کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
آقا ما که کیس نامبرمون بالاست چه کنیم تا 4 5 ماه دیگه باید منتظر بمونیم آیا ویزا برسه آیا نرسه ................. استرس به این می گن
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ریحانا ، babak12 ، rezasadeghi ، A_A ، goliii
آقا من اصلا رو ویزا صددرصد حساب نمیکنم و بچه خوبیم.به نصیحت برو بچ kcc گوش میدم که برنده شدن ویزا نیست.به خودم قبولوندم که میخوام برم دبی صفا.کنارش یه مصاحبه هم میریم حالا.اونم فان هست به نظرمن.استرس لازم نیست اصلا.بعدم مطمین باشید اگه ریجکت صددرصد هم باشید نامتون میاد کلی درامد هست براشون.واللللللللللا[emoji6][emoji3]
از همین الان دارم به پارک آبی یاس فکر میکنم.
باورتون نمیشه هروقت رفتم اولین نفر رفتم آخرین نفر بیرونم کردن
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر:2015as3xx
California
(2014-09-17 ساعت 01:54)آی تک نوشته:  سلام
من دانشجو ام ،اصل دیپلمون دست دانشگاهه و نمیده بهمون.
حتما باید اصل دیپلم باشه؟نمیشه گواهی درحال تحصیل بگیرم ازدانشگاه؟

نخیر باید اصل مدرک را هم با خود به سفارت ببرید و اصلا ًهم ریسک نکنید که جایگزین دیگری ببرید.من هم اصل لیسانسم را برای ثبت نام ارشد گرفته بودند می توانید از دانشگاه برای یکی دوهفته درخواست کنید بدهند احتمالا بگویند سفته بده ولیکن بگویید زمان کوتاهی می خواهید و اگر شناسنامه و اینها را هم خواستند بگوییدکه لازمش دارید (برای سفارت می خواهید) و نهایتاً به گواهینامه راضی می شوند و دیگر پیگیر نمی شوند که ظرف دو هفته هم بیارید. فقط بایدکمی پیگیری کنید. موفق باشید.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: miyu
هیچ موقع معنی انتظار رو اینجوری درک نکرده بودم !!
کو تا 6 ماه دیگه که نوبت ما بشه !!

-->به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، ARSAMNEW ، ریحانا
(2014-09-17 ساعت 01:16)reza-alavi نوشته:  سلام دوستان
عنوان كردن مقصد نهايي، توي مصاحبه تاثيري داره؟
اصلا براشون مهم هست ما كدوم ايالت رو قصد داريم بريم؟
اگه بگيم هنوز تصميم نگرفتيم كجا بريم چي؟
ممنون از پاسختون

سلام
تو بحث هزینه ها اهمیت داره. یعنی اگه مقصدتون تگزاس باشه تمکن مالی زیادی هم از شما انتظار نمیره در همون مقداری که باید بالای خط فقرشون باشه کافیه ولی اگه مثلا نیویورک رو انتخاب کنید تمکن مالی بالاتری ازتون انتظار میره
تشکر کنندگان: miyu ، HERMES7 ، نیلان ، r.bazargan ، laleht ، behjat ، A_A ، babak12 ، R-AL
من که منتظر نیستم...بالاخره میاد دیگه..
تازه وقتی بیاد انتظارهای دیگه یی هم هست
من از الان منتظر هیچیش نیستم
اومد اومد...نیومد هم نیومد..
مگه آدم چند بار زندگی می کنه که همش استرس و انتظار باشه

(2014-09-17 ساعت 10:30)rezasadeghi نوشته:  هیچ موقع معنی انتظار رو اینجوری درک نکرده بودم !!

ایشالا که یک ضرب و بی انتظار می گیریدش
ممنون از رتبه یی که به من دادین
Big Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، salar5452 ، goliii ، r.bazargan
(2014-09-17 ساعت 09:54)ریحانا نوشته:  
(2014-09-17 ساعت 01:54)آی تک نوشته:  سلام
من دانشجو ام ،اصل دیپلمون دست دانشگاهه و نمیده بهمون.
حتما باید اصل دیپلم باشه؟نمیشه گواهی درحال تحصیل بگیرم ازدانشگاه؟

نخیر باید اصل مدرک را هم با خود به سفارت ببرید و اصلا ًهم ریسک نکنید که جایگزین دیگری ببرید.من هم اصل لیسانسم را برای ثبت نام ارشد گرفته بودند می توانید از دانشگاه برای یکی دوهفته درخواست کنید بدهند احتمالا بگویند سفته بده ولیکن بگویید زمان کوتاهی می خواهید و اگر شناسنامه و اینها را هم خواستند بگوییدکه لازمش دارید (برای سفارت می خواهید) و نهایتاً به گواهینامه راضی می شوند و دیگر پیگیر نمی شوند که ظرف دو هفته هم بیارید. فقط بایدکمی پیگیری کنید. موفق باشید.

دوستان لطفا سوالاتون رو در تاپیک مربوطه بنویسید که بشه از محتوی صفحات استفاده کرد
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-17 ساعت 09:47)bahreini.ehsan نوشته:  آقا من اصلا رو ویزا صددرصد حساب نمیکنم و بچه خوبیم.به نصیحت برو بچ kcc گوش میدم که برنده شدن ویزا نیست.به خودم قبولوندم که میخوام برم دبی صفا.کنارش یه مصاحبه هم میریم حالا.اونم فان هست به نظرمن.استرس لازم نیست اصلا.بعدم مطمین باشید اگه ریجکت صددرصد هم باشید نامتون میاد کلی درامد هست براشون.واللللللللللا[emoji6][emoji3]
از همین الان دارم به پارک آبی یاس فکر میکنم.
باورتون نمیشه هروقت رفتم اولین نفر رفتم آخرین نفر بیرونم کردن
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

من هم مث شما فکر می کنم
تازه بریم امریکا باید صبح تا شب کار کنیم
اونجا تازه اول تلاش و سختی ماست
پس بهتره به خیر و صلاح خودمون قانع و واقف باشیم و درضمن از پارک آبی لذت ببریم
Big GrinBig GrinBig Grin:
تشکر کنندگان: r.bazargan ، miyu ، atlantis770 ، rezasadeghi ، salar5452 ، ARSAMNEW ، bahreini.ehsan
(2014-09-17 ساعت 10:30)rezasadeghi نوشته:  هیچ موقع معنی انتظار رو اینجوری درک نکرده بودم !!

واقعا منم همينطور فكر مي كنم چي بكشيم تا اون موقع
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: aghamilad
ممنون از پاسختون

مقصدتون رو هیچ کجا قطعی ازتون نمیپرسن ولی یک آدرس در امریکا باید بدین برای ارسال گرین کارت البته توی فرودگاه و هنگام ورودتون میتونید عوضش بکنید....
تشکر کنندگان: R-AL ، atlantis770 ، soruosh
(2014-09-17 ساعت 11:07)yekta2015 نوشته:  
ممنون از پاسختون

سلام
تو بحث هزینه ها اهمیت داره. یعنی اگه مقصدتون تگزاس باشه تمکن مالی زیادی هم از شما انتظار نمیره در همون مقداری که باید بالای خط فقرشون باشه کافیه ولی اگه مثلا نیویورک رو انتخاب کنید تمکن مالی بالاتری ازتون انتظار میره

ممنون از توضيحاتتون. واسه كاليفرنيا چقدر تمكن مالي لازمه؟ كمي بيشتر از ١٢٥ درصد خط فقر واسه خودم و كمي بيشتر از ١٠٠ درصد خط فقر واسه همسرم از بانك نامه بگيرم كافيه؟ سفارتمون آنكاراست.
ممنون از پاسختون
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: atlantis770 ، r.bazargan
این سئوالتون اینجا جاش نیست. لطفا به جای خودش منتل کنید. من همه پست های نامربوط به این تاپیک رو 2-3 ساعت دیگه پاک میکنم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Hagh81 ، A_A
دوستان گرامی وهمقطاری های عزیز2015
فکرکنم چون امسال فرمها اینترنتی پر شدند حسابی KCC با دقت داره اونارو بررسی میکنه و انشااله همگی ایرانی هارو میخوان ویزای یکضرب بدهند.حسابی به خداوند یکتا وتوانا توکل کنید و امیدوار باشید و خودتون کنار مجسمه آزادی در جزیره لیبرتی احساس کنید که دارید پای اون سمبل امریکا عکس میگیرین وبرا دوستاتون و خانواده های عزیزتون میفرستین.به امیدویزای یکضرب برا همه برنده های امسال ایرانی لحظه ای سکوت مطلق ودعا ازاعماق وجود.مطمئن باشید آفریدگارمهربان صداتونو و دعاتونو میشنوه.مطمئن باشید اگراراده اش بررفتنتان باشد دنیائی هم نمیتواند این تقدیرزیبا رو برگردونه.
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
(2014-09-17 ساعت 21:47)Jefferson نوشته:  دوستان گرامی وهمقطاری های عزیز2015
فکرکنم چون امسال فرمها اینترنتی پر شدند حسابی KCC با دقت داره اونارو بررسی میکنه و انشااله همگی ایرانی هارو میخوان ویزای یکضرب بدهند.حسابی به خداوند یکتا وتوانا توکل کنید و امیدوار باشید و خودتون کنار مجسمه آزادی در جزیره لیبرتی احساس کنید که دارید پای اون سمبل آمریکا عکس میگیرین وبرا دوستاتون و خانواده های عزیزتون میفرستین.به امیدویزای یکضرب برا همه برنده های امسال ایرانی لحظه ای سکوت مطلق ودعا ازاعماق وجود.مطمئن باشید آفریدگارمهربان صداتونو و دعاتونو میشنوه.مطمئن باشید اگراراده اش بررفتنتان باشد دنیائی هم نمیتواند این تقدیرزیبا رو برگردونه.

سلام دوست امیدوار من
خیلی خوبه که از الان امید و انرژی مثبت میدین.
اما مثل همه سالها خیلی به گرفتن ویزای یه ضرب امیدوار نباشین فقط کارای لازم برای مصاحبه رو به ترتیب و کامل انجام بدین و بقیه شو بسپرین به کائنات. خودش میدونه کجا ببردتون.
امیدوارم این روحیه رو تا آخر حفظ کنین.
برای همه تون آرزو می کنم به سلامت از این مرحله گذر کنین. مطمئن باشین این مرحله آسون ترین مرحله مهاجرته!
شاد باشین.
تشکر کنندگان: goliii ، ARSAMNEW ، kimfar ، A_A ، lighter ، ashkansoso65 ، r.bazargan
(2014-09-16 ساعت 22:09)رضا2015 نوشته:  winner winner chicken dinner!!

ظاهرا نامه دوم برای خیلی ها در دنیا نیومده مخصوصا کشور رقیبمان نپال Smile

یک نفر هم از افریقا زنگ زده به kcc و جواب اینجوری گرفته

I called them 2 hours ago (16-09-2014) and they told me that my case is in process and that I should receive my email next week.I asked them whether that implies my interviews my interview will be November and they said yes.They insisted that ALL EMAIL WILL BE SENT NEXT WEEK

ببخشید میپرسم واسه اضافه شدن اطلاعات خودم میپرسم این اطلاعات رو چجوری گیر اوردین ممنون
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: Rooz ، HERMES7 ، r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان