رو بدونین که ریسک بزرگی کردید. به نظر من مجرد تشریف ببرید و بعد از گرفتن گرین کارد برای همسرتون اقدام کنید. 8) بچه دار شدید. قبلا بچه نداشتید! اول از همه قدم نورسیده مبارک. هیچ مشکلی نیست مدارک تولد و سایر اطلاعات رو کامل ببرید ویزاتون رو خواهید گرفت انشالا. 9) به دلتون صابون بیش از حد نزنید که خیلی لیز بشه مواد غذایی سر میخوره معدتون آسیب میبینه. چلو مرغ رو که دیدید بعد یه صابون مختصر بزنید و بسم الله... 10) تازه وقتی اومدین امریکا باز 6 ماه هی باید واسه اومدن هر چیزی صبر کنید پس حالا حالاها هی باید صبر کنید. آدمای عجول مثل من پوستشون کندس! شاد باشید و به امید دیدار
(2014-09-18 ساعت 01:05)rainolf نوشته:  توصیه دوستانه میکنم به جای ساختن شهر رویا برای خودتون؛ اون هم شهر رویایی که به سادگی میتونه فرو بریزه، به کارهای جدی تر مثل مطالعه زبان بپردازید و باز هم تاکید موکد میکنم به هیچ کس.... مطلقا با هیچ کس در مورد برنده شدنتون چیزی نگید.....
البته تجربه نشون داده که میسازید و میگید..... امیدوارم شهر رویاتون هرگز فرو نریزه.....

حرف بسیار صحیح و منطقی
دوستان اگه ایشالا ویزاتون اومد باید حسابی اماده ی یه تجربه ی سخت باشید
مهاجرت خیلی سخته
به نظر من خیلی ما برنده نیستیم...تازه داریم استارت می زنیم که بریم به سمت نقاط ضعف مون و قوی شون کنیم
باید به فکر زبان و ۱۰۰ تا مساله ی دیگه باشیم
بیاین و مهاجرین جدی و موفقی باشیم نه اینکه فقط تو فکر این باشیم که به دیگران بگیم ما میخوایم بریم امریکا
با آرزوی موفقیت
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behdadK ، Mahmood129 ، ARSAMNEW ، saboteur ، a.farzad ، آلیس-1980 ، babak12 ، soruosh ، ashkansoso65 ، r.bazargan
(2014-09-18 ساعت 08:21)shervin4d نوشته:  دوستان اگر مسافر هستید در طی ماه اکتبر چندتا نکته رو فراموش نکنید: 1) تحت هیچ شرایطی دروغ نگید در مصاحبه ولی اکر به ضررتون بود تا حد امکان از حرف اضافه زدن پرهیز کنید 2) از معرفی اسپانسر شدیدا بپرهیزید چون اسپانسر رو چک خواهند کرد و شما رو به سمت کلیرنس بی مورد سوق میده. شما با یک حساب بانکی خوب که میتونید پولش رو یک روزه قرض بگیرید و پس بدید ویزا خواهید گرفت. پس سری رو که درد نمیکنه نبندید. شما برای لاتاری به اسپانسر نیاز ندارید. تاکید میکنم اسپانسر نه!! 3) از دادن اطلاعات اضافه و بی مورد پرهیز کنید. از شما میپرسند میرید آمریکا چکار کنید؟ جوابش یه کلمس زندگی! بیشتر توضیح خواستند میگید کار و تحصیل. همین! 4) پشت در سفارت از کسی اطلاعات نگیرید و الکی استرستون رو بالا نبرید شرایط هرکسی فرق داره. استرس مصاحبه شما رو به چالش میکشه. خودتون باشید و با دل مطمین قدم بگذارید در سفارت 5) تو رو خدا خواهش میکنم ایمیل الکی و بی دلیل به سفارت ها ندید. پروسه مشخصه باید صبور باشید. ایمیل های شما تک تک پرینت میشه بررسی میشه و لای پروندتون قرار میگیره. قطور کردنش جالب نیست و هنینطور وقت کارمندان سفارت و کی سی سی رو الکی میگیره و ممکنه به یه عزیزی سر همین وقت کشی ها ویزا نرسه! 6) اگر سربازی رفتید کلیرنس شاملتون خواهد شد پس بحث اضافه فایده ای نداره سوال شمام در مورد اینکه چقدر باید صبر کنیم با جواب تکراری ابنکه ا. هفته دیگه مرتب سایت رو چک کنید مواجه میشید. پس عجول نباشید برای ورود به آمریکا ازن لاتاری یه جورایی ازمایش صبره. 7) عزیزانی که برنده شدن و قصد ازدواج دارند و میخوان انشالا با همسرشون به مصاحبه مشرف شن بدونن که خیلی حرکت ریسکی دارن انجام میدن. مخصوصا اگر خانم مجرد هستید و تزدواج کنید و آقای همسر سربازی رفته باشند این رو بدونین که ریسک بزرگی کردید. به نظر من مجرد تشریف ببرید و بعد از گرفتن گرین کارد برای همسرتون اقدام کنید. 8) بچه دار شدید. قبلا بچه نداشتید! اول از همه قدم نورسیده مبارک. هیچ مشکلی نیست مدارک تولد و سایر اطلاعات رو کامل ببرید ویزاتون رو خواهید گرفت انشالا. 9) به دلتون صابون بیش از حد نزنید که خیلی لیز بشه مواد غذایی سر میخوره معدتون آسیب میبینه. چلو مرغ رو که دیدید بعد یه صابون مختصر بزنید و بسم الله... 10) تازه وقتی اومدین آمریکا باز 6 ماه هی باید واسه اومدن هر چیزی صبر کنید پس حالا حالاها هی باید صبر کنید. آدمای عجول مثل من پوستشون کندس! شاد باشید و به امید دیدار

مرسی از توضیحات شفاف و کاملتون ... من که جواب چند تا از سوال هامو گرفتم
موفق و شاد باشی دوست عزیز
2015AS5XXX
محل گذران عمر شیکاگو Cool
سفرنامه
تشکر کنندگان: babak12 ، shervin4d
دوستان سلام. خوبيد؟
يه سئوال. من ٢٠١٥ برنده شدم و فرم ds-260 رو پر كردم و تو ماه مي ٢٠١٤ ارسال كردم. هيچ اطلاعاتي هم از لاتاري ندارم. مي تونيد راهنماييم كنيد كه چه زماني از سفارت بهمون خبر مي دن كه بايد بريم مصاحبه؟ يا اينكه الان بايد چي كار كنم. از همتون ممنونم
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
(2014-09-18 ساعت 12:40)1362amin1362 نوشته:  دوستان سلام. خوبيد؟
يه سئوال. من ٢٠١٥ برنده شدم و فرم ds-260 رو پر كردم و تو ماه مي ٢٠١٤ ارسال كردم. هيچ اطلاعاتي هم از لاتاري ندارم. مي تونيد راهنماييم كنيد كه چه زماني از سفارت بهمون خبر مي دن كه بايد بريم مصاحبه؟ يا اينكه الان بايد چي كار كنم. از همتون ممنونم

دوست عزيز بهتره دونه به دونه سر به تاپيك هاي ٢٠١٥ بزنيد و كاملا ً مطالعه بفرماييد،خيلي كارها براي انجام دادن هست.كيس نامبرتون چنده دوست عزيز؟
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: A_A
سلام. ممنون كه جواب داديد. از تاپيك ها نتونستم اطلاعاتي رو كسب كنم. در حال حاضر دسترسي به كيس نامبرم ندارم. اما محل مصاحبه ابوظبي رو انتخاب كردم. من اصلاً نمي دونم بايد چي كار كنم.
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

تشکر کنندگان:
(2014-09-18 ساعت 12:52)1362amin1362 نوشته:  سلام. ممنون كه جواب داديد. از تاپيك ها نتونستم اطلاعاتي رو كسب كنم. در حال حاضر دسترسي به كيس نامبرم ندارم. اما محل مصاحبه ابوظبي رو انتخاب كردم. من اصلاً نمي دونم بايد چي كار كنم.

دوست عزيز اگر مطالب تاپيك ها رو مطالعه بفرماييد حد اقل ٩٥٪ اطلاعاتي كه بايد بدونيد رو به دست مياريد،بايد دونه به دونه وارد تاپيكها بشيد و از اطلاعاتي كه دوستان در اختيار همديگه گذاشتند استفاده كنيد،در ضمن خيلي مهمه كه بدونيد كيس نامبرتون چنده
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، r.bazargan
(2014-09-18 ساعت 12:52)1362amin1362 نوشته:  سلام. ممنون كه جواب داديد. از تاپيك ها نتونستم اطلاعاتي رو كسب كنم. در حال حاضر دسترسي به كيس نامبرم ندارم. اما محل مصاحبه ابوظبي رو انتخاب كردم. من اصلاً نمي دونم بايد چي كار كنم.
دوست عزیز تا شما کیس نامبر نداشته باشید چطور می تونید بفهمید کی کارنت شدید یا پیگیر کارهای دیگه باشید
اگر به هر دلیلی کیس نامبرتون فراموش کردید
باید به سایت DV مراجعه کنید و با وارد کردن اطلاعات ثبت نام اولیه Confirmation Number /Last/Family Name/Year of Birth
کیس نامبرتون مشاهده بفرمایید و طبق همون زمانبدی لازم برای انجان دادن سایر کارها داشته باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: saboteur ، A_A ، rezasadeghi ، R-AL
بچه ها من كيس نامبرم رو مي دونم. منظورم اينه كه الان در دسترس نيست. حالا شما در نظر داشته باشيد من كيس نامبر رو الان دارم. بهم بگيد چي كار كنم

تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-18 ساعت 13:09)1362amin1362 نوشته:  بچه ها من كيس نامبرم رو مي دونم. منظورم اينه كه الان در دسترس نيست. حالا شما در نظر داشته باشيد من كيس نامبر رو الان دارم. بهم بگيد چي كار كنم
از روی کیس نامبرتون میتونید متوجه بشید که کارنت شدین یا نه. الان تا شماره 2950 کارنت شدن. بعد مدتی پس از کارنت شدن نامه دوم شما جایگزین نامه اولی خواهد شد که نشون میداد شما در قرعه کشی لاتاری برنده شده اید. در نامه دوم اطلاعات مربوط به مصاحبه شما نوشته شده.
تا قبل از مصاحبه مدارکتون ( واکسن ها - مدارک مربوط به تحصیلات - ازدواج و غیره ) که در سایت سفر به آمریکا گفته شده را آماده کنید تا هنگام مصاحبه با خودتون ببرید.
پ.ن : اگر تاپیک ها رو خوب مطالعه کنید تمام کارهایی که باید انجام بدین گفته شده دوست عزیز
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، ashkansoso65 ، rezasadeghi
(2014-09-18 ساعت 13:09)1362amin1362 نوشته:  بچه ها من كيس نامبرم رو مي دونم. منظورم اينه كه الان در دسترس نيست. حالا شما در نظر داشته باشيد من كيس نامبر رو الان دارم. بهم بگيد چي كار كنم

دوست عزیز
اول باید بررسی کنید ببینید کارنت شدید یا نه یعنی شماره کیس نامبر شما در چه ماهی اعلام شده که می تونید از اینجا قسمت اسیا جک کنید و حتما تایپیک مربوط به کارنت شدن هم از اینجا مطالعه کنید
بعد از اینکه مطمئن شدید کارنت شدید با منتظر نامه دوم باشید که محتوی زمان و مکان قطعی مصاحبه شماست
که می تونید از طریق سایت DVکه وارد کردن اطلاعات ثبت نام اولیه که شامل : Confirmation Number /Last/Family Name/Year of Birth است نامه دوم رویت بفرمایید البته هر سال دریافت نامه دوم بعد از کارنت شدن در مدت زمان 1 هفته تا یک ماه بوده که امسال با توجه به شرایط نامعلومی با تاخیر مواجهه شده است
اگه حدود کیس نامبرتونم اعلام کنید بیشتر میشه راهنمایی کرد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: saboteur ، A_A ، R-AL

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان