کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
دوستان عزیز من فکرمیکنم که دیر یا زود فرستادن فرمها یک دلیل هست یه دلیل دیگه به قول یکی از دوستان شاید همین الان دارن یه جوری بررسی میکنن که بایه بار رفتن سفارت تکلیف روشن شه و تو پرسه کلیرنس قرار ندن اگه اینجوری باشه خوبه دیگه. این انتظار به اون انتظار میچربه. چون خیلی از دوستانی که اینجان روزی که فرمشونو فرستادن یا زودتر از ما بوده یا هم زمان با ما و با توجه به کیس نامبرشون که کمتر از ما بودن ولی هنوز نامه دومشون نیامده نشون میده که فقط تاریخ ارسال یا کیس نامبر مهم نیست چیزای دیگه هم دخیله Big Grin
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: babak12 ، hu24505 ، A_A ، r.bazargan ، kaamiran ، ashkansoso65
سلام دوستان

من یه سوالی داشتم که لطفا مدیران یا افراد با تجربه راهنماییم کنند.
با سوال از بچه های 2014 فهمیدم که برای روز مصاحبه بهتره CV و همینطور لیست مسافرتهایی که داشتیم همراهمون باشه. گاهی اوقات آفیسر از بچه های 2014 خواسته.

من کارمند شرکت خصوصی در زمینه تجهیزات پزشکی هستم. این شرکت نماینده محصولات پزشکی شرکت Philips در ایران هست.
سوالم اینه که این مورد را در CV بنویسم بهتر است یا اصلا ننویسم و فقط اسم همین شرکت ایرانی را بنویسم؟
مورد دیگه که هست اینه که من چهار تا سفر برای دوره های آموزشی به هلند داشتم. تو لیست سفر باید هدف از سفر را هم نوشت. به نظرتون اگر نخوام به Philips اشاره کنم، دلیل این سفرها را چی بنویسم؟
نگرانیم از اینه که اگه هیچ اشاره ای نکنم در پروسه کلیرنس (خدای نکرده) ممکنه با یک استعلام از شینگن متوجه بشن که نوع ویزای من Business بوده و نه توریستی.
از طرف دیگه یه کم شک دارم به اینکه اگر اسم از شرکت Philips ببرم شاید چون یه شرکت معتبر بین المللی هست نکته مثبتی باشه و پروسه کلیرنس کوتاه بشه.
خلاصه کاملا گیج شدم و نمی دونم چیکار کنم بهتره.
لطفا کمکم کنید.
شماره کیس: 2015AS1xxx /تاریخ رویت قبولی: 1 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : 24 May/ کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: August 15 / مصاحبه : October 9 - Ankara / دریافت ویزا : یک ضرب / مقصد : دالاس / ورود به آمریکا : January 15/ دریافت گرین کارت:Feb 9
تشکر کنندگان: hu24505
(2014-09-27 ساعت 21:23)mamali121 نوشته:  
(2014-09-27 ساعت 21:08)amirh20 نوشته:  سلام
من کیسم زیر 2000 هست. فرمها رو همون روز اول (19 می) فرستادم.
هیچ تغییر و یا تقاضای بازشدن هم نکردم. تا الان هم نامه دومم نیومده.
تلفنی هم بهم گفتند که در حال بررسی کیس هستند و تا 15 ماه بعد شاید!!! نامه دوم بیاد.
و گفتن شاید دسامبر برای مصاحبه بریم ولی معلوم نیست. فکر کنم به هیچ چیزی هیچ ربطی نداره.
دیر، زود، باز و بسته کردن، مجرد یا تاهل، شماره کیس و یا هرچیز دیگه ای بی ربطه.
فقط خودشون میدونن چه میکنن. راستی سفارت رو هم تغییر ندادم و انکاراست.
اگر اون کشورو میپسندیم برای زندگی، فکر میکنم باید همه چیشو قبول کنیم.
به امید یکضرب 215 کیلو...

سلام شما مدركتون چيه؟ چون مدرك هرچه بالاتر باشه فرم 260 سنگين تر ميشه و بررسيش بيشتر زمان مي بره. من خودم دانشجو دكترا هستم و كيس نزديك 100 و هنوز نامه دوم نيومده، متاهل هم هستم

هر دوی ما دکترا داریم
ممکنه بقول دوستان دارن بررسیشونو زودتر میکنن
ولی در هر حال اگر شد چه خوب، اگر نشد خیره
ایشالا برای همه ویزا بیاد
شماره کیس: ***2015AS0001 ///نفرات: 3 ///سفارت: آنکارا ///ارسال فرمها: 20 می ///کارنت: اگوست ///نامه دوم: 23 اکتبر ///مصاحبه: 10 دسامبر///کلیرنس: 3 آوریل
تشکر کنندگان: mamali121 ، babak12 ، hu24505 ، A_A ، r.bazargan ، ashkansoso65
(2014-09-27 ساعت 23:58)amirh20 نوشته:  
تلفنی هم بهم گفتند که در حال بررسی کیس هستند و تا 15 ماه بعد شاید!!! نامه دوم بیاد.
و گفتن شاید دسامبر برای مصاحبه بریم ولی معلوم نیست. فکر کنم به هیچ چیزی هیچ ربطی نداره.

سلام شما مدركتون چيه؟ چون مدرك هرچه بالاتر باشه فرم 260 سنگين تر ميشه و بررسيش بيشتر زمان مي بره. من خودم دانشجو دكترا هستم و كيس نزديك 100 و هنوز نامه دوم نيومده، متاهل هم هستم

هر دوی ما دکترا داریم

دوستان عزیزم
نامه دوم من 19 سپتامبر آمده و کیس نامبرم ***1 هست و فرم را 27 می فرستادم و پزشک هم هستم. پس اینکه دیر یا زود فرستادید یا فرم اگر مدرک بالاتر باشد رسیدگیش طولانیتره درست نیست. به نظر من امسال یک مقدار بررسیهای مرحله کلیرنس زودتر داره انجام میشه و به گمانم کسانیکه مشاغل دولتی و یا موارد پیچیده تر دارند بررسیهاشون بیشتر طول کشیده. در هرصورت نگرانی فایده ای نداره چون کنترل این پروسه که دست ما نیست. ولی اگر رسیدگیهاشونو زودتر انجام داده باشند خیلی بهتره چون انتظار بعد از مصاحبه خیلی سختتر و طاقت فرساتره
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: babak12 ، hu24505 ، A_A ، r.bazargan ، kaamiran ، amirh20
سلام به شما دوستان عزیز
من تازه به این سایت اومدم و کلا تا میتونستم دنبال سوالام گشتم ولی تو سوالات بقیه جوابشو پیدا نکردم تا اینجاشم چه درست چه اشتباه نه از کسی مشورت گرفتم نه جاییرم گشتم فقط از طریق خود سایته وزارت خارجه امریکا مراحلو دنبال کردم.
من شماره کیسم حوالی 5000 هستش.فرم ds-260 رو پر کردم و پرینت برگه کانفیرمیشن رو هم گرفتم واسه بردن به سفارت بقیه مدارک رو هم اماده کردم (از عکس بگیرین تا اخرش) ولی واسه جایی نفرستادمشون چون تو سایت زده بود نیاز به ارسالش نیست (چه از طریق پست چه از طریق ایمیل و خودشون انلاین چک میکنن http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._1322.html ) اگر اشتباه میگم لطفا اصلاح کنین. از اون موقع هم اقدامی انجام ندادم و منتظر ایمیل وقت واسه سفارت هستم.
حالا سوال من اینه که :
۱. ایا کاری یا اقدامی بوده که من انجام ندادم و اگر بوده اقدام بعدی که من باید انجام بدم چیه؟
۲. چطور میتونم کارنت شدن یا نشدنم رو چک کنم؟ یا به طور کلی این کارنت شدن چی هست؟ (واسه سفارت انکارا اقدام کردم)
۳. واسه سفارت آمریکا تو انکارا از کجا میتونم چک کنم که وقت داده شده یا نه؟

از هرگون راهنمایی شما پیشا پیش متشکرم
با تشکر از تمامیه شما دوستان عزیز و زحمتکش
تشکر کنندگان:
(2014-09-28 ساعت 04:59)sonnur نوشته:  سلام به شما دوستان عزیز
من تازه به این سایت اومدم و کلا تا میتونستم دنبال سوالام گشتم ولی تو سوالات بقیه جوابشو پیدا نکردم تا اینجاشم چه درست چه اشتباه نه از کسی مشورت گرفتم نه جاییرم گشتم فقط از طریق خود سایته وزارت خارجه آمریکا مراحلو دنبال کردم.
من شماره کیسم حوالی 5000 هستش.فرم ds-260 رو پر کردم و پرینت برگه کانفیرمیشن رو هم گرفتم واسه بردن به سفارت بقیه مدارک رو هم اماده کردم (از عکس بگیرین تا اخرش) ولی واسه جایی نفرستادمشون چون تو سایت زده بود نیاز به ارسالش نیست (چه از طریق پست چه از طریق ایمیل و خودشون انلاین چک میکنن http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._1322.html ) اگر اشتباه میگم لطفا اصلاح کنین. از اون موقع هم اقدامی انجام ندادم و منتظر ایمیل وقت واسه سفارت هستم.
حالا سوال من اینه که :
۱. ایا کاری یا اقدامی بوده که من انجام ندادم و اگر بوده اقدام بعدی که من باید انجام بدم چیه؟
۲. چطور میتونم کارنت شدن یا نشدنم رو چک کنم؟ یا به طور کلی این کارنت شدن چی هست؟ (واسه سفارت انکارا اقدام کردم)
۳. واسه سفارت آمریکا تو انکارا از کجا میتونم چک کنم که وقت داده شده یا نه؟

از هرگون راهنمایی شما پیشا پیش متشکرم
با تشکر از تمامیه شما دوستان عزیز و زحمتکش

1- شما باید واکسن هاتون و هر چه زودتر شروع کنید
2-این سایت رو تقریبا بین 8 تا 15 هر ماه میلادی چک کنید جدول c و ببینید بولتن ماه بعدی برای Asia منتشر شده تا چه شماره ای کارنت شدن : منظور از کارنت شدن اعلام رنج کیس نامبرها جهت دعوت به مصاحبه است مثلا برای اکتبر تا 2500 اعلام شد به این معنی که کسانی که کیش نامبرهاشون از 1 تا 2500 هست دعوت به مصاحبه میشن (برای نوامبر تا 2950 کارنت شدن و شما احتمالا تا 2-3 ماه آینده کارنت میشین)
3-بعد از اینکه کارنت شدید خود kcc یه ایمیل میزنه و شما سایت dvlottery رو چک میکنید تا نامه دعوت به مصاحبه اتون جایگزین بشه یا بعد از اینکه کارنت شدید خودتون مرتب این سایت رو چک کنید تا نامه دعوت به مصاحبه رو دریافت کنید و بعد برید دنبال ترجمه مدارک و ...

فعلا نیاز به ارسال هیچ مدرکی نیست زمانی که نامه دعوت به مصاجبه رو دریافت کردید 15 روز قبل از مصاحبه ترجم مدارک رو برای سفارت آنکراا پست میکنید
موفق باشید
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: babak12 ، ارشان۲۰۱۵ ، A_A ، arya25
ببخشيد اگرجاي اين سوال اينجا نيست.
دوستاني كه مصاحبشون ابوظبي هست، ميشه لطفا آدرس سفارت امارات در تهران رو بگن؟
(قبلا خيابون ظفر بوده. ولي الان ظاهرا از اونجا به شهرك غرب نقل مكان كردن. ولي دقيقا نميدنم كجا. هرچي هم سرچ كردم و زنگ زدم كسي جواب نميده.)
ممنونم.
تشکر کنندگان:
(2014-09-28 ساعت 10:47)atlantis770 نوشته:  ببخشيد اگرجاي اين سوال اينجا نيست.
دوستاني كه مصاحبشون ابوظبي هست، ميشه لطفا آدرس سفارت امارات در تهران رو بگن؟
(قبلا خيابون ظفر بوده. ولي الان ظاهرا از اونجا به شهرك غرب نقل مكان كردن. ولي دقيقا نميدنم كجا. هرچي هم سرچ كردم و زنگ زدم كسي جواب نميده.)
ممنونم.
سلام دوست عزيز
شهرک غرب - خیابان ایران زمین - تقاطع مهستان - پلاک2
تلفن : 42792000
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A
سلام
داریم نزدیک اکتبر و اغاز مصاحبه ها میشیم! ممنون میشم از دوستانی که مصاحبه تشریف میبرن سفرنامه های خودشونو تو انجمن خصوصی 2015 ایا بذارن. مخصوصا قسمت مصاحبه میتونه کمک زیادی به دوستان بکنه.
CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، A_A ، ashkansoso65 ، Samia ، ریحانا ، atlantis770 ، rbrb-2015 ، a.farzad
(2014-09-27 ساعت 23:56)Mehrdad2001 نوشته:  سلام دوستان

با سوال از بچه های 2014 فهمیدم که برای روز مصاحبه بهتره CV و همینطور لیست مسافرتهایی که داشتیم همراهمون باشه. گاهی اوقات آفیسر از بچه های 2014 خواسته.

من کارمند شرکت خصوصی در زمینه تجهیزات پزشکی هستم. این شرکت نماینده محصولات پزشکی شرکت Philips در ایران هست.
سوالم اینه که این مورد را در CV بنویسم بهتر است یا اصلا ننویسم و فقط اسم همین شرکت ایرانی را بنویسم؟
مورد دیگه که هست اینه که من چهار تا سفر برای دوره های آموزشی به هلند داشتم. تو لیست سفر باید هدف از سفر را هم نوشت. به نظرتون اگر نخوام به Philips اشاره کنم، دلیل این سفرها را چی بنویسم؟
نگرانیم از اینه که اگه هیچ اشاره ای نکنم در پروسه کلیرنس (خدای نکرده) ممکنه با یک استعلام از شینگن متوجه بشن که نوع ویزای من Business بوده و نه توریستی.
از طرف دیگه یه کم شک دارم به اینکه اگر اسم از شرکت Philips ببرم شاید چون یه شرکت معتبر بین المللی هست نکته مثبتی باشه و پروسه کلیرنس کوتاه بشه.
لطفا کمکم کنید.

لطفا یکی از دوستان منو راهنمایی کنه. ممنون.
شماره کیس: 2015AS1xxx /تاریخ رویت قبولی: 1 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : 24 May/ کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: August 15 / مصاحبه : October 9 - Ankara / دریافت ویزا : یک ضرب / مقصد : دالاس / ورود به آمریکا : January 15/ دریافت گرین کارت:Feb 9
تشکر کنندگان:

لطفا کمکم کنید.
شک نکنید که اونها ممکنه از سفارت هلند استعلام بگیرند و حتی متوجه دعوت نامه شرکت فیلیپس بشن، پس همیشه واقعیت را بگو
(2014-09-28 ساعت 12:01)Mehrdad2001 نوشته:  

لطفا کمکم کنید.

لطفا یکی از دوستان منو راهنمایی کنه. ممنون.
تشکر کنندگان: Mehrdad2001
(2014-09-28 ساعت 00:41)Radwin نوشته:  
(2014-09-27 ساعت 23:58)amirh20 نوشته:  

هر دوی ما دکترا داریم

دوستان عزیزم
نامه دوم من 19 سپتامبر آمده و کیس نامبرم ***1 هست و فرم را 27 می فرستادم و پزشک هم هستم. پس اینکه دیر یا زود فرستادید یا فرم اگر مدرک بالاتر باشد رسیدگیش طولانیتره درست نیست. به نظر من امسال یک مقدار بررسیهای مرحله کلیرنس زودتر داره انجام میشه و به گمانم کسانیکه مشاغل دولتی و یا موارد پیچیده تر دارند بررسیهاشون بیشتر طول کشیده. در هرصورت نگرانی فایده ای نداره چون کنترل این پروسه که دست ما نیست. ولی اگر رسیدگیهاشونو زودتر انجام داده باشند خیلی بهتره چون انتظار بعد از مصاحبه خیلی سختتر و طاقت فرساتره

دوستان : ما هم ناممون نیومده و نه شغل دولتی نه مدرک بالای لیسانس و نه سربازی . تازه فرم ها رو هم زود فرستادیم . به نظر من این پروسه ربطی به هیچی نداره فقط خودشون میدونن دارن چیکار میکنن.ولی من واسه همه بچه های 2015 آرزوی ویزای یه ضرب را دارم .Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: kimfar ، r.bazargan ، A_A ، HERMES7 ، babak12 ، mamali121 ، fa15
(2014-09-27 ساعت 23:25)goliii نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 00:29)sm2015 نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 00:00)goliii نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر میخواستم بدونم کی باید توی این سایت https://ceac.state.gov/ کیس نامبرمون جواب بده کسی میدونه با اینکه چند روزه نامه ی دوم ما امده ولی تو این سایت اینولید کیس نامبر میزنه کسی میدونه؟؟؟؟

تا پرونده شما در سفارت فايل نشه ،طبيعتا فعال نميشه و پرونده هاي ٢٠١٥ از ابتداي اكتبر در اين سايت فعال ميشه

ممنونم پس اول اکتبر چک میکنم ببخشید یه سوال دیگه اگر تقریبا یک ماه مونده به مصاحبه مدارکو پست کنم که 15 روز مانده به مصاحبه به دستشون برسه نامه تمکن مالی رو 8 تا 10 روز قبل از فرستادن مدارک بگیرم به نظر تون مشکلی نیست چون تو اون تاریخ پول گیرم میاد؟؟؟؟؟؟؟؟
درود بر شما goliii

عنایت بفرمایید :
1- در مورد آنکارا کلیه مدارک شما (بطور کامل ) مخصوصاً گواهی تمکن مالی باید طوری پست شود که قبل از 15 روز مانده به تاریخ مصاحبه بدست سفارت رسیده و ثبت ورود شده باشد . در غیر اینصورت با نقص مدارک مواجه می شوید و خیلی راحت می تونند به شما بگن چون سر موقع دست ما نرسیده بررسی مون کامل نیست و باقی ماجرا .
2- سایت ceac وقتی شماره کیس شما را می شناسد که نامه دوم (تاریخ و محل مصاحبه) را دریافت کرده باشید باشید و در واقع در سفارت مربوطه پرونده شما به جریان افتاده باشد . در مرحله کارنت شدن کیس نامبر را نمی شناسد .
موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، goliii ، areb1356 ، Memolk
سلام

یه سوال ببینید سیستم لاتاری از زمان ثبت نام یک شماره به شما اختصاص میده و فایل شما رو در کامپیوتر ضبط به عنوان یک شماره درج میکند!
زمان قرعه کشی کامپیوتر شروع به انتخاب اعداد به صورت رندوم میکند و اعدادی را مشخص میکند و این اعداد چون شماره پرونده هستند ،دارنده اون شماره پرونده به عنوان برنده مشخص میشود .
بنظرم مثلا بین اعداد 1 تا 10 ، کامپیوتر اعداد 2و5و3 و6و9 را انتخاب میکند و این شماره ها برنده میشوند.

حالا در زمان اعلام هم همین ها شماره میشوند 2015as2 و 2015as9 و ...
بنظر من شماره کیس هایی که اعلام شده با تعداد افراد همخوانی ندارد! یعنی اگر تا کیس 20000 اعلام شده ممکن است تعداد 15 هزار نفر واقعی وجود داشته باشند .
دلیل من هم سایت ceac هست، چون این سایت شماره ها رو به صورت سری نمیشناسد! البته ممکن است در سری اعلام شده یک نفر پرونده اش را برای بررسی ارسال نکرده!
بخواهم جمع بندی کنم : به نظر من دوستانی که مثلا کیسشون شماره اش 7500 هست فکر نکنن 7500 نفر واقعی هستن! شاید در واقعیت 2 هزار نفر هم نباشه !
کسی اگر نظری داره اعلام کنه!
تشکر کنندگان: solid_mercury ، mohammad_sepah ، L_haam
(2014-09-28 ساعت 16:09)Sam2014 نوشته:  
(2014-09-27 ساعت 23:25)goliii نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 00:29)sm2015 نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 00:00)goliii نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر میخواستم بدونم کی باید توی این سایت https://ceac.state.gov/ کیس نامبرمون جواب بده کسی میدونه با اینکه چند روزه نامه ی دوم ما امده ولی تو این سایت اینولید کیس نامبر میزنه کسی میدونه؟؟؟؟

تا پرونده شما در سفارت فايل نشه ،طبيعتا فعال نميشه و پرونده هاي ٢٠١٥ از ابتداي اكتبر در اين سايت فعال ميشه

ممنونم پس اول اکتبر چک میکنم ببخشید یه سوال دیگه اگر تقریبا یک ماه مونده به مصاحبه مدارکو پست کنم که 15 روز مانده به مصاحبه به دستشون برسه نامه تمکن مالی رو 8 تا 10 روز قبل از فرستادن مدارک بگیرم به نظر تون مشکلی نیست چون تو اون تاریخ پول گیرم میاد؟؟؟؟؟؟؟؟
درود بر شما goliii

عنایت بفرمایید :
1- در مورد آنکارا کلیه مدارک شما (بطور کامل ) مخصوصاً گواهی تمکن مالی باید طوری پست شود که قبل از 15 روز مانده به تاریخ مصاحبه بدست سفارت رسیده و ثبت ورود شده باشد . در غیر اینصورت با نقص مدارک مواجه می شوید و خیلی راحت می تونند به شما بگن چون سر موقع دست ما نرسیده بررسی مون کامل نیست و باقی ماجرا .
2- سایت ceac وقتی شماره کیس شما را می شناسد که نامه دوم (تاریخ و محل مصاحبه) را دریافت کرده باشید باشید و در واقع در سفارت مربوطه پرونده شما به جریان افتاده باشد . در مرحله کارنت شدن کیس نامبر را نمی شناسد .
موفق باشید

دوست عزیز سایت ceac بعد از معلوم شدن تاریخ و زمان مصاحبه کیس نامبر را نمیشناسد چون الان مصاحبه من مشخص شده ولی هنوز سایت ceac کیس نامبر من را شناسایی نمیکند. لطف کنید از دوستان پیشکسوت اگر کسی از زمان شناسایی سایت ceac اطلاع دارد به همه دوستان هم اطلاع رسانی بکند
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان