کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
سلام
آیا برای ترجمه مدارک مهر دادگستری نیاز هست یا نه ؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-24 ساعت 23:37)bobinio نوشته:  سلام
آیا برای ترجمه مدارک مهر دادگستری نیاز هست یا نه ؟
سلام ای کاش به جای اینکه یه دفعه اینجوری بپری وسط یه نگاه توی مدارک مورد نیاز میکردی
نه عزیز دل برای سفارت نیاز به مهر نیست همان مهر دالترجمه کافیه ،
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: bobinio
سلام دوستان من زنگ زدم كي سي سي گفتن مصاحبه من براي دسامبر يا ژانويه ست اما علتش رو نگفتن من فكر ميكنم همونطور كه دوستمون بالا ذكر كردن علتش دير سابميت كردن فرم بوده

تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan
(2014-09-24 ساعت 23:09)ashkan af نوشته:  شما با یه بار ايميل زدن محل مصاحبتون رو عوض کردند؟ما ايميل زديم و گفتيم اگر امکانش هست برای مارو از آنکارا تغییر بدید به ارمنستان ازمون پرسیدن برای چی میخواید برید ارمنستان.یعنی علت خواستند ازمون.ما هم ترسیدیم که یه موقع فکر کنن ما مشکل داریم و این حرفها بی خیال شدیم.راستش ارمنستان هم هزینه رفت وامدش ارزون تره و هم نمیخواد مدارک رو جلوتر پست کنیم و لازم نیست قبلش از دکتر وقت بگیریم...حالا به نظر شما چکار کنیم؟بازم ایمیل بزنیم و علتش رو چی بگیم؟

ما هم همینکار رو کردیم برای علت هم واقعیت را گفتیم به علت سفر زمینی و نزدیکتر بودن فاصله .آنها هم قبول کرذند
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان:
(2014-09-24 ساعت 22:00)fatan57 نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 20:15)kaamiran نوشته:  سلام دوستان، چند دقیقه پیش با kcc تماس گرفتیم بعد از اینکه گفتند صدای شما ضبط میشه اطلاعات زیر را کسب کردیم:
1- شروع بررسی بر اساس آخرین تاریخ ارسال فرم DS260 میباشد( بعد از آنلاک شدن فرممان ، آنرا در اول جولای ارسال کردیم ) بنابراین تاریخ سابمیت اولیه فرممان در 22 می ، در نظر گرفته نشده است.
2- کسانی که تاکنون نامه دوم را دریافت نکرده اند (با هر کیس نامبری که کارنت شده اند) از 15 اکتبر منتظر دریافت آن باشند.
3- وقت مصاحبه در ماه های اکتبر و نوامبر تکمیل شده و نوبت بعدی برای امثال ما در ماه دسامبر به بعد خواهد بود.
4-نکته آخر اینکه محل سفارتمون آنکارا بود که با ارسال ایمیل به kcc انرا به ابو ظبی تغییر دادیم و مورد تائید قرار گرفت.

موفق و صبور باشید.

سلام دوست عزیز من 16 جولای دوباره اپدیت کردم کاش نمیکردم؟ به شما گفتن بقیه کارنتی ها تو دسامبر میرن؟امیدوارم همینطور بشه و من هم دسامبر برم

سلام . ببخشيد ميتونم بپرسم چه مرحله اي رو بايد طي كنم كه مكان مصاحبه رو عوض كنم؟ من هنوز نامه دوم رو با كيس ***٣ دريافت نكردم. و ميخواهم مكان مصاحبه رو به توكيو،ژاپن تغيير بدم!! چون همسرم اونجاست و يكم سخته رفت و امدش ولي از طرفي هم ميترسم ريسكي باشه مصاحبه در ژاپن
تشکر کنندگان: Rooz
(2014-09-25 ساعت 01:33)behnazrh نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 22:00)fatan57 نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 20:15)kaamiran نوشته:  سلام دوستان، چند دقیقه پیش با kcc تماس گرفتیم بعد از اینکه گفتند صدای شما ضبط میشه اطلاعات زیر را کسب کردیم:
1- شروع بررسی بر اساس آخرین تاریخ ارسال فرم DS260 میباشد( بعد از آنلاک شدن فرممان ، آنرا در اول جولای ارسال کردیم ) بنابراین تاریخ سابمیت اولیه فرممان در 22 می ، در نظر گرفته نشده است.
2- کسانی که تاکنون نامه دوم را دریافت نکرده اند (با هر کیس نامبری که کارنت شده اند) از 15 اکتبر منتظر دریافت آن باشند.
3- وقت مصاحبه در ماه های اکتبر و نوامبر تکمیل شده و نوبت بعدی برای امثال ما در ماه دسامبر به بعد خواهد بود.
4-نکته آخر اینکه محل سفارتمون آنکارا بود که با ارسال ایمیل به kcc انرا به ابو ظبی تغییر دادیم و مورد تائید قرار گرفت.

موفق و صبور باشید.

سلام دوست عزیز من 16 جولای دوباره اپدیت کردم کاش نمیکردم؟ به شما گفتن بقیه کارنتی ها تو دسامبر میرن؟امیدوارم همینطور بشه و من هم دسامبر برم

سلام . ببخشيد ميتونم بپرسم چه مرحله اي رو بايد طي كنم كه مكان مصاحبه رو عوض كنم؟ من هنوز نامه دوم رو با كيس ***٣ دريافت نكردم. و ميخواهم مكان مصاحبه رو به توكيو،ژاپن تغيير بدم!! چون همسرم اونجاست و يكم سخته رفت و امدش ولي از طرفي هم ميترسم ريسكي باشه مصاحبه در ژاپن
عین حقیقت را در ایمیل به kcc اعلام نمائید، در مورد ما علت را پرسیدند که در جوابشان نوشتیم "سفر به ابوظبی برای ما راحت تر است و دلیل دیگری ندارد"، به همین راحتی.
تشکر کنندگان:
با عرض سلام خدمت دوستان عزيز
من فرم DS 260 رو ١٠سپتامبر سابميت كردم و جز كارنتى هاى نوامبر هستم ، به نظر شما نامه دوم تا كى براى من إرسال ميشه ؟ و اين دير سابميت كردن مشكلى در روند كار ايجاد ميكنه يا خير ؟
تشکر کنندگان:
سلام .. از دوستان کسی‌ هست که بتونه به من کمک کنه ..من تقریبا ۱۶ روز که کارنت شدم جزو کرنتیهی سری دوم هستم.. با اینکه مدرکمو ۳ روزز بعد از این که سایت باز شد فرستادم .. هنوزز نامهٔ دومو دریافت نکردم .. اینجوری هم که دیدم دوستان با شماره کیس ۲ رقمی‌ هم بعضی‌هاشون هنوز نامهٔ دومو نگرفتن ..مشکل از کجاست ؟؟ چی‌ شده که امسال همه چی‌ قاطی‌ پتی داره پیش میره .خیلی‌ نگرانم و استرس دارم .. ممنون میشم از دوستان کسی‌ راهنمایی‌ کنه
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
دوست عزيز ١ مي نتايج اعلام شد و از ١٩ مي سايت باز شد براي سابميت كردن فرم شما اشتباه ميكنيد كه نوشتيد ٣ روز بعد

تشکر کنندگان:
بله عذرخواهی می‌کنم اصلاح می‌کنم جملمو ۳ روز بعد از این که سایت باز شد من فرم د س ۲۶۰ رو فرستادم
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
والا براي من كه سري اول كارنتي ها هستم هنوز نيومده البته من ٦ جون فرستادم ولي من فكر ميكنم شما چون فرمتون رو زود سابميت كرديد زود بياد از زماني كه كارنت ميشيد ا هفته تا ا ماه بعد زمان ميبره تا نامه دوم بياد

تشکر کنندگان: goliii
امیدوارم ..ولی‌ نمیدونم علت این کارشون چیه چرا این همه بی‌نظمی ???
تشکر کنندگان:
مثل اينكه اين زمان از ا هفته تا ١ ماه پروسه شون هست

تشکر کنندگان:
اساتید محترم خواهشا یکی مارو کامل راهنمایی کنه.
من تو فرم 260 تو قسمت مدرک تحصیلی نوشتم high school diploma.ولی بعضی ها میگن که این گزینه مال دیپلم 12 ساله هست و متاسفانه من دیپلم 11 ساله کار و دانش دارم.البته سابقه کار قوی تو دو تا شرکت دارم ولی ترسم روی اون قضیه هست که گیر ندن بگن شما که دیپلمت 11 ساله بوده چرا زدی دیپلم 12 ساله.در کنارش چندتا مدرک خوب فنی و حرفه ای هم دارم که اصلا اونا رو داخل فرم ننوشتم.به نظرتون روز مصاحبه کیس من رد میشه؟چکار کنم.خواهشا یه نفر خوب مارو راهنمایی کنه.اگر قراره رد بشه کیسم اصلا نرم سفارت و انقدر هزینه نکنم.ممنون
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،در مورد سابميت اوليه كه در سايت صريحا نوسته بود كه هر چه سريعتر فرم ها را پر كنيد،اما در مورد انلاك كذدن در پاسخ به درخواست انلاك صريحا اشاذه كرده كه مدت زمان تاخير در باز شدن فرم ها براي اصلاح هيچ تاثيري در روند دعوت به مصاحبه ندارد،اين با پاسخي كه به برخي از دوستان دادند تناقض دارد.
تشکر کنندگان: kimfar ، A_A ، m007

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان