کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-28 ساعت 09:28)r.bazargan نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 04:59)sonnur نوشته:  سلام به شما دوستان عزیز
من تازه به این سایت اومدم و کلا تا میتونستم دنبال سوالام گشتم ولی تو سوالات بقیه جوابشو پیدا نکردم تا اینجاشم چه درست چه اشتباه نه از کسی مشورت گرفتم نه جاییرم گشتم فقط از طریق خود سایته وزارت خارجه آمریکا مراحلو دنبال کردم.
من شماره کیسم حوالی 5000 هستش.فرم ds-260 رو پر کردم و پرینت برگه کانفیرمیشن رو هم گرفتم واسه بردن به سفارت بقیه مدارک رو هم اماده کردم (از عکس بگیرین تا اخرش) ولی واسه جایی نفرستادمشون چون تو سایت زده بود نیاز به ارسالش نیست (چه از طریق پست چه از طریق ایمیل و خودشون انلاین چک میکنن http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._1322.html ) اگر اشتباه میگم لطفا اصلاح کنین. از اون موقع هم اقدامی انجام ندادم و منتظر ایمیل وقت واسه سفارت هستم.
حالا سوال من اینه که :
۱. ایا کاری یا اقدامی بوده که من انجام ندادم و اگر بوده اقدام بعدی که من باید انجام بدم چیه؟
۲. چطور میتونم کارنت شدن یا نشدنم رو چک کنم؟ یا به طور کلی این کارنت شدن چی هست؟ (واسه سفارت انکارا اقدام کردم)
۳. واسه سفارت آمریکا تو انکارا از کجا میتونم چک کنم که وقت داده شده یا نه؟

از هرگون راهنمایی شما پیشا پیش متشکرم
با تشکر از تمامیه شما دوستان عزیز و زحمتکش

1- شما باید واکسن هاتون و هر چه زودتر شروع کنید
2-این سایت رو تقریبا بین 8 تا 15 هر ماه میلادی چک کنید جدول c و ببینید بولتن ماه بعدی برای Asia منتشر شده تا چه شماره ای کارنت شدن : منظور از کارنت شدن اعلام رنج کیس نامبرها جهت دعوت به مصاحبه است مثلا برای اکتبر تا 2500 اعلام شد به این معنی که کسانی که کیش نامبرهاشون از 1 تا 2500 هست دعوت به مصاحبه میشن (برای نوامبر تا 2950 کارنت شدن و شما احتمالا تا 2-3 ماه آینده کارنت میشین)
3-بعد از اینکه کارنت شدید خود kcc یه ایمیل میزنه و شما سایت dvlottery رو چک میکنید تا نامه دعوت به مصاحبه اتون جایگزین بشه یا بعد از اینکه کارنت شدید خودتون مرتب این سایت رو چک کنید تا نامه دعوت به مصاحبه رو دریافت کنید و بعد برید دنبال ترجمه مدارک و ...

فعلا نیاز به ارسال هیچ مدرکی نیست زمانی که نامه دعوت به مصاجبه رو دریافت کردید 15 روز قبل از مصاحبه ترجم مدارک رو برای سفارت آنکراا پست میکنید
موفق باشید

با تشکر از شما دوست عزیز
واکسنهارو تو سایت خود دکتر معتمد آنکارا زده بود که یک ماه قبل وقت مصاحبه باید بگیرم و چون من خودم ساکن آنکارا هستم از اون جهت مشکلی ندارم.
من بیشتر چون تو سایت دیده بودم که دوستان همش از ارسال مدارک صحبت میکنن این سوالات تو ذهنم ایجاد شد بود که ایا نیاز به ارسال مدارک به کنتاکی هست یا نه.
یکجا دیگه خوندم که دوستان نوشته بودن که وزارت خارجه امریکا واسه برنده شدگان هارد کپی برگه برنده شدنشون رو پست میکنه. ایا درسته یا نه؟

بازم ممنون از جوابهای کاملتون.
تشکر کنندگان:
(2014-09-28 ساعت 16:35)رضا2015 نوشته:  سلام

یه سوال ببینید سیستم لاتاری از زمان ثبت نام یک شماره به شما اختصاص میده و فایل شما رو در کامپیوتر ضبط به عنوان یک شماره درج میکند!
زمان قرعه کشی کامپیوتر شروع به انتخاب اعداد به صورت رندوم میکند و اعدادی را مشخص میکند و این اعداد چون شماره پرونده هستند ،دارنده اون شماره پرونده به عنوان برنده مشخص میشود .
بنظرم مثلا بین اعداد 1 تا 10 ، کامپیوتر اعداد 2و5و3 و6و9 را انتخاب میکند و این شماره ها برنده میشوند.

حالا در زمان اعلام هم همین ها شماره میشوند 2015as2 و 2015as9 و ...
بنظر من شماره کیس هایی که اعلام شده با تعداد افراد همخوانی ندارد! یعنی اگر تا کیس 20000 اعلام شده ممکن است تعداد 15 هزار نفر واقعی وجود داشته باشند .
دلیل من هم سایت ceac هست، چون این سایت شماره ها رو به صورت سری نمیشناسد! البته ممکن است در سری اعلام شده یک نفر پرونده اش را برای بررسی ارسال نکرده!
بخواهم جمع بندی کنم : به نظر من دوستانی که مثلا کیسشون شماره اش 7500 هست فکر نکنن 7500 نفر واقعی هستن! شاید در واقعیت 2 هزار نفر هم نباشه !
کسی اگر نظری داره اعلام کنه!

من فکر نمی کنم کیس نامبر ربطی به شماره در هنگام ثبت نام داشته باشه اگه اینجوری بود باید کیس نامبرهای میلیونی می داشتیم من فکر میکنم پس از برنده شدن به ترتیب برنده شدن تو قرعه کشی از نفر اول شماره یک کیس نامبر به نفر اول و به همین ترتیب یکی یکی کیس نامبر ها افزایش و اختصاص می یابد , فکر می کنم عدم وجود ترتیب کامل کیس نامبرها در سیس عدم شرکت برندگان و رجیستر کردن باشد . ولی برا خودمم سواله چرا برا 2014 مثلا برا آفریقا که حدود 62000 نفر برنده اعلام شد تا کیس نامبره 81000 کارنت شدن حالا تا چند برنده شدن و کارنت نشدن خدا می دونه انو یکی بتونه جواب بده خیلی خوبه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، goliii ، ashkansoso65 ، solid_mercury
(2014-09-28 ساعت 16:35)رضا2015 نوشته:  سلام

یه سوال ببینید سیستم لاتاری از زمان ثبت نام یک شماره به شما اختصاص میده و فایل شما رو در کامپیوتر ضبط به عنوان یک شماره درج میکند!
زمان قرعه کشی کامپیوتر شروع به انتخاب اعداد به صورت رندوم میکند و اعدادی را مشخص میکند و این اعداد چون شماره پرونده هستند ،دارنده اون شماره پرونده به عنوان برنده مشخص میشود .
بنظرم مثلا بین اعداد 1 تا 10 ، کامپیوتر اعداد 2و5و3 و6و9 را انتخاب میکند و این شماره ها برنده میشوند.

حالا در زمان اعلام هم همین ها شماره میشوند 2015as2 و 2015as9 و ...
بنظر من شماره کیس هایی که اعلام شده با تعداد افراد همخوانی ندارد! یعنی اگر تا کیس 20000 اعلام شده ممکن است تعداد 15 هزار نفر واقعی وجود داشته باشند .
دلیل من هم سایت ceac هست، چون این سایت شماره ها رو به صورت سری نمیشناسد! البته ممکن است در سری اعلام شده یک نفر پرونده اش را برای بررسی ارسال نکرده!
بخواهم جمع بندی کنم : به نظر من دوستانی که مثلا کیسشون شماره اش 7500 هست فکر نکنن 7500 نفر واقعی هستن! شاید در واقعیت 2 هزار نفر هم نباشه !
کسی اگر نظری داره اعلام کنه!

یک احتمال دیگه هم هست که برای قرعه کشی یک شماره سری به همه افراد اختصاص میدن و بعد برای افراد بیرون آمده از قرعه پرونده تشکیل داده و شماره پرونده (کیس نامبر) بهشون اختصاص بدن. و نبودن بعضی از شماره ها در ceac همون پرونده هایی باشه که در مراحل اولیه بررسی رد شدن و از سیستم حذف. البته نظر شما محتمل تره Smile
Case:2015AS1xxx; DS-260:July10th; Invitation Letter:Nov25th; Interview: Jan8th; Abudhabi; 1 Person; Clear:Apr5th; Visa Issued:Apr 20th;
تشکر کنندگان: َalikh ، HERMES7 ، babak12
سلام خدمت تمام دوستان
اولین مصاحبه ها از کی شروع میشه ؟؟؟
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:
(2014-09-28 ساعت 20:59)heridas نوشته:  سلام خدمت تمام دوستان
اولین مصاحبه ها از کی شروع میشه ؟؟؟

سلام دوست من
از اول اکتبر.
تشکر کنندگان:
ببخشيد اگرجاي اين سوال اينجا نيست.
دوستاني كه مصاحبشون ابوظبي هست، ميشه لطفا آدرس سفارت امارات در تهران رو بگن؟
(قبلا خيابون ظفر بوده. ولي الان ظاهرا از اونجا به شهرك غرب نقل مكان كردن. ولي دقيقا نميدنم كجا. هرچي هم سرچ كردم و زنگ زدم كسي جواب نميده.)
ممنونم.
تشکر کنندگان:
(2014-09-28 ساعت 22:50)atlantis770 نوشته:  ببخشيد اگرجاي اين سوال اينجا نيست.
(قبلا خيابون ظفر بوده. ولي الان ظاهرا از اونجا به شهرك غرب نقل مكان كردن. ولي دقيقا نميدنم كجا. هرچي هم سرچ كردم و زنگ زدم كسي جواب نميده.)
ممنونم.
صفحه قبل من ادرس برای شما گذاشتم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: atlantis770
دوستان عزيز لطف كنيد لطف كنيد اين محاسبه ها رو واسه خودتون نگه داريد و استرس به بقيه وارد نكنيد

تشکر کنندگان: kimfar
(2014-09-28 ساعت 22:55)babak12 نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 22:50)atlantis770 نوشته:  ببخشيد اگرجاي اين سوال اينجا نيست.
ممنونم.
صفحه قبل من ادرس برای شما گذاشتم

الان دیدم. خیلی ممنون.
تشکر کنندگان: babak12
(2014-09-28 ساعت 09:28)r.bazargan نوشته:  [quote='sonnur' pid='552707' dateline='1411864142']

1- شما باید واکسن هاتون و هر چه زودتر شروع کنید
2-این سایت رو تقریبا بین 8 تا 15 هر ماه میلادی چک کنید جدول c و ببینید بولتن ماه بعدی برای Asia منتشر شده تا چه شماره ای کارنت شدن : منظور از کارنت شدن اعلام رنج کیس نامبرها جهت دعوت به مصاحبه است مثلا برای اکتبر تا 2500 اعلام شد به این معنی که کسانی که کیش نامبرهاشون از 1 تا 2500 هست دعوت به مصاحبه میشن (برای نوامبر تا 2950 کارنت شدن و شما احتمالا تا 2-3 ماه آینده کارنت میشین)
3-بعد از اینکه کارنت شدید خود kcc یه ایمیل میزنه و شما سایت dvlottery رو چک میکنید تا نامه دعوت به مصاحبه اتون جایگزین بشه یا بعد از اینکه کارنت شدید خودتون مرتب این سایت رو چک کنید تا نامه دعوت به مصاحبه رو دریافت کنید و بعد برید دنبال ترجمه مدارک و ...

فعلا نیاز به ارسال هیچ مدرکی نیست زمانی که نامه دعوت به مصاجبه رو دریافت کردید 15 روز قبل از مصاحبه ترجم مدارک رو برای سفارت آنکراا پست میکنید
موفق باشید

با تشکر از شما دوست عزیز
واکسنهارو تو سایت خود دکتر معتمد آنکارا زده بود که یک ماه قبل وقت مصاحبه باید بگیرم و چون من خودم ساکن آنکارا هستم از اون جهت مشکلی ندارم.
من بیشتر چون تو سایت دیده بودم که دوستان همش از ارسال مدارک صحبت میکنن این سوالات تو ذهنم ایجاد شد بود که ایا نیاز به ارسال مدارک به کنتاکی هست یا نه.
یکجا دیگه خوندم که دوستان نوشته بودن که وزارت خارجه آمریکا واسه برنده شدگان هارد کپی برگه برنده شدنشون رو پست میکنه. ایا درسته یا نه؟

تشکر کنندگان:
با تشکر از شما r.bazargan
یکجا دیگه خوندم که دوستان نوشته بودن که وزارت خارجه آمریکا واسه برنده شدگان هارد کپی برگه برنده شدنشون رو پست میکنه. ایا درسته یا نه؟

تشکر کنندگان:
با سلام . ایا مدارک 15روز قبل از مصاحبه باید پست بشه یا 15 روز قبل از مصاحبه بدستشون رسیده باشه.
تغییر وقت مصاحبه به 2ماه عقبتر بلافاصله بعد از تعیین مصاحبه باید باشه یا خیر .
ممنون از پاسختون.
تشکر کنندگان:
سلام .. از دوستان کسی‌ هست که بتونه به من کمک کنه ..من تقریبا ۱۶ روز که کارنت شدم جزو کرنتیهی سری دوم هستم.. با اینکه مدرکمو ۳ روزز بعد از این که سایت باز شد فرستادم .. هنوزز نامهٔ دومو دریافت نکردم .. اینجوری هم که دیدم دوستان با شماره کیس ۲ رقمی‌ هم بعضی‌هاشون هنوز نامهٔ دومو نگرفتن ..مشکل از کجاست ؟؟ چی‌ شده که امسال همه چی‌ قاطی‌ پتی داره پیش میره .خیلی‌ نگرانم و استرس دارم .. ممنون میشم از دوستان کسی‌ راهنمایی‌ کنه
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: r.bazargan
می‌شه لطف کنید بگید بر چه اساسی‌ میگید کارنتیهای ۲۵۰۰ تا ۲۹۵۰ تا ۲ ۳ ماه دیگه نوبتشون می‌شه ... چرا اینا دارن قانون خودشونو نقض می‌کنن ؟بر چه حسابی‌ شماره‌ای رو کارنت می‌کنن بد نامهٔ مصاحبه براش نمیاد ولی‌ برا کسی‌ که یک ماه بد از اون کارنت شدن نامهٔ مصاحبه اومده علت این بی‌نظمی چیه
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
دوست عزيز يا به كي سي سي ايميل بزنيد يا تماس بگيريد حدود تاريخ مصاحبه رو به شما خواهندگفت من هم تماس گرفتم به من گفتند

تشکر کنندگان: A_A ، نیلان ، miyu ، r.bazargan ، babak12 ، ashkansoso65 ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان