کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
درود
از امروز 379 روز تا پایان پروسه لاتاری 2015 زمان داریم. بهش مثبت نگاه کنید و مدام با خودتون این رو تکرار کنید که ساعت به ساعت این روزها میتونه واسه شما یه معجزه کوچیک رخ بده. اصلا اهل ماورا طبیعه نیستم ولی "احتمالات" همیشه یه بحث شیرین از ریاضیات بوده واسم و به حکم همین احتمال یادتون باشه خوش شانس بودید که الان اینجا هستید و بازم میتونید خوش شانس باشید ...
یه قسمت از این پروسه در اختیار شماست، مدارکتون رو کامل کنید و در اوج آمادگی باشید واسه همه آیتم هایی که لازمه. بقیه ش Out Of Reach هست، پس بهش فکر نکنید. محکم باشید و قوی. بخونید و بخونید. زبانتون رو تقویت کنید.
اینا کمک میکنه ذهنتون باز بشه و یه Plan B داشته باشید.
شاد باشید. لبخند روی لب هاتون همیشگی باشه ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
(2014-09-16 ساعت 16:23)babak12 نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 15:25)A L I R E Z A 67 نوشته:  من آدم صبوریم ولی یواش یواش دارم خسته میشم !!!

دوست عزيز فقط بايد صبر كرد
چاره اي جز صبر نداريم

این مرحله که چیزی نیست دوست عزیز، نامه ی دوم برای همه میاد
از الان باید خودتون رو قوی کنید
انتظارهای سخت تری ممکنه در راه باشه
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: miyu ، atlantis770 ، babak12 ، A L I R E Z A 67
اینقد کیف میکنم میبینم اینهمه دکتر روانشناس داریم اینجا که نگو.
خدا حفظتون کنه ان شالله....
تشکر کنندگان: miyu ، babak12 ، Hagh81 ، niloofarshirazy ، r.bazargan ، ریحانا ، goliii
winner winner chicken dinner!!

ظاهرا نامه دوم برای خیلی ها در دنیا نیومده مخصوصا کشور رقیبمان نپال Smile

یک نفر هم از افریقا زنگ زده به kcc و جواب اینجوری گرفته

I called them 2 hours ago (16-09-2014) and they told me that my case is in process and that I should receive my email next week.I asked them whether that implies my interviews my interview will be November and they said yes.They insisted that ALL EMAIL WILL BE SENT NEXT WEEK
تشکر کنندگان: Hagh81 ، A_A ، babak12 ، behdadK ، miyu ، niloofarshirazy ، atlantis770 ، Rooz ، mah1362 ، goliii
(2014-09-16 ساعت 19:15)AliReza.Sh نوشته:  درود
از امروز 379 روز تا پایان پروسه لاتاری 2015 زمان داریم. بهش مثبت نگاه کنید و مدام با خودتون این رو تکرار کنید که ساعت به ساعت این روزها میتونه واسه شما یه معجزه کوچیک رخ بده. اصلا اهل ماورا طبیعه نیستم ولی "احتمالات" همیشه یه بحث شیرین از ریاضیات بوده واسم و به حکم همین احتمال یادتون باشه خوش شانس بودید که الان اینجا هستید و بازم میتونید خوش شانس باشید ...
یه قسمت از این پروسه در اختیار شماست، مدارکتون رو کامل کنید و در اوج آمادگی باشید واسه همه آیتم هایی که لازمه. بقیه ش Out Of Reach هست، پس بهش فکر نکنید. محکم باشید و قوی. بخونید و بخونید. زبانتون رو تقویت کنید.

سلام....با اجازه صتحبنظران ،به توصیه های بالا یک نکته را اضافه کنم ...من خیلی استرس داشتم ،امروز رفتم اسمم نوشتم باشگاه ورزشی ....خیلی بهترم و استرسم کم شد...این روش شاید بدرد شما هم بخوره...
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، behdadK ، A_A ، atlantis770 ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، AliReza.Sh
(2014-09-16 ساعت 22:24)jahan2015 نوشته:  

سلام....با اجازه صتحبنظران ،به توصیه های بالا یک نکته را اضافه کنم ...من خیلی استرس داشتم ،امروز رفتم اسمم نوشتم باشگاه ورزشی ....خیلی بهترم و استرسم کم شد...این روش شاید بدرد شما هم بخوره...

عالی منم دقیقا اینکارو کردم Smile
ما 2015 ها پلان A B C D E F G H ..X داریم Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، areb1356 ، A_A ، atlantis770 ، Rooz ، r.bazargan
با سلام
اقا من حس میکنم جو این تاپیک داره یواش یواش منفی می شه
یه چیزی بهتون بگم دوستانی که الان استرس گرفتین هی میایین روزی 5 بار به این تاپیک سر میزننین و هی فکرو خیال می کنین من یه قولی میدم همه ماها از 10 روز دیگه که ناممونو گرفتین حتی یه سرکم به این تاپیک نمی کشیم
پس بیخودی انقدر فکرو خیالو استرس نکنونین
من خودمم روزی چند بار می رم چک می کنم ببینم نامم اومده یا نه ولی یه فرقی که من دارم اینه که به خاطر هیجان نامه روز مصاحبه و ... می رم چک می کنم چون حتی به نظر من این انتظاراهم هیجان انگیزه
هیچ کدوم ما سال پیش خوابشم نمیدیدم که یه روزی تو این شرایط باشیم
پس به کل قضیه به صورت فان و یک هیجان خوب تو زندگیتون نگاه کنین

حالا به خاطر اینکه جو تاپیک عوض بشه بیایین شروع کنیم به پیش بینی اینکه چه روزی نامه ها میاد
اولین نفر خودمم که می گم پنجشنبه همین هفته .
باییییییییییییی
شماره کیس: 2015AS000007XX /تاریخ رویت قبولی: 2 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : Jun 08 / کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: امروز یا فردا / مصاحبه : / دریافت ویزا : / مقصد : بوستون / ورود به آمریکا : / دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: miyu ، babak12 ، A_A ، atlantis770 ، solid_mercury ، r.bazargan ، ریحانا ، ashkansoso65
(2014-09-16 ساعت 23:19)Peymanpepe نوشته:  با سلام
یه چیزی بهتون بگم دوستانی که الان استرس گرفتین هی میایین روزی 5 بار به این تاپیک سر میزننین و هی فکرو خیال می کنین من یه قولی میدم همه ماها از 10 روز دیگه که ناممونو گرفتین حتی یه سرکم به این تاپیک نمی کشیم
من خودمم روزی چند بار می رم چک می کنم ببینم نامم اومده یا نه ولی یه فرقی که من دارم اینه که به خاطر هیجان نامه روز مصاحبه و ... می رم چک می کنم چون حتی به نظر من این انتظاراهم هیجان انگیزه

حالا به خاطر اینکه جو تاپیک عوض بشه بیایین شروع کنیم به پیش بینی اینکه چه روزی نامه ها میاد
باییییییییییییی
بسيار عالييييBig Grin
من حسم ميگه دوشنبه مياد نامه هاتونSmile
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Peyman123 ، r.bazargan ، ashkansoso65
من ميگم اين چهارشنبه نه، سه شنبه بعديش Big Grin:
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، HERMES7 ، ashkansoso65
(2014-09-16 ساعت 22:24)jahan2015 نوشته:  

منم برای ردیوس کردن استرسم روزی 7-8 ساعت میرم تو حوض آب یخ.
خیلی اثربخشه. خیلی. الان دیگه اصلا استرس ندارم.هییچ.
تشکر کنندگان: Rooz ، babak12 ، ریحانا ، rezasadeghi ، salar5452 ، ashkansoso65 ، AliReza.Sh

باییییییییییییی

شب یکشنبه میاد.
تشکر کنندگان: Peyman123 ، Rooz ، babak12 ، rezasadeghi ، behjat

باییییییییییییی

شاید این جمعه بیاید....Big Grin
Case:2015AS1xxx; DS-260:July10th; Invitation Letter:Nov25th; Interview: Jan8th; Abudhabi; 1 Person; Clear:Apr5th; Visa Issued:Apr 20th;
تشکر کنندگان: Peyman123 ، Rooz ، babak12 ، atlantis770 ، A_A ، ashkansoso65 ، goliii ، sunflower00
سلام دوستان
عنوان كردن مقصد نهايي، توي مصاحبه تاثيري داره؟
اصلا براشون مهم هست ما كدوم ايالت رو قصد داريم بريم؟
اگه بگيم هنوز تصميم نگرفتيم كجا بريم چي؟
ممنون از پاسختون
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: Rooz
سلام
من دانشجو ام ،اصل دیپلمون دست دانشگاهه و نمیده بهمون.
حتما باید اصل دیپلم باشه؟نمیشه گواهی درحال تحصیل بگیرم ازدانشگاه؟
case number:zire 500
mahal mosahebe:ankara
tarikh mosahebe:20 january
b omid visa yek zarb (:
تشکر کنندگان:
خيلى بخودم اميدوار شدم ، من به هيچ عنوان استرس ندارم تازه كلى هم خوشحالم من يه ايرونى يه ضربى ام ؛)

خيلى بخودم اميدوار شدم ، من به هيچ عنوان استرس ندارم تازه كلى هم خوشحالم من يه ايرونى يه ضربى ام ؛)
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ریحانا ، babak12 ، rezasadeghi ، A_A ، goliii ، sunflower00

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان